Všetko o porcelánovej doske

Tile Cargo pomáha v situáciách, v ktorých by dlaždice reforiem viedlo k významným komplikáciám: vzhľad čipov z prednej strany kachľových fragmentov, zvýšenie veľkého množstva prachu s jeho re-sedimentom na lesklý povrch dlaždice. Tento nástroj, podobne ako všetky podobné, je určené pre pohodlie.

Čo to je?

Stávky pre porcelánové knihy môžu výrazne viac ako obvyklý bulharský s kamenným diskom. Keramika a žula sú stavebné materiály, ktoré vydržia vysoké mechanické vplyvy na rozdiel od dlaždice, ktoré majú tvrdosť, nad ktorou iba vysoko trvanlivé odrody ocele, víťazné zliatiny a diamantové striekanie. Matte porcelánové dlaždice môže vydržať záťaž, s ktorým sa drevo nedá vyrovnať. V súlade s tým sú požiadavky na disk s doskou vyvýšené: iba disky a rezačky s diamantovým postrekom sú vhodné na rezanie keramiky, žuly a betónu. Predĺžiť životnosť disku alebo manuálneho frézy, zmáčanie vodu dlaždice pred a počas rezania.

Manuálne kachle môžu byť vybavené špeciálnou rezačnou tryskou, ktorá vám umožní urobiť curvilinear rezanie, mechanické – Mans korún robí okrúhle otvory, napríklad pod vykurovacími rúrkami, vodovodom a kanalizačnými rúrami. V konvenčných TILECOREs je nevýhodou – nie sú správne rezané, keď okraj z okraja dlažby fragment beží bližšie ako 4 mm: Ukazuje sa žiadne rezanie, ale lamovanie, tu je lepšie použiť brúsku s diamantom disk, kalibry alebo nástroj, v ktorom sa rezanie vyrába vo vode.

Názory

Podľa typu zdroja sprievodnej sily sú rezačky dlaždíc rozdelené do manuálu a elektrickej energie. Mnohé z modelov prezentovaných pod podpornou prácou so štandardnými dlaždicami – 600×600 mm na fragment. 1200х600 mm dlaždice je ľahko rezaná na polovicu.

Manuálny

Jednoduché dlaždice – manuálne – vybavené iba nosným alebo vymeniteľným rezačom pripomínajúcim čepeľ skla. Spôsob posúvania, ako napríklad pri rezaní s bežným nožom mäkkých materiálov, nerezajte dlaždicu vo veľkých objemoch, takže všetky manuálne kachle sú vyrobené vo forme valca so závesom (niekedy – na loptu ložiskový separátor), upevnený na ráme (na báze). V skutočnosti je to rovnaký diamant na rezanie skla, ale navrhnuté pre výrazne väčšiu hrúbku, až 10-násobok vynikajúceho skla. Avšak, tento nástroj má nastaviteľný sprievodca, ktorý, posuvný pozdĺž okraja klapkového fragmentu, neumožňuje rezač, aby sa dostal z rezaného krájača.

Prečítajte si viac  Vlastnosti reťazového benzínového píl

K dispozícii je veľký výber ručných obkladačiek určených na dlaždice a šírku dlaždíc do 600 mm. Dĺžka kachľového fragmentu môže dosiahnuť 1200 mm. Hrúbku hrubšie, masívnejší rezač a hrubší postrek diamantov na jeho okraji (okraj). Najtypickejší pohľad na typ mechanizmu – valec.

Takéto kachle neobsahujú ložiská, pre ktoré je vysoké zaťaženie kritické (zvýšené úsilie pri rezaní dlaždíc).

Elektrický

Elektrické (mechanické, elektromechanické) športové predmety – v skutočnosti, zlepšená bulharčina, S nevoľným alebo nastaviteľným ochranným krytom (pre rôzne priemery diskov, do 30 cm), nastaviteľné vodiace lišty, tlmič suspenzie na báze pružiny a zlepšenej rukoväti, ktorá sa môže otáčať na pohodlie práce v rôznych, vrátane stiesnené, podmienky. Ich výkon je dostatočný – až 2 kilowatt, aby sa vyrovnal s ostrou dlaždicou s hrúbkou až 3,5 cm.

Redukčné dlaždice nie sú priamočiare – existuje nižší obrat prevodovky, aby sa znížilo zaťaženie motorovej jednotky. V ložísk neexistuje taká prevodovka, ale neprichádzajú príliš vysoké úsilie (push) pri rezaní.

Rating modely

Najlepšie dlaždice, podľa definície, je najsilnejší a vysokorýchlostný, v rovnakom čase rozpočet (najviac lacno). Manipulačné dlaždice neposkytujú efektívny výkon s masovými stavebnými a opravármi, ako aj pre jeden, ale významné množstvo práce.

 • Nemci Boada – Spoločnosť vyrába rubice dlaždice. Model TM-70 Cuts Keramika a porcelánový kameň: 21 mm. Chrómované vodiace lišty z vysoko kvalitnej ocele a obmedzenia na boku vám umožňujú prejsť pozdĺž rezanej čiary dvakrát v prípade zbytočného na jeden príjem, ako aj druhý nástroj v uhle 45 a 90 stupňov. Vhodné pre veľkoformátové dlaždice. Barbekóry optimalizované nákladmi a kvalitou výrobku.

 • Matrix pre 600 mm – zariadenie, ktoré odreže dlaždice hlavne o 600 a 500 mm na šírku a dĺžku. Jeden sprievodca vo forme oltára, ložiskového mechanizmu na rezanie. Playcore Carriage je obklopený sprievodcom na oboch stranách. Upínací mechanizmus zachytávania. Guľôčkový kryt sprievodcom, ktorý nedáva nástroj na posúvanie pri rezaní kachľovej billety. Ľahká rukoväť. Hliníkový rám – nástroj na náradie.
Prečítajte si viac  Vlastnosti a tipy na prevádzku skrutkovačov pásu

 • SIGMA 3C3M – 1150 kg Hmotnostné úsilie na rezanie. V šírke dlaždice 72 cm. Navrhnuté pre dlaždice komplexnej úľavy a textúry. Rukoväť ložiska guľôčky vám umožňuje hladko rezať dlaždice aj v ťažkostných miestach. Odpisy zvyšuje hladkosť. Vstavaný pravítko so stredovou, čo umožňuje znížiť dlaždice v značnom uhle.

 • Montolit 26PB – profesionálny model. Tvrdá základňa určená pre extrémne hladký. Hrúbka dlaždíc – až 25 mm. Nastavenie v hĺbke rezu umožňuje rozdeliť presne dlaždice s hrúbkou až 25 mm.

 • Stayer 3310-60 – Model vybavený kruhovým rezačom, navrhnutým pre 1,5-centimetrové dlaždice, vyrába kruhové a rovné rezy, otvory ideálnej formy s priemerom 3-8 cm. Vzdialená čiara a priamy uhol, 45 stupňov.

 • Základné plus 60 Dodáva sa s kufrom. Hliníkové rámové vodiace lišty s rukoväťou, oválny prierez vodidiel. Chroming Guides znižuje trenie. Preprava sa vypracuje z polymérnej bázy, ktorá nepotrebuje mazanie. Rozšírená rukoväť vám umožňuje znížiť upínací nástroj pri rezaní dlaždíc.

Niektoré z vyššie uvedených kachlí budú v hornej časti najlepšieho.

Dieťa Nuances

Stanna sila hrá jednu z rozhodujúcich rolí pri výbere dosky. Oslabený rám nebude mať zvýšenú záťaž. Kovová hrúbka je vzájomne prepojená s tuhosťou: oceľ by nemala byť tenšia ako 3 mm, hliník – nie tenší ako 5 mm, inak rám bude riadiť, a kvalita rezania dlaždíc aj po jeho vyrovnanie bude výrazne klesať. Uistite sa, že rukoväť je dostatočná dostatočná. Ak je príliš dlhá, potom je možné ohnúť, v najhoršom prípade, s opakovanými ohybmi, rukoväť sa môže odtrhnúť. Tuhosť rukoväte poskytuje výhody skutočne silného páky, ktorá je ohromená v práci s porcelánom.

Skrátené dlaždice sú nevhodné na liečbu sexy dlaždice: Udržateľnosť je tu dôležitá, alebo rám bude musieť umelo vylepšiť, zdvíhanie a rámec a sprievodcov. Vyberte si prístroj s možnosťou inštalácie ochranného krídla, ktorá nedáva fragmenty, aby ste sa hodili vo všetkých smeroch, ako aj funkciu chladenia vody. To umožní menej čistiť po opravách, a tiež ušetrí zdroj tretín, odstránenie tepla, ku ktorému dochádza, keď trenie.

Prečítajte si viac  Preskúmanie vrtáka Artu

Hladký priebeh rezačky dlaždíc bude chrániť čarodejníka od blbec na začiatku a na konci rezania s ním kladeným prázdnym, čo vedie k tvorbe štiepania a možnej odchýlky frézy z rezanej čiary. Pozrite sa na výrobcu s neagresívnou cenovou politikou, ktorá nemá zjavný vplyv na tradičný prístup k kvalite. Nenechajte sa ponáhľať na prvé čínske firmy – mnohí z nich sú viac zamerané na zisky, a nie na dokonalosti reputácie po mnoho rokov prítomnosti na trhu.

Odporúča sa, aby ste si vybrali presne podlahovú dlažbu, najlepšie – s prívodom vody na chladenie. Je to univerzálne, vhodné aj pre obklady na stenu a dlaždice.

Dodatočná jednoduchosť použitia Plotcores Dajte rovný meradlo s laserom – to umožňuje lepšie skontrolovať hladké rezanie, aj keď sa aplikujú len počiatočné a finálne „bar“, namiesto riadku.

Ako správne fungovať?

Blutted Roller Je nemožné vyostriť – zliatina Winvest a diamantový striekanie nebude ticho. Pred začatím práce nástroja skontrolujte. Použite ručné kachle potrebné v súlade s nasledujúcimi pokynmi.

 • Štátne keramické alebo porcelánové dlažby stavebným značkou.
 • Navlhčite zbernú vodu.
 • Umiestnite fragment dlaždíc na plošinu manuálnej dosky. Krájač na rezanie by mal byť pod zamýšľanou dráhou dráhy valčeka. Uistite sa, že vzdialenosť medzi okrajom dlaždice a valčeka nie je nižšia centimeter.
 • Chyťte čiaru s valčekom, neprechádzajte dlaždice alebo dlaždice. V opačnom prípade sa trhliny pôjdu do rôznych smerov a obrobok je hodený. Hlavnou vecou je znížiť zasklený povlak.
 • Kliknite na rukoväť. Dlaždice úhľadne, pozdĺž rezaného krájaka, prestávky.

Na odrezanie zbytočnej časti fragmentu keramických alebo porcelánových dlaždíc s elektrickou platnou, vykonajte nasledovné.

 • Spustite zariadenie: Zapínanie na zavlažovanie vody.
 • Vložte fragment na podávačnú plošinu, so zameraním na sprievodcov. Disk sa vyskytne pre podnikanie – a znižuje kachľový fragment.

Sledujte jednotku disku: by mala prejsť značkou značky. Nezastavte motor zastaví v procese, keď disk nerobil obrobok. Ak ste narezali „bez toho, aby ste sa pozerali“, potom môže rezačka chytiť prsty na pracovníkovi, takže byť veľmi opatrný.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: