Ako si vybrať konferenčný stolík pre obývaciu izbu?

Vždy sa ľudia snažili dať objekty nábytku nielen funkčný význam, ale aj krásny vzhľad. Moderné technológie a rozvoj módny priemysel obrátil návrh interiérov do povinnej časti nášho života. V dome by sa malo všetko harmonizovať v štýle, farbe a formách. A takýto predmet interiéru, ako konferenčný stôl, niekedy hrá rozhodujúcu úlohu v dizajne obývacej izby.

Zvláštnosť

Káva stoly v Rusku získali popularitu uprostred minulého storočia. Keď začala masová konštrukcia rozpočtu a malého bývania, Kompaktný nábytok začal používať bezprecedentný dopyt. Teraz vám rôzne formy a farby vám umožňujú vybrať si produkt pre každý byt alebo dom pre každú chuť. Konferenčný stôl sa líši od zvyčajného primárne s malou veľkosťou.

Na základe názvu bol určený predovšetkým na skladovanie časopisov a stlačte. V obývacej izbe sa nachádza v rekreačnej oblasti pre pohodlné čítanie, malé čajové pitie alebo občerstvenie pred TV.

Výška zvyčajne nepresahuje 40-60 centimetrov. Hoci niektoré modely sú veľmi mierne týčiace sa vyššie. To je inšpirované popularitou východného štýlu v dizajne.

Názory

Nasledujúce typy tabuliek sa môžu rozlíšiť vo forme a funkčnosti:

 • Hrotovaný. Možno tvar tvaru m tvaru (umiestnený vertikálne umiestnený vertikálne). Takéto výrobky sú základom vhodné držať sa pod pohovkou alebo sa pohybovať veľmi blízko k nemu od konca alebo pred sedadlom. Podľa hmotnosti, spravidla sú pekné pľúca a sú vyrobené z minimálneho počtu častí. Táto tabuľka sa používa hlavne ako maličkosť.

 • Mini-jedálenský. Veľmi podobný pohľad s konvenčným kuchynským stolom na 1 alebo 3-4 nohách. Takýto stôl je stabilný, ale má menšiu výšku. Je vhodné použiť na pitie čaju a občerstvenia, keď sa hostia dostali.

 • Súbor tabuliek. To je zvyčajne jednoduché vo forme – štvorcové alebo obdĺžnikové produkty rôznych veľkostí, ktoré možno zbierať v jednom konštrukcii alebo v kompaktnej forme, alebo ako kaskáda. Jednoduché použitie takéhoto produktu v skutočnosti, že každý hosť alebo člena rodiny môžete ponúknuť samostatný povrch na použitie. A vzhľad tejto tabuľky je dosť originálny.

 • Priamo konferenčný stolík. V ňom je hlavnou črtou prítomnosťou všetkých druhov políc pre umiestnenie tlače a kníh. Môže byť ťažší v dôsledku ďalších prvkov. Boxy a oddiely, aby bolo pohodlné a umožní vám zefektívniť veci vo vašej izbe.

 • Stáť. Stôl na jednej nohe má hlavne malý stôl správneho tvaru (kruh, námestie, trojuholník). Používa sa hlavne na umiestnenie samostatnej položky, ktorá je vhodná na udržanie oddelenia, – podlahovej lampy, telefónneho alebo dekorového objektu.

 • Ukážky. Veľmi zaujímavá tabuľka. Pullop vyrobená ako krabica so skleneným vekom. Vnútri, môžete umiestniť krásne prvky dekor alebo suvenírov, takže keď zvážime vzhľadom na obsah, ako na showcase.

 • Tabuľkový transformátor. Najviac multifunkčný model všetkých možných. Takéto tabuľky sa môžu ľahko zmeniť na stravovanie alebo písanie, v polici alebo stojaci v závislosti od dizajnu.

Materiál

Pre základňu vyberte najčastejšie:

 • drevo;
 • Warfare Cooker;
 • kov;
 • sklo;
 • plastový.

Dokončenie môže byť vyrobené z rovnakých materiálov ako samotný stôl, ale aj pokožku, textil. Kamenné dosky vyzerajú veľmi pôsobivé vo väčšine dekorových štýlov.

Farby môžu nájsť akékoľvek. Prírodné materiály dávajú prírodné odtiene výrobku, plast vám umožňuje vybrať jasnejšie, lesklé, lesklé a kyselinové odtiene. Veľká láska a popularita vo vývojových kupujúcich, laconických bielych a transparentných stoloch.

Štýly

Všetci sa snažíme odolať interiéru každej miestnosti, a niekedy a všetky byty, v nejakom konkrétnom štýle. A konferenčný stolík v obývacej izbe môže byť dodatočný prvok, ktorý zdôrazňuje vybraný smer dizajnu a jeho centrálny prízvuk.

Fanúšikovia moderných high-tech a minimalistických štýlov by mali venovať pozornosť prísnym modelom jednoduchých foriem s kovovými, plastovými alebo sklenenými povrchmi a detailmi.

Klasické interiéry a palác témy barokovej a ampíry naznačujú bohatú dekoráciu miestnosti. A v tomto prípade je vhodnejšie použiť strom a kameň ako materiály pre stôl. Vyrezávané vzory, farebný mramor alebo žula zdôrazňujú luxusné nastavenia.

Bielený strom alebo drevotrieskový doska je vhodný v interiéroch v štýle Provence. Zaokrúhlené formy a jednoduchosť dizajnu zdôrazňujú romantiku a vzduchosť vašej haly.

Módne trendy ekológie a prirodzenosti prídu dole v ekozyl, s pomocou tabuliek z hrubého kameňa alebo zdôrazneným štrukturálnym drevom pravej a prírodnej formy. V tomto prípade budú čerpené výrobky vhodné pre interiér vplyvu krajiny krajiny.

Kovové a sklárske detaily vášho stola budú zdôrazňovať priemyselný interiér štúdia v štýle podkrovia.

Ako si vybrať?

Musíte si vybrať tabuľku v súlade s potrebnou funkčnosťou a rozpočtom. Kamenné a prírodné drevené výrobky, ako aj návrhárske stoly môžu mať veľmi vysokú cenu. Výrobky z plastovej a drevotrieskovej dosky sú však pomerne demokratické za cenu a ponúkajú široký výber dizajnu a farieb.

Dekoratívne stoly sú ideálne pre znalcov. Držitelia malých apartmánov s malou kuchyňou a nedostatkom jedáleň sa zaujímajú o transformátory, ktoré sa menia na veľké jedálenské stoly. Uloží priestor a umožňuje vám pohodlne umiestniť veľké množstvo hostí.

Pre znalcov kníh a ľudí, ktorí milujú pohodlne dostať na pohovku na čítanie obľúbeného vydania, je vhodný tradičný drevený stôl s policami. Podporovatelia luxusu a elegancie môžu získať lakované drevené stoly z cenných stromov, zdobené rukoväťami pokrytými patinou, alebo vykladané kamene.

Veľkolepé nápady v interiéri

Okrúhly čierny stôl bude vynikajúcou voľbou pre milovníkov prísneho dizajnu. On bude klásť a upokojiť jasné detaily v interiéri a správne formy a základná farba poskytne regeneráciu a vylepšenie.

Efektívna bude vyzerať nezvyčajný stôl s biocamín. Funkčnosť a krása vytvoria v obývacej izbe jedinečné pohodlie. A typ plameňa dá pocit tepla a pohodlia. Takáto tabuľka bude dokonale dopĺňať rôzne interiérové ​​štýly.

Veľká štýl obývacia izba je zvyčajne naplnená jasnými farbami, nasýtenou šarlátou, zlatými pretekami a veľkými rezbami. Nízky drevený stôl s vyrezávaným neposAteľným ornamentom dokončí bohatý a starý orientálny dekor.

Tabuľka s MDF panelmi neklasových odtieňov prírodného dreva a mäkkými obrysmi dokonale zdôrazňujú nehu kvetinových interiérov provence.

Hlavnou vecou nie je preháňať ju s dizajnom tabuľky, takže nie na preťaženie už naplnené malými detailmi a dizajnu kresieb.

Kombinácia laconických lesklých bielych plastov, prísnych foriem námestia a skla otočí tabuľku na objekt skutočného umenia. Minimalistickí milenci ocenia podobné riešenie v ich obývacej izbe. TRUE, sklenená doska vyžaduje neustálu starostlivosť, pretože pri vstupe do miestnosti okamžite priťahuje pohľady.

Zlatá farba a imitácia štukového luxusne dopĺňajú interiér paláca. Tabuľka so vzormi na štyroch nohách dokonale vhodné pre svetský čaj večierok.

O tom, ako vytvoriť konferenčný stolík v obývacej izbe s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: