Všetko o Secateurs Fiskars

Každý záhradník sa snaží doplniť váš arzenál s vysoko kvalitnými a užívateľsky príjemnými nástrojmi. Jedným z hlavných miest medzi nimi je tajomstvo. Pomocou tohto jednoduchého zariadenia môžete vykonávať mnoho diel na pozemku. Hlavný, vyberte úspešný model od spoľahlivého výrobcu. Jedným z lídrov pri výrobe takýchto záhradných nástrojov je Fiskars. Táto fínska spoločnosť vyrába rôzne nástroje s rezným povrchom. Ich kvalita nie je horšia ako nemecké výrobky a samotná značka má takmer dvojročnú históriu.

Všetko o Secateurs Fiskars

Popis

Tovar Fiskars zvyčajne má výrazný dizajn, a to všetko, čo sú naplnené v čiernych a oranžových farbách. Napriek všetkým rôznym modelom secuteurs sa vyznačujú nejakou podobnosťou. Pri montáži sa údaje používajú ako:

 • čepele;
 • pružiny;
 • páka;
 • Upevňovacia matica a skrutka;
 • Blokovací mechanizmus.

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetky časti Secuteurs sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Teraz mi povedzme viac o každej zložke a ich funkciách. Nástroje Fiskars Nožnice vyrábajú z drahých odrôd uhlíkových ocelí a vysoko zliatinovej ocele. Ich výhodou v antikoróznych vlastnostiach, okrem toho, že sú pokryté protipožiarnou vrstvou, a to zase vám umožní predĺžiť životnosť výrobku.

Nemusíte ich často zaostriť alebo hľadať, aby ste nahradili. Skriňa sa im nedrží, nelepí šťavu z rastlín, ktorá zaisťuje jednoduchosť starostlivosti o secateur.

Výrobcovia Fiskars si postarali, že ich výrobky môžu spĺňať požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov. Môžete si vybrať nástroje s rôznymi typmi mechanizmov, veľkých a malých, jednoduchých a teleskopických. Medzi rozsah tovaru je aj samostatná séria pre ľavú. Blades v takomto inventári im umožňujú pracovať s maximálnym komfortom bez toho, aby stratili rýchlosť a produktivitu vďaka tejto funkcii.

Všetko o Secateurs Fiskars

Rukoväte sekuterárov majú anatomický tvar a sú vyrobené z takéhoto high-tech materiálu ako polyamid. Dať im ešte väčšiu silu a vyhnúť sa praskaniu, dodáva rukoväte a sklolaminátu. Takéto posilňovanie dizajnu pomáha výrazne rozšíriť životnosť nástrojov – produkty môžu slúžiť ako desaťročia. Okrem toho zmiešané zloženie časti robí tajomstvo čo najviac pre ruku, pretože nie je skĺznuť z dlane.

Všetko o Secateurs Fiskars

Pre pohodlnejšiu prevádzku môžu záhradkári získať nástroje s krupicami krúžkov. Je to práca koordinovaná, pretože zariadenie nespadá, aj keď sa používa v ťažkostných miestach.

Napríklad, ak sa dostanete k trupu, hrubé vetvy stromu sú interferenté alebo opúšťajú kroviny. Tiež rukoväte majú rôzne množstvá. Tento indikátor zodpovedá dĺžke produktu, ktorý zase určuje veľkosť ruky majiteľa. Na základe tohto parametra si každý môže vybrať najvhodnejší model secateurs Fiskars. Tento ukazovateľ sa môže líšiť v rozsahu 18-19 cm pre ženy a až 23 cm pre mužov.

Všetko o Secateurs Fiskars

Typ

Na základe vlastností diela Secateurs sú rozdelené do 2 hlavných typov pracovných čepelí, Každý z nich má svoje výhody a nevýhody:

 • kontakt;
 • rovina.

Ich základným rozdielom je rys lopatky. Povieme o každom z nich viac.

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetko o Secateurs Fiskars

Kontakt

Druhý názov tohto typu Secateurs – tvrdohlavý. Spodná čepeľ je podpora pri práci, pretože pomáha udržiavať rastlinu. V rovnakej dobe, hlavná práca na vrchole. Kvôli brúseniu na oboch stranách, znižuje dobre a s úplným rezaním úteku padá na podporu. Práca takýchto Secuteurs sa teda vyskytuje na princípe konvenčného rezania noža na doske.

Najlepšie výsledky Tieto secuteurs vám umožňujú dosiahnuť pri práci so sušenými vetvami, suché kríky a iné rastliny, ktoré je potrebné vyčistiť po zime.

Všetko o Secateurs Fiskars

Rovina

Nazýva sa aj obtok Secateurs. Obe nože nesú funkciu rezania. Pri práci s mladými čerstvými únikmi je takýto dizajn oveľa pohodlnejší ako kontakt, a pre očkovaciu prácu je jednoducho nepostrádateľná. Každá doska je spojená so stonkou a neohýba ho, ale rýchlo sa odreže nadbytok. Vlastné čepele fungujú rovnako ako nožnice.

Secateurs sú klasifikované podľa typu Blades:

 • páka;
 • s pohonom s elektrickým prúdom;
 • RACHETOVÉ PRODUKTY.

Všetko o Secateurs Fiskars

Páka

Takáto produkty Fiskars majú spôsob, ako pracovať, že každý rozumie. Keď kliknete na páčku, čepele idú smerom k sebe.

Všetko o Secateurs Fiskars

S výkonom

Toto je o niečo zložitejší mechanizmus. Pri práci ako nástroje je tlačová sila distribuovaná z dôvodu mechanizmov prevodovky. Takéto zo secuteurs sú v ich schopnosti pracovať vo viac nepriaznivých podmienkach.

Všetko o Secateurs Fiskars

Račňa

Tieto modely sa začali aktívne predávať, keď sú vylepšené pracovné zásady nahradiť staré technológie. Fiskars majú takéto oddeľovači ísť do riadku Power Step.

Rozlišujú sa čepeľou s malými tkaninami a rezanie je vyrobené niekoľkými prerušovanými prístupmi.

To znamená, že po prvom jednoduchom stlačení vstupujú do závodu a odoberte východiskovú pozíciu, po druhej strane ho pripojia a znova sa vrátia, a čepeľ zostáva na mieste. Nakoniec, s tretím tlakom, vetva je narezaná na koniec a zmizne.

Všetko o Secateurs Fiskars

Napriek zdanlivosti trvania opisu, proces rezania s takýmito sekuterátormi sa vyskytuje veľmi rýchlo, čo umožňuje záhradkárom ušetriť čas. Inovatívny rozvoj predstavoval najmä zástupcov slabého pohlavia, pretože tento tajomstvo je možné pracovať, prakticky nie odpadu.

Modely série Power Step majú okno s číslami. Navrhujú, koľko kliknutí bude musieť urobiť v konkrétnom prípade.

Všetko o Secateurs Fiskars

Starostlivosť

Akékoľvek výrobky potrebujú správnu starostlivosť a skladovanie, aj keď je to profesionálny inventár z známeho výrobcu. So všetkou odolnosťou voči negatívnym vplyvom vlhkosti a chladu, nezabudnite sledovať jednoduché pravidlá.

 1. Po práci vyčistite nástroj. Secateur utrite handričkou s mydlovou vodou. Nemusí používať tvrdé kefy, pretože môžu poškriabať ochranný postrek.
 2. V prerušeniach medzi prácou držte nástroj na suchom mieste, kde nie je vlhkosť a existuje aspoň malý prístup čerstvého vzduchu.
 3. Ako viete, mnoho modelov Secuteurs sú vybavené blokovacím prvkom. V tomto formulári je nástroj kompaktnejší a bezpečnejší počas prepravy – západka drží čepeľ v bližšej polohe.
 4. Pred „zimovaním“, namažte čepele strojným olejom, takže mechanizmus sa nezastaví.

Všetko o Secateurs Fiskars

Recenzie

Vo väčšine prípadov sú obyvatelia a záhradníci vysoko ocenené zo strany Secateurs od Fiskars. Toto je spoľahlivý nástroj, ktorý môže slúžiť ako 5-10 rokov. Kvôli kvalitným materiálom, vrátane špeciálnych druhov ocele, nástrojov Fiskars sa ukázali ako pri práci s suchou a mladými výhonkami.

Hlavnou vecou je oboznámenie sa s referenčnými informáciami, ktorý odkazuje na konkrétny účel konkrétneho modelu.

Všetko o Secateurs Fiskars

Amarfit, Quantum P100, Powergear L PX94, Fiskars 1001534, Fiskars kvalita s mechanizmom chrápania boli vykonané medzi najobľúbenejšie modely. Všetky modely fínskej spoločnosti získali reputáciu ako vysoko kvalitné, trvanlivé a pohodlné nástroje. Môžu sa stať vynikajúcim giftingovým záhradníkom a cenným akvizíciou pre vaše vlastné záhradnícke miesto. V každom prípade to bude dobrá a užitočná akvizícia, ktorá bude slúžiť mnoho rokov.

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetko o Secateurs Fiskars

Všetko o Secateurs Fiskars

FISKARS JEDNOTKA KROKU POTREBUJÚCEHO PROSTREDIA PREHRÁVAČ.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár