Možnosti dizajnu bielych kuchyne so sivou pultou

Skutočne pôvabná kuchyňa nie je len drahé materiály a módny dizajn. Tento a farebný gamut. V niektorých prípadoch môže byť kombinácia odtieňov hlavnou zložkou interiéru. Ak hovoríme o bielych kuchyniach, je príjemné pozrieť sa na tento nábytok, ale nie je to príliš praktické v každodennom živote. Avšak, mnohí stále si vybrať ušľachtilú belosť, aby sa miestnosť vizuálne priestranná. Stručne a štýlovo biela kuchynská headset s šedej tabuľky.

Povrch headsetu môže byť lesklý aj matný. Samotná fasáda môže byť snow-white alebo dojnice prvá možnosť vhodná pre znalcov prísnych a studených tónov v interiéri. Druhá sa bude tešiť z jasnej kuchyne pre tých, ktorí chcú trochu teplo. V každom prípade, taký headset umožní vizuálne zvýšiť miestnosť. Light tóny nastavené na pozitívnom, „zázrak“ v dopoludňajších hodinách, dajte pocit chladu v horúcom dni. Môžete vytvoriť kombinovanú headset. Môže to byť napríklad biele top a sivé dno. Mnohé možnosti dizajnu.

Šedá je tiež farba striebra. Častejšie príslušenstvo a iné kovové predmety preto vyberajú chrómu. Non-Standard a Vintage bude vyzerať ako kuchyňa v jasných farbách so zlatom alebo perlovou úpravou. Slávnostné nálady môžu pridať iskry, ktoré transfix na skrinkách alebo pultu.

Biela farba nie je pre nič nepoužívanie. V takejto kuchyni je prípustné používať masívny nábytok. Elegantné interiérové ​​predmety, ako sú veľké sklenené skrine, pridať letecký priemysel. Šedá je neutrálna. Vyzerá to dobre v lesku av matnom výkone má mnoho variácií. Toto sú jasné platné tóny a tmavé, v blízkosti čiernych odtieňov.

Takže kuchyňa sa nezdá vyblednutá, môžete ju oživiť nasýtenými farbami. Šedá-biela paleta vám umožňuje kombinovať farebné údaje s inými. Riadne zvolený gama ovplyvní náladu a atmosféru kuchyne. Zástera, záclony, dekor a nábytok môžu byť akékoľvek farby. Zaujímavá možnosť – Tlač fotografií na headsete zástery. Kresba môže byť čierna a biela (napríklad pohľad na metropoly alebo hmlistý les) alebo farbu. Dá sa kuchyne zvýraznenie a jedinečnosť.

Fanúšikovia klasiky a provence budú vyhovovať kombinácii takéhoto headsetu s čokoládou alebo medovou paletou. Taký gama pomôže urobiť kuchyňu s laconickým, ale útulným. V hnedých odtieňoch sa tu môžete vykonať suspenzie, prahové hodnoty, výzdobové predmety. Paul v retro dizajne zvyčajne drevený. Steny môžu byť usporiadané v jasných farbách. Môže to byť vzor s vzorom alebo farbením stien v jednom tóne. Nie sú tu žiadne hranice. Môžete použiť jemný kvet, pruhované, veľké otvorené prvky, dokonca aj hrášok.

Bold Riešenie – Podlaha stanovila čierno-biela dlaždice. Možnosti alternania tu. Pomocou správne vybratej kombinácie môžete dokonca vizuálne zmeniť geometriu miestnosti. Ale najkrajší spôsob, ako kladenie – „šachovnica“.

Tí, ktorí uprednostňujú eleganciu, milosť a citlivosť, béžové tóny sú vhodné. Môžu byť aplikované na dokončenie stien miestnosti, čalúnenia nábytku. Takýto dizajn nájde použitie a v klasike av moderných smeroch. Relevantné budú jemné broskyňové, ľahké ružové tóny.

Všetky slúchadlá v retro štýle sú zvyčajne celkom jednoduché. Dekor štýlu Provence je skromná dekorácia rezbárov a sklenených vložiek. Klasické možnosti môžu byť luxusnejšie.

Mnohí dizajnéri uprednostňujú minimalizmus. Kuchyne, obmedzené bielymi a grafitovými kvetmi, vyzerá nudné. Situáciu však môže opraviť rad farebných akcií. Kuchynské náčinie alebo dekoračné predmety Jasný odtieň pomôže pozrieť sa na izbu inak. Môže to byť napríklad červené, žlté, tyrkysové alebo fialové odtiene. Samozrejme, jasná farba by mala byť jediná.

Zástera môže napodobniť murivo, mramor. Zvyčajne v takýchto projektoch dizajnu používajú stručné riešenia. Pokiaľ ide o podlahy, môže to byť parkety, dlaždice alebo objemový sex.

Ďalší moderný smer – high-tech. Tento štýl zahŕňa studené odtiene. Pavol najčastejšie robí kameň alebo mramorovú dosku čiernej alebo sivej. Typicky je takáto podlaha vybavená vykurovaním. Pokiaľ ide o steny, sú maľované a omietky. Farba si zvyčajne biely, sivý alebo dokonca čierny. Stojí za zmienku, že pri použití poslednej možnosti sa môže miestnosť zdať tmavá.

Aký druh farby gamut pre dizajn bielej kuchyne, ktorú ste zdvihli, bude odrážať váš vkus a preferencie. Hrať s farbami, zapnúť predstavivosť. V kombinácii s dizajnérskou chuťou to dá požadovaný výsledok a váš kuchynský kútik dostane jasnú osobnosť.

Viac o možnostiach dizajnu bielych kuchyne s šedej tabuľky. Pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: