Mini steny pod TV

V našej krajine žije väčšina rodín v malých apartmánoch, kde každý meter na účte. Ak chcete poskytnúť takéto izby, pomerne ťažké, najmä obývacia izba, kde, okrem pohovky, musíte umiestniť viac skladovacích miest, dať TV so všetkými ďalšími zariadeniami. Výstupom v tejto situácii bude nákup mini steny s možnosťou inštalácie televízora.

Zvláštnosť

Mini steny majú množstvo výhod:

 • Tento atribút nábytku je celkom funkčný, umožňuje vám umiestniť všetky veci, ktoré potrebujete na malej oblasti.
 • Moderné modely sú veľmi zaujímavé, najľahšie uľahčené z hľadiska vizuálneho vnímania.
 • Mini-stena vám umožní dokonale zadať televízor, čo je celok s objektom nábytku.
 • TV je inštalovaný v výklenku tvorený rôznymi časťami nábytku, takže je chránený pred pádom, pretože to je dosť ťažké ju tlačiť, ak to nie je konkrétne.

Ale je tu mini steny s miestom na inštaláciu televízie a nevýhod:

 • Ak ste úplne nenainštalujte televízor vo svojom dome, potom nepotrebujete miesto na umiestnenie. Aj keď vždy môžete nájsť možnosti, ako si ho vziať, kúpiť akvárium alebo na výrobu pseudocamin niku.
 • Nie je vždy výklenok tohto atribútu nábytku vám umožní nainštalovať zariadenie, ktoré diagonálne, ktoré by ste chceli.
 • Miesto pod televízorom zaberá pomerne veľké miesto, ktoré by sa mohli brať na miestach na skladovanie.

Názory

V zásade môžu byť všetky mini-steny pod televízorom rozdelené do niekoľkých skupín:

 • Šmykľavka. Tento typ stenách sa presunul zo sovietskych časov, uchopil svoju funkčnosť, ale dizajn zrejmý. Moderné snímky nie sú spojkou miestnosti, zaberajú minimálne miesto.
 • Trumpa. Tento typ nábytku je stojan pod televízorom s miestom pod konzolou DVD, ako aj boxy na skladovanie malých vecí a niekoľkých pozastavených políc, ktoré sa nachádzajú buď v jednom riadku, alebo zaberajú stránku z televízie.
 • Kombinácia s skrinkou. Tu v dizajne mini steny je šatníková skriňa, kde môžete závesné oblečenie.
Prečítajte si viac  Couches so zásuvkami

Modely mini hradieb môžete rozdeliť aj podľa umiestnenia:

 • Priamy. Všetky časti steny sú zoradené v jednom riadku, pozdĺž steny.
 • Roh. Takéto steny sú inštalované v uhle, čím sa šetria ďalších štvorcových metrov oblasti. Zároveň nestratia svoju funkčnosť.

Materiál

Mini-stena s možnosťou inštalácie televízora je vyrobená z niekoľkých typov materiálov:

 • Rad dreva. Toto je prírodný materiál, výrobky, z ktorých je pomerne trvanlivé, ale drevo je dosť drahé a môžete dokonca splniť mini steny z tohto materiálu. Je to spôsobené tým, že takýto kus nábytku sa zvyčajne kúpil v malých obývacích izbách a prírodné drevené výrobky sú dosť drahé. A častejšie ľudia dávajú prednosť nábytku z analógov tohto materiálu.
 • Dychový. Tento materiál je vyrobený z zvyškov drevospracujúceho priemyslu stlačením jemných pilín. V dôsledku toho sa získajú dosky, ktoré sú celkom šetrné k životnému prostrediu a vizuálne silne pripomínajú strom. Môžete dať produkty z tohto materiálu akýkoľvek tvar, dokonca simulovať vlákna. Nebojí sa kvapiek vlhkosti, ak je to žiaduce, výrobok z dyhy môže byť dokonca zrekonštruovaný.

Náklady na mini steny s použitím tohto materiálu sú oveľa nižšie ako vyrobené z dreva.

 • LEDP. Ďalší ekvivalent dreva. Je tiež vyrobený z pilín, len ich frakcia je o niečo väčšia a lisy sa uskutočňujú s použitím formaldehydových živíc. Výrobná technológia vám umožní urobiť len hladké dosky bez akýchkoľvek ústupov z obdĺžnikových foriem. Z tohto materiálu preto nepravdepodobné, že pôvodné fasády. Okrem toho, LDSP sa bojí vlhkosti. Od vystavenia vody do horných vrstiev bublín a výrobky z tohto materiálu jednoducho stráca svoj vzhľad. Hoci náklady na steny z LDSP sú minimálne a takmer každý vám umožní kúpiť kúsok nábytku z tohto materiálu do domu.

 • Sklo. Tento materiál sa používa na dokončenie fasád. Používa sa transparentný materiál a pokrytý rôznymi filmami. Ale s takýmito fasád stien by mali byť extrémne opatrné.

S nepríjemným uzavretím stien steny je možné poškodiť sklo alebo rozbiť vôbec. Je lepšie vybrať materiál naposledy. Je menej krehký a menej často poškodený.

 • Plastový. Tento materiál sa vzťahuje len na moderných modeloch dátových údajov, zvyčajne sú časti z plastu lesklý povrch a zjednodušený tvar.
 • Kovový. Hliníkové rámy sa často používajú ako rámy fasád. Kontrast kovu a skla poskytuje pomerne originálny vzhľad na takéto objekty nábytku.
Prečítajte si viac  Posuvné šatníkové skrinka "veliteľ"

Stylistické riešenia

Mini steny sa vyrábajú vo všetkých druhoch štýlov, takže aký druh obývacej izby dizajn buď koncipoval, môžete ľahko vybrať daný kus nábytku pod ním. Zvážte hlavné znaky, ktoré sú obsiahnuté v mini-stenových stenách v televízii v jednom alebo inom štýlovom riešení:

 • Klasicizmus. Tu sú steny vyrobené z prírodného dreva a majú dosť prísne formy. Farby sú preferované prírodné, drevo. Aj keď sú prípustné čiernobielo a biely nábytok. Fasády môžu mať vlákno, ale nie silne pozoruhodné, bez špeciálnych vensels. Podsvietenie v takom nábytkových objektoch je možné, ale v klasicizme je urgentný zriedka.
 • Moderný. Steny tohto štýlu môžu byť v úplne inom dizajne. Tu sú vhodné modely vo vzhľade tak blízko klasiky a úplne jej protichodné. Asymetria, jasné farebné riešenia, čistota linky, kontrast – toto všetko môže byť aplikované aj v mini stene tohto štýlu.

 • Provence. Mini steny tohto štýlového riešenia sú vyrobené hlavne v bielej farbe. Charakteristickým znakom takýchto nábytkových predmetov je priehľadné zasklievacie police s mriežkovými rámami. Steny v štýle Provence sú vyrobené hlavne z prírodného stromu alebo dyhy.
 • High Tech. Tu v prederogative jasných foriem a inovatívnych materiálov. Hlavné farby: Kovový, grafit, čierna, biela. Zvyčajne má táto stena podsvietenie LED. Najčastejšie sa umelé materiály používajú na výrobu týchto nábytkových predmetov, ako je plast. LEDP. Povlak môže byť lesklý aj matný.
 • Minimalizmus. Mini stena tohto štýlu sa prakticky nelíši od predchádzajúceho. Len lesklé povrchy sa tu prakticky nepoužívajú. Ale podľa počtu políc a boxov: čím menej – tým lepšie.

Ako si vybrať?

Voľba mini-steny pod televízorom závisí od niekoľkých aspektov:

 • Stojí za to rozhodovať s rozmermi mini steny. Rozhodnite sa, ktoré moduly potrebujete tento objekt nábytku. Potrebujete šatníkovú skriňu, alebo budete ublížiť kompaktný model.
 • Potrebujete si vybrať tento kus nábytku pod stylistom miestnosti. Bude mimoriadne nevhodné vyzerať takú stenu svetlých farieb v klasickom interiéri alebo masívny drevený model v miestnosti zdobenej v minimalistickom smere.
 • Fasády by mali byť v kombinácii s farbou stien miestnosti. Pretože to nie je nevyhnutne potrebné vykonať v jednej farbe. Môžete použiť pravidlá farby a vziať si verziu Win-Win. Napríklad, kombinovať biela – čierna alebo béžová – hnedá.
Prečítajte si viac  Loftové komody v interiéri

 • Správne zvoľte veľkosť výklenku tak, aby váš televízor mohol byť inštalovaný bez problémov.
 • Je lepšie uprednostniť mini steny, kde sú k dispozícii káblové kanály. Vzhľad tohto atribútu tak nebude pokaziť strečing TV, antény a iných televíznych zariadení.
 • Tiež pri výbere mini-steny, stojí za to zvážiť nábytkové armatúry. Je lepšie, že boxy a dvere sú vybavené blibánmi. Takéto výrobky majú dlhšiu životnosť.

Zaujímavé modely v interiéri

Teraz na trhu nábytku ukazuje obrovský výber mini múrov s TV lokalitou. Tu sú niektoré štýlové modely, ktoré môžu byť dekoráciou interiéru.

Mini stena v etnickom štýle. Kontrast svetlej oranžovej fasády s prípadom farby wenge bude dať situáciu vášho tepla teplu, a budete pridať náladu. Takýto kus nábytku bude prízvuk interiéru.

Moderný model spája nielen police a stojí pod televízorom, ale aj počítačový stôl. Vynikajúca možnosť pre štúdiový apartmán, kde je funkčnosť niekoľkých obytných priestorov zostavená v tej istej miestnosti.

Stena, ktorá je lesklý rám pre televíznu obrazovku, ktorá je skrytá mnoho ukladacích miest. Perfektný model pre moderné vybavenie obývacej izby alebo high-tech.

Ešte zaujímavejšie príklady mini hradieb pod televízorom v interiéri, pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: