Prehľad európskych veľkostí

Každý človek, ktorý žije v súkromnom sektore, alebo má chatu, vie, že jedna z podmienok vytvárania pohodlného a bezpečného priestoru pre život je inštalovať uzatváranie konštrukcií, to znamená plot. Vďaka moderným technológiám teraz je možné vybrať materiál, z ktorého bude plot vykonaný.

K dnešnému dňu je ERUPKER vo veľkom dopyte – dizajn s kovovou základňou je veľmi spoľahlivý, trvanlivý, nepotrebuje dodatočnú úpravu. Tento článok sa bude diskutovať priamo o svojej veľkosti.

Štandardné rozmery

ErshTer pre plot je jedným z najnovších a moderných návrhov, ktoré od začiatku svojej existencie začali byť v dopyte. To je, že je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele, ktorá má vynikajúce technické vlastnosti.

Z medzi všetkými výhodami, ktoré má STABYK, ktorý má, a to sú trvanlivosť, spoľahlivosť, vynikajúci vzhľad, odolnosť proti opotrebeniu, odpor mrazu a mnoho ďalších, je ten, ktorý výrazne ovplyvňuje dopyt. Hovoríme o rôznych formách a veľkostiach.

Ershrester sa vyrába podľa požiadaviek GOST a jeho veľkosť je dĺžka, výška a šírka – ako konštrukcia oplotenia musí spĺňať niektoré požiadavky. Podľa noriem musí mať určité rozmery.

  • Šírka – od 7 do 12,8 cm. Záleží na typ profilu a metódy konštrukcie konštrukcie.
  • Výška – 1.0, 1.25, 1.5, 1.8, 2.2 M. Tento parameter uzavretej štruktúry závisí od veľkosti profilového listu.
  • Hrúbka – optimálne 0,45-0,5 mm. A tiež závisí od hrúbky pozinkovanej ocele, z ktorej je stanicek vyrobený. Samozrejme, hrubší profil, tým spoľahlivejší a stabilný dizajn všeobecne.

Normy tiež definujú vzdialenosť medzi výrobkami. Táto hodnota závisí od typu prešívania štruktúry, ktorá môže byť jednostranná alebo obojstranná. Tak, vzdialenosť medzi staketinmi v jednostrannej konštrukcii je 40 mm a v dvojstrannej – 70 mm.

Iné možnosti

Okrem štandardných veľkostí, ktoré sú poskytované legislatívnymi aktmi a predpismi, mnohí výrobcovia robia európsky neštandardný. Neporuchuje zákon.

Stojí za zmienku, že vo väčšine prípadov si kupujúci vyberie presne neštandardný dizajn.

Začnime so skutočnosťou, že v súčasnosti na rastlinách výrobcovia sa veľmi odlišujú vo forme európskeho. Konštrukcia oplotenia môže mať také formy:

  • priamy
  • vlna s krokom 50 mm;
  • vlna s krokom 25 mm;
  • double-vlna.
Prečítajte si viac  Calibaoa "Babin": funkcie, odrody

Každá z vyššie uvedených foriem môže byť rôznych veľkostí. Dnes existujú takéto návrhy, ktorej výška môže byť až 3 metre, a napríklad, vzdialenosť medzi Salesis chýba. Takže plot bude čo najvyšší a nie je klírens, pevná látka.

Veľmi často sa ERUPKKER pre plot vyrába v individuálnom poradí, berúc do úvahy všetky priania klienta. Samozrejme, takéto potešenie je dosť drahé, ale mnohí v snahe o jedinečnosť prejdú na tieto náklady.

Ako vyzdvihnúť?

Pri výbere pevnej štruktúry, absolútne každý potenciálny spotrebiteľ zohľadňuje predovšetkým svoju veľkosť a po vzhľade alebo technických parametroch. Hlavným parametrom plota je jeho výška.

Vzhľadom na túto skutočnosť môžeme dospieť k záveru, že Európska služba bude dokonale splniť všetky potreby.

Ak si chcete vybrať právo na dĺžku eruptuebu, musíte sa rozhodnúť, čo bude dizajn oplotenie.

  • Ak je stanicek potrebný pre plot kvetinových lôžok alebo trávnik, potom je najnižšia – 50 cm.
  • V prípade, že je dizajn poskytnutý pre plot celej oblasti domu, musíte si kúpiť vyššie modely. V tomto prípade to všetko závisí od individuálnych preferencií každej osoby.

Niekto pre pohodlnú existenciu je pomerne nízka. V tomto prípade si môžete vybrať vklady v dĺžke od 1 do 1,5 metra. Ale ak chcete úplnú izoláciu, vyberte ErshTer, ktorej výška je z 2 metrov.

Je veľmi dôležité pochopiť, že takýto parameter, ako výška zainteresovaných strán, dôrazne ovplyvňuje tvorbu nákladov na uzavretú štruktúru – čím dlhšie, čím vyššia je cena. Ale ťažko milovníci prísneho súkromia sa zastaví.

Treba to pochopiť Výška plotu ešte nie je zárukou úplnej bezpečnosti. Je veľmi dôležité zohľadniť iné kritériá na výber, ktoré môžu byť dokonca dôležitejšie. Napríklad, pokiaľ ide o ERUPKENER, venujte pozornosť hrúbke rebier, typu inštalácie, spôsobu pripojenia. A tiež výrobca, kvalita materiálu, ktorú používajú. Opatrne preskúmajte všetky informácie o továrni výrobcu, prečítajte si recenzie a potom začnete vyzdvihnúť ERSHTROKER pod vašimi požiadavkami.

Prečítajte si viac  Typy a odrody Cedar

Čo je potrebné venovať pozornosť pri výbere ErshTer, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: