Prehľad remesiel z pneumatík

Neexistuje žiadny taký master alebo hosteska, ktorí by sa nemali snažiť odrážať oblasť svojej krajiny alebo územia v blízkosti súkromného domu. Existuje mnoho možností, ktoré vám umožnia vytvoriť veľmi roztomilé remeslá s minimálnymi nákladmi a dokonca aj funkčnými vecami z najdostupnejších materiálov. Preskúmanie remesiel z pneumatiky pomôže určiť výber.

Čo potrebuješ?

Aby ste urobili rôzne zaujímavé veci a kompozície vo svojom pozemku, musíte najprv premýšľať o tom, čo konkrétne to bude remeslá, a potom rozhodnúť, že to môže byť potrebné na ich výrobu.

Často, zručné remeselné služby riadiť tak, aby virtuoso porazili zbytočné staré veci, ktoré zostávajú len prekvapené a obdivovať.

Výrobky z bežných pneumatík sú obzvlášť populárne. Gumové kolesá môžu byť spracované rôznymi spôsobmi:

 • rez;
 • náter;
 • rôzne kompozície;
 • kresliť;
 • kombinovať s inými objektmi.

Existuje mnoho možností, limit v tomto prípade môže len letovú fantáziu a absenciu požadovaného času na ich vlastné vynálezy alebo kopírovanie susedných majstrovských diel.

Z pneumatík môžete urobiť obrovské množstvo položiek:

 • Záhradné postavy;

 • Ploty;

 • stopy;

 • Tabuľky a sedadlá;

 • Kvetina.

Okrem samotných kolies, možno budete potrebovať najčistejšie veci, všetko závisí od inteligentného remesla. Môžu to byť nasledujúce položky:

 • farbivo;
 • lepidlo;
 • cementu;
 • kamienky;
 • škrupiny;
 • doska a koľajnicu;
 • lano.

Na výrobu rôznych prác môžu byť takéto nástroje užitočné:

 • papiernictvo nôž;
 • putty nôž;
 • skrutkovač;
 • Mačička.

Vytvorenie kvetinových záhonov z kolies

Už dlho, kvetinové postele pre chatu z pneumatík automobilov sú najrýchlejší a jednoduchý spôsob, ako zdobiť graf. Aj keď sa zdá, že použitie takéhoto dekoru je trochu banálny.

Toto však nie je úplne verný názor, pretože môžete veľmi kreatívne pristupovať k záhradnému dizajnu.

Nakreslite systém umiestnenia, dôkladne myslieť, pre ktoré druhy farieb jedna alebo iná kvet posteľ bude určená. Vytvorte akýkoľvek, dokonca aj najkomplexnejší dizajn, s vlastnými rukami bude vždy pomáhať krok za krokom pokyny.

Horizontálny

Tieto kvetinové lôžka môžu byť obidva, rozptýlené na mieste a reprezentujúca kompozíciu.

 • Najjednoduchšou a rýchla možnosť je jednoducho vziať pneumatiky, umývanie, zaspať na zemi a dať kvety tam. Rastliny sú krásne, takže keď Bloom začína, všetka pozornosť bude zameraná na ne, a nie na kontajneroch, v ktorých sú kvety.

 • Môžete maľovať kolesá v jednej farbe alebo inom. Keďže ide o letnú scenériu, potom farby môžu byť šťavnaté, jasné. Ale tu sú možnosti. Všetko závisí od myšlienky. Napríklad, karafiáty rovnakej farby môžu byť zasadené do červeného muštu, v modrej – rovnaký odtieň rohovky a tak ďalej. Na kontraste je však možné, na kontraste. V červenom kvete, tam budú žlté kvety, v modrej bielej.

 • Ak chcete vytvoriť kompozíciu, bude musieť použiť niekoľko pneumatík. Potom v strede bude jeden z nich, a okolo nej – päť alebo šesť. Ukazuje sa na taký veľký kvet, ktorý kombinuje rôzne farby, ktoré závisí od zasadených rastlín.

 • Kvetina je vytvorená iným spôsobom. Pneumatiky sú narezané na polovicu. Potom sú polovice naskladané okolo kruhu. Ukazuje sa z kvetu kvetu, v ktorom sú všetky kvety umiestnené v požadovanom poradí.

 • Ďalšou možnosťou je, aby sa kvetinová pyramída, ktorá vyzerá veľmi pôsobivé. Pre tieto pneumatiky sú vopred natreté, potom sú traja inštalované v rade, takže medzi nimi zanecháva priestor. Potom dva ďalšie sú umiestnené na vrchole, každý z nich by mal byť umiestnený medzi týmito dvoma nižšími. Potom tieto dva dali do stredu. Počet pneumatík môže byť viac. Keď sa všetok tento dizajn začne rozkvukovať, podívaná sa získava impozantný.

 • Môžete si vytvoriť krásny kvetu, ktorý zodpovedá všeobecnému dizajnu stránky pomocou pneumatiky len ako formulár. Ďalej je spracovaný hustou vrstvou cementu, a malé alebo veľké kamienky sa zasadzujú na tomto základe – môže to byť aj škrupiny, kúsky dlaždíc, rozbité tehly. V dôsledku toho sa ukazuje veľmi krásne kvetinové posteľ.

Pozastavený

Zvyčajne, pozastavené kvetinové lôžka z pneumatík sú umiestnené na ploty, kvôli ktorémukoľvek plot môže vyzerať veľmi atraktívne. Upevniť návrhy na odolné háčiky alebo laná. V spodnej časti pneumatiky nalial na zem a rastlinné kvety.

. K hornej časti je elegantná, môžete si odrezať autobus – potom to bude pocit košíka s kvetmi.

Pneumatiky môžu byť natreté v akejkoľvek farbe.

Ak plánujete kučeravé rastliny, dizajn bude vyzerať veľmi atraktívny.

Ďalšia možnosť – odrezať autobus na polovicu a visieť na laná alebo reťaze polkruhových konštrukcií s kvetmi.

Majstrovské remeslá pre záhradu

Zo starých pneumatík v oblasti krajiny, nielen kvetinové záhony môžu byť vyrobené, ale aj rôzne remeslá pre krajinný dizajn a vybavenie pre rastlinnú záhradu.

Stopy

Takže, MacEPER trate pre záhradu. Master Class vám pomôže vyrovnať sa s týmto ľahkým absolútne pre každého. Popis práce bude vyzerať takto:

 • Musíte si vziať pneumatiku, odrezať vrchol v kruhu s nožom;

 • Potom odrežte skladačku na fragmenty;

 • Dajte ich medzi lôžkami.

Výhoda takých ciest v záhrade je zrejmé. Ich prítomnosť umožňuje od seba pohnúť. Buriny sa nebudú rozbiť. Záhrada vyzerá čistejšie a upratané.

Môžete diverzifikovať dizajn stôp, ktorý ich položíte rôznymi spôsobmi. Používanie pneumatík v tomto prípade zahŕňa rôzne možnosti. Môže to byť dlhé prúžky, krátke námestia, môžu byť položené ako povrch vrstvová. To všetko závisí od plánovanej šírky a dĺžky údajnej trate. Mimochodom, nikto nemožní, aby sa pokrytie maľovaním. Potom sa originálne krásne stopy zmenia na krajinu.

Záhradné hračky

Mnohí majstri s kreatívnym prístupom sa naučili z pneumatík robiť všetky druhy záhradných obrázkov. Takýto dekor nevyzerá, že nie je horšie, keď zručnou tvorbou ako dekorácie z záhradného obchodu.

Z pneumatík môžete urobiť takmer akékoľvek zviera alebo báječný charakter, je to len trochu trochu, aby sa ukázali fantázia.

 • Ak chcete, aby žaba, stačí maľovať tri pneumatiky v zelenej farbe, dať dva ďalšie, a tretí dal hore poschodí medzi nimi. Ďalej nasleduje na hornú pneumatiku pripojiť expresívne oči od akejkoľvek priateľky a nakresliť na hornej strane úst. Labky môžu byť tiež rezané z akéhokoľvek materiálu (napríklad dreva, peny) a pripojiť k nižším pneumatikám.

 • Z pneumatík môžete urobiť veľmi veselú kanvicu, ktorá zvýši náladu zakaždým. Na to, tri pneumatiky musia maľovať, aplikovať kresbu (môže hrášok alebo kvety). Ak sú pneumatiky rôzne veľkosti. V takej rýchlovarnej kanvici môžete zasadiť kvety, potom skutočne zdobia graf. Nos a rukoväť sa ľahko konštruujú z orezávania pneumatík alebo akéhokoľvek iného materiálu.

 • Akákoľvek hračka môže byť vykonaná niekoľkými spôsobmi. Na mieste sa napríklad môže objaviť korytnačka. A pre to musíte vziať pneumatiku, dať škrupinu zhora, pomocou kusu pneumatík, okraje, ktoré budú navzájom ísť. Labky a hlava sú tiež vyrobené z kusov kolies, zostáva len na ozdobenie dizajnu a farby očí a úst.

 • Lienka je stále jednoduchšia. Aby to urobilo, stačí maľovať pneumatiku v červenej farbe, nakreslite pozdĺž celého povrchu kola. Pred pridaním očí, nosa a úst. V takomto dizajne môžete tiež zasadiť kvety.

Na tomto, samozrejme, zoznam remesiel neskončí. Labute, slony, hrochy, zajaci, medvede, matryoshki, chobotnice – ktorí sa nestretnú v letnom sektore! Môžu to byť celé rodiny – niekoľko korytnačiek, lienky. Môžete vytvoriť aj báječné mestá, ak to priestor dovolí.

Nábytok

Ulica Nábytok z pneumatík nemôže len ozdobiť pozemok, ale slúžiť aj ako útulný roh pre čajové pitie alebo blatníky. Zvážte najjednoduchšiu možnosť vytvorenia záhradného jedálenského priestoru.

 • Dve pneumatiky sa navzájom dali a navzájom sa pripojte. Potom na hornej strane pripojte kruh rez z drevotrieskovej dosky. To je pripravená stolica. Tieto môžu byť štyri.

 • Pre tabuľku berieme tri pneumatiky a tiež sa navzájom spájajú. Kruh by už mal byť viac, aby ste dostali stôl s okrúhlym vekom.

 • Ozdobte súpravu podľa vášho uváženia.

Toto je najrýchlejšia možnosť, ktorá je vhodná pre začínajúcich majstrov. Ale v skutočnosti, ak trávite viac času, môžete urobiť veľmi zaujímavé možnosti, ktoré nebudú vyzerať horšie ako prútený nábytok.

Pomocou lana a tkaniny môžete urobiť roztomilý bafics na odpočinok v záhrade alebo dokonca na uzavretej verande.

V prvom prípade, musíte si vziať pár pneumatík, ak je Baffy nízka, môžete dokonca dostať a jeden. Ďalej je horná diera zatvorená kruhom preglejky. Potom je celá autobus úhľadne zabalená s lanom, lepenie lepiacej zbrane pozdĺž práce tak, že celý dizajn je v poriadku. Lano musí pevne mrkať. Potom sa ukáže veľmi štýlové poslanci.

Existuje ďalšia možnosť. Dve pneumatiky sa tiež upevňujú. Trvanlivý kruh dreva je upevnený na vrchole. Ďalší dizajn, ktorý potrebujete na pastiersku penu. Môžete urobiť niekoľko vrstiev, takže stolička je mäkšia. V poslednej fáze je znak proti tkanine. Na tento účel sa zvýšia všetky staré veci. Absolútne nie je potrebné kúpiť novú tkaninu.

Ak sa takéto bafies objavia na mieste, bude presne prekvapiť hostí a záhradný nábytok bude mať hodnotné miesto v rekreačnej oblasti. Mimochodom, ak existuje túžba chrániť takýto nábytok z dažďa, môžete ho zakryť vodotesnou látkou, napríklad plášťom.

Zaujímavé príklady

Ak chcete pochopiť presne, ako sa jedna alebo iná hračka alebo kvet robí, niekedy nemusíte ani potrebovať krok za krokom. Pozrite sa na fotografiu, aby ste pochopili, ako to urobiť, a možno dokonca zlepšiť podľa vášho uváženia.

 • Je to tak jasná a zábava z stoličiek, a samozrejme, takéto možnosti potešia deti. Urobte ich jednoduché, ale miesto sa objaví na záhrade, kde si môžete relaxovať.

 • Stačí ukázať viac fantázie a platiť čas – a teraz pripravený byť takmer čalúnený nábytok. Veľmi pohodlné relaxovať v takých záhradných stoličkách a vyzerajú celkom štýlovo.

 • Rodina troch zvierat sa môže usadiť vo vašich stránkach, stačí skryť staré pneumatiky. Bolo by pekné prilákať deti do takej lekcie – to je veľmi vzrušujúca zábava a vždy môžete obdivovať výsledky vašej práce.

 • Staré kolesá sú dokonale vhodné v tvare vybudovať Smesharikov, ktorí milujú veľa detí. Ale v tomto prípade budete musieť ukázať umelecké schopnosti, aby boli žľazy hrdinov ako originál.

 • Legrační zelená žaba bude v ideálnom prípade vyzerať z trávy a farieb.

 • Jasné žlté kurčatá vyzerajú veľmi realistické. Je to vidieť, že je to kvalitná práca.

 • Farebné krásne autá z pneumatík určite potešia chlapci, bude niečo v záhradnom pozemku a ich.

 • Pôvodná kvetina kvetov sa bude vychutnať akýkoľvek pozemok a poteší jasné farby celého leta a časti jesene.

 • Viacpodlažné kvetinové posteľ z viacfarebných kolies bude vytvoriť špeciálnu náladu. Kvety môžu byť vysadené najrozmanitejšie, myslenie vopred budúce zloženie. Ako ornament na vertikálnom kvetine môžete umiestniť akékoľvek zvieratá.

Ako prax ukazuje, remeselné možnosti obrovské množstvo. Zostáva nájsť čas, skladovať najviac potrebné predmety a zaberajú prácu.

O remeslách z pneumatík. Sledujte video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: