Stoličky pre kuchyňu z IKEA v interiéri

  Pohodlné kuchynské stoličky – toto nie je luxus, ale potreba. Samozrejme, môžete jesť z panvice na panvici, stojaci na doske, plachtenie na jednom mieste, ale potešenie z procesu nie je získané. Niektoré z najpohodlnejších stoličiek sú „Ikeev“. Vo svojom prospech hovorí, že celkový koncept spoločnosti – pohodlie, príjemný vzhľad, nízke náklady a možnosť kombinácie s akýmkoľvek nábytkom z rovnakého obchodu.

  Zvláštnosť

  Hlavným rysom stoličiek pre kuchyňu z IKEA je ich kompaktnosť v plnej ochrane pohodlia. Hlavnou podmienkou v dizajne dizajnu je ergonómia vo vesmíre, však všetky normy pre kuchynský nábytok plne súladom. Napríklad veľkosť kuchynských stoličiek môže byť od 40 do 60 cm, ale zároveň ľahko vstupujú do stola a nevyčistite nohy. Pohodlie kvôli výstavbe zodpovedá anatomickej polohe tela počas sedenia.

  Späť je dokončená v optimálnom uhle, aby sa na neho umožnilo opierať sa na uvoľnenom stave, ale ak sa vyžaduje prísne pristátie (napríklad na oficiálnej večere), potom sa stoličky umožňujú pohybovať sa v blízkosti tabuľky a poskytnúť Hladká zadná poloha bez nepohodlia. Väčšina modelov z jedálenskej skupiny chrbta nie je hluchá.

  Medzi sedadlom a chrbtom je diera, ktorá opúšťa priestor pre bedrá, ak je chrbát pevne spojený so sedadlom, potom má záchvat.

  Prefabrikovaný dizajn, ktorý sa skladá z rámu a samostatného sedenia, umožňuje kupujúcemu nahradiť nie s celovou stoličkou, ale len jeho zlomená časť. TRUE, táto príležitosť je len užívatelia high-tech stoličiek.

  Drevené stoličky majú monolitický dizajn. Väčšina drevených stoličiek má všestranný dizajn vhodný pre ktorúkoľvek z kuchynských stolov IKEA. Existujú možnosti s mäkkými sedadlami v klasickom a neoklasickom štýle, Existujú možnosti z plastu V štýle futurism.

  Materiál

  Rovnako ako všetky ostatné nábytok z škandinávskeho obchodu, kuchynské stoly sú vyrobené z prírodných materiálov. Ak ide o drevené modely, potom sú založené na borovicovom masíve, breze, buk alebo dub. Späť je vyrobená z prírodnej dyhy a pokrytá buď vodou na báze plavidla alebo transparentným akrylovým lakom. Sú plne kompatibilné Normy bezpečnosti a trvanlivosti EN 12520 a EN 1022. Sedadlá v takýchto stoličkách sú vyrobené z drevotrieskovej dosky, farby – akryl.

  Ak sedadlo zahŕňa mäkký prípad, bude vyrobený z takmer rovnakých pomerov viskózy, ľanu, bavlny a polyesteru. Vnútri je polyuretánová pena. Vzhľadom k tomu, kryty sú väčšie ako polovica, pozostávajú z prírodných tkanín, pokyny na starostlivosť sú k nim pripojené.

  Kompozit na výrobu osrobiacich stoličiek sa skladá z recyklovaného dreva a recyklovaného plastu. Kto je kto a IKEA vie presne intenzívne v bezpečnosti environmentálnych zdrojov. Používatelia v ich recenzii oslavujú Kvalitné materiály, Zvlášť prírodné drevo. V tomto prípade sa opisy materiálov na mieste úplne zhodujú s vzhľadom produktu. Krajina výroby je vždy indikovaná (v ruských predajniach je najčastejšie Ukrajina) a krajina developerskej krajiny (Švédsko).

  Dizajn

  Všetky stoličky IKEA môžu byť podmienečne rozdelené do niekoľkých možností dizajnu: Classic s chrbtom, skladacími skladacími, pevnými a stoličkami:

  • Skladacie stoličky Vykončené z plastu alebo dreva. Ich dizajn je kovový (pre plastové sedenie) alebo drevený rám, na ktorom je sedadlo pripojené (plast s otvormi alebo drevenou stenou). Veľkou výhodou týchto stoličiek je, že v zloženom stave, prakticky nemajú zaberať priestor, celá kuchyňa sada štyroch stoličiek môže byť umiestnená na šatníkovú skriňu alebo bočný koniec chladničky. Vynikajúca možnosť pre chaty s ich minimalistickým dizajnom, malou kuchýň. Toto je aj perfektné riešenie ako sedadlá.

  Samostatne by som chcel povedať, že voľba drevených stoličiek nie je veľmi vhodná na použitie bez mäkkých podložiek na sedenie.

  • Pevné stoličky vhodnejšie na vytvorenie malej atmosféry kaviarne vo svojej vlastnej kuchyni. Funkcia týchto modelov je anatomický sedadlový formulár s odstránením pre scurin a zakrivenú formu chrbta. Sedenie plastových stoličiek má protišmykový povlak a dizajn ich rámu im umožňuje stohovať vertikálne.
  • Klasické drevené stoličky Majte zhybrisko z rôznych návrhov, ale všetci si zachovávajú anatomické vybranie pre chrbát a dokonale podporujú chrbticu. Obchod predstavuje kryty pre akýkoľvek klasický model, ktorý nám umožní zmeniť obyčajný neformálny nábytok v elegantnej verzii pre večeru.
  • Drevené stoličky Vyzerajú nie tak vynikajúce ako stoličky, ale môžu tiež vziať hodné miesto v kuchynskom súbore, najmä ak je vyrobený v pseudo-budova alebo rustikálny štýl. Ďalšie možnosti (plastové, preglejkové, rebríkové stoličky) sú vhodné len pre kancelárske účely.

  Farebné riešenia

  Farebné riešenia jedálenského nábytku sú reprezentované buď monochromatické farby (biele, sivé a čierne stoličky), alebo pastelové farby gamut (ružová, modrá, lilac, béžová, sivá). Tam sú tiež jasné čisté farby (oranžové, červené a žlté), ale sú však prezentované celkom v troch modeloch a sú výnimkou namiesto pravidla.

  Samostatne je skupina stoličiek zo surového dreva alebo s minimálnym spracovaním dyhy a transparentného laku. Zahŕňa všetky klasické modely. Modely rámcov sú niekoľko farebných kombinácií: tri možnosti farieb na sedenie (modrá, ružová a pearly) a tri možnosti pre farbenie rámov (biela, čierna a oceľ). Sortiment obsahuje ružové stoličky s oceľou, čiernym alebo bielym rámom, a tak v každej farbe.

  Možnosti a modely

  Najzaujímavejšie – IKEA Kuchynské stoličky modely. Ak je drevená klasika čoraz viac či menej jasná, potom majú veľký záujem o plastové rámcové modely, ako aj odnímateľné štruktúry. Každý model má svoj vlastný „čip“, ktorý nebude nutne opakovaný v inom modeli.

  Plastové modely

  Model „Odman“ Pri odhadovanej cene 5 000 rubľov vyrobených z kompozitného materiálu stromu + plast. V tomto prípade sú drevo a plastové recyklácie spojené v jednom materiáli. Jeho „Fishka“ je manuálna zostava bez akýchkoľvek nástrojov. Je tiež skvelý pre kuchyne s malými deťmi na babes, pretože s jeho pokrytím, aj desamové jedlo sa čistí jedným vlhkým vlhkou handričkou.

  Model „Leif Arne“ (4 600 rubľov) má plastové vložky na nohy, ktoré sú vybavené systémom samoregulácie. Dovoľujú vám nainštalovať stoličku na akýkoľvek, dokonca aj veľmi nerovnomerný povrch, v prísne horizontálnej polohe, jednoduchý jazyk – stolička sa nevzťahuje, ak podlaha pod ním je krivka. Základom stoličky je vyrobená z ocele a sedadlo je vyrobené z vystuženého polypropylénu. Okrem toho, niekoľko stoličiek je ľahké umiestniť jeden na druhú a nezaberá veľa miesta. Existuje druhá modifikácia modelu Leif-Arne, v ktorej je rám doplnený lakťovými opierkami špeciálneho dizajnu.

  Vďaka nim je kreslo ľahko zavesiť na stole pri čistení, nebude zasahovať do podlahy podlahy a nebude stúpať s nohami druhých.

  Burna (8 500 rubľov) má jarné sedadlo, vo vnútri, v ktorom je plnka z studenej polyuretánovej peny. Vysoká cena tohto modelu je spôsobená prírodným koženým prípadom, po ktorom nasleduje správna starostlivosť.

  „GUNDA“ (600 rubľov) – skladacia plastová stolica, ktorá má štvorcový slot na rukoväti, takže môžete zavesiť na stenu, hákovanie pre široký hák. Funkcia tohto modelu je skladací systém, ktorý vám umožní ukladať stoličky v obmedzenom priestore blízko seba.

  Model „Niss“ (800 rubľov), aj keď má širší slotu na zadnej strane, než je predchádzajúci, nie je zvláštne pohodlie skladovania. Ak zavesíte stoličku na obvyklom nosiča, potom je tu vysoká pravdepodobnosť, že dizajn bude „zjedať“ do akéhokoľvek rohu slotu a posunu. Okrem toho, v zloženom stave stoličiek nie sú navzájom pevne priľahlé z dôvodu vyčnievajúceho sedadla. Ale toto je veľmi vzácny model, ktorý je vyrobený v jasne oranžovej.

  Predseda „Tere“ (1300 rubľov) Nie zbytočne teší takáto popularita. Okrem toho je to veľmi pohodlné sily a ľahko sa hodí mimo dverí, je vyrobený z bukového masívu a je prezentovaný v najobľúbenejších farbách.

  „Jan-Inge“ všeobecne predané zhromaždené a má veselú žltú. Je určený pre tých, ktorí dávajú prednosť tomu, aby nestali časovú montáž. Matryoshka Design vyžaduje priestor len pre jednu stoličku, a zvyšok sú perfektné na vrchole.

  Drevené modely

  Populárny drevený model stoličiek pre verejné miesta je „Norrocer“. Vyniká s povrchom odolný proti opotrebeniu brezového masívu, ktorý dáva každému chaul jedinečný výkres živých dreva. Z vyššie uvedeného sedadla spracováva závojom a akrylovým lakom, aby sa dosiahla silu.

  Obľúbené modely zákazníkov zákazníkov sú „Stephen“ a „Cautesby“. Líšia sa na šírke sedadla a maximálnu hmotnosť sedla (44 cm a 100 kg proti 36 cm a 110 kg). Oba modely sú vyrobené z borovicového poľa a majú rovnaké náklady na 2 000 rubľov. Užívatelia označili hmotnosť samotného výrobku, zvýšená pevnosť nadácie, ale hovoria, že modely maľované farby sú ľahko poškriabané.

  Na sedadle všetci odporučili dať podložku, aby nie je tak tvrdý.

  Stoličky mäkkých scén „Berier“, Podľa používateľských recenzií je veľmi výhodné prevádzkovať a veľmi nepohodlné v starostlivosti. Napriek tomu, že kryty tohto modelu sú odnímateľné, odstrániť ich problematické, sú bezpečne upevnené na sedadlo zvnútra stoličky. A tieto kryty sú veľmi špinavé, pretože svetlo a vyrobené z prírodnej tkaniny. S takým nedostatkom stoličiek však stále získali jeden z najvyšších odhadov medzi kupujúcimi.

  O tom, ako zostaviť stôl a stoličky z IKEA, pozrite si ďalšie video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: