9 najlepších dremelov z AliExpress

Dremel sa stal užitočným nástrojom v každodennom živote a výrobe. Je to malý elektrický nástroj s vysokou rýchlosťou skľučovadla. Tento nástroj sa nazýva gravírka alebo minivŕtačka, ale stal sa pojmom pre spoločnosť Dremel, ktorá je známa svojimi výrobkami. Kompaktnosť, ľahkosť, všestrannosť a prijateľná cena sú výhodami stroja. Veľký výber dremelov je k dispozícii v čínskom online obchode Aliexpress. Naši odborníci vám pomôžu nájsť najspoľahlivejšie a najodolnejšie modely.

Ako si vybrať

Cieľová destinácia.Ak chcete nájsť ideálny nástroj pre vašu aplikáciu, je dôležité určiť, ako sa bude používať. Najmenšie modely sa používajú v šperkárstve, pri rezaní klincov, stavbe lodí alebo lietadiel. Tu prichádzajú na rad kompaktné a ľahké nástroje. Pri vŕtaní alebo rezaní tvrdých materiálov (oceľ, kameň) sú riešením výkonné modely.

Napájanie.Všetky brúsky sú vybavené elektromotormi, ktoré majú určitý výkon.

 1. Na plast, drevo a iné mäkké materiály dostatočne výkonné vŕtačky v rozsahu 30-140 W.
 2. Ak bude nástroj spracovávať obrobky s vysokou tvrdosťou, potom je lepšie kúpiť minivŕtačku s výkonom motora 170-450 W.

Rýchlosť otáčania skľučovadla. Malý výkon, ktorý výrobcovia vŕtačiek vyžadujú, znamená, že sa musia zvýšiť otáčky skľučovadla. Maximálna rýchlosť môže byť až 40000. Rôzne operácie sa však môžu vykonávať rôznou rýchlosťou v závislosti od potrieb používateľa. Preto je výhodnejšie pracovať s gravírovacími strojmi, ktoré majú nastaviteľnú rýchlosť. Môže byť krokový alebo plynulý.

Napájanie. Dremel je k dispozícii na Aliexpresse, môže byť sieťový alebo akumulátorový.

 1. Na použitie v dielni alebo garáži je ideálnou voľbou model napájaný zo siete. . je výkonnejší a spoľahlivejší.
 2. Akumulátorové frézy sú skvelým pomocníkom, keď musíte vŕtať, rezať alebo brúsiť mimo zásuvky 220 V. Nezabudnite však, že tieto zariadenia nie sú veľmi výkonné a doba prevádzky je obmedzená kapacitou batérie.

Vybavené.Cena dremel v internetovom obchode AlieXpress do značnej miery závisí od bohatosti vybavenia.

 1. Pre začiatočníkov, ktorí nemajú s čím pracovať, je lepšie kúpiť si kompletnú sadu nástrojov. Aj krátkodobé vrtáky, rezné kotúče, brúsne kamene pomôžu začiatočníkom zvládnuť náradie. V budúcnosti budú k dispozícii kvalitnejšie nástroje.
 2. Skúsení profesionáli kladú vysoké nároky na kvalitu všetkých dielov. Preto je nepravdepodobné, že by ich čínske prílohy uspokojili. Profesionáli nemusia preplácať za zbytočné funkcie, keď si jednoducho objednajú samotnú vŕtačku.

Preskúmali sme 9 najlepších elektrických vŕtačiek z Aliexpressu. Všetky sú v súčasnosti v predaji na renomovanom trhu. Hodnotenie je založené na názore odborníkov a spätnej väzbe zákazníkov.

Hodnotenie najlepšieho dremelu od spoločnosti AlieXpress

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Hodnotenie najlepšieho dremelu od spoločnosti AlieXpress1WARSLEY 1337B-3504846€
2NEWONE 1180411103
3GOXAWEE BK-1338-388-13322817€
4HILDA Dremel 400W3580€
5WARSLEY WG0011881€
6GOXAWEE 1337951€
7WORKPRO 1301329€
8DEKO GJ2013016€
9Tungf
  l DKB
1314€

WARSLEY 1337B-350

Hodnotenie: 4.9

WARSLEY 1337B-350

Dve elektrické gravírovacie vŕtačky spojené čínskym výrobcom v modeli WARSLEY 1337B-350. Súčasťou balenia je všetko, čo potrebujete na vŕtanie, rezanie, brúsenie šperkov atď. . Nástroje a príslušenstvo sú pohodlne uložené v plastovom kufríku. Väčšia vŕtačka s elektrickým motorom s výkonom 180 W a krútiacim momentom, ktorý možno nastaviť v rozsahu od 10 000 do 37 000 otáčok za minútu. Oba stroje sú vybavené vidlicou európskeho typu. Odborníci kladú dôraz na kvalitu spracovania a spoľahlivosť.

Používatelia sú s dremelom WARSLEY 1337B-350 spokojní, o čom svedčí vysoká priemerná známka (4,9) od 58 zákazníkov. Obzvlášť chválime kompaktné a ľahké elektrické náradie. Medzi nevýhody patrí krátka životnosť bitov a slabé spony puzdier nástrojov.

Výhody

 • vysokokvalitná konštrukcia;
 • dva dremely;
 • bohaté vybavenie;
 • komfort v prevádzke.

Nevýhody

 • nástavce s krátkou životnosťou.

NEWONE 1180411103

Hodnotenie: 4.8

NEWONE 1180411103

Skvelou možnosťou na krátkodobú prácu je kúpa akumulátorového drezu NEWONE 1180411103. Je vybavený batériou s kapacitou 2000 mAh. Odborníci ocenili jednotnosť batérií (12 V) s podobnými zdrojmi energie strojov Bosch. Výrobca sa postaral o bezpečnosť obsluhy, súčasťou balenia sú ochranné clony z priehľadného plastu. Balenie obsahuje príslušenstvo na rezanie, vŕtanie a odihlovanie. Model získal striebro v našom rebríčku.

Všetky hodnotenia používateľov uverejnené na AliExpress sú pozitívne (4,9). Je potrebné poznamenať, že tento produkt zatiaľ vyskúšalo veľmi málo zákazníkov (9). Nevýhodou sú vibrácie počas vysokorýchlostnej prevádzky a nevystužené rezné kotúče.

Výhody

 • mobilitu;
 • pohodlie pri prevádzke;
 • Je kompaktný a ľahký;
 • Ochrana proti hoblinám a abrazívnym látkam.

Nevýhody

 • vibrácie pri vysokých otáčkach.

GOXAWEE BK-1338-388-1332

Hodnotenie: 4.7

GOXAWEE BK-1338-388-1332

GOXAWEE BK-1338-388-1332 je vhodný na široké použitie v domácnosti. Model vyzerá pomerne spoľahlivo a funguje so sieťovým napájaním 220 V AC. S výkonom motora 130 W možno otáčky nastaviť v rozmedzí od 8 000 do 300 000 otáčok za minútu. Odborníci chválili výrobcu za pohodlný stojan a flexibilný hriadeľ. Veľmi praktický box na náradie, v ktorom má všetko príslušenstvo svoj vlastný úložný priestor. Používatelia nemajú žiadne kritické pripomienky k dremelu, medzi klady patrí tichá prevádzka a účinná bezpečnostná clona. Tento produkt získal v našom rebríčku bronzovú medailu.

Za hlavnú nevýhodu tohto zariadenia zákazníci považujú nízku kvalitu obalu. Mnohí spotrebitelia kvôli tomu dostali rozbité puzdrá. U niektorých používateľov predajca zabudol nainštalovať ochrannú obrazovku.

Výhody

 • tichá prevádzka;
 • účinná ochrana proti trieskam;
 • teleskopickú základňu;
 • Dômyselne navrhnuté puzdro na prenášanie.

Nevýhody

 • zlé balenie;
 • Veľká hmotnosť (2,4 kg).

HILDA Dremel 400W

Hodnotenie: 4.6

HILDA Dremel 400W

Jednou z najvýkonnejších brúsok predávaných na Aliexpresse je HILDA Dremel. Výrobca nainštaloval do svojho výrobku motor s výkonom 400 W. Otáčky skľučovadla sú nastaviteľné v rozsahu 5000-25000 ot/min. Odborníci si obľúbili stabilitu zariadenia pri rôznych rýchlostiach, žiadne vibrácie na tele, na predlžovacom kábli. Výbava dremelu je veľmi bohatá, výrobca nešetril vrtákmi, reznými kotúčmi, kameňmi ani kefami. Prípravok sa bezpečne uzamkne do skľučovadla pomocou kľúča.

Model je o krok ďalej od piedestálu nášho hodnotenia. Používatelia sa sťažujú na neefektívne balenie, ktoré spôsobuje, že sa všetok obsah vrecka premieša. Flexibilný predlžovací kábel sa rýchlo zlomí a deklarovaný výkon je trochu prehnaný.

Výhody

 • výkonný motor;
 • žiadne vibrácie;
 • Bezpečne uzamkne nástroj;
 • bohatý súbor.

Nevýhody

 • zlé balenie;
 • predlžovací kábel sa rýchlo zlomí.

WARSLEY WG001

Hodnotenie: 4.5

WARSLEY WG001

WARSLEY WG001 je k dispozícii v niekoľkých verziách. Cenovo najvýhodnejší prístroj si môžete objednať s ochranným štítom, náhradnými kefkami a niekoľkými škrabacími kameňmi. Približne 1,5-násobok ceny dremelky s kompletnou sadou nástrojov, s mnohými vrtákmi, reznými kotúčmi, kefami, kameňmi atď. . Neočakávajte však vysokokvalitné nástroje. Odborníci zaradili tento model do nášho rebríčka pre jeho veľkú popularitu. Počet recenzií už dosiahol hranicu 1500. Priemerné skóre je 4,9.

Používatelia si pochvaľujú jeho vysoký výkon (480 W), nízku hmotnosť (1,1 kg), spoľahlivosť. Nevýhodou je, že trysky sa nezmestia do jedného vrecka a že bzučanie pri rýchlostiach 1 a 2 je hlasné. Mnohí používatelia nie sú spokojní s komunikáciou s predajcom.

Výhody

 • výber zariadenia;
 • vysoký dopyt;
 • výkonný motor;
 • spoľahlivosť.

Nevýhody

 • žiadny prípad;
 • Hlasitý hluk pri rýchlostiach 1 a 2.

GOXAWEE 1337

Hodnotenie: 4.4

GOXAWEE 1337

GOXAWEE 1337 by sa mal vyberať veľmi opatrne, pretože potenciálny zákazník. Výrobca láka návštevníkov na svoju stránku Aliexpress fantastickými zľavami (až 58 %). Aj lacná verzia ponúka širokú škálu príslušenstva, flexibilný predlžovací kábel, náhradné kefky, kľúče atď. . Počet kupujúcich je už viac ako 3 200 a priemerné hodnotenie produktu je pomerne vysoké (4,8). Rezačka je vybavená nízkopríkonovým motorom (130 W), vďaka 5-stupňovému regulátoru môžete zvoliť rýchlosť v rozsahu 8000-30000 otáčok za minútu.

Dremel je v našom rebríčku spoľahlivosti a životnosti v prvej šestke. Niektorým používateľom chýba výkon, ale najviac sťažností sa týka nástavcov a flexibilného predlžovacieho kábla.

Výhody

 • nízka cena;
 • bohatý súbor;
 • dobrá komunikácia s predávajúcim;
 • kvalitná konštrukcia.

Nevýhody

 • nízky výkon motora
 • Náradie s krátkou životnosťou.

WORKPRO 130

Hodnotenie: 4.3

WORKPRO 130

Ak si práca vyžaduje častú výmenu nástrojov, je dremel WORKPRO 130 tou najpohodlnejšou voľbou. Na výmenu násadca stačí stlačiť tlačidlo. Odborníci venujú pozornosť vysokým otáčkam skľučovadla (36 000 ot./min.), ktoré sú tiež kľúčom k úspechu stroja. RPM), krútiaci moment sa ovláda pomocou 6-polohového prepínača. Výrobca uľahčil skladovanie nástroja a na tele má špeciálne otvory na zavesenie. Jedinou nevýhodou pre profesionálov je nízky výkon motora (130 W).

Používatelia zistili ďalšie nedostatky modelu. Sklíčidlo má výrazné hádzanie skľučovadla, ktoré sťažuje dosiahnutie čistého rezu. Mnohí zákazníci sa sťažujú na zlé balenie, niektoré disky sú rozbité.

Výhody

 • rýchla výmena príslušenstva;
 • vysoká rýchlosť otáčania;
 • otvorenie skladu;
 • nízka hmotnosť (0,85 kg).

Nevýhody

 • nízky výkon;
 • vybehnutie skľučovadla.

DEKO GJ201

Hodnotenie: 4.2

DEKO GJ201

Štýlový a atraktívny vzhľad profesionálnej gravírky DEKO GJ201. Multifunkčný nástroj dokáže vykonávať širokú škálu obrábacích operácií na rôznych materiáloch. Odborníci si pochvaľujú plynulú rýchlosť otáčania v rozmedzí 8000-35000 otáčok za minútu. Model je vybavený upínacím skľučovadlom, ktoré umožňuje výmenu nástroja stlačením tlačidla. Výrobca použil špeciálne pogumované vložky na zníženie vibrácií rúk obsluhy. Nástroj získal ôsme miesto v našom hodnotení komfortu a všestrannosti.

Slabými stránkami jadrovej vŕtačky sú podľa používateľov krátka životnosť nadstavcov a nedostatočné mazanie pružného nadstavca. Kvalita plastového kufríka je tiež žiaduca.

Výhody

 • štýlový vzhľad;
 • multifunkčnosť;
 • upínacie skľučovadlo;
 • pogumované vložky.

Nevýhody

 • skromný výkon (170 W);
 • žiadne mazanie v pružnej predlžovacej trubici.

Tungf
  l DKB

Hodnotenie: 4.1

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: