Všetko o kríženiach

Akákoľvek technika verše osoba vie, aké dôležité navštevky pre vŕtací stroj. V prvom rade sú potrebné na spoľahlivú fixáciu detailov – bez toho, že je nemožné starostlivo a presne išiel dutinu. Moderný trh je bohatý na všetky druhy úprav, a každý model má svoje vlastné charakteristiky a rozsah.

Všetko o kríženiach

Všetko o kríženiach

Zvláštnosť

Hlavným rysom všetkého vice – Jednoduché použitie a bez tvrdého dizajnu.

S veľkou túžbou je možné vytvoriť mnoho modelov nezávisle, ale existujú také, že je lepšie kúpiť, napríklad viceprezig.

Moderný trh ponúka veľký počet rôznych modelov, ktoré sú doplnené Rôzne funkcie a zariadenia.

Všetko o kríženiach

Všetko o kríženiach

Základný model vice zahŕňa však:

  • Základňa vice, ktorá by mala byť pomerne silná, preto je najčastejšie vyrobená z vysokopevnostnej ocele alebo hrubého liatiny;
  • pevná špongia (lôžko), zvárané na základňu;
  • pohyblivá špongia pripojená k tečúcej skrutke;
  • Skrutku s pákou, ktorá posúva pohyblivú špongiu, ktorá poskytuje fixáciu časti;
  • Podložky, ktoré sú pripojené k špinom a môžu mať rôzne formy.

Všetko o kríženiach

Preskúmať modely

Návštevy pre montérova tabuľka sú rozdelené do dvoch hlavných typov: Rotačné a non-referenčné.

Rotary (alebo súradnicová) môže otáčať 360 stupňov. Dizajn vám umožňuje vyvŕtať niekoľko otvorov bez toho, aby ste získali kus špongie. Kruhy, vybavené krížmi a umožňujúci pohyb produktu v uhle a pozdĺžnym, as priečnym prívodom, nazývaným Dvojradičný.

Všetko o kríženiach

Všetko o kríženiach

Iný typ vicepre Global (Sine) alebo Trojcestný – Pracuje s detailom v troch osiach, čo umožňuje vŕtacie otvory v rôznych uhloch pre oveľa menšie hodiny práce.

Všetko o kríženiach

Na trhu vybavenia medzi otočnými dvojitými odpaliskami sa dokonale osvedčili Čínsky vice Kobalt 246-012. Majitelia oslavujú vysokú kvalitu, fixáciu bez deformácie produktu. Nevýhodou je nepohodlná rukoväť.

Všetko o kríženiach

Novinka medzi Cross-Nosed Koordinate Nástroj BG 6368 3 „/ 75. Tento model dokonale rozdiely valcové časti vďaka špeciálnej dvojosovej drážke, má skrutky pre zásielky (v počte troch kusov) a vysokú kvalitu. Malé nevýhody sú však malé rozmery.

Všetko o kríženiach

Nereflexné návštevy sa inak nazývajú stacionárne. Vyzerať ako základ s zváranými špongiami a rukoväťou. Položku striktne opravte v jednej pozícii. Nereflexné návštevy možno ľahko vykonať samostatne. Najbežnejší typ nereflexného vice – stroj. Veci sú pripojené k strojovým skrutkam, ktoré sú zahrnuté v špeciálnych t-tvarovaných slotoch.

Všetko o kríženiach

Niektoré z najlepších stacionárnych viceprezidenta je nástroj značky Sparta 186255. Majitelia oslavujú kompaktnosť rozmerov, pôsobivú silu svorky, posilnenie na miestach, ktoré sú predmetom deformácie. Základňa liatiny má jednu chybu – S silným uťahovaním skrutiek oka možno deformovať.

Všetko o kríženiach

„Enkor 100“ ruskej výroby – Stroj pre križovatky. Silný dizajn, pohodlné rukoväte a tvrdené špongie. Z nevýhody – Nedojené druhy.

Všetko o kríženiach

Ako si vybrať?

Začať, rozhodnúť, ktorý Šírka chovu sponge Možno budete potrebovať – ​​to bude závisieť od toho, ktorá hrúbka časti môže byť pevná. Potom je potrebné rozhodnúť, vice bude Odnímateľné alebo upevnené do zámočníka navždy. V prípade neodstrániteľného vybavenia bude významná hmotnosť plus, a pre odnímateľné je potrebné vziať do úvahy vašu postavu a dostupnosť miesta, kde budú uložené. Mnohé úlohy sú riešené odnímateľným nástrojom s hmotnosťou 8-10 kilogramov so šírkou špongie v 100 milimetroch.

Uistite sa, že skontrolujte kvalitu podpredsedu pred nákupom: hubky musia byť jemne presunuté, bez trhania a džemov. Vysoko kvalitný nástroj na konci bežiacej skrutky je poistka vo forme matice alebo podložiek – je potrebné zabrániť plnú špongiu od postele.

Všetko rozšírenie na koncoch otáčania je potrebný veľký priemer na odstránenie skrutky.

Všetko o kríženiach

Všetko o kríženiach

Pri stlačení špongie musí byť podšívka blízko seba, Maximálny prípustný rozdiel – 0.5 mm. Je kontrolované. Je to celkom jednoduché – držíme tenkú kovovú tyč na jednom okraji špongií, a merať šírku špongie, potom rovnaká tyčová svorka na druhom okraji a tiež merať vzdialenosť. Rozdiel medzi týmito číslami by nemal prekročiť maximálnu povolenú 0.5 mm.

Takto môžete skontrolovať kvalitu samotných obložení: Odstráňte obloženie z špongií a nainštalujte ich naopak, susedné lietadlá by mali tiež zhodovať.

Špongie striktne paralelné s navzájom, pohyblivé – nechodí. Dôkladne Skontrolujte tvár na trhliny, Neváhajte na to. Podvozok musí byť hrubý – to označuje jeho silnú zásobu. S vysoko kvalitným spracovaním na povrchu skrutky je lesk. Skontrolujte skrutku pre burrs and bundy Na to sa môžete dokonca dotknúť svojich prstov. Ak sú, kvalita prístroja, ktorá je žiaduce, alebo si ich užili. Oslabenie bočných skrutiek, pozrite si, či sa otočná časť otáča.

Všetko o kríženiach

Nástroj kvality nemôže byť lacný, Ale počas operácie nebudete ľutovať peniaze, pretože takéto zariadenie slúži veľmi dlhú dobu a môže sa od vás odkloniť k dedičstvu pre deti.

Niekedy sa našiel Pozostatky Zeme z tvaru alebo hrdze na dne V miestach susediacich s nadáciou a stacionárnou špongiou. Je odstránený kefou na kov, súbor.

Nie je možné odstrániť použitie akýchkoľvek abrazív, pretože častice takýchto materiálov sa môžu usadiť na pohybe alebo matici, čím sa urýchľujú ich opotrebovanie.

Mnohí majstri, ktoré minimalizujú pracovný hluk, často držte sa spodnej časti základov gumového tesnenia, alebo skrutkujte zariadenie na pracovný stolík. Nie je potrebné urobiť, ak ich neustále nepoužívate, ale pre neustálu prácu, Rada, skutočne, užitočná.

Všetko o kríženiach

Je možné diskutovať o tom, čo vice je lepšie, a ktoré modely budú užitočné na vykonávanie určitých úloh, ale predovšetkým Musíte sa zamerať na vaše potreby a príležitosti. Takmer všetky vice Urobiť sa Na základe jej žiadostí, ale môžete stráviť čas v živote, ale kúpiť dobrý nástroj.

Review Koordinovaný Kríž Cross Thish Views Zobraziť ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár