Všetko o vysávače LG Kompressor

Urobte bez vákuových čističov v každodennom živote. Ale nie všetky ich modely sú rovnako dobré. Zvážte jeden z najobľúbenejších a sľubných línií zo slávneho kórejského výrobcu LG.

Zvláštnosť

Podobne ako iné produkty tejto spoločnosti, LG Kompressor Vysávač sa vzťahuje na priemernú cenovú skupinu. A to znamená, že aj napriek absencii niektorých exkluzívnych riešení, bude všetko, čo potrebujete na splnenie hlavnej úlohy. Dotknutá séria je vybavená kompresorom, to znamená zariadenie, ktoré utesní nečistoty a prach. Linka obsahuje modely, vypočítané na suchom čistení, a pri čistení prúdu. Pretože každý spotrebiteľ si bude môcť vybrať presne to, čo potrebuje.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Výhody a nevýhody

Vďaka kompresii je nádoba umiestnená na 200% viac odpadu ako v konvenčných modeloch. Spoľahlivý systém filtrovania pomôže odstrániť aj tie menšie častice. Výrobca sľubuje tiež:

 • filtrovanie cez viacvrstvový obvod;
 • Špeciálny zvuk absorbujúci kapsuly postavený okolo motora;
 • Zníženie celkového hluku.

Niektoré úpravy Kompresor sú vybavené parnými kefami. Tieto zariadenia pomáhajú dosiahnuť zvýšenú čistosť v interiéri. Udržiavanie a udržiavanie hygieny. Ak chcete zmeniť výkon zariadenia, môžete použiť tlačidlá na rukoväti. Vysávače sú vybavené senzormi rozpoznávajúcimi ľudský pohyb.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Plastový vysávač vysávač LG Kompressor je vyrobený z priehľadného materiálu. Vizuálna kontrola nad ňou je veľmi uľahčená. A stlačený extrudovaný prach môže byť odstránený za 1-2 sekundy. Čo je dôležité, celá čiara je vybavená iba vysoko kvalitnými filtrami. Dĺžka teleskopickej trubice je flexibilne nastaviteľná. Súhrnné, takéto výhody možno nazvať:

 • Jednoduchá práca;
 • slušná sila zatiahnutia;
 • kompaktnosť a ľahkosť (výrazne zjednodušujú mechanizmus);
 • malý objem;
 • Zvýšená manévrovateľnosť.

Musíme však zohľadniť slabé stránky vysávačov LG Kompressor. Aj keď sa zberač prachu používa v celom „živote“ prístroja, budete musieť kúpiť pravidelné filtre. Ich náklady je určené typom čističa a jeho vlastnosťami. Tento riadok nezahŕňa umývanie vysávačov. Teleskopická trubica vzhľadom na krátkosť, dokonca aj napriek možnosti predĺženia.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Modely a ich špecifikácie

Takáto modifikácia ako LG Kompressor MK VC53201NHTO, podľa oficiálnej stránky, bola odstránená z výroby. Ale stále je užitočné dať jej stručný popis, takže môžete lepšie pochopiť vlastnosti moderných verzií. Dĺžka sieťového kábla je 5 m a polomer oblasti oblasti je 8 m. Výrobca vyhlasuje, že vysávač nie je hlasnejší ako 78 dB. Suchá hmota je 5,2 kg a rozmery zariadenia – 43,5×28.2×25.8 cm.

Vysávač spotrebuje 2 kW, nasáva prach s silou 0,38 kW. Filter typu HEPA je nainštalovaný na uvoľnení. Zásobník prachu z polykarbonátu. Môže sa zmestiť na 1,5 litra nečistôt a odpadu. Súprava doručenia obsahuje:

 • tryska na čistenie podlahy a koberca;
 • Tryska na prácu v kremech a úzkych miestach;
 • Čistiaca kefa mäkkého nábytku.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

LG Kompressor VK89304H, podobne ako iné modely tohto riadku, má značku desaťročnej záruky na lisovací systém. Vysávač vo všeobecnosti má záručnú dobu 12 mesiacov. Systém čistenia Turboclon vám umožňuje udržiavať absorpciu pri konzistentnom vysokom výkone. Vďaka jej, čistenie podlahy a iných povrchov je po celú dobu. Keď sa nádoba vyprázdňuje kontakt s prachom, dostane na minimum.

Trubica teleskopického dizajnu je vyrobená z hliníka. Výšku môžete zmeniť podľa vášho uváženia bez problémov. Balenie obsahuje „dve v jednej“ kefke. Takáto tryska pomáha účinne odstrániť prach a čistiť mäkký nábytok. Upevnenie je veľmi dobre premýšľané, čo vám umožní urobiť prácu pohodlnejšie.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Štandardné vybavenie zahŕňa štrbinovú trysku. Objem zvuku pri práci je 79 dB. Elegantný strieborný vysávač môže odstrániť prach v polomere 9 m, odstránenie z výstupu na 6 m. Napájacia sila je 0,42 kW a celková spotreba energie – 2 kW. Stojí to za zmienku V porovnaní s predchádzajúcim modelom je kapacita kontajnera zberača prachu znížená na 1,2 litra.

Hmotnosť zariadenia je 6 kg s rozmermi 28,5×44.5×30,5 cm. V prípade potreby sa vysávač pohybuje bez problémov na podlahe, pohybuje sa cez elektrické káble a cez kĺby kobercových pásov. Filter je pomerne spoľahlivý a nenechajte si ujsť 99,9% prachu. Jeho lisovanie je veľmi účinné, a preto nečistoty z nádoby nelietne okolo. Kontrolné prvky sú umiestnené a navrhnuté čo najpohodlnejšie.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

LG Kompressor VC83202UHA môže byť dobrou alternatívou k predchádzajúcemu modelu. Absorpcia prachu sa vyskytuje veľmi dobre, ako aj značkové modely iných firiem. LG Kompressor VC73203UHUBUH je približne rovnaký ako iné modifikácie v tejto zostave. Áno, a hladina hluku je skôr predvídateľná – 78 dB. Elegantný modrý vysávač je riadený regulátorom napájania umiestneného na rukoväti.

Dĺžka sieťového drôtu (6 m) stačí na zabezpečenie polomeru čistenia do 9 m. S spotrebou energie 2 kW, vzduchový ťah dosiahne 0,42 kW. Na výstupe sa prietok vzduchu prechádza cez filter typu HEPA 13. Polykarbonátová zberačová kapacita – 1,2 litre. Zariadenie úplne odôvodňuje jeho cenu.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Model LG Kompressor VC73188NEIR sa nemožno považovať za vážne, pretože bol odstránený z výroby. Ale modelový rad série neskončí. Táto verzia ako LG Kompressor VC73181Nhab je atraktívny pre o niečo menej hluku, než je už opísané vysávače. Zvukový objem pri normálnej prevádzke nepresahuje 77 dB. Modrá, nastaviteľná cez rukoväť vysávača môže kresliť vzduch s silou na 0,38 kW.

Takéto úsilie poskytuje elektromotor s kapacitou 1,8 kW. Na výstupe vzduchu sa prechádza cez osemvrstvový filter HEPA 14. Výrobok je plne certifikovaný na dodržiavanie normy kvality SLG.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Lg kompressor vc83101Uha vysávač si zaslúži pozornosť. Tento model:

 • Vybavené vystuženými tlmivými zvukmi;
 • má ruský imunologický a alergikologický certifikát;
 • Dodáva sa s kontajnerom na prach s kapacitou 1,2 litra;
 • Obsahuje základnú konfiguráciu pre turbo a trysku na čistenie parkiet, parkety.

LG Kompressor VC73180NTOTO – Moderný a pohodlný vysávač. V čiernom prípade je skrytý motor s kapacitou 1,8 kW. Celkový objem zvuku je 82 dB (pri meraní medzinárodným štandardom IEC). Vzduch je ťahaný s výkonom 0,38 kW. V porovnaní s inými verziami, ktoré majú podobné charakteristiky, toto zariadenie je mierne jednoduchšie – jeho hmotnosť je len 5,9 kg.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

LG Kompressor VC83204UHAV za hodinu práce absorbuje 2000 W. V tomto okamihu, jeho motor a kompresor vytvárajú hluk na 76 dB. Jarný prachový systém, ako v iných modifikáciách toho istého výrobcu, má desaťročnú záruku. LG Kompressor VK89383HU Zvuk mierne hlasnejšie – 77 dB. Červené telo je skryté 1,8 kW motora.

Kompletná recenzia vhodná na LG Kompressor VC73203UHAO. Tento vysávač je vybavený dĺžkou sieťového kábla 8 m. Preto má viac polomerov ako iné modely (je to 11 m). Oranžová jednotka ťahá prach s výkonom 0,42 kW. Aby to urobil, musí konzumovať 2 kW prúd za hodinu.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Tipy na výber

Po prečítaní modelov kompresorových vysávačov je ľahké vidieť, že všetky sú spoľahlivé a efektívne zariadenia. Existuje však jasný rozdiel medzi špecifickými modifikáciami. Pozornosť sa musí venovať tomu, aké sú zahrnuté kefy a trysky. Počiatočná funkčnosť mechanizmu závisí od toho. Je užitočné vziať do úvahy ako v akých režimoch môže pracovať vysávač.

Usmernenie k poriadku hladkého podlahy je výrazne odlišné od odstránenia nečistôt z koberca alebo koberca. Preto konať inak. Ak je zahrnutá turbína štetca, potom čistite vlnu, vlasy sa výrazne zjednodušujú.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Musíme sa tiež pozerať na takéto ukazovatele ako:

 • prúd prúdenia počas čistenia;
 • Celková motorická energia;
 • Hlasitosť zvuku.

Posledná chvíľa je často podceňovaná. Medzitým je rozlíšenie 1-2 dB veľmi významný, okamžite si všimne. Veľmi dobrým doplnkom je indikátor plnenia zberača prachu. Pokiaľ ide o pomer moci, podiel „380 a 1800 W“, ktorý sa nachádza v opisoch, veľa povie odborníkom v odbore. Okamžite pochopia, že na hladkej podlahe bude tento vysávač pracovať v poriadku, ale koberce s dlhou hromadu sú mimo.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Každé zariadenie LG vybavené kompresorom sa vzťahuje na cyklónovú skupinu. Označenie na samotnom zariadení zobrazuje iba spotrebovaný výkon. Nie je priamo spojená s úsilím vyvinutým počas odsávania. Správnu voľbu môžete urobiť len po oboznámení s technickým pasom. Pre zber kobercov, kobercov, ako aj doma, kde sú vlnené domáce zvieratá, musíte si vybrať najvýkonnejšie vysávače.

Ale nemali by ste ignorovať a celkovú číslicu spotreby energie. Záleží na efektívnosti a efektívnosti práce. Odporúča sa uprednostniť vysávače, ktoré môžu zmeniť saciu silu. Faktom je, že v každom obydlí sú povrchy s rôznymi nátermi. Umiestnenie regulátora (prepínač) priamo na rukovätiu zmení režim čo najrýchlejšie, flexibilne sa prispôsobuje konkrétnej situácii.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Kapacita zberača prachu v modeloch kompresorov nie je príliš zásaditá. Dokonca aj objem 1,2 alebo 1,5 litra, zdanlivo malý, v skutočnosti, ktorý sa používa veľmi dlho. Prevádzkové fotoaparáty typu „Turbo cyklón“ sú atraktívne v tom, že umožní zaručiť konštantnú absorpciu vzduchu. V tomto prípade sa oddelenie prietoku na čistom vzduchu a nečistote vyskytne veľmi opatrne. Systém „elipsa cyklón“ však zvyšuje odstredivý výkon, ktorý vám umožní oneskoriť aj extrémne malé častice nečistôt.

Bez ohľadu na ďalšie funkcie sa vysávače normálne čistia vzduchom len s dostatočnou čistotou filtrov. Niektoré z nich môžu byť prepláchnuté, iní sa musia zmeniť po upchatých. Nie je ťažké hádať, že prvá možnosť je praktickejšia a ekonomickejšia. Veľmi dobré, ak sú filtre univerzálne, môžu byť uvedené na rôzne modely. Kúpiť takéto čističe je oveľa jednoduchšie, pretože sú bežnejšie na predaji.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Ako použiť?

Do vysávača zdôvodniť očakávania spotrebiteľa, musíte si pozorne prečítať inštrukciu pripojenú k nemu. Zvážte základné požiadavky, ktoré LG zvyčajne umiestni do prevádzky svojich výrobkov. Pamätajte, že porušovanie takýchto pravidiel sú ľahko zistené a automaticky zrušia záručnú akciu. Výrobca označuje, že len ľudia nie sú mladšie ako 18 rokov vysávača. Minimári a ľudia so zdravotným postihnutím môžu zariadenie používať len po dôkladnom vysvetlení všetkých jemností alebo pod neustálym dohľadom dospelých schopných ľudí.

Pripojenie zariadenia do siete je možné len vtedy, keď je spínač vypnutý. V prípade porušenia tejto požiadavky nie je výrobca zodpovedný za výnos vákuového čističa alebo na elektrické poranenie.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Zariadenie uchovávajte na suchom mieste chránenej pred deťmi. Nie je možné opustiť, kde môže vysávač pád. S dlhými prerušeniami v prevádzke je vypnuté zo siete a odstránené do ľavého trvalé umiestnenie.

Je potrebné pripomenúť, že kábel je veľmi rýchlo navinutý a nemôže byť v ceste. Je prísne zakázané rozobrať vysávač pripojený k aktuálnemu zdroju. Nie je určený na čistiace kvapaliny, horúce, horiace, fajčiarske predmety, výbušné a žieravé, toxické látky. Počas zberu by mala byť ruka suchá; Dotýka sa mokrej dlane na ľubovoľnú časť vysávača ohrozuje poranenie elektrického.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

NEPOUŽÍVAJTE ČISTENIE Ak je izolácia rozbitá na ľubovoľnej časti reťaze, od merača A končí s vnútornými kábla vysávača. Ak voda, žieravé a agresívne látky, horľavé tekutiny alebo niečo také, je potrebné vo vnútri vnútra

 • okamžite zastaviť čistenie;
 • vyvodzovať vákuum
 • Zavolajte špecialisti;
 • Nepoužívajte zariadenie bez ich súhlasu.

Toto pravidlo musí byť dodržané aj v prípade neexistencie viditeľných dôsledkov. Neprijateľné potiahnite kábel, aby ste vytiahli zástrčku. Tiež nemôžu byť pokryté technickými dierami prstov, cudzie predmety, čo umožňuje uťahovacie oblečenie alebo vlasy. Filter by mal byť striktne menený podľa grafiky, ako aj čo najviac. Kábel nie je určený na prenášanie alebo vytiahnutie vysávača, malo by byť mimo kolesá a horúcich položiek.

Všetko o vysávače LG Kompressor

Všetko o vysávače LG Kompressor

Recenzie

Spotrebitelia hodnotia vysávače kompresora LG veľmi vysoké. Vzhľad ich veľmi atraktívnych. Treba mať na pamäti, že z väčšej časti nie je tento tovar vyrobený v Kórei, ale vo Vietname. Sila je dosť dostatočná na dobré upratovanie. Nové vysávače zriedkavo musia bežať na plnej kapacite. Kompresorová technológia je dobre vykonaná a naozaj pomáha spustošenie prachu. Nastavenie sacieho výkonu je pomerne účinné. Sila rekultizácie sa znižuje až po pretečení kontajnera alebo finálnej degradácie filtra. Zariadenia plne odôvodňujú investované peniaze.

S dostatočnou silou navíjania, čistenie pohlavia aj koberca nespôsobuje ťažkosti.

V ďalšom videu nájdete prehľad o cyklone vysávač LG Kompressor.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár