Čalúnený nábytok „Allegro-Classic“: Charakteristiky, druhy, výber

Čalúnený nábytok „Allegro-Classic“ presne si zaslúži pozornosť kupujúcich. Ale pred nákupom je potrebné poznať jeho základné druhy prítomné v rozsahu. Len tak môžete urobiť správnu voľbu a vyhnúť sa viacerým problémom v živote.

Vlastnosti čalúneného nábytku

Továreň Allegro-Classic nie je tak dobre známa „Shatura-nábytok“ alebo „borovichi-nábytok“. Ale zaslúžila si jej právo vstať v tejto sérii a zaslúžime bojovať za vlastné sympatie. A spotrebitelia vo všeobecnosti poznamenali, že v rámci tejto značky sa vyrábajú výrobky veľmi vysokej kvality. Prísne povedané, „Allegro-nábytok“ nie je nejaký druh továrne, ale celé združenie podnikov Moskvy.

V tejto značke je množstvo salónov vo všetkých vedúcich mestách našej krajiny. Produkty s dôverou súťažiť s tovarom popredných dodávateľov západných európskych, ktorí tiež veľa hovorí. Výhody „Allegro-nábytok“ sú:

 • zamestnancov vyškolených špecialistov s potrebnými skúsenosťami;

 • Najmodernejšie výrobné zariadenia;

 • balík dodatočných služieb vrátane poistnej služby;

 • Systematické rekvalifikácie zamestnancov v zahraničí.

Ako si vybrať?

Čalúnený nábytok z prírodného dreva slúži dlhé a malé oblečenie. TRUE a platiť za takéto výhody. V priemernom cenovom rozpätí, veľmi dobré pozície zaberajú MDF. Ak sú úspory veľmi dôležité, môžete si vybrať nábytok založený na doskách z drevených vlákien, ale trieda materiálu použitého na výrobu nábytku bola veľmi dôležitá.

Ak sa nepovažuje za nezávislé pružinové bloky, len taká plnivo ako polyuretánová pena si zaslúži pozornosť. Je to ten, kto sa vyznačuje vynikajúcou hodnotou a pomerom kvality. PPU je trvanlivé a nevyvoláva alergie.

Niektoré materiály môžu byť ešte lepšie. Ale všetky náklady.

Pohovky s dizajnom „kniha“ – Originálny „veteráni“ nábytkárskeho priemyslu. Ich pohodlie je však plne v súlade s modernými požiadavkami. Na „knihe“ pekné sedieť a ležať. Tieto výhody zdedili pokročilejšie návrhy – „Eurobook“ a „click-klyak“. Aj keď si vyberiete čisteného nábytku, musíte vyhodnotiť:

 • Recenzie jej (prezentované na rôznych miestach – je to veľmi dôležité);

 • Kvalita čalúnenia a pocit z kontaktu s ním;

 • Vzhľad dizajnu a dodržiavania štýlu izby;

 • Presné rozmery výrobkov v zloženej a demontovanom formulári.

Prečítajte si viac  Transformátory počítačovej tabuľky: Typy a návrhy

Odrody

Stojí za to vidieť sortiment „Allegro-Classics“. Jasný zástupca prémiového zbierka je elegantný Sofa „Brusel“. Jeho rozmery sú 2,55×0,98×1,05 m. Dĺžka a šírka umiestnenia postele sú rovnaké, 1.95 a 1,53 m. Ďalšie funkcie:

 • Mechanizmus Sedaflex (HE „American Clamshell“);

 • Plnenie PPU;

 • Nadácia dobrej kvality ihličnatého dreva.

Zbierka „Floresta“ Teraz prezentované iba modifikáciou Borneo. Zahŕňa rovnú, uhlovú pohovku a stoličku. Roller z pohovky tejto verzie pomáha vytvoriť správne a najviac elegantné obrysy. Výrobok je založený na Mechanizmus typu „francúzsky clmshell“.

Uhlová modifikácia je vhodná na vyplnenie prázdneho priestoru a pre vizuálnu zónovaciu miestnosť.

Hovoriť Pro Kolekcia Eurotile, Je ťažké ísť okolo tohto modelu Düsseldorf. Takýto názov má priamu pohovku, pohovku modulárneho dizajnu a stoličky. Charakteristika pre nich je flexibilná adaptácia pristávacích miest pod mužom. Stolička „Düsseldorf“ Vyrobené z ihličnatého dreva. Žiadne mechanizmy v ňom.

Zbierka ega reprezentovaný rovno Sofas „Tivoli“ a cushin z rovnakého mena. Telo gauči bolo vybavené kovovým rámcom. Jeho dĺžka je 2 m, a šírka – 0,98 m. Kovové rámy sú poskytnuté v priamom Pohovka „Tivoli 2“. Jeho rozmery – 2×0,9 m.

Na zaujímavých spôsobov, ako čeliť mäkkému nábytku doma, môžete zistiť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: