Nápady nábytku z protokolov

Nábytok z guľatiny (kolo) je vynikajúcim interiérovým doplnkom. Použitie protokolového materiálu bude relevantné v takýchto návrhoch ako krajina, provence, podkrovie alebo klasické. Toto riešenie dokonale zapadne do konštrukcie záhradného domu, chaty alebo arbors.

Zvláštnosť

Stojí za to pripomenúť, že sa odporúča umiestniť nábytok z guľôčok len pod strechou, pretože predĺžená deštrukcia ovplyvní materiál s negatívnym spôsobom.

Dávame zrejmé výhody nákupu nábytku protokolu.

 • Trvanlivosť. Nábytok z denníka má vysokú pevnosť, s správnou spracovanou, môže odolať negatívnemu vplyvu na životné prostredie.
 • Ľahko udržiavať. Takéto vnútorné prvky nevyžadujú žiadne špeciálne prevádzkové podmienky a menšie čipy, škrabance alebo praskliny, môžu byť obnovené rýchlo a lacno.
 • Univerzálnosť. Denníkové prvky interiéru je možné úspešne zapadnúť do miestností, zdobené v mnohých destináciách dizajnu, organicky dopĺňajú ich.
 • Ekológia. Jednodielne guľatiny sú prirodzené v ich pôvode a nemôžu spôsobiť alergickú reakciu. Naopak, mnoho restenových stromov (jedľa, borovice) pomáha ľuďom vyrovnať sa s niektorými prechladnutiami.
 • Estetika. Drevené povrchy v akejkoľvek izbe vyzerajú originál a esteticky kvôli jeho jedinečným výkresom, ako aj textúru dreva. Tento materiál bude úspešne kombinovaný s kameňom alebo kovom.

Minusy z nábytku protokolu.

 • Hor riadi. Technológia spracovania BRUS, ako aj následné vytvorenie výrobkov z neho je dosť zložité, čo robí takýto produkt drahší.
 • Ťažké konštrukcie. Kvôli materiálu sa takéto predmety nemôžu umiestniť na staré rámové podlahy a sú komplexné v doprave.
 • Schopnosť prasknúť. Drevo zostáva citlivé na vlhkosť aj po kvalitnom spracovaní.

Názory

Stoličky a stoly

Takéto výrobky sa stanú vynikajúcim doplnkom pre poskytovanie alebo pouličné altánky. Spodné časti stola alebo stolice sa zvyčajne vykonávajú vo forme protokolov krížových pripojení. Táto metóda zvyšuje silu, ako aj udržateľnosť budúceho dizajnu.Countertops so sedadlami sú štíty zložených protokolov, rezané spolu na polovicu.

Povrch sa získa hladký, široký a trvanlivý. Niekedy namiesto malých guľatiny pre hornú časť môže použiť jeden kabát kmeň starého veľkého stromu. Takýto stôl alebo stolička vyzerá obzvlášť masívne a majestátne.

Tam sú nasledujúce typy protokolových tabuliek.

 • Obdĺžnikové modely, zastupovanie najbežnejšej možnosti. Má veľa kapacity a je jednoduché, pretože nemá ďalšie podrobnosti, nie je tak ťažké zbierať. Rozsah modelu tohto druhu je celkom zväzok: Dĺžka hornej časti tabuľky môže dosiahnuť niekoľko metrov a možno o niečo viac ako jeden.
 • Štvorcové stoly. Takýto typ sa dokonale zapadne do štvorcových izieb alebo malých arborov. Pre takú budovu bude vhodné sedieť aspoň 4 osoby.
 • Okrúhly. Charakterizované atraktívnym vzhľadom a pohodlím, pretože je možné sedieť pri stole na ktorejkoľvek strane. S touto tabuľkou, ktorá je obzvlášť vhodná na použitie stoličiek alebo stoličiek.
 • Ovál. Môže byť niekoľko zložených dosiek so zníženými uhlami alebo oválnym spánkom hustého starého trupu.

Trávnik

Vlny z denníkov na trhu sú prezentované v širokej škále konfigurácií.

 • Záhradný obchod bez zadnej strany. Predstavuje obvyklé rozšírené sedadlo z rezaného a spracovaného protokolu. Vlákna pre takýto obchod môžu byť hrubé pne, ktoré posypali svoje stromy alebo strihajú široké guľatiny.

Sedenie neustále kvôli nedostatku chrbta je nepríjemné, ale ako dočasné miesto, tento model je dobrý.

 • Lavica s chrbtom a podrúčkami. Táto možnosť je určená pre znalcov dreveného nábytku. Chrbát je vyrobený z polovice guľatiny, ktoré zostali po výrobe sedadla. Lakťové opierky sú najčastejšie vykonávané zo zostávajúceho orezania alebo drsných, ktoré zostávajú po práci so stromom.

 • Stacionárne obchody. Predstavujú pomerne známy prvok DACHA nábytku, menovite stôl s lúčom namontovaným v neho. Takýto obchod bude stáť na ulici po celý rok kvôli svojej veľkosti a hmotnosti, takže musíte byť pripravení aspoň raz pár rokov na spracovanie tohto dizajnu.

Stoličky

Podobné stoličky sa pripomínajú kráľovské tróny. Nábytok je vyrobený z masívnych guľôčok a vyzerá veľmi masívne a majestátne. Takýto výber materiálu robí zadnú časť kresla a jeho lakťové opierky sú veľmi pohodlné. Aby takýto nábytok mohol buď používať niekoľko guľôčok alebo z pevného trupu starého stromu pitím alebo spaľovaním.

Pohovky

Pohovka sa stane vynikajúcim doplnkom interiéru vidieckeho domu, chaty alebo bytu v štýle Loft. Takýto prvok nábytku je spravidla vyrobený z polovice pozdĺžne nakrájaných guľôčok, ale z jednoielového zaoblenia. Pridáva masívnu pohovku. Má chrbát a lakťové opierky, čo je pohodlné a veľké veľkosti vám umožňujú natiahnuť na to a ako relaxovať po ťažkom pracovnom dni. Spravidla sú pohovky naplnené matracmi, aby boli pohodlnejšie.

Avšak, najhorúcejšie na nábytku denníka tohto typu bude hľadať hrubé a našuchorené živočíšne kože, náhodne hodené na drevo.

Posteľ

Lôžko dreveného poľa má množstvo výhod oproti zvyčajným „náprotivkom“. Takýto nábytok schopný udržať teplé na veľmi dlhú dobu, zahriať v noci a nebude sa opustiť. Dizajn protokolu dá miestnosti coziness a naplniť ju príjemnou vôňou ihličnatého alebo iného dreva, a oko sa bude radovať pri pohľade na štýlové a nezvyčajné lôžko.

Takýto nábytok má trvanlivosť a trvanlivosť, a tiež vytvára príjemnú atmosféru na spanie. Zároveň je lôžko guľatiny šetrná k životnému prostrediu, ktorá to umožní aj v detskej izbe.

Materiál

Základom pre nasekaný nábytok je drevené guľatiny a niekoľko druhov.

 • dub. Táto možnosť charakterizuje ako najodolnejšie a dobre uložené. Modely z dubových protokolov vyzerajú majestátne a dôkladne, majú veľkú spoľahlivosť.

Pre všetky tieto pozitívne momenty bude musieť zaplatiť drahé, čo robí nábytok z elitného dubu.

 • Z brezy. Náklady na takýto materiál je navyše nízky, breza sa môže pochváliť dezinfekčnými vlastnosťami.

 • Z borovice. Pomerne lacná možnosť, ale kvalita takýchto drevených listov. Z výhody si môžete všimnúť príjemný ihličnatý zápach.

 • Z buky. Takýto materiál je dostatočne pevný, jednoduchý a lacný.

  Tiež nábytok tohto typu sa konštruktívne líši. Takže rôzne doplnky nábytku môžu byť vyrobené z dlhotrvajúcich guľatiny (tabuľky, stoličky, obchody) alebo pomocou celých protokolov (kolo). Druhá možnosť patrí rôznym druhom stoličiek a pohoviek.

  Ako to urobiť sami?

  Na internete je mnoho rôznych krokových pokynov, ktoré vám pomôžu vytvoriť jeden alebo iný nasekaný nábytok. Ak si želáte, môžete dokonca nájsť schému s veľmi stolicou alebo stoličkou, ktorá ju nedostane do domu alebo v krajine. Je potrebné pochopiť, že väčšina práce vo výrobe vykonáva reťazová píla. Je to, že slúži ako nástroj pre obrobok materiálu, jeho spracovanie, vytváranie malých častí a t. D. Preto sa v prvom rade Musíte sa naučiť, ako kontaktovať toto zariadenie.

  Vybrať si materiál, ktorý sa stáva zodpovedne. Musí byť čistý z hniloby a hmyzu, inak môže nábytok rýchlo prísť do disrepair. Pred začatím práce sa odporúča čerpať aspoň najjednoduchšie kreslenie, na ktorom sa bude poznamenať, koľko protokolov potrebuje, akú formu a veľkosť, kde zanechať miesto na upevnenie a t. D.

  Najlepší spôsob, ako upevniť protokoly medzi sebou, je „labská“ metóda, keď je každý prvok narezaný na kus v mieste kontaktu cez kríž. Vďaka tomu pripojte dve detaily budúceho pohovky alebo posteľ nebude vyžadovať prácu, a samotný dizajn sa stane ešte odolnejším.

  Krásne príklady

  Masívne nasekané posteľ. Tento vzor je neuveriteľne silný kvôli jeho dizajnu. Posteľ je dostatočne široká, pohodlná, takže môže ubytovať pár s komfortom.

  Kombinovaný súbor stola a obchodov. Dostatočne elegantný, má trochu ľahký dizajn (počas výroby dosiek a sedadiel, nebol použitý polovica guľatiny, ale dosky). Spojenie materiálu podľa typu „labky“ pridá spoľahlivosť a pevnosť nábytku.

    Veľmi atmosférický nakrájaný pohovka v podkrovnom štýle. V tomto modeli nie je nič zbytočné, konštrukčné prvky sa zhromažďujú zhruba, čo pridáva extravaganciu k nemu.

    Ako urobiť posteľ z guľatiny s vlastnými rukami, pozrite sa na video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
    Zdieľať s priateľmi
    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Pridať komentár