Farby Beckers: Odrody a farby

V posledných rokoch, tovar vyrobený z materiálov šetrných k životnému prostrediu. Náš čas sa vypláca nášmu času na maľovanie, ktoré môžu byť s nízkou kvalitou surovín a výroby nebezpečné a zvýrazniť toxické plyny nielen počas maľby, ale aj po vysušení. Preto väčšina ľudí sa snaží vybrať najškodniť kompozície pre zdravie zloženia, na ktoré sú farby švédskej spoločnosti Beckers správne.

Vlastnosti a výhody

Táto firma bola vytvorená v roku 1865 a z malej továrne vzrástla do obrovského záujmu, čo má niekoľko tovární v celej Európe, a má aj certifikáty kvality pre európske normy. Teraz sú produkty Beckers oprávnene považované za jeden z najlepších na celom svete a má obrovské množstvo výhod oproti tovarom iných značiek.

Početný rozsah vám umožňuje nakupovať produkty pre všetky druhy práce, Široká farebná paleta vám umožní vybrať farbu pre každú chuť. Hlavnou výhodou Farby Beckers je ich úplná bezpečnosť nielen počas používania, ale aj vo výrobnom procese, ktorý využíva výnimočne šetrné suroviny šetrné k životnému prostrediu. Farby sa vyrábajú v objeme 3 alebo 10 litrov a nájdete v takmer akejkoľvek stavebnom obchode.

Mínus tohto výrobku je vysoká cena tovaru, ale plne ospravedlňuje kvalitu.

Spoločnosť vyrába lakovacie nátery pre vonkajšie a vnútorné povrchy. Nižšie sú najobľúbenejšie produkty medzi každou kategóriou.

Farba pre externú prácu

Pre povrchy umiestnené na vonkajšej strane budov, Beckers ponúka dva typy pôdnych zmesí, štyroch druhov farby a špeciálnej impregnácie. Tento tovar sa vyrába na maľovanie externých fasád, kovových a betónových dôvodov.

Beckers putsprimér LS – primérová zmes, kde sú prítomné silikónové prísady. Používa sa na maľovanie tehlových povrchov alebo keramiky. Univerzálny primer Beckers Putsgeund so styrénskou živicou v kompozícii je vhodná z akéhokoľvek dôvodu.

Typy farieb:

  • Beckers Putsfasadfarg P. Tento typ sa používa na prácu na už hrobených povrchoch a betónových fasád. Obsahuje akrylovú živicu, ktorá pri sušení vytvorí ďalší film na ochranu.
  • Beckers AKRYLATFARG. Tento produkt je vyrobený na základe vody a používa sa na maľovanie betónu, drevených a kovových základov. Maľovanie veľmi rýchlo schne, nevyhorí a zodpovedá múru.

  • Beckers Golvfarg. Tento typ farby je vyrobený pre drevo, betónové podlahy a linoleum. Ona tiež nesúhlasí s účinkami olejových kvapalín.
  • Beckers Sockfearg. Táto farba je vyrobená na základe vody a zodpovedá základni. Vo svojom zložení je latex, ktorý podporuje ďalšiu pevnosť poťahovania. Spravidla sa používa na vzťahujúcu sa na základnú časť a vodovodné potrubie.

Becker tiež vyrába bezfarebné Beckers Regnostopp impregnácie, ktorá poskytuje tvorbu vodného repelentového filmu z vonkajších stien budovy a tým väčšia sanitka sušenie nasledujúcich vrstiev farby.

Farby pre izby

Táto kategória zahŕňa výrobky pre laku pre vnútorné izby, steny a poschodia, ktorých sú vyrobené z rôznych surovín. Plus tento typ tovaru je rýchlosť ich sušenia, ktorá sa rovná tretej hodine. Po vysušení sa zloženie zvyčajne aplikuje ďalšiu vrstvu farby. Medzi mnohými možnosťami sú tie, ktoré sú určené na pokrytie steny a stropu už existujúcej farby. Zároveň je potrebné vyčistiť základ a zaobchádzať so špeciálnym nástrojom, ktorý ho pripraví na prácu.

Väčšina produktov na báze vody, ale napriek tejto funkcii sú stále veľmi udržateľné a dlhodobo udržiavajú saturáciu farieb. Farby sa v úmysle líšia: pre izby so zvýšenou suchosťou alebo pre priestory s vysokou vlhkosťou.

V druhom prípade, keď sa aplikuje, farba bude hladká stena s vlhkosťou odolným povlakom, ktorý je v jeho vlastnostiach podobný keramike. Niektoré výrobky po sušení tvoria vrstvu, ktorá zabraňuje poškriabaniu.

Beckers produkuje a priméry, ktoré umožňujú pripraviť základňu na maľovanie. Medzi nimi existujú rozpustné typy na základe latexu.

Farby Beckers pre vnútorné izby:

  • Elegantný takfarg. Tento produkt dozrieva základňu a je vyrobený na základe emulzie vody. Úspešne sa používa pre farbenie a aby sa povrch oplatil.
  • Elegantný vaggfarg helmatt. Tento druh sa používa na vytvorenie matného povrchu, ktorý bude odolný voči mokrým čistením.

  • Elegantný vaggfarg halvmatt. Farba má náterový efekt a používa sa v prípade, keď sú potrebné umývateľné povrchy.
  • Elegantný Grundfarg. Tento základný náter sa používa na dôvody, ktoré si vyžadujú prelakovanie.

Recenzie

Recenzie Amatiek Beckers sú pozitívne v prírode, a to tak z profesionálnych maliarov a obyčajných používateľov. Najmä užívatelia chválijú širokú škálu sortimentu a rôzne značky farebnej gamutu. Existuje nedostatok toxického zápachu a ekologicky šetrné zloženie, čo nepoškodzuje zdravie. Kvalita farby sa považuje za vysokú, a jeho ďalšie vlastnosti vo forme odolnosti proti poškriabaniu, umývanie a vlhkosť umožňujú kupujúcim poradiť, aby maľovali Beckers priateľom a známym.

Jediná vec, ktorá pre mnohých sa stala malým mínusom je vysoká cena.

Video Review vodnej hladiny (akryl) Paint Beckers Scotte R2 pre steny a stropy Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár