9 najlepších toaliet AM.PM

*Ohodnotenie najlepších podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom vyhľadajte odborné poradenstvo.

Nemecký výrobca kúpeľňového vybavenia AM.Spoločnosť PM si rýchlo získala všeobecnú obľubu vďaka spoľahlivej technike, univerzálnym kolekciám a emotívnemu dizajnu. Výrobky spoločnosti sú dnes synonymom štýlu a kvality. Ak si chcete vybrať záchodovú misu tejto značky, venujte pozornosť hodnoteniu najlepších modelov AM.PM na základe hodnotení a výkonnosti. Zváženie osvedčených výrobkov, ktorých výhody a nevýhody sú už známe, vám pomôže kúpiť záchodovú misu, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu a potrebám.

9 najlepších toaliet AM.PM

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Najlepšie podlahové toalety AM.PM1AM.PM Inspire C508607WH5.0
2AM.PM Spirit V2.0 FlashClean4.9
3Am.Pm
 • ke C808607SC
 • 4.8
  4AM.PM Gem C908607SC4.7
  Najlepšie závesné toalety AM.PM1AM.PM Sensation C301700WH5.0
  2AM.PM Spirit 2.0 C701700WH, FlashClean4.9
  3AM.PM Awe C111738WH4.8
  4AM.PM Excite C151738SCSI4.7
  5AM.Lievik PM Gem C901700SC4.6

  Najlepšie podlahové toalety AM.PM

  Podlahové toalety sa pripevňujú k podlahe pomocou dvoch skrutiek a hmoždiniek. robustná inštalácia udrží akúkoľvek hmotnosť používateľa. Umiestnenie na podlahe však sťažuje čistenie, preto sú tieto možnosti vhodnejšie pre byty a domy s 1-5 obyvateľmi. Tu sú najlepšie podlahové toalety AM.PM, ktoré sa používateľom osvedčili.

  AM.PM Inspire C508607WH

  Hodnotenie: 5.0

  AM.PM Inspire C508607WH

  Krásna stojaca toaleta s objemnou monolitickou misou má rozmery 37x86x66 cm a je vyrobená z bieleho porcelánu. horizontálny vývod je úplne zakrytý ozdobnou prírubou, takže nie sú viditeľné žiadne prípojky; WC môže byť zapustené do steny. Záchodová misa AM.PM Inspire je najlepší, pretože má sprchový odtok. Na tento účel je pod ráfikom integrovaná špeciálna perforovaná rúrka. Pri vyprázdňovaní splachovača voda steká rovnomerne na všetky strany, čo urýchľuje splachovanie a lepšie čistí misu. Centrálny tok je posilnený.

  Mechanizmus mikrozdvihu sedadla zabraňuje príliš rýchlemu a hlasitému zatváraniu veka. Jednotka je navrhnutá pre 100 000. otvoriť/zavrieť. Výrobca AM.Spoločnosť PM poskytuje na model 25-ročnú záruku. Spätná väzba od zákazníkov chváli jeho výkonné splachovanie, ktoré nezanecháva nečistoty a usadeniny. Veko sa skutočne hladko zatvára. Pri vyprázdňovaní nestrieka voda na podlahu. Porcelán sa ľahko udržiava, stačí utrieť vnútro misy čistiacou kefkou.

  Výhody

  • krásny dizajn;
  • výstupná dýza je zakrytá krytom;
  • je možné ho úplne namontovať k stene;
  • žiadny priestor na hromadenie prachu;
  • sprchový odtok.

  Nevýhody

  • jeden z najdrahších modelov v ponuke.

  AM.PM Spirit V2.0 FlashClean

  Hodnotenie: 4.9

  AM.PM Spirit V2.0 FlashClean

  AM WC.PM s oválnou podlahovou miskou je z hľadiska boja proti baktériám najlepší, preto sa nazýva FlashClean. nie je potrebný žiadny okraj, je menej miest na hromadenie baktérií. Povlak proti usadeninám je mimoriadne hladký, čo sťažuje tvorbu vodného kameňa. Lievik je špeciálne navrhnutý tak, aby pri vyprázdňovaní nevytekali kvapky vody. Splachovanie je tiché s hlučnosťou 17 dB, takže ho možno nainštalovať na toaletu v susedstve spálne.

  Spotrebitelia sú spokojní s funkciou úspory vody – na jedno spláchnutie sa minie o 0,6 litra menej vody. Ak v dome žijú 4 osoby, úspora je 4 500 litrov ročne. krásna chrómová povrchová úprava pántov veka; – krásna chrómová povrchová úprava pántov veka. Sedadlo sa však predáva samostatne, čo spôsobí ďalšie náklady. Bezokrajová konštrukcia znamená, že voda pri splachovaní preteká len strednou časťou sprchovej hlavice. Hoci tento model stojí oveľa menej ako špičkové verzie AM od výrobcu.PM, záruka je stále 25 rokov, čo je tiež veľké plus pre produkt.

  Výhody

  • krásne chrómové závesy veka;
  • dizajn bez ráfika;
  • povrchová úprava proti nečistotám;
  • Proti postreku;
  • tiché splachovanie;
  • Úspora vody.

  Nevýhody

  • Sedadlo a veko sa predávajú samostatne;
  • splachovanie len v strede.

  Am.Pm
 • ke C808607SC
 • Hodnotenie: 4.8

  Am.Pm<li></div><p>ke C808607SC“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/71616666195561-129-.jpg“ height=“465″ title=“Am.Pm</p><li>ke C808607SC“><p>Am.Pm</p><li>Najlepší z hľadiska kompaktnosti, pretože zaberá minimum miesta na podlahe. je to možné vďaka malej ploche základne, na ktorej je miska postavená. Model inšpirovaný mimoriadne módnym štýlom Dynamic Organic. Veľké veko zakrýva sedadlo a rozširuje misu. Žiadne ostré uhly, ktoré by mohli spôsobiť poranenie. Vodorovný vývod je tu však otvoreného typu, takže komunikácia bude viditeľná.<p>Recenzie zákazníkov zdôrazňujú tieto výhody: hladké splachovanie, žiadne striekajúce zadné časti, bezpečné sedadlo z nehrdzavejúcej ocele. V prípade potreby rýchlej demontáže konštrukcie na výmenu tesnenia je zavedený rýchloupínací mechanizmus. Majitelia inštalatérskych zariadení však zdieľajú, že v rohoch kompaktnej základne sa hromadí prach. Niektoré majú vŕzgajúci mikrozdvih. Ostatní kupujúci upozorňujú, že plastové veko je dosť krehké, takže je potrebné s ním zaobchádzať opatrne. 25-ročná záruka na výrobok vám však poskytuje pokoj, takže ak sa niečo pokazí, bude to bezplatne opravené.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>malá plocha základne;</li><li>plynulé spúšťanie veka;</li><li>bez splash back;</li><li>upevnenie sedadla z nehrdzavejúcej ocele.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>v rohoch základne sa zhromažďuje prach;</li><li>výstupná rúrka je viditeľná.</li></ul><h3>AM.PM Gem C908607SC</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=AM.PM Gem C908607SC

  Krásna stojaca toaleta v ultra tenkom dizajne a s nízkou hmotnosťou. Rozmery 36 cm x 63 cm x 80 cm. Tento model sa hodí k modernému alebo high-tech štýlu. Všetky prvky sú potiahnuté silnou vrstvou glazúry, ktorá zvyšuje protišmykovosť, takže sa na povrchu neudržiavajú nečistoty a baktérie. Ďalšou vlastnosťou záchodovej misy, vďaka ktorej sa dostala do hodnotenia najlepších, je výkonné splachovanie. Je to možné vďaka špeciálnemu tvaru lievika, ktorý vytvára vír.

  Tlačidlo na nádrži má dve časti. Stlačením jedného sa spláchnu 3 litre vody a druhým 6 litrov. Ušetríte tak na účtoch, keď nemusíte misku úplne vyprázdniť. Zákazníci uvádzajú, že štíhle sedadlo sa neohýba pod váhou ľudského tela ani sa neviklá. Model je pripevnený k podlahe pomocou skrytých nožičiek – všetko je čisté a nenápadné. Vo vnútri misky sú však miesta, kde sa hromadia žlté usadeniny, ktoré je potrebné čistiť kefkou. Vďaka dostupnej cene je to najlepšia podlahová toaleta AM.Kvalita PM.

  Výhody

  • ultratenký dizajn;
  • Silná vrstva glazúry;
  • výkonné vypúšťanie pomocou vírivky;
  • Sedadlo sa nepohybuje;
  • dve funkcie splachovania.

  nevýhody

  • vo vnútri misky sú stále miesta, kde sa tvorí kondenzát.

  Najlepšie závesné toalety AM.PM

  Závesné toalety sa inštalujú za obkladový panel na špeciálnu inštaláciu, preto sú potrebné dodatočné náklady. Zatiaľ čo cisterna je úplne skrytá, všetko je minimalistické a opticky krásne. Nedostatok kontaktu s podlahou uľahčuje utieranie dlaždíc mopom. Praktické pre byty, domy, verejné priestory (nákupné centrá, reštaurácie, telocvične).

  AM.PM Sensation C301700WH

  Hodnotenie: 5.0

  AM.PM Sensation C301700WH

  Závesná WC misa AM.PM vyniká krásnym oválnym dizajnom. Veko tvorí s miskou jeden celok. Steny krytu úplne zakrývajú všetky komunikácie. Bezokrajový dizajn znižuje počet miest, kde by sa mohli zdržiavať a množiť baktérie. Tento model je vybavený novým dizajnom Wrap Over, ktorý v zatvorenom stave zakrýva sedadlo poťahom. Toto príslušenstvo sa však predáva samostatne, čo zvyšuje už tak značnú cenu súpravy.

  Podľa spätnej väzby od zákazníkov sa všetko umyje hneď na prvýkrát a misku je potrebné čistiť len zriedkavo. Systém proti rozstreku naozaj funguje, nič nelieta na podlahu ani do miestnosti. S výrobkom sa dodáva upevňovacia súprava a návod na inštaláciu. Elegantný vonkajší tvar bez rohov, v ktorých sa zachytáva prach. Sedadlo sa nezaklápa, ale hladko sa zatvára. Zákazníkom sa páči najmä to, že je pri splachovaní v noci celkom tichý.

  Výhody

  • krásny oválny dizajn;
  • dizajn bez ráfika;
  • všetky sa dajú spláchnuť hneď na prvýkrát;
  • Systém proti rozstreku.

  nevýhody

  • Kryt Wrap Over sa predáva samostatne.

  AM.PM Spirit 2.0 C701700WH, FlashClean

  Hodnotenie: 4.9

  AM.PM Spirit 2.0 C701700WH, FlashClean

  Závesná toaleta má subtílny dizajn sedadla a poklopu, ktorý získal prestížne ocenenia iF Design a Good Design. Vyzerá veľmi štýlovo a moderne. Vďaka kompaktným rozmerom 36x48x35 cm sa hodí aj do menších kúpeľní a má dostatok miesta na umývadlo, umývadlo alebo sprchový kút. Závesy cez rámček k oceľovému nosnému rámu sú skryté, takže na vonkajšej strane nie sú žiadne otvory, všetko vyzerá pevne a harmonicky.

  Spätná väzba od mnohých zákazníkov ukazuje, že armatúry vyzerajú pekne, dizajn bez okrajov sa ľahko udržiava a pri vyprázdňovaní nedochádza k postriekaniu. Pekne vyzerajúce sedadlo s vekom si však budete musieť zakúpiť samostatne. Kaskádový odtok sa týka len zadnej steny umývadla, čo si vyžaduje častejšie používanie panelu. Všetkým sa páči kratšia dĺžka záchodovej misy – nikto si nemusí dávať kolená do dverí, keď sa tiesni o miesto. Skosené dno misy uľahčuje čistenie podlahy pod ňou.

  Výhody

  • dizajn bez ráfika;
  • štíhly dizajn;
  • kratšia dĺžka;
  • žiadny spätný ráz pri splachovaní;
  • skryté upevňovacie prvky.

  Nevýhody

  • bežný kaskádový odtok;
  • Sedadlo je k dispozícii samostatne.

  AM.PM Awe C111738WH

  Hodnotenie: 4.8

  AM.PM Awe C111738WH

  Závesná toaleta s rozmermi 38x56x34 cm je spomedzi ostatných modelov najlepšia z hľadiska čistenia misy pri splachovaní. Pod okrajom je špeciálny kanál s otvormi, ktoré zabezpečujú rovnomerný prívod vody do lievika zo všetkých strán. Prakticky nie je potrebné používať zapustenú dosku. Záchodová misa AM.PM Awe má polkruhový, guľovitý tvar bez ostrých uhlov. To zvyšuje bezpečnosť v prípade náhodného nárazu nohou na stiesnenej toalete. Veko zakrýva sedadlo, čím skrášľuje vzhľad.

  Súdiac podľa recenzií, mnohí sú spokojní s prirodzeným dizajnom a veľkou miskou, ktorá vyhovuje používateľom všetkých veľkostí. Veko má mechanizmus jemného spúšťania, ktorý v noci nikoho nezobudí. Sedadlo je vybavené rýchloupínacím uzáverom pre prípad, že by ste ho potrebovali demontovať na opravu. WC misa sa k inštalácii pripevňuje pomocou skrutiek, ktoré sa zasúvajú cez plastové vodiace lišty. držiak je skrytý, čo je výhodou, ale je veľmi ťažké ho priskrutkovať.

  Výhody

  • sprchový odtok;
  • sférický dizajn;
  • povrch je odolný voči nečistotám;
  • skryté upevnenie.

  Nevýhody

  • Ťažko utiahnuteľné spojovacie prvky, ak sa uvoľnia.

  AM.PM Excite C151738SCSI

  Hodnotenie: 4.7

  AM.PM Excite C151738SCSI

  Závesná WC misa AM.PM Excite je najlepší z hľadiska zvukovej izolácie, pretože je vybavený prídavnou doskou, ktorá znižuje hluk pri vypúšťaní a plnení vody. Potrebné otvory pre odpadové a prívodné potrubie, ako aj pre upevňovacie skrutky sú už v priečke. WC misa sa dodáva so sedadlom, takže jediným dodatočným nákupom je montážna súprava. Závesy z nehrdzavejúcej ocele sú odolné a zvyšujú atraktivitu dizajnu.

  Majitelia spoločnosti AM vo svojich recenziách.Spoločnosť PM Excite je spokojná s uložením a kvalitou veka z duroplastu, ktoré sa nepoškriabe. Hluk pri vyprázdňovaní je v skutočnosti menší ako pri bežnej toalete. Mikrozdvih pre plynulé spúšťanie; – Mikrozdvih pre plynulé spúšťanie. Voda prúdi v dvoch smeroch a obchádza celú misu, čo prispieva k dôkladnému čisteniu. Ventil otvára celý prietokový otvor, takže nádržka sa naplní doslova za 30 sekúnd. Vďaka dodatočnému zvukovoizolačnému tesneniu je proces v miestnosti menej počuteľný.

  Výhody

  • súprava na odhlučnenie;
  • Predáva sa so sedadlom;
  • upevnenie veka z nehrdzavejúcej ocele;
  • plast odolný proti poškriabaniu.

  nevýhody

  • jednoduchá inštalácia.

  AM.Lievik PM Gem C901700SC

  Hodnotenie: 4.6

  AM.PM Gem C901700SC lievik

  Pozastavený model AM.PM Gem sa od väčšiny sortimentov výrobcu líši odlišným dizajnom. Tvar misky je na výšku pretiahnutý, vďaka čomu je hlbšia. Lievik so zúženými stenami, ktorý zvyšuje prietok vody pri vyprázdňovaní. To podporuje dôkladné čistenie toalety od prvého spláchnutia. Povlak proti nečistotám nezachytáva žiadny povlak. Konštrukcia bez ráfika zvyšuje aj hygienu. Závesná toaleta má snehobiely smaltovaný povrch, hoci jej cena patrí k najdostupnejším v ponuke výrobcu.

  Z recenzií vyplýva, že WC misa sa vďaka otvorenému upevneniu ľahko inštaluje. Takéto technologické riešenie však narúša celkový vzhľad. Kupujúci potvrdzujú, že sa všetko spláchne na prvýkrát. Sedadlo je pohodlné a neunavuje telo ani pri dlhom sedení. Klapka sa zatvára hladko, ako na drahších modeloch.

  Výhody

  • povrchová úprava proti rozmazávaniu;
  • bez ráfika na zachytávanie baktérií;
  • jednoduchá montáž na inštaláciu;
  • snehobiely smalt.

  Nevýhody

  • viditeľné spojovacie prvky nie sú príliš estetické.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: