Kvapalné nechty Tytan Professional: Vlastnosti a aplikácia

Pri opravách, interiérových dekorácií alebo výzdoby priestorov, potreba spoľahlivých lepených materiálov. Nevyhnutným asistentom v tomto prípade môže byť špecializovaný lepidlo – tekuté nechty. Na trhu sa takéto zlúčeniny objavili relatívne nedávno, ale už sa im podarilo získať popularitu medzi staviteľmi kvôli ich mnohým výhodám.

Jeden z lídrov v predaji tekutých nechtov je Tytan Professional Brand.

Výrobky tejto značky sa vyznačujú vysokou kvalitou a výhodnou cenou.

Odrody a rozsah

Kvapalné nechty Tytan Professional sú niekoľko druhov. Menovaním sú rozdelené do dvoch typov.

 • Univerzálny. Takéto kompozície sú vhodné na lepenie všetkých materiálov.
 • Špeciálne produkty Produkty. Takéto lepidlá môžu byť použité pre určité druhy materiálov. Na obale lepiacich špeciálov výrobca označuje informácie o tom, aký účel sú určené. Môžu to byť kompozície na upevnenie ťažkých konštrukcií alebo kovových častí, na externú prácu, pre zrkadlá, okuliare, na inštaláciu polyness.

Kvapalné nechty sa líšia v ich zložení. Lepidlá môžu byť vyrobené na základe gumy alebo akrylu. Prvé – polyuretánové materiály s nepríjemným zápachom kvôli syntetickým komponentom. Takéto prostriedky sú vhodné na lepenie ťažkých materiálov.

Vydržia vysoké miery vlhkosti, mrazom, teplotným rozdielom.

Na prácu s takýmito nechtami sú potrebné respirátor a ochranné rukavice. Použite gumové lepidlá odporúčané v dobre vetraných izbách.

Kompozície akrylových (vodou emulzie) neobsahujú toxické látky, vďaka čomu necítia. Tam sú také nechty lacnejšie gumy, ale nemajú väčšiu silu.

Kvôli tejto funkcii sú vodou roztavené lepidlá vhodné len pre ľahké materiály.

V závislosti od kompozície sa namontujú tekuté nechty na pripojenie parapetov, odkvapov, konštrukcií tehál, rôznych panelov, výrobkov, sklenených, hliníkových, masívnych drevo. Lepidlo sa neodporúča používať na prácu s mokrým drevom a vytvoriť akvárium.

Výhody a nevýhody

Kvapalné nechty Tytan Professional, ako iné montážne lepidlá, majú výhody a nevýhody. Preto by ste si pred nákupom, mali by ste si pozorovať všetky vlastnosti. Plus zloženie viac.

 • Vysoká pevnosť spojky. Nechty sú schopné odolať zaťaženiam od 20 do 80 kg / cm2.
 • Odolnosť voči korózii.
 • Jednoduché použitie. Pre pohodlie môžete využiť špeciálne pištoľ.
 • „Čistý“ proces spojovacích častí, v ktorých nie sú žiadne nečistoty alebo prach.

 • Rýchla spojka lepených materiálov (do 30 sekúnd).
 • Schopnosť používať na nerovnomerných povrchoch.
 • Požiarna odolnosť.
 • Cenovo dostupná cena a ekonomická spotreba.

Nevýhody tekutých nechtov zahŕňajú len ich nepríjemnú vôňu a možný výskyt ťažkostí v prvej práci s materiálom.

Rozsah

Stavebný trh predstavuje mnoho odrôd tekutých nechtov od výrobcu Tytan Professional. Spoločnosť vyrába širokú škálu výrobkov pre stavebné a dokončovacie práce.

Môžete rozlíšiť niekoľko typov najobľúbenejších klincov kvapalných značiek.

 • Klasická oprava. Ide o transparentnú gumovú montážnu látku, ktorá môže byť použitá v interiéri aj vonku. Vyznačuje sa vysokou priľnavosťou, vlhkosťou a mrazom. Pri stuhnutí je nástroj transparentný šev.
 • Lepidlo SUPERPRYOPY № 901. Materiál vyrobený na základe gumy, je ako vonkajšie a vnútorné práce. Kvôli zlepšenej kompozícii môže produkt odolať zvýšeným zaťaženiam. Kompozícia sa odporúča pre lepenie ťažkých konštrukcií, tvorí vodotesný šev.
 • Kvapalné nechty pre kúpeľne a kúpeľňu № 915. Ide o nábrežnú zloženie, charakterizované zvýšenou odolnosťou voči vysokej vlhkosti, vysokých teplotách a pare.

 • Lepidlo pre zrkadlá № 930. Odporúča sa pre montáž zrkadiel na rôzne bázy (betón, drevené, keramiky). Výrobok má vysokú počiatočnú spojku.
 • Lepidlo pre výlisky a panely číslo 910. Ide o nábrežnú kompozíciu určenú na lepidlo prvky dreva alebo plastu. Je vysoko odolný voči plesni a iné biologické lézie. Nástroj má vysoké počiatočné nastavenie, odolné voči nepriaznivým klimatickým podmienkam. Kompozícia sa odkladá teplota od -20 ° C do + 60 ° C.

Vzhľadom na širokú škálu výrobkov si každý môže vybrať zloženie vhodné pre konkrétne typy práce.

Recenzie

Všeobecne platí, že kupujúci reagujú na tekuté nechty Tytan profesionálne pozitívne. Oslávujú priaznivú cenu, jednoduchosť použitia a ekonomickej spotreby. Spotrebitelia majú radi účinnosť montážneho lepidla, jeho schopnosť odolávať ťažkým kovovým konštrukciám.

Potvrdzuje sa, že zloženie značky má slabý zápach.

Okrem toho sa ľahko aplikujú na povrch aj bez použitia špeciálnej pištole. Niektorí ľudia oslavujú len ťažkosti demontáže sušeného lepidla, ktoré sa považujú za nevýhodu výrobku.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: