Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Nemecká spoločnosť Wolfcraft bola založená v roku 1949. Od okamihu otvorenia a do dnešného dňa sa zaoberá výrobou moderných stavebných nástrojov, ako aj vysoko kvalitné príslušenstvo elektrických spotrebičov. V rámci jedného článku nie je možné zvážiť všetky navrhnuté zariadenia, preto sa tento článok zameria na pracovné stoly Wolfcraft.

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Funkcia nástroja

Pracovný stôl je zvykom nazývať pracovnou plochou vybavenou stolom a rôznymi zariadeniami na spracovanie výrobkov vyrobených z rôznych surovín.

Univerzálne stolárske pracovné stoly nemeckej spoločnosti sú veľmi obľúbené. Výhodou je, že sú vyrobené z ľahkých, ale trvanlivých materiálov, a navyše sú vhodné na skladovanie. Kompaktné skladanie uľahčuje prepravu pracovného stola. Na uľahčenie práce s akýmkoľvek nástrojom boli vytvorené univerzálne držiaky.

Zariadenie je možné použiť na akýkoľvek účel: ako pracovný stôl, frézovanie, pílenie, skladací stôl atď. d.

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Prehľad

Medzi veľkým sortimentom sa rozlišujú modely, ktoré sú jedinečné svojou technológiou.

Výškovo nastaviteľný pracovný stôl Master 600

Jeho výhodou je, že výšku nôh je možné nastaviť, nechýba ani ochrana proti vypadnutiu. Dodáva sa s ďalšou doskou MDF, ktorá automaticky zvyšuje povrch stola. Stabilný stojan a noha umožňujú ľahké skladanie a kompaktné skladovanie. Stôl je vybavený vstavanými magnetmi na pripevnenie rôznych skrutiek a klincov.

Okrem svojej funkcie môže byť zariadenie použité ako povrch pre rôzne nástroje; pracovnú oblasť je možné transformovať pomocou nakloneného stolového mechanizmu a fixácie schodov. Záruka je platná 5 rokov.

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Pracovný stôl Master 200 (univerzálny, upínací)

Toto zariadenie je univerzálnou pracovnou plochou so svorkou. Môžete použiť v priemyselnom workshope a doma, napríklad na balkóne. Jednoduché záhyby, kompaktné. K dispozícii je vyhradené miesto náradia, upínacie časti na povrchu, poloha tabuľky je nastaviteľná.

Výrobca poskytuje 10 rokov záruky.

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Wolfcraft Master Cut 2500 Workbench

Táto tabuľka má rôzne upevňovacie prvky na upevnenie elektrických zariadení, ako sú: kruhová píla, frézka. Používa sa ako rovný povrch pri spracovaní rôznych častí. WolfCraft Master Cut 2500 je vybavený rýchlym skladacím systémom a napriek jeho rozmerom, kompaktným, čo je dôležité pri uložení. Záruka – 10 rokov.

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Ako si vybrať Wolfcraft Workbench?

Ako si vybrať?

Pri výbere je potrebné odpudzovať, z ktorého sa bude uplatňovať pracovný stôl. Malo by sa tiež vziať do úvahy, za akých podmienok bude práca prebiehať, prítomnosť ďalších nástrojov. Pre pohodlie doma a kompaktné úložisko je lepšie uprednostniť univerzálny stôl (pracovný stôl). Kombinuje všetko, čo potrebujete pre malé práce. Ak plánujete používať elektrické zariadenie (s fixáciou na pracovnú plochu), odporúča sa kúpiť stolársky stôl.

Všetky univerzálne a stolárske pracovné stoly Wolfcraft sú vybavené systémom rýchleho skladania, sú kompaktné a ľahko sa používajú.

Recenzia pracovného stola Wolfcraft Master 600 vo videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár