Ako si vybrať Bieloruská kúpeľňa Tile: Populárne výrobcovia a zbierky

Spustenie opravy v byte, chceme, aby všetky priestory získali štýlový moderný vzhľad a kúpeľňa bez výnimky. Je známe, že pre jej povrch je najlepší materiál je keramická dlažba. Výber keramiky, venovať pozornosť výrobkom bieloruských výrobcov. O kráse a kvalite nie sú horšie ako európske značky.

jedenásť

Fotografia

Zvláštnosť

Dnes v Bielorusku predstavil niekoľko výrobcov dlaždíc. Pracujú na moderných zariadeniach pomocou najnovších technológií, štúdium pokročilých svetových skúseností a predstaviť ho, sledujte kvalitu výrobkov vo všetkých štádiách svojej výroby. Podniky neustále vyvíjajú nové zbierky, pričom sa zohľadnia módne trendy v oblasti dokončovacie práce, rozširujú rozsah, zvýšenie rôznych foriem, textúr, farieb a ich kombinácií.

Bieloruská dlaždica pre kúpeľňu je v dopyte nielen vo svojej vlasti, je široko dodávaná do krajín blízkych a ďaleko do zahraničia.

Takýto dopyt je spôsobený jeho nespornými výhodami.

 • Široké sortimentné série, štýlové a originalita vonkajších a stenových výrobkov, prítomnosť elegantných panelov, nádherných hraniciach a dekorov používaných pri obložení kúpeľní.
 • Vysoká pevnosť. Dlaždice, najmä vonku, môže vydržať veľké mechanické zaťaženie, praskliny a škrabance sa objavujú na ňom, aj keď ťažké predmety na to.
 • Vlhkosť. So vhodným stohovaním bude spoľahlivá bariéra, ktorá preniká do vlhkosti na základňu stien a pohlavia, a to znamená, že zabráni vzhľadu plesní a húb, ktorý je obzvlášť cenný pre priestory s vysokou vlhkosťou.
 • Nie je hrozné vysoké a nízke teploty.

 • Je veľmi ľahké sa o ňu starať. Je ľahko čistí akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Môžete dokonca vyčistiť aj vlhkú handričku.
 • Toleruje účinky chemikálií, nie je náchylné na oderu.
 • Vyznačuje sa vysokým prenosom tepla, môže sa použiť na podlahy s vyhrievanými podlahami.
 • Vonkajšia dlaždica sa nepozná. Je bezpečné pohybovať sa, aj keď je mokrá.
 • Je to materiál šetrný k životnému prostrediu, pretože je vyrobený z prirodzených bezpečnostných surovín, nevyprázdni vo vzduchových látkach, ktoré otrávia ľudské telo.
 • Má vynikajúci výkon, materiál sa vyznačuje trvanlivosťou.
 • Celkom prijateľná cena. Urobte si tvár s kúpeľňou pri bieloruskom jedálni môže takmer každá rodina, dokonca aj s najvyšším príjmom.

  Aby ste udržali dlaždice dobre, musíte dodržiavať odporúčania výrobcu na výber lepiacej zmesi a injektáž pre švy. Tiež pred položením musíte urobiť dôkladné zarovnanie povrchu a potom ho zakryte primérom. Na ten istý účel sa lepidlo aplikuje rovnomerne zubnú špachtľu. Dlaždice sa musí spomaliť na povrch, aby sa zabránilo vzniku dutín, ktorých prítomnosť bude mať vplyv na pevnosť povlaku. Tak, aby sa výrobok neporušil počas obriezky, používajte špeciálne nástroje.

  V závislosti od prítomnosti alebo neprítomnosti obrazu je možné dlaždice položené rôznymi spôsobmi. Najčastejšie je to upravené radmi „šev v šve“. Môžete použiť možnosť kladenia tehál, presunúť každý ďalší riadok na určitý počet centimetrov. Zaujímavé riešenie bude čeliť diagonálne.

  Aby ste sa vyhli nejakej nekonzistencii na hrúbke dlaždice a tieňa povlaku, je lepšie získať materiál s malým okrajom z jedného vydania. Zásoba je potrebná v prípade, že obal bude obsahovať chybný výrobok, alebo dlaždica bude poškodená počas procesu stylingu.

  Odrody

  Bieloruské podniky produkujú rôzne typy dlaždíc. Líšia sa v spôsobe výroby, vymenovania, charakteristík a výrobných materiálov.

  • Napríklad fasádne dlaždice vyrobené spoločnosťou „Berezararamik“, Má veľmi vysokú pevnosť k vážnemu mechanickému poškodeniu, odolné voči účinkom ultrafialového žiarenia, teploty kvapiek a iných agresívnych vplyvov na životné prostredie. Navrhnuté pre desiatky rokov prevádzky. Enterprise „Berezacramika“ zvládol výrobu dlaždíc pre bazén, ku ktorému sú prezentované prísnejšie požiadavky, ako na obvykle obkladový materiál, pretože je neustále vystavený obrovskému tlaku vody. Materiál musí odolať častým čistením veľmi agresívne prostriedky, udržiavať farbu dobre. Okrem toho musí mať protišmykový povrch. Tento typ produktu je absolútne odolný voči vlhkosti, nie je hrozné mechanické poškodenie, má dlhú životnosť bez opotrebovania. Na to sa aplikuje špeciálny povlak, ktorý zabraňuje vzniku baktérií a húb.

  • Jeden z typov podnikových produktov „Keramín“ – Toto je porcelánový kameň, ktorý sa používa vo vonkajšom prostredí. S ním vytvárajú záhradné trate, otvorené oblasti a terasy, krajinářská miestnosť. Tento druh je tiež odolný voči solárnym účinkom a teplotným rozdielom. Jeho operácia môže prejsť v rôznych klimatických podmienkach, môže odolať mnohým cyklom mrazenia a rozmrazovania.

   Silou je dlažba porcelánového kameňa niekoľkokrát väčšia ako železobetón a prírodný kameň. Zároveň má protišmykový efekt, nevytvára pôdu a zachováva si farbu počas celého života.

   Keramické dlaždice sa vyznačujú veľkou škálou farieb, Ozdoby a vzory, textúra dreva, kameňa alebo textílií je možné prenášať na ňom. Tvárournná dlaždica je montáž na stenu a vonku. Jeho povrch môže byť matný a brilantný, hladký a reliéfny. Dlaždice pre podlahu sa líši od hustoty na stenu a trvanlivosť. Nemusíte však vyzdvihnúť samostatne nátery pre steny a pohlavie, hľadajú ich náhodu v sfarbenie a štýle. Moderné bieloruské keramické konečné materiály sú spojené jedným dizajnom dizajnéra pre všetky povrchy.

   Vzhľadom k vysokým technickým charakteristikám a zaujímavým odvážnemu dizajnové riešenia, bieloruské dlaždice môžu byť použité pre takmer akýkoľvek interiér. Obrazový materiál pre steny a podlahy určené pre kuchyňu, kúpeľňu. Často možno vidieť v kancelárskych priestoroch, na chodbách, na schodoch. Vzhľadom k tomu, výrobky značky „Berezacramika“ žiaruvzdorné, majú kachle a krby.

   Podniky produkujú zbierky dlaždíc, z ktorých každý môže obsahovať niekoľko farebných riešení, rôzne na textúre dlaždíc, hranica, materiály pre dekor, panel.

   Profesionalita dizajnérov im umožňuje úspešne experimentovať s farbou, textúrou, vzormi a vytváraním interiéru v pôvodnom dizajne. Farebná gradácia, imitácia mramorových a iných prírodných kameňov, rôzne národné motívy sa používajú pri vytváraní zbierok v rôznych štýloch.

   Zbierky, ktoré produkujú vedúcich bieloruských výrobcov, sú pozoruhodní rôzne pokyny štýlu. S ľahkosťou si môžete vybrať klasickú zbierku alebo keramiku v štýle minimalizmu. Tam sú tiež séria v smeroch high-tech, patchwork, provence, renesancie a t. D. V bieloruskej dlaždici, geometrické ozdoby, kvetinové a zeleninové vzory, lesné obrazy, morské krajiny sú prítomné. V mnohých zbierkach do základnej súpravy sú ponúkané panely. Môžu byť zobrazené zvieratá, lode, vodopády, lesné cesty, mestský druh. Slúžia ako nádherná dekorácia, oživiť interiér.

   Ako si vybrať?

   Na výber dlaždíc je potrebné brať dosť vážne, pretože každý rok sotva môžete zmeniť povlak v kúpeľni.

   • Prvá vec, ktorú potrebujete na venovanie pozornosti, je, že vzorky sa priblížili k typu práce, ktoré potrebujete. Pomôže vám špeciálne označenie na balíku. Pre dizajn kúpeľne budete potrebovať vonkajšie a nástenné možnosti. Zodpovedajúce označenie bude tiež na obale.
   • Ďalej by sa malo vyhlásiť, v akom štýle chcete umiestniť miestnosť a vybrať si farebný gamut.
   • Uistite sa, že ste vypočítali požadované množstvo a zakúpte si materiál s určitou rezervou (najmä pri výbere výrobku so vzorom), pretože niektoré dlaždice potrebujú na obloženie pre kĺby alebo chybná inštancia padne. Kúpiť materiál neskôr z tej istej strany nemusí fungovať.

   • Musíte vedieť, že veľké dlaždice nie sú vhodné pre malé izby – znížia vizuálny objem miestnosti. Dokončenie s malými výrobkami opticky zvýši priestor malého kúpeľne. Nastavenie obdĺžnikovej dlaždice horizontálne, vizuálne rozšíriť priestor. Na tento účel je tiež vhodná lesklá dlaždica svetelných tónov s malým vzorom.
   • Veľmi tmavé alebo čierne dlaždice vyzerá luxusné, ale len veľké priestory si môžu dovoliť takúto voľbu.
   • Zoznámte sa s zbierkami pomôže online nakupovanie. Na svojich stránkach sú všetky vyrábané zbierky, zobrazia sa možnosti farieb a prvky dekorov.
   • V špecializovaných predajniach uvidíte „Live“ zbierky, Polytayat katalógy a Konzultanti predaja vám pomôžu urobiť výber.

   Mnohé zbierky výrobcu „keramín“ z Bieloruska sú vo veľkom dopyte S pomocou ich pomoci môžete stelesniť širokú škálu riešení dizajnu.

   • Milovníci sofistikovanosti určite budú mať rád zbierku „Organza“, Kresba, ktorá sa podobá ponuku a vzduchu benátskej čipky. V zbierke Tri farby: čierna béžová a biela.
   • Dobyť sofistikovaciu sériu „Florian“. Táto kolekcia je tiež založená na benátskych motívoch. Dostala svoje meno z najstaršieho a slávneho kaviarne Benátky, ktorých interiér sa nezmenil na mnoho rokov. Hnedé a biele, vzory opakujú vnútorné prvky kaviarne.
   • „Monroe“ – Toto je kombinácia štýlu a luxusu. Pomocná dlaždica s originálnym dizajnom v klasických čiernych a bielych farbách zdôrazňuje túto zbierku z niekoľkých ďalších.
   • Dokonale vyzerajú farby ponuky série „Diamond“ a „Sharm“, Elegantné výkresy zbierok „Pastoračné“ a „sakura“, Geometrické vzory Trend, Nezvyčajná textúra Štúdio.
   • Veľmi zaujímavý efekt vytvára zbierku „Glamour“, mozaika. Má širokú škálu svetlých odtieňov, ktoré pomôžu urobiť kúpeľňu originál.

    Aj v štýle mozaiky vyrábali sériu Domino na podnik „Kerabel“. Jej farby – fialová, tmavo červená, svetla šedá. Okrem osobitného dizajnu, nádherných spotrebiteľských vlastností, dlaždice má veľmi rozumnú cenu.

    Nemenej zaujímavé produkty „Berezheramics“. Spoločnosť zvládla uvoľnenie zberateľských dlaždíc BELANI. Jeho charakteristický znak – jedinečné vzory, objem obrázkov. Zvlášť dobrý seriál Yalta. Svetlé, šťavnaté farby, panely s morskými krajinami robia kúpeľňu veľmi atraktívne miesto. A Zbierka Carrara G bude prasknúť s jemným, ako keby bol závoj, vzory.

    Spotrebitelia nechávajú nádherné recenzie o bieloruskej dlaždice. Ak pozorujete technológiu, ktorá je odolná, má vynikajúce špecifikácie.

    Najlepšie možnosti v interiéri

     Podpora vašej povesti, podniky neustále vyvíjajú nový dizajn čelného materiálu. Zbierky Súčasné možnosti farieb a dekorov, ktoré sú navzájom kombinované. Na webových stránkach podnikov vždy nájdete vzorky výrobkov, ako aj príklady interiéru. Interiér zdobený dlaždicami z collection organza.

     Jemné odtiene a nezmyselné dlaždice z kolekcie Diamond.

     Veľkolepý panel „Yalta“ vyzdobí interiér akejkoľvek kúpeľne.

     Môžete zistiť o zvláštností bieloruskej dlaždice v nasledujúcom videu.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
     Pridať komentáre

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: