Soft Kitchen Sofas: Vlastnosti, Druhy a tipy na výber

Mäkká pohovka do kuchyne by mala byť zvolená na základe oblasti, štýlu miestnosti a požadovaných funkčných vlastností produktu. Kuchynské pohovky sú uhlové, rovné, polkruhové, úzke a široké, rozmanité dizajn a farby. No, ak tento kus nábytku bude mať ďalšie funkcie: rozkladať alebo zahrnúť úseky skladovania.

Kuchyňa má dlho dosiahol rám na varenie. Najčastejšie to nesie jedálne, kde celá rodina ide na obed. Moderný nábytok poskytuje toto všetky možnosti. Je kompaktný, pohodlný a veľmi atraktívny.

Ako si vybrať?

Hlavné kritériá na výber pohovky:

 • rozmery;
 • funkčné;
 • kvalita čalúnenia;
 • dizajn.

Ak si vyberiete pohovku, ktorá v prípade potreby sa zmení na miesto na spanie, mali by ste venovať pozornosť skladaciemu mechanizmu: v dĺžke alebo šírke. By mal tiež pokračovať z oblasti oblasti.

Venujte pozornosť tvaru jedálenského stola. Ak má pult okrúhly tvar, pohovka je lepšia vybrať si uhlový alebo polkruhový. Vyhnite sa modelom s objemnými bočnými stenami a podrúčkami. Vizuálne ukradnú priestor a nepohodlné použitie.

Vlastnosti modelu

Moderný trh Kuchynských interiérových položiek poskytuje široký výber úhľadných kompaktných modelov mäkkých pohoviek aj pre veľmi malé izby. Líšia sa vo forme a funkčnosti. Zvážte najobľúbenejšie možnosti.

Uhlový

Úzka jemná pohovka vo forme uhla bude vhodná aj v najmenšej kuchyni. Bude to dokonalosť priestor pre pracovný priestor a zároveň zabezpečiť potrebnú malú rodinu počet miest. Vynikajúce riešenie – modely, v ktorých sú späť na stenu, maximálny voľný priestor.

Takýto kus nábytku bude vyhovovať takmer akýmkoľvek dizajnérovým zložením. Hlavnou vecou je vybrať si správne čalúnenie a farbu. Veľmi praktická voľba – pohovky s časťami pre skladovanie riadu a nízkych domácich spotrebičov.

Prečítajte si viac  Kuchynský dizajn v kombinácii s obývacou izbou, v Khrushcheve

Sofa Bench

Toto je moderná možnosť rozloženia s časťou mäkkej jazdy a úložného priestoru. Drevený model dokonale zapadá do interiéru štýlu provence, krajiny. Na lavičke môžu byť umiestnené farebné vankúše, že interiér bude oživený. Ak si vyberiete farbu kvetov, potom sa musí zhodovať s textilnými oknami. Úzka Bench Benquette dokonale zapadá do malej kuchyne. Vnútri, môžete uložiť domácnosť Trivia.

V klasickom dizajne je relevantnejšia ako lavica z poli s koženým čalúnením, v modernom štýle – s kovovou základňou. Samotný dizajn je veľmi jednoduchý, ale valce, vankúše, dizajn chrbtov a nôh môže urobiť expresiviu aj v najviac diskrétnom dizajne.

Pohovka pohovky

Táto stručná možnosť sa skladá zo základne a zásuvky z drevotrieskovej dosky. Späť môže byť pripojený k rámu aj sedadlu. Najčastejšie je pohovka je vybavená krytom, ktoré možno v prípade potreby odstrániť a balenie. V malom byte stojí za to zakúpiť úzky býk svetlej farby. V ideálnom prípade musí byť mechanizmus strana, aby sa zabezpečil prístup k interným úsekom.

Polkruhový

Toto je veľmi módny moderný model mäkkej pohovky. Veľká polkruhová pohovka bude dokonale vyzerala v akomkoľvek štýle. Môže byť umiestnený nielen na stenu, ale aj v strede miestnosti. V malých kuchyniach nie je možnosť použitia pohovky takejto formy taká široká.

Úzka pohovka s nízkym odtieňom chrbta sa dokonale pozrel na malú oblasť. Vynikajúca možnosť – polkruhová pohovka zozbieraná z niekoľkých sekcií. Tento mobilný a pohodlný model môže transformovať v závislosti od okolností. Nachádza sa pod sedadlami, zásuvky s zatiahnuteľným mechanizmom bude skvelým miestom na ukladanie rôznych plôch.

Typy mechanizmov

Sofas s možnosťou transformácie sa líšia vzhľadom na mechanizmus:

 • Svietiť – umožňuje položiť lakťovú opierku, spodnú alebo top samostatne;
 • Dolphin – Vložte dopredu, vhodné pre malé miestnosti;
 • Kniha a eurobooks sú veľmi pohodlné a trvanlivé, ale príliš celkovo pre malú kuchyňu;
 • Click-Klyak – rozložené bočnými stenami, čo je v kuchyni veľmi pohodlné.
Prečítajte si viac  Miele vysávače: popisy, typy a komponenty

Výplň

Okrem funkčnosti a veľkosti je dôležité zvoliť správne plnivo, inak model nebude trvať dlho alebo bude nepohodlný. Správna elasticita a pohodlie poskytnú dvojitú penu kaučuku akejkoľvek hustoty, polyuretánovej peny, pokrytá syntetovým a latexom v drahších modeloch. Spätné a bočné steny sú vyrobené z polyuretánovej peny. Ďalšou vysoko kvalitnou možnosťou je pružinový blok, ale dáva zmysel len vo veľkých modeloch.

Čalúnenie

Farba gama je vybraná na základe celkovej kompozície. V malej kuchyni sa tmavé tkaniny nezmestia. Preto je potrebné staviť na praktickom materiáli, ktorý sa ľahko čistí. Vďaka správnemu vybranému čalúneniu, pohovka bude trvať čo najdlhšie.

Najobľúbenejšie typy čalúnenej tkaniny:

 • ekologický
 • Stádo:
 • Shenil;
 • mikrovlákna;
 • velous;
 • plyšový.

V stavovom interiére, prírodná koža, ľan a tapiséria. Takéto typy tkanín musia byť impregnované ochrannou kompozíciou.

Viac o Soft Kitchen Sofas See na videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: