Ako si vybrať počítačový stôl s tabuľkou?

Často, keď je opravená alebo zmena dizajnu domu, veľké množstvo času je venovaný výberu čalúneného nábytku, kuchynského headsetu, tapety, linolea alebo laminátu. Ale počítačový stôl sa kúpil na samom konci opravy bez toho, aby ste si mysleli. Len málo ľudí si myslí o pohodlí práce pre neúspešnú tabuľku. Preto je lepšie tráviť čas a vybrať počítačový stôl v interiéri miestnosti, ktorá bude vykonávať všetky funkcie, ktoré potrebujete.

Funkcie

V zastúpení väčšiny ľudí sa táto tabuľka môže používať len ako pracovisko pre počítač alebo notebook s MFP. Niekoľko stôl ako miesto na jedenie. Ak je tabuľka dostatočne veľká, potom s vašou presnosťou môže byť použitá ako miesto na jedenie.

Tiež, s kompetentnou dekoráciou pracoviska, môžete ho použiť, ako miesto na odpočinok. Zároveň v prvom aj druhom prípade, hlavná funkcia zostane rovnaké – dobré a pohodlné pracovisko.

Názory

Existuje obrovská škála tabuliek, ktoré sa líšia výškou a šírkou, podľa počtu políc, prítomnosťou skriniek a regálov:

 • Klasická možnosť. Normálny model pre prácu s počítačom. Plank pod klávesnicou. S jednoduchosťou a univerzálnosťou.
 • Uholový model. Je najobľúbenejšia možnosť, najmä v malých izbách. Má veľa políc, možností s tabuľkou. Umožňuje vám udržať všetko, čo potrebujete v tesnej blízkosti a na pracovisku.
 • Tabuľka polkruhového tvaru. Používa sa vo veľkých a vysokých priestoroch, aby poskytli estetický interiér.
 • Modulárne tabuľky. Priaznivý rozdiel takejto dizajnu je, že pozostáva zo samostatných modulov. Môžu byť zmenené na miestach s veľmi jednoduchým nástrojom. Hlavné plus – praktickosť.

 • Počítačový stôl s policami a boxmi. Takýto model kombinuje vlastnosti tabuľky a knižnicu. V tomto prípade sa všetko vykonáva v jednom štýle a prvky harmonicky dopĺňajú.
 • Existujú aj situácie, keď Tabuľka je integrovaná do iných prvkov nábytku. Napríklad integrácia do regálu. Pracovný povrch bude slúžiť jeden z políc, zatiaľ čo knihy, disky a dokumenty môžu byť umiestnené na police najbližšie k pracovisku.
 • Existuje možnosť Kombinácia počítačovej tabuľky s telestomu. Na jednej úrovni je monitor s TV. Často sa používa v malých izbách s pokusom o vytvorenie osobnej malej skrinky.
 • V zriedkavých prípadoch sa pracovný povrch stáva Polica šatníka. V tomto prípade môže byť pracovisko ľahko skryté a používané len vymenovaním.

Modely Tabuľky

V súčasnosti je prítomnosť hrobky vedľa pracoviska znamenie dobrého tónu. Vytvorí pohodlie a pohodlie, pretože všetky potrebné papiere, dokumenty, príslušenstvo.

Existuje niekoľko typov nočných stolov, ktoré ponúkajú výrobcom:

 • zabudovaný;
 • Pital;
 • Mobilné.

Vstavaný stojan je súčasťou celkového dizajnu, ktorý nemôže byť odstránený bez rušenia funkčnosti. Vo väčšine prípadov sa regály nachádzajú na strane a nižšie, sú oprávnené. Možno prítomnosť výklenku nad takýmto stolom.

Menej často používaný dizajn s toblením v pozastavenom stave. Police sa nachádzajú na vrchole a nemajú podporu na podlahe, čo je dôvod, prečo je vytvorená dodatočné zaťaženie na zadnom paneli a pravej priehradke. Preto to nestojí za preťaženie takých políc.

Neexistujú všeobecne akceptované pravidlá pre veľkosť nočných stolov a ich políc. Hlavnou vecou je, že všetko vyzeralo úmerne. Hĺbka trubice zodpovedá hĺbke stola. Výška boxov sa môže pohybovať od 14 do 17 cm.

Výhody takýchto štruktúr:

 • Monolitický proticat má estetický vzhľad.
 • Úspory materiálov – Najčastejšie steny skrine sú steny samotného stola.
 • Posilnenie dizajnu – skrinka môže byť súčasťou rámca.

Powerboard – dizajn používaný na ďalšie modelovanie pracoviska. Vďaka tomuto prvku môže byť tabuľka jedna štandard, a môže mať jednu stranu na každej strane. Keďže takéto skrinky slúžia ako pridanie k tabuľke, ich šírka a výška sa musia zhodovať. Pre lepší výsledok môžete zabezpečiť ich kompatibilitu v kontaktných miestach pri vytváraní spoločnej štruktúry.

Výhody takéhoto dizajnu možno pripísať:

 • Autonómia je možnosť pohyblivých častí bez komplexného podvodu na zberu a analýze nábytku.
 • Reageability – V prípade potreby môžete nahradiť koniec iným.
 • Zvýšená pracovná plocha na úkor pokrývajúcich kabinetu.

Ale existujú nevýhody:

 • Prítomnosť spojenia je, môže byť nepostrehnuteľná, ale nevytvorí účinok integrity.
 • Veľká hmotnosť – jeden na pohyb alebo zmena prvkov je takmer možné.

Mobilná skrinka – dizajn s kolesami ako podpora. Uľahčuje pohyb spojky TUMB. Podľa typu stavby sa rozlišujú dva hlavné typy. Prvá má dve alebo tri zásuvky. Druhý má jedno dvere a oddelenie na policiach vo vnútri. Existuje štandard takéhoto produktu – 40x50x57.5 cm. Skriňa môže byť umiestnená pod tabuľkou a nastavte sa vedľa neho.

Ako možno prideliť výhody:

 • Autonómia – V prípade potreby sa môžete vrátiť na ľubovoľné miesto alebo odstrániť vôbec.
 • Kompaktnosť – má malé rozmery a ľahko sa skrýva pod stolom.
 • Ľahko sa pohybovať – ​​s pomocou kolies, môže byť skrinka presunúť jeden bez veľkého úsilia.

Nevýhody zahŕňajú skutočnosť, že takýto prvok nezvyšuje samotnú tabuľku. Tiež s nepresným pohybom, alebo ak je nesprávne na chudnutie, takýto stánok sa môže ľahko pohybovať a poškodiť majetok alebo zdravie.

Pri výbere tabuľky stojí za to zvážiť pozíciu tohto nábytkového prvku v miestnosti a funkčnosti, ktoré od neho očakávate. Je tiež potrebné zvážiť veľkosť voľného miesta miestnosti a jeho interiéru.

Na videu uvidíte master triedy na výrobu stola s vlastnými rukami.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár