Biela dlaždica v kuchynskom interiéri

Dlaždice v kuchyni použité dávno, materiál je odolný a ľahko sa čistí. Rôzne farby, textúry a tvary môžu byť použité na stenách aj na podlahe. Vnútorné zvýraznenie bude snehobiele dlaždice. Takéto obloženie vyzerá drahé a elegantné, vhodné pre akýkoľvek štýl.

Zvláštnosť

Kuchynský dizajn s bielymi dlaždicami vyzerá pokojné a jednoduché. Tento dizajn nie je nudný a nie je nepríjemný. Materiál môžete použiť tak pre obloženie celej steny a na dizajn kuchynskej zástery. Materiál môže byť pokrytý aj na podlahe. Kombinácia s rôznou farbou pomôže urobiť veľkolepé zón.

Biela dlaždica v kuchyni môže vystrašiť majiteľov kvôli svojmu marku. Nestojí za to znepokojujúce, čistý povrch je veľmi jednoduchý. Kuchyňa bude vždy jasná a čistá, ak po niekoľkých dňoch utriete povlak vlhkou handričkou.

Dlaždice zvyčajne uvádzajú na stenách a na podlahe. Zaujímavosťou bude dlažba na pracovnom povrchu. Vyzerá to dobre na bokoch kuchynského ostrova. Pre takýto dizajn sa odporúča vziať veľkú dlaždice, aby mnohé švy nezasahovali do čistenia.

Ako si vybrať?

Dlaždice pre steny musia odolať teplotným rozdielom. Konštantný vzhľad tuku budete používať rôzne chemikálie, takže hľadáte balenie s označením AA. Takýto nápis uvádza, že materiál sa nebojí mechanických, tepelných a chemických vplyvov. Na ochranu stien vyberte obkladový materiál približne 3-4 mm. Dlaždica by mala byť hladká a pokrytá smaltom.

Ak chcete zakryť podlahu, potom vyberte si hrubší materiál, približne 5-7 mm Šírka. Uistite sa, že ste si vezmite dlaždice triedy a 2-3 triedy odolnosti proti opotrebeniu, inak bude povlak rýchlo prísť do disrepair.

Je dôležité, aby sa materiál nezmenšoval. Vyberte si hrubé modely bez smaltu.

Na zásteru

Steny, ktorý je v blízkosti pracovnej oblasti – zodpovedné zamestnanie. Je dôležité vybrať si materiál, ktorý nebude trpieť vystavením vysokým teplotám a vlhkosti. Dlaždice plne vyhovuje požiadavke. Okrem toho sa škvrny z potravín a tuku vymažú doslovne v jednom dotyku špongie alebo látky.

Prečítajte si viac  Ako vytvoriť tašku pre vysávač s vlastnými rukami?

Biela lesklá dlaždica pre zásteru je obzvlášť dôležitá v kuchyniach malej veľkosti. Materiál bude vizuálne rozšíriť miestnosť, pridať svetlo. Keramický obkladový materiál je najvhodnejší. Dlaždice s dekorom urobí pracovnú stenu ešte elegantnejšie a atraktívne.

V továrni je veľmi obľúbená. Zaujímavá úľava vám umožňuje priniesť geometrické a abstraktné motívy. Na vrchole popularity vlnité dlaždice. S ním si môžete vytvoriť úžasný more.

Rôzne textúry a kombinácia bielych dlaždíc s farbou vyzerá elegantným a zaujímavým.

 • Zaujímavý dekor diverzifikovaný biely povlak. Kuchynské motívy zlepšia náladu počas varenia.

 • Ak chcete vytvoriť jedinečný dizajn, mozaika je dokonalá. Kombinujte čiernu, bielu a šedú pre zaujímavejší účinok.

 • Ak si dal obdĺžnikové dlaždice s vianočným stromom, môžete dosiahnuť úžasný efekt. Myšlienka nie je nová, ale osvieži kuchyňu.

 • Kombinácia materiálu s rôznou záliv vyzerá veľmi jemný.

Na stenách

V každom štýle dizajnu bude relevantná snehová biela stena. Toto je skvelé pozadie ako pre svetlú kuchynskú headsetu a pre klasický drevený nábytok. Zaujímavé vyzerá ako textúrovaná čiarka a kombinácia rôznych farieb.

Populárne v interiéri kuchyne využíva bielu dlaždice s šedou rastlinou. Je to menej značky a umožňuje vám zvýšiť všeobecné čistenie. V mnohých domoch nájdete dlaždice, ktorá je štylizovaná pod tehál alebo inej textúry. S tým je ľahké usporiadať kuchyňu v byte v štýle starej a tajomného hradu.

Príklady.

 • Používanie neštandardných formulárov pomáha vytvoriť zaujímavý interiér.

 • Tvárou v tvár mramoru vyzerá nádherne a drahé. Príklad úspešne kombinuje povrch stien a pracovných povrchov.

 • Kombinácia materiálu rôznych farieb na susedných stenách zjednodušuje zónovanie kuchyne.

 • Vynikajúci príklad kombinácie niekoľkých dizajnových techník. Obrázok robí registráciu zaujímavejšie. Kombinácia kontrastných farieb pridáva dynamiku.

Na podlahe

Čisté a zrkadlenie v kuchyni – sen o žiadnej pani. Biela dlaždica na podlahe pomáha stelesniť požadovanú realitu. Sledujte takú podlahu je celkom jednoduché, stačí ho utrieť vlhkou handričkou na konci dňa. Na podlahe je vhodné ako lesklé aj matné dlaždice.

Prečítajte si viac  Modulárne obrazy v kuchyni: Štýlové možnosti

Klasická možnosť je štvorcová dlažba smerujúca 10×10 cm, ale môžu sa použiť iné rozmery. Produkty správneho formulára uľahčujú čistenie. Vhodná kombinácia rôznych farieb na vytvorenie výkresu alebo oddelenia kuchyne na zónach.

Príklady.

 • Transformácia podlahy v šachovnom doske pridáva špeciálnu farebnú kuchyňu.

 • Červená a biela obklady vyzerá kontrast a zaujímavé. Taká kuchyňa vyzerá veľmi živým, svetlým.

 • Kombinácia takýchto farieb vyzerá luxusné a pacifiálne.

 • Kuchyňa vyzerá atraktívne a veselé napriek zdržanlivým farbám. Zaujímavý účinok z kombinácie rôznych rovnát tvaru obrázku.

Užitočné poradenstvo

Vizuálne rozšíriť miestnosť s bielym dlaždivom je veľmi jednoduchý, dosť, aby to dal správne, ale diagonálne. Spotreba materiálu je o niečo viac ako pri klasickej murive, ale účinok stojí za to. Dynamika v interiéri môže byť privedená kombináciou kontrastných farieb dlaždíc v kontrolnom poradí. Môžete kombinovať obe možnosti a dosiahnuť dvojitý efekt.

Veľkosť materiálu má veľký význam. Vyberte ho na základe veľkosti miestnosti. V malej kuchyni je lepšie opustiť jasné výkresy a chaotickú mozaiku. Použite viac laconický dizajn na maximalizáciu miestnosti.

Vhodná kombinácia dlaždíc rôznych veľkostí v kuchyni veľkej plochy. Štvorcové alebo fantasy obklady môžu byť zarámované úzkymi obdĺžnikmi. Pomocou inteligencie môžete vytvoriť gradient na podlahe alebo stene.

Je zaujímavé vyzerať kučeravé dlaždice na povrchu. Môžete kombinovať rôzne farby a textúry. Takéto obloženie je pomerne nákladné, vyžaduje veľké množstvo materiálov. Čistenie bude komplikované aj z nerovných švov.

Niektoré hostesky sa zdajú byť biela dlaždica v kuchyni vyzerá chlad a bez života. Takýto účinok sa môžete vyhnúť pomocou správneho umiestnenia akcentov. Existujú spôsoby, ako diverzifikovať biely dizajn.

 1. Dekoratívne samolepky z vinylu budú vyzerať najmä úspešne na snehu-bielom pozadí. Pre zaujímavý efekt môžete rezať kresbu, aby ste usporiadali dlaždice.
 2. Dajte viac živých farieb a rastlín so zaujímavou formou listov. Taký dekor obzvlášť šťavnatý pohľad na bielom pozadí.
 3. Oživiť kuchyňu s jasnými záclonami. Veľké záclony s jasnými a dynamickými obrazmi.
 4. Kombinovať bielu dlaždice s fotografickými tapetami. Ľahký materiál vložil polovicu výšky stien, a aplikujte svetlý kreslenie na vrchole.
 5. Môžete usporiadať biele všetky 4 steny a pohlavie. Ako prízvuk použite kuchynské a domáce spotrebiče jasných farieb. Riešenie je pomerne odvážne, ale vyzerá vzrušujúce.
 6. Ozdoby a kvetinové motívy urobia kuchyňu farebnú. Môžete si vyzdvihnúť dosky alebo kuchynské textílie v rovnakom štýle ako kresby.
Prečítajte si viac  Rohové lavičky pre kuchyňu: funkcie a tipy na výber

Ako urobiť zásteru do kuchyne z dlaždice, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: