Všetko o konektoroch „Sorokin“

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Každý ovládač môže mať núdzovú situáciu, keď sa koleso vykrúhne do stredu cesty, ale ste ďaleko od centra a neďaleko. Potom príde konektor na príjmy – to sú zariadenia, ktoré sú určené na zvýšenie auta nad úrovňou pôdy a opraviť ho vo výške, ktorú potrebujete.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Zvláštnosť

Jacks sa tiež nazývajú hydraulické zariadenia, ktoré poskytujú vysokú úroveň nosnosti a bezpečnosti. Dizajn je celkom jednoduchý, takže môže byť ľahko inštalovaný s vlastnými rukami. Vďaka svojim vlastnostiam a významu je konektor nepostrádateľným nástrojom v aute každého vodiča. Hlavným prvkom je, že sa nachádza na vrchole, ako všetky podobné mechanizmy a nižšie. Okrem toho sa zdviháky ľahko prepravujú a pomôžu vám bez pomocných prostriedkov.

Firma „Sorokin“ patrí medzi päť najlepších výrobcov automobilových jadier a má rozsiahly reťazec obchodov v cis. V podstate sa špecializujú na veľkoobchod a sú populárne u majiteľov stoviek. Táto spoločnosť existuje na ruskom trhu od roku 1996 a predáva nástroje a vybavenie pre auto služby a tiež vyrába úplne nové modely, ktoré nemajú žiadne analógy.

Hlavnou výhodou produktov tohto výrobcu – Nosnosť do 3 ton, ako aj vzdialenosť, z ktorej toto zariadenie môže ľahko zvýšiť vaše auto – od 5 cm. Zahŕňa všetko, čo potrebujete na zdvihnutie nástrojov a veľmi mobilné.

Okrem toho spoločnosť poskytuje hydraulické zariadenia 3 roky záruka.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Názory

V závislosti od vnútorného dizajnu a funkčnosti sa nájdu takéto typy zdvihákov.

  • Rush Jacks Pridelené s dlhým jednorozmerným rámom a na držanie nákladu sa používa špeciálna uzamykacia páka. Tento model sa uplatňuje nielen na zdvíhanie vozidiel, ale aj pre náklad v depe.

Hlavnou špecifickosťou nástrojov je, že sú schopné zdvíhať zaťaženie s veľmi nízkou výškou.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

  • Elektrohydraulické náradie Funkcia kvôli vode. Medzi výhody takéhoto zariadenia, môžete označiť: stabilitu a spoľahlivosť dizajnu, výťah veľkých rozmerov, jednoduchosť a jednoduchosť v prevádzke, ako aj vysoká účinnosť. Nosnosť elektrického nástroja sa líši od 2 ton do 200. Tam je taká odroda ako konektor hydraulického typu, ktorý funguje výlučne na hladkom a trvanlivom povrchu. To bolo vzaté do auta, v určitom uhle, musíte sa snažiť zvýšiť prístroj.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

  • Teleskopický (fľaša) nástroj. Takzvaná „fľaša“ obsahuje vodu, ventil a piest. Pomocou páky je kvapalina čerpaná a piest stúpa.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

  • Nafukovací Je to robustný materiál z odolného materiálu, ktorý je naplnený výfukovými plynmi a čerpané cez špeciálne pneumatické čerpadlo.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

LineUp

Nosnosť zariadení vo väčšej miere závisí od vnútorného dizajnu zdvihákov. Takže, univerzálne rozmery, ktoré môžu zvýšiť takmer každý nástroj – 2 t. Jacks však môžu vydržať menej a ťažšie zaťaženie. Výrobca elektrohydraulických jackov „Sorokin“ teda predstavuje takéto modely:

  • Hydraulické konektory Tento výrobca s nosnosťou 3 t, 5 ton, 10 ton, 20 ton, 30 ton a dokonca aj maximálnou značkou je 100 ton;
  • Domocrats Hydraulické dvojstupňové, Počnúc ukazovateľmi 2 a 3 tony, končiace so schopnosťou vyzdvihnúť rozmery vážiace 30 ton;
  • A posledný model – Pneumohydraulické konektory, Nosnosť, ktorá sa líši od 12 do 50 ton.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Kritériá voľby

  • Nosnosť. Budete musieť zistiť váhu vášho vozidla, aby ste správne vyzdvihli zdvihák, pretože s ľahkosťou a nízkou kvalitou môže situáciu len zhoršiť.
  • Výška zdvihu. Minimálna a maximálna výška na zvýšenie náradia.
  • Výška vyzdvihnutia. Vzťahuje sa však aj na diaľkové rozmedzie, z ktorých môže tento mechanizmus zvýšiť.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Recenzie Recenzie

Po posudzovaní hodnotení pre zdviháky všetkých typov môžete odhadnúť svoje výhody a nevýhody. Porovnanie mechanických a hydraulických nástrojov, môžete prísť k záveru Zariadenia s prácou s kvapalinami budú mať nepochybnú nadradenosť. Je to spôsobené tým, že takéto úpravy zahŕňajú využívanie silnejšieho úsilia – rozdiel v týchto ukazovateľoch je pomerne vysoký. Agregáty vám okrem toho umožňujú aplikovať menej ako vaša starostlivosť ako mechanické modely.

Ale stále výhodou mechaniky nad hydraulickými jacks je, že sú viac stacionárne, pretože majú ťažké dimenzie, sú ťažké prepravovať. Takže sú vhodnejšie na použitie v sto. Teda, Jacks sú najviac potrebné zariadenia, ktoré budú pre vás užitočné, ak odchádzate na dlhé vzdialenosti.

A aby sa riadne zvolili model, je potrebné zohľadniť mnohé kritériá.

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Všetko o konektoroch "Sorokin"

Vieyovosz zektromideraulic Domacta TD Sorokin Môžete vidieť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár