Umývačky riadu Delonghi

Umývačka riadu dnes nie je luxus, ale nepostrádateľným domácim spotrebičom, ktorý je pekný šetrí čas. Tento segment je reprezentovaný rôznymi výrobcami, ktorí okrem toho ponúkajú rôzne modely s užitočnými funkciami a inovatívnymi technológiami. Výrobcovia v dopyte na trhu zahŕňali taliansku značku Delonghi, ktorej model obsahuje mnoho zaujímavých a funkčných modelov pre umývanie riadu. Výber umývačky riadu, mali by ste sa zoznámiť s sortimentom, preskúmať výhody a vlastnosti modelu, ktorý sa vám páči.

Zvláštnosť

Výrobca Delonghi ponúka umývačky riadu odlišnej triedy – od slona do prémie. Všetky zariadenia bez výnimky sú charakterizované vysoko kvalitnou montážou, jednoduchou prevádzkou, vynikajúcou sadou možností, nezabudnuteľný dizajn a cenovo dostupné náklady. Vyrábať a zbierať zariadenia v Taliansku, Maďarsku, Rumunsku a Rusku.

Spolu so štandardnými parametrami, ktoré sú obsiahnuté vo vysoko kvalitných domácich spotrebičoch, sú umývačky riadu Delonghi vybavené ďalšími pozitívnymi vlastnosťami.

 • Vysoká energetická účinnosť, Čo zaručuje nízku spotrebu zdrojov počas prevádzky. Väčšina modelov má triedu energetickej účinnosti a++.
 • Cenovo dostupné a zrozumiteľné riadenie. Spustenie a výber programu sa vykonáva pomocou tlačidiel dotykovej a riadenia práce poskytuje displej procesu na mini-displeji.
 • Špeciálne poistky, Ochranné napätie a preťaženie siete.
 • Absolútne tichú prácu, ktorý umožňuje spustenie zariadenia kedykoľvek.
 • Rozšírené filtračné systémy. Vďaka samočinnému čisteniu sa filtre jednotky neukladajú.
 • Široké funkčné, Vrátane nielen základných programov pre každodenné umývanie riadu, ale aj niekoľko špeciálnych možností.
 • Kompaktnosť, Čo ich robí inštaláciou v každej kuchyni, dokonca aj najviac malá.
 • Úplná ochrana proti.
 • Svetlo a zvukový odtlačok. Užívateľ vždy vie, koľko pracích prostriedkov v aute, keď je cyklus prania skončený.
 • Schopnosť používať detergenty 3 v 1, Čo je neuveriteľne pohodlné a ziskové.

Ďalšia výhoda Delonghi je modelová škála umývačiek riadu.

Rozsah

Všetky navrhované agregáty Devonghi pre pohodlie voľby sú prezentované samostatnými zbierkami, kategóriami a skupinami. Typom inštalačných umývačiek riadu sú rozdelené do troch kategórií.

 • Vložený. Ide o štruktúry, ktoré neporušujú jednotu kuchynskej headsetu. Svetlé zástupcovia vstavaných konštrukcií sú DDW06S CRISTALLO ULTIMO, DDW06S Granátové platiny.

 • Samostatne. Toto sú modely inštalované samostatne, zatiaľ čo dokonale namontované v konštrukcii miestnosti. Medzi obľúbené autá môžu byť pridelené DDWS09F QUARZO, DDWS09S AGATE.

 • Desktop. Toto sú miniatúrne modely, ktoré môžu byť umiestnené na konci alebo pod ním, ako aj na polici, pult. V dopyte medzi kompaktnými desktopovými zariadeniami sa zvažujú DDW05T Saphire a DDW07T Fricere modely.

Vo veľkosti môžu byť zariadenia rozdelené do troch hlavných skupín.

 • Plná veľkosti. Jedná sa o 60 cm široké zariadenia, ideálne pre priestrannú kuchyňu.
 • Úzky. Takéto modely (šírka 45 cm) sú ideálne pre malé kuchyne.
 • Hmoty.

Pre kapacitu si môžete vybrať umývačku riadu na 5/9/15 kompletných súborov riadu.

Okrem toho, Delonghi umývačka riadu môže byť zvolená vo farbe – výrobca ponúka biele a čierne možnosti.

Používateľská príručka

Pred inštaláciou a pripojením prístroja je potrebné starostlivo preskúmať návod na obsluhu, v ktorom je všetko popísané. Prvé spustenie zariadenia musí byť nečinné (bez naložených jedál), aby sa opláchli všetky položky, odstraňujte odpadový odpad, mazanie a skontrolujte správnosť a spoľahlivosť pripojenia všetkých mechanizmov. Po skontrolovaní štartu, musíte zariadenie vysušiť, ale len umyte riad.

Spustenie umývačky riadu s naložením obsahuje niekoľko stupňov.

 • Načítanie jedál (všetko by malo byť vyčistené z potravinových zvyškov). Pre každý typ riadu v bunkre je priradený špeciálne miesto, takže musíte sledovať sekvenciu.
 • Pridanie detergentov (prášok, soľ, opláchnutie).
 • Výber požadovaného režimu prania (závisí od stupňa znečistenia riadu).
 • Bežiace zariadenie.

Delonghii riad Malý modely, spolu s vynikajúcou funkčnosťou, umožňujú ovládať zdravie a prevádzku všetkých hlavných montážnych uzlov, čo je spôsobené prítomnosťou spoľahlivého diagnostického systému v stroji. To je dôvod, prečo, s najmenšími zlyhaniami a poruchami, na súhrnnom displeji sa zobrazí špeciálny kód, ktorý informuje o probléme. Najčastejšie kódy alfanumerických chýb sú uvedené nižšie.

 • E1, informovanie, že voda je prijímaná cez plniaci ventil dlhšie ako čas. Môžu byť trochu dôvody: slabý tlak v inštalatérskom systéme, zlyhanie samotného palivového ventilu, zlé uzavretie dverí stroja.
 • E4, Únik vody. Vďaka systému AQUA Stop je dokončený proces umývania a začína sa odtokové čerpadlo.

Okrem toho používatelia s dlhodobou prevádzkou jednotky čelia niektorým zlyhaniam a poruchám, ktoré môžu byť odstránené nezávisle – zvyšky vody v komore, zlé umývanie a neúplné vysušenie riadu, ako aj blokov filtrov a hadíc.

Ak sa vám opravíte, nie je možnosť, je lepšie kontaktovať servisné stredisko.

Recenzie Recenzie

Na základe mnohých recenzií skúsených používateľov a nových kupujúcich Umývača DELONGHI, môžete vykonať nejaké závery. Konštrukcie majú intuitívne ovládanie, pomerne priestranné, napriek kompaktnosti, ktorá je tiež dobrou výhodou, takmer ticho pri práci a cenovo dostupnosti. Niektorí používatelia zaznamenali prítomnosť polovičného zaťaženia, v ktorej kvalita umývania zostáva vynikajúci a intenzívny režim, čo umožňuje umývanie aj príliš kontaminovaných riadu – panvica, panvice, bassens.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: