Tablety ECONT pre umývačky riadu

Používanie domácich spotrebičov sa dlho stane obvyklým vecou pre moderných ľudí. Mnoho vybaviť kuchynské umývačky riadu. Kvalitná práca agregátu zahŕňa použitie vhodných umývacích riadidiel. Dobré riešenie je akvizícia tabliet ECONTA.

Zvláštnosť

Pre umývačky riadu nezaslúhujú obvyklé umývačky riadu. Bude vyžadovať špeciálne výrobky, ktoré budú nielen schopné kvalitatívne odstrániť tuk a iné znečistenie, ale tiež nepoškodzujú auto. V obmedzenom množstve vody musia byť tieto výrobky dobre prepláchnuté z povrchu riadu, neopustí sa na to rozvody.

A finančné prostriedky musia byť pre ľudské zdravie úplne bezpečné.

Dnes trh ponúka širokú škálu produktov. Tablety, ktoré sa objavili po práškoch a géloch, sú najvhodnejšou formou uvoľnenia. Rovnako ako akýkoľvek produkt, majú výhody a nevýhody. Výhody sú celkom hmatateľné.

 • Pre úspešnú prevádzku bude stroj potrebovať nielen pracie prostriedky, ale aj soľ na zmäkčenie. Použitím tablety sa navyše netreba zakúpiť: všetky potrebné látky na zmiernenie vody, opláchnutí a dezinfekcie riadu sú v jeho zložení.
 • Tablety sú kompaktné, nezaberajú veľa miesta pri uložení. Okrem toho, nerozptýli a nepraví sa pri aplikácii.
 • Nie je potrebné premýšľať o dávke: Jedna vec je zvyčajne navrhnutá pre 1 umývačku riadu, keď je stroj plne načítaný.
 • Shangly Act na tenkých výrobkoch.

Existuje niekoľko nedostatkov.

 • Ak je voda veľmi tvrdá, soľ bude musieť pridať.
 • Produkt sa nemusí úplne rozpúšťať, ak je v priestore nesprávne umiestnený alebo vyberte režim nepatilantného drezu a teploty vody.
 • Problematické zníženie dávkovania. S neúplným zaťažením stroja alebo s rýchlou slučkou, použite celú tabletu nie je nevhodná a nemusí to fungovať, aby sa rozbil na potrebné frakcie.
 • Potrebujete správne uložiť. Chladiaci produkt bude zbytočný.

Všetky vyššie uvedené sa vzťahuje na ECONTA. Nedávno sa objavil na ruskom trhu, ale sa už podarilo dokázať. Tablety Econta pre umývačku riadu:

 • Tuk a iné kontaminanty sú nádherné, dokonca slnečné;
 • Nenechávajte rozvody a vôňu na jedlách;
 • Vhodné na umývanie riadu z nehrdzavejúcej ocele a striebra;
 • Nevytvorte na sklenených miestach a oblakoch.

Treba poznamenať, že s takou vynikajúcou kvalitou ECONTA – je to pravdepodobne jedným z najrozpočtovejších produktov.

Výpočty Nehutchy ukazujú, že 1 tablety stojí 6-7,5 rubľov. Produkt, ktorý je k dispozícii rodine s akoukoľvek dostatočnosťou, je možné zakúpiť v takmer každom každom chemickom obchode a supermarkete.

Zmes

Tablety sa predávajú v malom boxe, ktorá obsahuje 30 ks. Každý prvok sa nachádza v individuálnom hermeticky utesnenej fólii, je potrebné pred aplikáciou. Tento prístup zvyšuje skladovateľnosť výrobku, výrobca ho určuje za 4 roky.

Hlavná farba stlačenej hmoty je biela, je viditeľná nazelenatí a modré krémy. V inej verzii sú tablety tri vrstvy, sú zelené, žlté a biele vrstvy. Na krabici s oboma možnosťami však uvidíte nápis „7 v 1“, pretože produkt vykonáva 7 funkcií:

 1. čistí znečistenie na ľubovoľných povrchoch;
 2. zjemňuje vodu;
 3. chráni sklo;
 4. čistí striebornú a nehrdzavejúcu oceľ;
 5. neumožňuje tvorbu vodného kameňa;
 6. opláchnutie riadu na krištáľovo žiaru;
 7. Odstraňuje kávu a čajové škvrny.

Vykonávanie týchto funkcií prispieva k zloženiu, v ktorom nie sú žiadne tajné látky. Všetky potrebné informácie sú obsiahnuté na balíku. Produkt je:

 • fosfáty – viac ako 30%;
 • Bielenie založené na kyslíku – od 5 do 15%;
 • neiónové povrchovo aktívne látky – až 5%;
 • Enzýmy a polykarboxyláty.

Výrobca tiež vedie pokyny na použitie. Napríklad odporúča, aby dodatočne aplikovali soľ na umývačky riadu, ak je voda príliš tvrdá, hoci požadovaná látka je v zložení výrobku. Jedná sa o fosfáty, ktoré slúžia na zmiernenie vody. V produkte nie sú žiadne vonné látky.

Vzhľadom k tomu, že neexistuje chlór v činidle, môže sa použiť na jemné príbory, napríklad z melchior, porcelánu, striebra.

Kyslíkové bielidlo slúži ako vynikajúci alternatívny chlór. Opatrne si umýva a bielite riad. Enzýmy sú potrebné na plytvanie najvýznamnejším znečistením. Zavádzajú sa do takmer všetkých moderných finančných prostriedkov, ako sa skutočne skutočne, a ich účinnosť sa prejavuje, aj keď voda nie je veľmi horúca. Polykarboxyláty sú dobre odstránené znečistenia a nerozpustné anorganické soli, takže bránia tvorbe stupnice, nedávajú sa objaviť film na jedlá.

Prítomnosť povrchovo aktívnych látok – povrchovo aktívnych látok – podporuje rýchle rozdelenie a odstránenie tukových molekúl, čo je dosť veľa na jedlách.

Neiónové povrchovo aktívne látky sa vyrovnávajú s znečistením, sú účinné v tvrdej vode.

Dôležité moment – sú biologicky odbúrateľné. Rýchlo sa rozpadnú jednoduchým prvkom, nepoškodzujú ľudské zdravie a životné prostredie. Okrem toho sú charakterizované nízkym penením. Preto sú zvyčajne zahrnuté v detergentoch pre automatické procesy.

Hovoria veľa o nebezpečenstvách povrchovo aktívnych látok, ale bez nich je takmer nemožné vytvoriť detergent. Sú vstrekované do mydla, sprchového gélu, šampiónu, iných kozmetických a detergentov. Preto je dôležité venovať pozornosť nie je toľko na ich prítomnosť ako ich číslo. V nástroji Econta sú trochu, optimálne, aby sa zabezpečilo kvalitné umývanie riadu.

Recenzie Recenzie

O nástrojoch Econta Ľudia zanechávajú veľa názorov, ktoré sú prevažne pozitívne. Mnohí hovoria, že našli nádhernú náhradu za drahé prostriedky. Balenie je dosť asi mesiac. S neúplným zaťažením stroja použite polovicu pilulky, ľahko sa zlomia. Aj keď sa často ľudia uistia, že rozpočet liek rýchlo zmizne z výstupov.

Tablety sú vhodné pre všetky umývačky riadu, dobre prašný tuk, kopírky s komplexným znečistením, sú vhodné na použitie. Ľudia, ako je táto pilulky neobsahujú vonné látky, a neexistuje žiadny zápach v čistých jedál. Na predmetoch, najmä skla, nie je rozvod a stopy prostriedkov, jedlá získavajú lesk.

Produkt sa môže použiť na výrobky z rôznych materiálov.

Tam sú negatívne recenzie. Užívatelia si všimnú, že stopy výrobku môžu zostať na jedlách, ak ho aplikujú s skráteným programom. A ľudia naznačujú, že Econta nie je vždy kvalitatívne odstraňuje staré stopy kávy a čaju a varí môžu zostať na panstve. Mnoho upozornenia, že tento produkt horší vykonáva svoje funkcie pri nízkych teplotách. Avšak, väčšina kupujúcich sa domnieva, že za cenu, ktorú platia za tovar, kvalita je celkom prijateľná.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár