Zepter vysávače: modely, charakteristiky a funkcie prevádzky

Pri výbere domácich spotrebičov je dôležité zvážiť výrobky vlajkovej lode globálneho priemyslu so známym menom. Preto stojí za preskúmanie hlavných charakteristík populárnych modelov vysávačov Zepter a vlastností ich prevádzky.

O značke

Zepter bol založený v roku 1986 a od prvých dní bola medzinárodná obava, pretože jeho hlavná kancelária sa nachádzala v rakúskom Linzi, a hlavné výrobné zariadenia spoločnosti sa nachádzali v Talianskom Miláne. Spoločnosť dostala svoje meno na počesť mena zakladateľa, inžinier Philip ZETNER. Spočiatku bola spoločnosť zapojená do výroby jedál a kuchynského riadu a v roku 1996 prehltol švajčiarsku spoločnosť BIOPTRON AG, vďaka ktorej sortiment výrobkov bol rozšírený o lekársky tovar. Sídlo spoločnosti v priebehu času sa presunul aj do Švajčiarska.

Postupne sa obavy rozšírili sféru svojich činností, na ktoré bolo pridané uvoľňovanie kozmetických a domácich spotrebičov. Od roku 2019 patrí Zepter International do 8 tovární vo Švajčiarsku, Taliansku a Nemecku. Obchody s podnikmi a reprezentatívne kancelárie sú otvorené v 60 krajinách vrátane Ruska. Už viac ako 30 rokov existencie spoločnosti, jej výrobky opakovane poctuli prestížne medzinárodné ocenenia, vrátane talianskej zlatého cenu ortuti a Európskej ceny za kvalitu. Rozdiel medzi marketingovými stratégiou spoločnosti – kombináciou predaja v pevných obchodoch s priamym predajným systémom.

Zvláštnosť

Keďže Zepter je Multi-Brand International Corporation, všetky jeho výrobky sú rozdelené medzi rôzne prímesty. Najmä vysávače sa vyrábajú pod značkou ZEPTER HOME CARE (okrem čistiacich zariadení, zahŕňa aj žehliace dosky, parné čističe a sady mokrých obrúskov). Všetky vyrobené výrobky sú určené na predaj po celom svete, vrátane krajín EÚ, takže všetky produkty majú certifikáty kvality ISO 9001/2008.

Misia spoločnosti Zepter Domov Products Line Company považuje vytvorenie absolútneho bezpečného domáceho prostredia bez prachu, kliešťov a iných nebezpečných alergénov. Zároveň sa spoločnosť domnieva, že je dôležité dosiahnuť čistotu s minimálnym použitím syntetických detergentov. Všetky vysávače sa preto rozlišujú najvyššou kvalitou montážou, vysokou spoľahlivosťou, vynikajúcim výkonom kvality vykonávaného s ich pomocou a širokou funkčnosťou.

Tam je tiež reverzná strana tohto prístupu – cena tovaru spoločnosti je výrazne vyššia ako hodnota Číny a vlastných analógov Turecka vo funkčnosti. Okrem toho spotrebný materiál pre techniku ​​Zepter môže byť tiež nazývaný dosť drahý.

Modely

V súčasnosti sa takéto základné modely vysávačov medzinárodného záujmu nachádzajú na predaj:

  • TuttToluxo 2s – umývací vysávač s aqua filtrom s kapacitou 1,6 litra. Vyznačuje sa kapacitou 1,2 kW, polomer pôsobenia (dĺžka kábla + maximálna dĺžka teleskopickej hadice) 8 metrov, s hmotnosťou 7 kg. Zariadenie používa päťstupňový filtračný systém – z veľkého odpadu filtra na filter HEPA.

  • Čistá pwc 100 – umývací vysávač s kapacitou 1,2 kW s kapacitou Aqua filtra v 2 litroch. Sa líši na osemstupňovom filtračnom systéme s dvoma filtrami HEPA. Hmotnosť zariadenia – 9 kg.

  • Tutto Jebbo – Komplexný systém kombinujúci vysávač, parný generátor a železo. Sila kotolného systému na vytvorenie pary v ňom je 1,7 kW, čo vám umožňuje vytvoriť pár kapacity 50 g / min pri tlaku 4,5 bar. Výkon motora vysávača je 1,4 kW (to umožňuje vytvoriť tok vzduchu v 51 l / s) a ekvivalentná sila železa je 0,85 kW. Nádoba zberača prachu v tomto výkonnom modeli je 8 litrov a polomer čistenia dosiahne 6,7 m. Hmotnosť zariadenia je 9,5 kg.

  • TuttToluxo 6s – variácia predchádzajúceho modelu, ktorý sa vyznačuje silnejším systémom výroby pary (2 Kotol 1 kW každý, vďaka ktorej výkon sa zvyšuje na 55 g / min) a menej výkonný sací systém (výkon motora 1 kW, Poskytovanie 22 l / s. Objem zberača prachu v zariadení je 1,2 litre. Polomer pracovnej plochy dosahuje 8 metrov a hmotnosť vysávača je asi 9,7 kg.

Vysávač je vybavený funkciami na čistenie mokrami, čistením vzduchu a aromaterapiou.

  • CIGNYSY PWC 400 TURBO-HANDY – systém „2 v 1“, ktorý kombinuje výkonný vertikálny vysávač s cyklónovým filtrom a prenosným mini vysávačom na expresné čistenie.

Tipy

Pri použití akejkoľvek techniky a najmä komplexných systémov je dôležité dodržiavať požiadavky návodu na obsluhu. Najmä Zepter odporúča používať pre vysávače vybavené parným generátorom (napríklad Tutto Jebbo), iba destilovaná voda. Venujte osobitnú pozornosť, že pre niektoré tkanivá a materiály (vlna, ľan, plast) nie je možné vyčistiť trajekt a povedie k ich ireverzibilnému poškodeniu. Pred čistením trajektového nábytku alebo oblečenia, starostlivo preskúmať odporúčania na ich čistenie, zobrazené na štítku.

Náhradné diely pre opravu technológií by sa mali objednať iba v oficiálnych zastupiteľských kanceláriách spoločnosti v Ruskej federácii, ktoré sú otvorené v Jekaterinburgu, Kazaň, Moskve, Novosibirsku, Rostov-on-Don, Samare, St. Petersburg, Khabarovsk a Yaroslavl alebo v certifikovaných SC, ktoré sú vo všetkých regiónoch krajiny.

Výber medzi obyčajným vysávačom a modelom s parným čističom, stojí za to posúdiť plánovaný pravidelný rozsah práce pri čistení vášho bytu. Ak máte veľa kobercov a čalúneného nábytku, ktoré sú pravidelne špinavé, parný čistič sa stane spoľahlivým asistentom a umožňuje vám ušetriť veľa času, nervov a peňazí. Takmer povinný nákup taký vysávač sa stane pre rodiny s malým dieťaťom – pretože prúd horúceho páru je dokonale dezinfikovať akékoľvek povrchy. Ale majitelia apartmánov s parketovými podlahami a minimalistickým zariadením funkciou čistenia trajektu budú užitočné veľmi zriedkavo.

Ak sa vaša voľba zastavila na čistiacom vysávači, pred akvizíciou by sa mali starostlivo preskúmať vlastnosťami podlahových krytín. Napríklad laminát vyrobený ukladacím alebo priamou lamináciou (DPL), v žiadnom prípade nie je možné čistiť v režime mokrého čistenia.

Recenzie

Väčšina majiteľov techniky Zepter v ich recenzii si všimol vysokú životnosť týchto vysávačov, ich širokú funkčnosť, moderný dizajn a obrovskú škálu príslušenstva dodaných s nimi. Hlavnou nevýhodou týchto zariadení, mnoho autorov spätnej väzby a recenzie zvážiť vysoké náklady na ich spotrebný materiál, ako aj nemožnosť používania produktov tretích strán s týmito výrobkami. Niektorí majitelia tejto techniky sťažujú svoju vysokú hmotnosť a relatívne silný hluk, ktorý to vydáva. Niektorí autori recenzií sa domnievajú, že použitie viacstupňových filtrov je možné nazývať a dôstojnosť (vysávač nestaminuje vzduch) a nevýhodou (bez pravidelnej výmeny filtrov, stávajú sa „sedadlom“ foriem a nebezpečných mikroorganizmov).

Hlavná nevýhoda modelu Cleansy PwC 100, mnohí jeho majitelia zavolajú pomerne veľké rozmery a hmotnosť tohto zariadenia, čo sťažuje ho používať v apartmánoch, pevne nútený nábytok.

Majitelia čistiacich zariadení trajektov (napríklad TuttToluxo 6s) všimli si svoju všestrannosť, vďaka čistenia, ktoré môžu byť použité na čistenie doma a na čistenie auta koberce, čalúnený nábytok, koberce, oblečenie a dokonca aj mäkké hračky. Medzi nedostatkami, potreba pravidelne vymeniť filtre, bez ktorého sa sací výkon zariadenia rýchlo spadá.

Hlavnou výhodou majitelia modelu Turbo-Handy Model PWC-400 považujú prítomnosť odnímateľného manuálneho vysávača pre manuálne expresné čistenie, ktorý vám umožní rýchlo odstrániť, napríklad vlnu domácich zvierat bez potreby nasadiť objemný vysávač. Hlavnou nevýhodou tohto modelu Majitelia zvažujú potrebu jeho častého dobíjania.

V ďalšom videu nájdete podrobnú prehľad o vysávač TutTOLUXO 6S / 6SB od Zepter.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: