Dewalt Skrutkovače: Populárne modely, funkcie voľby a prevádzky

Skrutkovač je veľmi cenné zariadenie pre akýkoľvek domáci majster. Ale keď si vyberiete určitú značku takéhoto zariadenia, je potrebné venovať pozornosť nielen všeobecným technickým momentom, je jej súkromná špecifickosť rovnako dôležitá.

Klady a zápory

Skrutky pod značkou Dewalt sú vyrábané v amerických rastlinách, takže otvoria hmotnostnú produkciu dodanú z ázijských krajín na hlavu.

Rovnako ako v revíziách spotrebiteľov, tieto funkcie sú vždy uvedené v ratingoch odborníkov:

 • stabilná kvalita;
 • spoľahlivosť v rôznych situáciách;
 • Zrušené funkčné charakteristiky.

Časť skrutkovača tejto značky môže pracovať v režime vŕtania. Spotrebitelia si môžu vybrať vhodný nástroj na budovanie a opravu práce na montáž nábytku a vykonávanie iných úloh. Vyznačuje sa dobrou hmotnostnou pomerom, veľkostí a prevádzkovateľov. Centrovanie nespôsobuje problémy.

Najnovšie modely uvoľnené v rámci značky Dewalt sú vybavené bezkartými elektrickými motormi. V porovnaní s tradičnými riešeniami sa líšia a zvýšia životnosť a menej spotreba energie.

Batériu môžete nabíjať v krátkom čase, zatiaľ čo všetky dôležité časti skrutkovača sú ukryté v silnom prípade a bezpečne chránené. Je to celkom spoľahlivé a redukčné, spínanie rýchlosti otáčania pracovnej časti, ako je vyrobené z kovu. Proces spínania rýchlosti neberie veľa času. A na niektorom z nich, mechanizmus pracuje už dlhú dobu, pretože Batéria sa akumuluje veľa prúdu. Užívatelia poznamenali, že nástroj je ľahko ovládateľný.

Vývojári sa podarilo prísť s efektívnym systémom podsvietenia. Ak sa kúpil šokový model, bude zaručené, že riadi spojovací materiál a tehly a v iných silných materiáloch.

Skrutkovače Dewalt majú však nasledujúce slabiny:

 • Kúpiť značku batérie nefunguje lacno;
 • Príležitostne detekuje spätný vzhľad na osi;
 • Použitie bočného zaťaženia, môžete poškodiť kazetu;
 • Dlhodobá práca pri zvýšených otáčkach je schopná rýchlo vyčerpať batériu;
 • Pri vykonávaní jednotlivých manipulácií je malý nedostatok energie;
 • Nie všetky úpravy sú vybavené indikátormi nabitia.

Zariadenia a princíp práce

Pod značkou Dewalt sú dodávané aj sieťové aj nabíjateľné zariadenia. V druhom prípade, okrem motora, pracovnej kazety a prevodovky pre kontrolu otáčok, zariadenie je zvyčajne vybavené výrobou lítium batérie. Na doplnenie strateného počas prevádzky energie je nabíjačka poskytnutá.

Stojí za to zaplatiť pozornosť tomu, že časť zariadení je vybavená nikel-kadmium alebo nikel-metal-hydridovými zdrojmi.

Nikel-kadmiová batéria, napriek prítomnosti pamäťového efektu a jedovatých vlastností, je atraktívny pre relatívne nízku cenu a vysoko odolné voči chladu.

Po výkone kazety (kľúčovou alebo rýchlou izolovanou technológiou), pohodlie práce.

Ak použijete kazetu Quick-Mode, môžete ušetriť nejaký čas, ale typ kľúča je charakterizovaný zvýšenou spoľahlivosťou.

Na domáce použitie sa však táto osobitná úloha nehraje. Medzi podrobnosťami o rýchle vydanie sú možnosti jednoduchých a bimuft. Druhý typ sa vykonáva najmä na rozpočtové úpravy a je považovaný za dostatok riešenia.

Dewaltové šokové skrutkovače sú vždy zahrnuté. Úlohou tejto zložky je zabrániť negatívnemu účinku preťaženia.

Ak moment nie je regulovaný, potom existujú také dôsledky ako:

 • znižuje čas prevádzky nástroja;
 • zvyšuje pravdepodobnosť roztrhávania slotu;
 • Nepodarilo sa ovládať hĺbku upevňovacieho prostriedku na povrchu.

  Samostatné modely sú vybavené šokovým mechanizmom. Vďaka nemu, aj hrdzavé, ťažké odstrániť skrutky a skrutky môžu byť vytiahnuté bez problémov. Rovnako ako takýto doplnok umožní úspešne pracovať s tehlovými a betónovými povrchmi.

  Prečítajte si viac  Nože pre Drywall: výber nástrojov

  Bez ohľadu na charakteristiky konkrétneho modelu sú skrutkovače vždy dokončené s nasledujúcimi prvkami:

  • motor;
  • Rýchlostný spínač (prevodový stupeň);
  • Uzamknutie upevnenia upevnenia;
  • Magnetický držiak;
  • Držiak (s jej pomocou je zariadenie suspendované na nohavicovom pásme);
  • DemumMouft;
  • Horský plastový puzdro.

  Polovica poludníkov sú vyrobené tak, aby ste mohli automaticky znížiť krútiaci moment, pretože len hĺbka upevňovacích prvkov dosiahne nainštalovanú úroveň.

  Len podľa vlastností Demubuft a magnetického držiaka, profesionál bude ľahko určiť, či sú tieto prvky určené pre vŕtanie alebo pre skrutkovač. Aplikácia Semummut vám umožňuje znížiť pravdepodobnosť drsných trhlín a hody. Ak sa nestanú, súbor bitov bude stačiť na dlhšie obdobie. Koniec koncov, stabilita pri práci znižuje ich nosenie.

  Ak odhalíte prevodovky sieťových skrutkovačov, objaví sa veľké zariadenie. Medzi ňou a vreteno elektromotora má tuhé upevnenie. Hriadeľ magnetického držiaka, vložený do ozubeného kolesa, pri použití zariadenia Spinning. Akonáhle skrutka dosiahne určený bod, senzor zistí, že sila pre jeho postup je maximálny. Tím je spustený pol zbrane. Jej cieľom je zlomiť elektrický reťazec a znížiť zaťaženie motora na nulu.

  Malé rôzne veci sa zaoberajú nabíjateľnými skrutkovačmi. Okrem elektrického motora a tlačidla Štart existujú podrobnosti, ako napríklad:

  • Kazeta typu upínania;
  • prevodový uzol;
  • batéria.

  Hlavnou pracovnou jednotkou DC ELECTROMOTOR je valcový skrýva permanentné magnety. Okrem nich bude vo valci určite kotva. Jeho mosadz podporuje ho. Pri výrobe kotviach sa používajú špeciálne značky elektrickej ocele. Vzhľadom na vynikajúcu magnetickú permeabilitu, dizajn vykonáva svoju úlohu čo najúčinnejšie.

  Drážky vyrobené na kotviskovom prípade slúžia na vstup do vinutia pokrytých dielektrickou vrstvou. Okrem týchto častí, ako súčasť elektromotora, je tu kolektorová jednotka a držiaky kefy, ktoré inštalované elektrické kefy z grafitov. Ale príliš rýchle riadenie elektrického hriadeľa motora znemožňuje priamo prenášať ho na pohyb mechanických prvkov. Mediátorom v tomto prípade je planétová prevodovka.

  Tento mechanizmus zahŕňa prvky, ako napríklad:

  • išiel;
  • Ring-tvarovaný prevodový stupeň;
  • Satelit.

    Napriek rozdielu v materiáloch (kovoch, plastoch), na počte krokov – od 1 do 3 sú všeobecné zásady práce takmer nezmenené. Solárne zariadenie fixované kotvou ovládate celé zariadenie. Prsteňový prevodový valec Zuby Keď zariadenie funguje, spojené so satelitmi. Existujú malé rozdiely v dvoj- a trojstupňových štruktúrach.

    Na ovládanie úsilia, s ktorými sú skrutky zabalené, mechanizmus kombinuje regulátor PWM a použije sa kľúčový tranzistor multikanálového poľa.

    Pri používaní rezistora sa prúd mení. V súlade s tým, hriadeľ motora začína točiť pri rôznych rýchlostiach, takže skrutkovač sa stáva vhodnejším v práci.

    Akumulátory skrutkovačov sa zhromažďujú z konzistentne pripojených častí. Rozdiel medzi nimi spočíva nielen v silu prúdu, ale aj vo svojom napätí. Všetky tieto časti počas opravy musia byť doručené iba pod značkou výrobcu zariadenia. Ako posledná možnosť je povolená spotreba kompatibilných častí.

    Ak chcete rozšíriť možnosti zariadenia aplikujte uhlovú trysku. To vám umožní točiť a „získať“ hardvér, kde sa sám nástroj nedosiahne. Tryska môže byť flexibilná, potom je možné odstrániť aj tak vysoko skrutkované skrutky, ktoré tvrdé položky nepomôže.

    Prečítajte si viac  Tipy na výber bavlnených rukavíc s latexovým povlakom

    Populárne modely a ich vlastnosti

    Bez ohľadu na technické nuansy, nabíjateľné a sieťové skrutkovače Dewalt sú rovnako pohodlné a užitočné v práci. Americká spoločnosť ich vyrába takmer 100 rokov. Veľký zážitok získal počas tohto času, aby vytvorili brilantné štruktúry. Ich kvalita robí dosť odôvodnené vysoké ceny. Ale preto je potrebné starostlivo vybrať optimálne možnosti.

    Relatívne ľahký a vysoko výkonný DEWALT DW263K zobrazuje úsilie 540 W. Takéto parametre vám umožňujú s istotou používať skrutky a skrutky všetkých existujúcich veľkostí. Presne nastavenie krútiaceho momentu, nastavenie pomocou hlavy hĺbky hardvéru, môžete bezpečne pracovať aj so sadrokartónou. Tento krehký materiál nebude poškodený.

    V zásade môžete zariadenie aplikovať a ako vymeniť vŕtanie. Ale okamžite si všimneme, že takáto funkcia nie je opísaná v návode na obsluhu. Je možné ho používať len na vlastné riziko.

    Najväčšia rýchlosť rotácie dosiahne 2500 otáčok za minútu.

    Ak zvýšite krútiaci moment na maximum, môžete zbierať aj nábytok skrine zo silných plemien dreva. Je však potrebné si uvedomiť, že zmena prevodového pomeru prevodovky je nemožná. Je možné nastaviť iba počet otáčok.

    Ďalšia slabosť tohto modelu je nezvyčajne vysoká cena.

    Ak potrebujete ekonomickú nabíjateľnú elektrickú kanvicu, Užitočné venovať pozornosť Dewalt DW907K2. Náklady na zariadenie sú približne 2-krát nižšie ako v predchádzajúcom prípade.

    Pre úspory je to tak jednoduché, ako je to možné, a to:

    • s nikel-kadmou batériou;
    • bez ovplyvnenia mechanizmu;
    • S veľmi jednoduchým prípadom.

    Ameridný výrobca je však verný sám. Jeho výrobky sa plne vyrovnajú s úlohou.

    Čo je prekvapujúce, dokonca aj elektronické brzdenie motora. Batéria je len tak, že zariadenie môže byť použité v kontexte ruskej zimy.

    Ale musíte si spomenúť na nedostatok podsvietenia.

    Ak chcete pracovať na sadrokarke, odporúča sa použiť 12 skrutkovač Modely DW979K2. Hlava zariadenia vám umožňuje nastaviť hĺbku skrútenia. Nikel-kadmiová batéria je odolná aj do ťažkého chladu.

    Pozitívna spätná väzba je konzistentná a ďalej Dewalt DCD710D2. Balenie obsahuje obzvlášť hlavné lítium-iónové batérie. Umožňujú zariadeniu pracovať bezprecedentné dlhé dokonca aj pri vysokom zaťažení. Vývojári boli schopní optimalizovať telo na prácu v obmedzenom priestore. Keďže všetky hlavné časti sú vyrobené z liateho kovu, životnosť rastie výrazne.

    Ale spolu s týmito výhodami, ako aj s jednoduchosťou zariadenia, nie je možné uviesť svoje slabé pozície. Tak, Ak sa motor dramaticky vypnete, môžete oslabiť uťahovanie kazety. Svetelný lúč od vstavanej lampy smeruje na stranu.

    Ak existuje túžba vyskúšať si väčšinu nových a pokročilých prístrojov, musíte zastaviť svoju voľbu Dewalt DCD732D2. Unikátny bruslík je zaručený, že je chránený pred prachovými časticami a kontakt s vlhkosťou. Inovatívny motor v zásade nevyžaduje opravu a. Vďaka veľkým otočeniam môže byť zariadenie vyvŕtané a kovové a keramiky.

    V silnej kazete sa držia vŕtačky s priemerom 13 mm. Krútiaci moment sa udržuje až 57 newton metrov s optimálnou spotrebou prúdu. Prípadový skrutkovač je pohodlný, ale samotné zariadenie nevie, ako pracovať v režime šoku.

    Medzi batériovými systémami, ktoré môžu pracovať v režime šoku, vyniknúť XR Li-ion. Zariadenie je určené na 18 voltov a vyznačuje sa kompaktnosťou. Spotrebitelia si veľmi ocenili jednoduchosť skrutkovača a jej ergonomické charakteristiky.

    Prečítajte si viac  Odrody a najlepšie modely elektrických nitov

    Vývojári vybavili jednotku elektronikou, odovzdaním spotrebiteľa plnú kontrolu nad prácou. Zmena trysiek sa vyskytuje bez problémov, aj keď budete konať samostatne. Vysoko kvalitný LED systém vám umožňuje pracovať veľmi dobre aj v tme. Reduktor vyrobený 100% kov. Toto súčasne zlepšuje prenos energie a predlžuje životnosť zariadenia.

    Balenie obsahuje pár batérií, nabíjanie a nosenie kufra.

    Osobitná pozornosť si zaslúži Typ pásky skrutkovač. Používajú sa v prípadoch, keď potrebujete otočiť veľký počet takýchto spojovacích materiálov. Kapacita systému pásky je vždy vyššia ako tradičná vzorka. Rôzni výrobcovia sa už dlho zvolia rovnaký typ metódy automatizácie pracovného toku.

    Všade, kde sa páska používa, podobne ako guľová zbraň (a name).

    Kapacita pásky môže byť odlišná, ale najvhodnejšia, ak obsahuje z 50 „poplatkov“. Dôležité je, že pásové zariadenie je tiež spoľahlivejšie a vytvára menej hluku.

    Výberu

    Určenie výkonu, je potrebné pripomenúť, že modely batérií je vyjadrené inak ako tie, ktoré pracujú zo siete. Meria sa napätím vydaným batériou. Môže sa líšiť od 10,8 do 36 V. Z krútiaceho momentu závisí od toho, aký veľký môže byť použitý nástroj.

     Pre domáce použitie, preferované systémy s lítium-iónovými batériami, pre ulicu – s nikel-kadmiovými batériami. Schopnosť súčasného akumulátora má veľký význam.

     Pri nákupe, musíte starostlivo skontrolovať nasledujúce funkcie:

     • či je uchopenie vhodné;
     • či sú zariadenia usporiadané;
     • Je jeho hmotnosť optimálna;
     • či je umiestnenie riadiacich orgánov pohodlné.

     Používateľská príručka

     Ak chcete vytvoriť vibrácie neprekračované hodnoty špecifikované výrobcom, musíte použiť nástroj, ktorý stojíte a obsahujte ho v poriadku. Je zakázané zahrnúť skrutkovač do siete, ak nie je pokrytá poistiek najmenej 230 V a 10 AMP. Je neprijateľné preniesť zariadenie pre kábel, držte ho pri odpojení od siete. A tiež pod zákazom je kontakt kábla s vodou, mazacími olejmi, ostrými predmetmi. Nemôžete otočiť drôt.

     Mimo priestorov môžete použiť iba batériu alebo pripojenú cez prispôsobený skrutkovač. Na všetkých mokrých miestach je zakázané pripojiť sa bez UZO.

     Stále je potrebné si uvedomiť o takýchto momentoch ako:

     • Neplatné používanie skrutkovača v výbušnom, hasenom prostredí;
     • Neprípustnosť práce bez okuliarov a rukavíc;
     • povinnosť slúchadiel alebo náušníc s dlhou prácou;
     • Je potrebné sa vyhnúť pri práci s uzemnenými vodivými povrchmi.

     Funkcie Oprava

     Ak chcete opraviť skrutkovač, je potrebné odstrániť kazetu z neho. Najprv odskrutkujte vlákna tvaru m tvaru m. V prípade potreby navyše odskrutkujte skrutku. Keď zlyhá, zariadenie je úplne rozobraté. V prípade Morse kužeľa, stopka z hniezda je vyradená s kladivom, ale malo by to byť opatrné.

     Ak je zlyhanie okamžite apeluje na profesionálov.

     Recenzie

     Spotrebitelia Všimnite si, že skrutkovače Dewalt sú zmontované veľmi dobre, s elegantným prispôsobením okrajov a spojovacích materiálov. Vylučované odliatky sú vylúčené. Aj keď pracujete vo výške, únava sa minimalizuje. Stojí však za zmienku, že najmodernejšie zariadenia neumožňujú jemnú prácu. Všeobecne platí, že zariadenia tejto značky sú skôr pozitívne.

     Dewalt Skrutkovač Review Pozri ďalšie video.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
     Pridať komentáre

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: