Stavebné Fenes Bosch

Počas rôznych stavebných prác sa často uplatňujú špeciálne sušičky vlasov. Umožňujú vám rýchlo a ľahko odstrániť farbu, lak a iné povlaky z povrchov. Dnes budeme analyzovať funkcie týchto zariadení BOSCH ZNAČKY.

Stavebné Fenes Bosch

Zvláštnosť

Stavebné sušiče na vlasy BOSCH sa vyznačujú špeciálnou spoľahlivosťou. Umožňujú odstrániť vrstvy tmelu, farby, spájkovania. Tieto zariadenia sú vybavené rôznymi tryskami, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby pracoval s určitými nátermi.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

Takéto značky sa rýchlo zahrievajú na teplotu 350-650 stupňov. Mnohé modely môžu fungovať v rôznych režimoch. Všetci majú relatívne malú hmotnosť, takže je veľmi vhodné pracovať s nimi.

LineUp

Ďalej budeme viac ako zoznámiť s niektorými samostatnými odrodami takýchto spotrebičov na opravu a dokončovacie práce.

 • GHG 23-66 Professional. Táto profesionálna jednotka umožňuje úplnú kontrolu nad zahrievaním a spotrebu vzduchu. Môže to fungovať v desiatich rôznych režimoch. Model má digitálne nastavenie teploty. Má tiež štyri programy, ktoré môžu byť nakonfigurované nezávisle. Vzorový výkon je 2300 W, môže sa zahriať na teplotu 650 stupňov. Hmotnosť produktu je 670 gramov.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

 • GHG 20-60 Professional. Tento technický sušič vlasov vám umožní rýchlo odstrániť starý lak a farbu. Často sa používa pre rôzne zváranie a spájkovanie. Model je vyrobený s pohodlným hladkým nastavením teploty, ktorá sa vykonáva pomocou malého kolesa. Inštancia sa môže zahriať na 630 stupňov. Jeho menovitý výkon dosiahne 2000 W. Hmotnosť výrobku sa rovná 600 gramom.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

 • GHG 20-63 Professional. Takéto zariadenie má funkciu automatického vypnutia pri prehriatí, čo vám umožňuje maximalizovať životnosť výrobku. Vzorka má tri nastavenia prevádzkovej teploty. Tiež predpokladá len desať úrovní nastavenia vzduchu. Zariadenie sa môže zahriať na 630 stupňov. Jeho menovitý výkon je 2000 W. Hmotnosť technológie je 650 gramov.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

V jednej sade, okrem sušiča vlasov, je tu aj pohodlný prípad uchovávania nástroja, ochrana sklenenej trysky a trysky.

 • UniversalHeat 600 0.603.2A6.120. Tento termofén je univerzálny. Je vhodný na odstránenie laku, spájkovania. Model môže fungovať v troch rôznych režimoch prúdenia vzduchu a teploty. Zariadenie tohto typu má pogumovaný povlak, ktorý vám umožní v prípade potreby umiestniť v pravom uhle. Zariadenie sa dodáva so špeciálnym tepelným štítom, ktorý poskytuje pohodlie pri vykonávaní práce v ťažkostných miestach. Odroda má výkon 1800 W. Je vybavený motorom kefy. Na tele výrobku sú ventilačné otvory, ktoré umožňujú chladenie motora počas prevádzky, chránia zariadenie pred prehriatím.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

 • EasyHeat 500 0.603.2A6.020. Tento technický sušič vlasov bude môcť pristupovať k domácej dielni. Zariadenie má pohodlný zachytávanie, jednoduché ovládanie. Prípad modelu je vyrobený zo špeciálneho plastu odolný voči nárazom. Odroda je vybavená motorom typu kefy a pohodlným stupňom regulácie teploty. Jednotka sa zahrieva za dve minúty. Má tiež vetracie otvory v prípade. Hmotnosť inštancie je 470 gramov.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

 • UniversalHeat 600 Promo set 06032A6102. Tento stavebný sušič vlasov zo značky je vytvorený s pogumovaným povrchom, ktorý vám umožní umiestniť zariadenie v pravom uhle. Nástroj má jednoduchý a kompaktný dizajn, umožňuje vám pracovať aj v ťažkostných miestach. Menovitý výkon jednotky je 1800 W. Rôzne je dodávané s motorom typu kefy a stupňovitým nastavením teploty. Zariadenie sa zahreje len za dve minúty. Môže fungovať v troch rôznych režimoch. Tri ďalšie trysky tiež idú do jednej sady, pohodlné uskladnenie. Hmotnosť sušiča vlasov je 530 gramov.

Stavebné Fenes Bosch

 • GHG 660 LCD 0.601.944.302. Toto profesionálne zariadenie je vybavené kapacitou 2300 W motora. To vám umožní zahriať prietok vzduchu na 660 stupňov. Rôzne môže fungovať v štyroch rôznych režimoch. Inštancia má pohodlné hladké nastavenie teplotného rozsahu. Tento model sa dodáva s malým displejom tekutých kryštálov. Doba vykurovania sušiča vlasov je len dve minúty. V jednej súbore s produktom tiež choďte štyri ďalšie trysky. Hmotnosť zariadenia je 1 kg.

Stavebné Fenes Bosch

 • PHG 600-3 s dýzmi 0.603.29b. 063. Tento stavebný sušič vlasov je vhodný pre malé domáce workshopy. Má automatickú možnosť vypnutia so silným prehriatím. Zariadenie sa dodáva s kefovým motorom s výkonom 1800 W. Zariadenie tohto typu má tiež pohodlný systém nastavenia teploty. Zariadenie sa dodáva s pohodlnou uzavretou rukoväťou s mäkkou podšívkou. Čas ohrevu nástroja je len dve minúty. V jednej súprave, okrem samotného termofénu, tri ďalšie trysky tiež. Hmotnosť vzorky je 800 gramov.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

 • PHG 500-2 060329A008. Jednotka zahŕňa komfortný systém kontroly teploty. Môže pracovať v dvoch režimoch. Rôzne je vyrobené so špeciálnou prehriatím ochrany, ktorá vám umožní maximalizovať svoju životnosť. Zariadenie sa dodáva s motorom s kapacitou 1600 W. Jeho hmotnosť je 750 gramov.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

 • PHG 630 DCE 060329C708. Takýto nástroj navrhuje možnosť trojrýchlostného prúdenia vzduchu. Je vybavený motorom kefy s výkonom v roku 2000 W. Vzorka je tiež vybavená pohodlnou obrazovkou tekutých kryštálov. Môže fungovať v troch rôznych režimoch. Odroda je schopná zahrievať až 630 stupňov. Model tiež znamená špeciálnu ochranu prehriatia. Inštancia je úplne zahrievaná za dve minúty. Technický sušič vlasov vám umožní pracovať aj v najťažších miestach.

Stavebné Fenes Bosch

Stavebné Fenes Bosch

Telo výrobku je vybavené malými inštaláciami, takže je prípustné používať ho ako stacionárny nástroj. Hmotnosť zariadenia je 900 gramov.

  Recenzie Recenzie

  Mnohí kupujúci hovorili pozitívne o týchto zariadeniach. Takže bolo potrebné poznamenať, že takéto sušiče na vlasy sú v práci celkom pohodlné. Sú to všetko spoľahlivé a trvanlivé. Okrem toho, podľa spotrebiteľov, značkové produkty sa ľahko používajú, vykonáva všetky jeho funkcie. Dobré hodnotenie zaslúžené a prijateľné ceny za takéto vybavenie.

  Mnohí majstri nevyhovujú, že v sortimente značky nie sú žiadne modely batérií.

  Stavebné Fenes Bosch

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár