Elektrické špízy „Wonderland“: Tajomstvo varenia lahodné jedlá

ElektrosAllitts Dlhé získali lásku kupujúcich v našej krajine. Vyrábajú sa v rámci rôznych značiek. Pekná popularita si teší zázrak elektrochloriátu. Čo je toto zariadenie a aké je tajomstvo robiť chutné pokrmy na to?

Zvláštnosť

Wonderland je vytvorená s cieľom pripraviť najviac ruských spotrebiteľov jedlo doma. Je to elektrické zariadenie, kde sú špízy vertikálne nainštalované na špeciálnom stojanom okolo vykurovacieho prvku. Automaticky sa otáča okolo svojej osi, výrobky navlečené na kovových lodiach, rovnomerne.

Výhody a nevýhody

Elektrické špajdsy „Wonderland“ majú množstvo výhod.

 • Hlavnou výhodou je, že s pomocou tohto zariadenia môžete variť Kebab bez ohľadu na poveternostné podmienky.
 • Aj keď sú zariadenia vyrábané v Číne, kvalita ich vysokej, budú vám slúžiť ani jeden rok.
 • Môžete variť mnoho produktov, vrátane mäsa, rýb, morských plodov, zeleniny, húb.
 • Pod každým stĺpcom je paleta pre zber tukov, ktorá uľahčuje starostlivosť o túto techniku.
 • Špíz predstavuje niekoľko modelov. Líšia sa nielen funkčnými, ale aj rozmermi.

Môžete pripísať skutočnosť, že do konca chuti skutočného kebabu sa nedostanete, pretože neexistuje vôňa dymu.

Modely a charakteristiky

Wonderland sa vyrába v niekoľkých modifikáciách.

 • „Wonderland-5“. Zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Jeho kapacita je 1 kW. Vybavené piatimi špíz s dĺžkou 31 cm, ktoré sa otáčajú okolo vykurovacieho prvku chráneného sklom. Elektromechanické kontrola špízov. Pre jedno načítanie zariadenia obsahuje 1 kg výrobkov.
 • „Wonderland-6“. Z predchádzajúcej úpravy sa zariadenie vyznačuje len zvýšením až 6 množstiev špízov.

 • „Wonderland-esch6 (ES6T)“. Toto zariadenie má výkon 1,3 kW. Vykurovací prvok je desať. Prístrešky zahrnuté v množstve 6 kusov majú zväčšenú dĺžku 42 cm. Model je určený na simultánne vyprážanie 1,2 kg mäsa. Modifikácia „ESH-6T“ je vybavená časovačom varenia, „esh6“ model jednoducho má tlačidlo vypnutia.
 • „Wonderland-esch8 (ES8T)“. Toto je najväčší elektrický šéf tejto značky. Zahŕňa 8 špízov. Okrem toho je vybavený zvýšeným výkonom rovným 1,45 kW. Schopný pripraviť 1,8 kg mäsa v jednom stiahnutí.

Ako použiť?

Ak chcete pripraviť chutné jedlo na elektrocher, musíte vziať do úvahy niekoľko funkcií.

 • Kúsky výrobkov by nemali byť veľké. Je to spôsobené tým, že veľké časti misky sa dotýka vykurovacieho prvku, tuk bude horieť a dym do celého bytu. Výrobky získajú nepríjemnú vôňu spáleného. Okrem toho sa pripravia veľké kúsky mäsa.
 • Ak zariadenie nemá časovač, musíte proces starostlivo sledovať. Tam je pomerne ľahko znížiť produkty na elektrocheri.
 • Aby ste urobili chuť kebabu čo najbližšie k tomu, že sa dostanete pri vyprážaní na gring, pripojte tenkú vetvičku sliviek alebo čerešne. Bude však potrebné zapnúť kapotu alebo otvorte okno.

 • Mäso na šampanku musí byť valcované ako pyramída: prvé veľké kúsky a potom menšie. S touto polohou bude tuk vypustený z väčších častí a zvlhčovať suché kusy.

Recenzie

Recenzia kupujúcich o Wonderland „Wonderland“ sú väčšinou pozitívne. Mnohí chvála jednoduchosť prevádzky, jednoduchosť starostlivosti, dlhá životnosť. Okrem toho je potrebné poznamenať, že náklady na výrobok je o niečo nižší ako tovar cudzích značiek, zatiaľ čo kvalita nie je nižšia.

Medzi nevýhody, užívatelia si všimli, že zariadenie nie je celkom pohodlne ochranné puzdro, rovnako ako klzké rukoväte na špíš.

V ďalšom videu uvidíte elektrickú uzávierku „Wonderland“ v akcii.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár