Prehľad záhradných údajov AIST a ich umiestnenia

Bird AIST vždy symbolizoval šťastie, mier a rodinný krém. Záhradné postavy vtákov sú umiestnené v nádvorí nemocníc, materských škôl a škôl. Veľká popularita figúrkov používa Dachas. Nižšie sa bude diskutovať o zvláštnych osobnostiach záhrady, typy, metód ubytovania a poradenstva pri výrobe vlastných rúk.

Zvláštnosť

Veľký počet legiend a viery sú spojené s bocialom. Od staroveku, ľudia sa považovali za posvätný vták AIST. Bolo to zvážené, Ak osoba zabije bocial alebo zničiť hniezdo, potom on a jeho rodina bude trpieť nešťastiami, nebude žiadna zber, dobytok nebude. Vták sa stal druhom božstva. A každý jarní ľudia čakali na návrat bocianov, chránení.

Po mnohých presvedčení rôznych krajín sveta stojí za to, že ľudia stále veria v magickú silu vtákov. Záhradné postavy bociana kúpiť alebo znížiť sami. Ľudia sú presvedčení, že postava bude chrániť dom od nečistickej sily a problémov.

V našej krajine je bocian symbolom rodiny a pohodlia, lásky a lojality. Mnohé daches umiestnia sochy bocianov na svojich stránkach, aby poskytli atmosféru pokoja, harmónie a pohodlia.

Sofistikovaný a pôvodný obrázok môže ozdobiť akékoľvek miesto pridelené a poskytovať špeciálnu eleganciu. Každý majiteľ verí, že vták naozaj prináša šťastie a šťastie.

Bocian Figúrky predávajú v záhradných obchodoch. Rozsah je dostatočne veľký a pozostáva zo sožierkových veľkostí a druhov. Čísla majú špeciálny povlak, ktorý chráni konštrukciu pred vlhkosťou, tepelnou a vetrom. Mnohé sochy majú špeciálne upevnenie pre spoľahlivú fixáciu na ľubovoľný povrch.

Niektoré dačky uprednostňujú výrobky s vlastnými rukami. Aby sa figúrka bociana nie je tak ťažké, ako sa zdá. Vhodné budú vhodné výrobu akýchkoľvek infridových materiálov.

Obrázky vyrezané z preglejky, peny alebo plastové fľaše. Vzhľad závisí od fantasy. Existuje mnoho odrôd figúrín, z ktorých každý sa vyznačuje jeho individualizovanosťou a nesie osobitný sľub.

Aké sú čísla?

Zobrazenia Review Figurodes pre oblasť krajiny otvára klasický drevený figúrka AITY. Vták môže stáť na jednej nohe alebo mrazené v pohybe krídel.

Dekoratívny plastový bocian je schopný zapadnúť do akejkoľvek krajinnej dizajnu územia. Najmä pôvodne hľadá rodinné bociany s hniezdom a malým kuriatkom. Rodinné hniezdo je tiež umiestnené na pňa alebo malé dekoratívne cory.

Prečítajte si viac  Funkcie Forged Topores

Single Bird, Ipozantne chôdza po stránke, bude tiež pôvodný dekor. Je inštalovaný uprostred postele.

Najčastejšou možnosťou je bociana, ktorá sedí na kameni. Kameň môže byť klasická farba alebo zarámovaná trávou a malou kvetinou.

Na niektorých letných chatoch nájdete bocian drží balík s dieťaťom. Roztomilá soška nebude opustiť ľahostajný ktokoľvek v okrese.

Stork sedí v tráve sa tiež stane vynikajúcim doplnkom k nastaveniu. Existujú kompozície niekoľkých vtákov, ktoré pokojne odpočívajú v tieni stromov.

Ako to urobiť sami?

Ak si želáte, môžete si urobiť bocian pre chatu sami, stačí nájsť čas na to, potrebné materiály a ukázať všetok svoj kreatívny potenciál.

Nástroje a materiály

Ak chcete vytvoriť záhradnú sochu, budú potrebné nasledujúce veci:

 • plastové nádoby v 0,5, 1 a 1,5 litre a jedna 5-litrová fľaša;
 • nožnice a nožnice;
 • lepidlo;
 • Self-capping skrutka;
 • kus peny;
 • vlnitá trubica;
 • tyče z kovu;
 • rámec oka;
 • drôt;
 • brúsny papier;
 • Zariadenie nábytku;
 • akrylová farba;
 • lak.

Výroba

Domáce bocian sa skladá z polotovarov hlavy, krku, trupu, rámu s perímou a labkami. MASTER CLASS S KROKOVÝMI POŠKODAMI POTREBUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO PRÍPRAVA.

 1. Z peny odrezané hlavu prázdne s zobákom. Detail je brúsenie emery. Osobitná pozornosť sa venuje okrajom zobáku. Hlava okamžite pokrytá bielym farbou. Poskytuje príprava expresivity a chráni pred poveternostnými podmienkami.
 2. Pre zobák sú rezané dve dosky z plastových nádob. Po prvé, spodné a krk sú odrezané z fľaše. Zostávajúca časť je narezaná na dosky obdĺžniky. Trojuholníky odrezané z týchto obdĺžnikov. Sú to časti zobáku. Dosky sa ohýbajú v strede a fixuje s vlastným nakreslením na miesto, kde sa hlava a zobák spája.
 3. Urobte nasledujúci kontajner a narezajte dno. Prstoklad nôh pre budúce vtáky odrezané z okraja k krku. Ukazuje 3 prsty dopredu a jeden za sebou. Musia sa ohnúť smerom von. Každý prst dáva tvar, odrezanie nožníc hrany.
 4. Vytvorenie peria – najviac obsadenie mazanie. Vezmite ďalší kontajner, odrežte spodnú časť a krk. Zostávajúca časť je narezaná na 6 podrobností, ktorá bude slúžiť perím. Rezané perie rôznych veľkostí. Každý Peru je pripojený k účinku frisov s nožnicami. Tým sa vytvorí dodatočná vzduchotesnosť budúceho peria.
 5. Priestka na krk sú rezané rovnakým spôsobom. Iba záznamy musia znížiť malú veľkosť. Koniec každého riadku je tvorený okrajmi a stravovacími nožnicami.
 6. Pre trupu použite 5 litrovú nádobu. Rámová sieťová sieť je pripojená k nemu, pre-dávať tvar krídla. Ponuka bude pripojená k rámu.
 7. Ďalej by mal zbierať trup. V krku fľaše vložte krčovú trubicu. DNO rezané a vložte búrnu tyčový bung v polovici. Bude slúžiť ako bocian.
 8. Hlavná montáž obrázku začína hlave. Hlava a krk sa pripojte drôt. Okrem toho upevňovacie lepidlo.
 9. Pierny sa pripustil so zošívačkou, počnúc spodnou časťou nádoby. Chvost je pevne za sebou. Perie začínajú aplikovať vrstvy zvonku. Urobte 6-7 vrstiev. Posledná vrstva je pripojená k zvlneniu a upevnenie samo-kresbami. Okolo zvlnenia balenie malých dosiek-perie s víriacimi hranami.
 10. Vytvorená. Teraz musíte žať obrobok. Pre oči používajú čierne korálky alebo tlačidlá. Tiež oči môžu byť farby.
 11. Ak boli pri vytváraní transparentné kontajnery použité pri vytváraní, potom farbenie perie je potrebné pred rezaním. Pred farbením sú dobre riedení kvapalinou obsahujúcim alkohol.
 12. Červené akrylové kryté zobáky a labky. Ďalším spôsobom, ako dokončiť labky a zobáky leží vo vinutí polotovarov byrokracie.
Prečítajte si viac  Ako orezať Geranium na svieži kvitnúce?

Bocian Obrázok môže byť tiež vyrobený len z jednej peny. Výrobné materiály:

 • kus peny;
 • nožnice;
 • nôž;
 • akrylová farba;
 • Kovové tyče;
 • lepidlo;
 • zošívač;
 • brúsny papier.

Najprv urobte nohy. Kovové tyče sú nabrúsené zdola, hrany ohýbajú hore. Workflow je vyrezať pravé prázdne miesta. Hlava, krk a telo čerpanie z peny. Podrobnosti vyrezané. Rybníky opraviť v telom zošívač. TORSO je pokrytý ďalšou vrstvou peny na dávkovanie. Na vrchole lepiacich perie. Na tyčoch zasiahli hlavu s krkom. Zobák pokrýva červenú farbu. Je lepšie používať korálky ako oko.

Hniezdo pre bocian. Pri výrobe vtáčieho hniezda sú nuansy. Ak chcete vytvoriť zloženie, je lepšie zbierať pobočky mladých stromov.

Staré tyče sa rozbijú vo výrobe. Ako základ pre hniezdo, môžete si vziať pneumatiku na bicykli alebo autá, staré panvy alebo rámový drôt. Osobitná pozornosť sa venuje rezaniu a stanovuje pobočky. V priebehu tejto bolestnej lekcie je potrebné pravidelne viazať a opraviť zvraty na ráme.

Môžete si tiež kúpiť hotovú oceľovú základňu, zavrieť na ňom alebo mladých výhonkoch. Dostane remeselný prirodzený vzhľad.

Kde dať?

Záhradná scháta bociana v krajine – skvelý dekor. Môžete umiestniť vtáka kdekoľvek.

 • Jedným z miest, kde sa nachádza na obrázku je strecha. Najčastejšie na streche, celá kompozícia so zásuvkou. Na to, aby ste sa ťažko držali, používajte prekrížené dosky. Na takomto základe a pripojená socha.
 • Komín je vhodný na inštaláciu figurínu bociana. Treba však pripomenúť, že fajčenie a iskry vyjdú. Obrázok musí byť chránený oceľovým plechom alebo zdvihnite merač s použitím kovových rothov.
 • Štarta môže byť umiestnená na strome alebo pahýli. Niektoré dateky na nadáciu používajú objavený starý strom, na ktorý je nainštalovaná socha. Rodinné bociany v hniezde. Takáto zloženie bude hlavným prízvukom pozemku.
 • Single Bird Figures vyzerajú skvele v blízkosti kríkov. Kompozície niekoľkých bocianov, dovolenku v tieni vegetácie vzhľad originálu.
 • Socha umiestnená uprostred lôžok.
 • Niektoré dateky pred vstupom do domu nastaviť bocian. Takáto socia pri vchode vytvára atmosféru pohodlia a pohostinstva.
 • Aby ste bocian priniesol veľa šťastia a šťastia, existujú ich nuansy ubytovania. Niektorí krajinci dizajnéri radia zaviesť sochy bocianov na slnečnej strane, pretože magické vlastnosti sochárstva sú zvýšené pod slnečným svetlom.
 • Ďalšou možnosťou ubytovania je nainštalovať remeslo pri vode. Môžete vytvoriť malú umelú rezervoár a usporiadať bocian a jeho rodinu vedľa neho.
 • Neinštalujte so sochou späť do okien domu. Vták by sa mal pozrieť do domu. V správnom umiestnení figúriek bude poskytovať silu a energiu všetkým jej obyvateľom.
 • Vzhľadom k tomu, bocian je symbolom pokračovania druhu, potom vták môže byť v blízkosti okna spálne. Zároveň nezabudnite, že obrázok by sa mal pozrieť na okno.
Prečítajte si viac  Ako urobiť zázrak lopatu s vlastnými rukami?

Záhradná postava AIST NA DACHA PLOT – VINOVANÝ DECOR. Socha nadobúda v obchode alebo si to urobte sami.

Urobte si remeslo veľmi jednoduché. Môžete vytvoriť jedinečnú funkciu alebo zloženie niekoľkých vtákov. Zároveň sa výrobok nevyskytuje horšie ako nákupná socha.

Preskúmanie záhradných postavičiek AIST LOY NEXT.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: