Vlastnosti voľby a prevádzky bizónovej vŕtačky

Pre nepretržitú prácu a pohodlné používanie, profesionáli a užívatelia sa často zvolia počas výstavby a opravy bizónovej vŕtačky. Môže sa použiť aj s ťažkými poveternostnými podmienkami a teplotou vzduchu do -25 stupňov. Výrobca ponúka perkusie a nepotrebujúce modely, nabíjateľnú a sieťovú, vŕtačku, mini vrták, skrutkovač. Podrobnejšie zvážte hlavné črty rozsahu.

Popis

Výrobca ponúka výkonné modely, ktoré sú nízkou hmotnosťou, zatiaľ čo nástroj je schopný vydržať viac ako 5 hodín hladkej prevádzky. Prehrievanie by sa však malo nosiť, tak pravidelne by sa zariadenie malo ochladiť, inak môže viesť k najnáročnejším dôsledkom. Počet modelov beží zo siete a kábel má významnú dĺžku, čo je vhodné prejsť na pomerne veľkú plochu.

Pokiaľ ide o mechanizmus práce, model môže byť rozdelený na šok a nestabilný. Najprv sa odporúča použiť pri vŕtaní tuhých materiálov, napríklad kovových báz. Nestabilné sú vhodnejšie na prácu s nie príliš husté povrchov, ako je drevo a plast. Časť vŕtačiek sa môže použiť ako mixér na zmiešavanie stavebných kompozícií.

Unstresed nástroj má menšiu hmotnosť ako šok. Nesmie prekročiť hmotnosť 1,3 kilogramov. Zatiaľ čo modely šokov vážia až 3,3 kilogramov, zvládnuteľné s nimi je ťažšie. Pokiaľ ide o dizajn, práca je veľmi vhodná z dôvodu prítomnosti regulátora podobnosti. Je to spúšť stlačením, ktorý s rôznymi silami môžete nastaviť rýchlosť otáčania vrtáka. Nárazové kolesá, ak sú uvedené v modeli, sú vyrobené z chrómovej zliatiny, čo znamená, že sa rozlišujú odolnosťou proti opotrebeniu.

Všetky nástroje majú pohodlnú formu, rukoväť ľahko padá do ruky a rukoväť pre držanie vrtáka má gumový povrch. Rýchlosť prepína štartovacie tlačidlo, čo robí proces bezproblémovej aj pre opotrebovaných používateľov. Reverzný režim je zapnutý buď tu, alebo v oblasti prepínača, všetko závisí od konštrukcie modelu. Samotný spínač môže byť upevnený v určitej polohe, ktorá je veľmi vhodná podľa bezpečnostnej techniky.

všeobecné charakteristiky

Práca nestrestených vrtákov sa vyznačuje prítomnosťou výlučne rotačných pohybov. 420 wattový stroj môže robiť až 3200 rýchlostí vŕtania. Modely vplyvu, okrem toho, aby sa pohyby tam a späť, ktoré si vyžaduje zvýšenie úsilia pri práci. Vŕtačky môžu mať hmotnosť od 1,8 do 3,3 kilogramov. Veľký vplyv na tento indikátor má kovovú prevodovku. Napájanie je od 550 do 1100 wattov a priamo ovplyvňuje, čo bude rýchlosť otáčania vŕtania. Počet fúzií závisí od miesta určenia prístroja.

Reverzná funkcia je zabezpečená vo všetkých modeloch „Bison“, ktorá je veľmi pohodlná a nedovoľuje, aby sa vŕtadlo uviazlo na povrchu. Pokiaľ ide o maximálny priemer vŕtania, tento indikátor bude závisieť od toho, ktorý materiál sa plánuje pracovať. Napríklad, ak hovoríme o strome, najväčšia diera bude do 35 milimetrov. Z hľadiska kovu a betónu sa číslica znižuje, maximálny priemer otvorov v takýchto prípadoch je od 10 do 16 milimetrov.

Funkcie a príležitosti

Hlavnou funkciou vrtáka je penetrácia otvorov v rôznych materiáloch. Táto úloha v závislosti od modelu má iný spôsob vykonávania. Tiež nie je možné poznamenať prítomnosť ďalších možností. Na vyvŕtanie povrchu malej hustoty sú celkom vhodné nestabilné modely. Pre hrubý drevený a ľahký betón, odborníci odporúčajú používať nástroje „Master“ série používané pre potreby domácností.

Pre viac hustých materiálov musia používať ShockCasters. Ak je dôležitá veľkosť priemeru otvorov, vyžaduje sa vŕtačka s kovovou prevodovkou. Ak je vŕtačka prekrížená, musíte použiť reverzný režim, je oveľa jednoduchšie vytiahnuť nudné. V prípadoch, keď je v miestnosti málo svetla, situácia zachráni existenciu LED, pomáhajú vyriešiť problém.

Úpravy

Bison Tools majú kazetu s kľúčovými tlačidlami. Bór je pevný pomocou kľúčov, ktorých prítomnosť poskytuje obal. To platí najmä, pokiaľ ide o prácu s kovovým alebo ťažkým betónom. Ak je vŕtačka nepotvrdená, môže byť použitá možnosť rýchleho uvoľnenia, ktorá poskytuje menej spoľahlivé, ale zároveň dostatočnú fixáciu v tomto prípade.

Ak zariadenie funguje zo siete, má kábel s gumovou izoláciou. Drôt môže byť dlhý 2 až 5 metrov, ktorý vám umožní hladko presunúť cez územie práce. Keďže kábel je vyrobený z mäkkého materiálu, nástroje môžu byť použité v mrazu bez hrozieb poškodenia a nestability. Medzi doplnkovými zariadeniami môžete vybrať dodatočnú rukoväť určenú pre pohodlnejšiu prevádzku s nástrojom, hĺbkový obmedzovač, ktorý umožňuje dosiahnuť presnosť veľkosti, podsvietenie, ktoré vykazujú na množstve modelov.

Testovanie

Produkty tejto značky majú vysokú popularitu obyvateľstva a nie je vôbec náhodou. Spotrebiteľské testovanie vykonané s bizónmi za predpokladu, že nasledujúce výsledky. Podľa testu havárie je vŕtačka extrémne trvanlivá. Nepoškodila pokles z výšky 10 metrov, nástroj pokračoval v práci ako obvykle. Rýchlosť vŕtania je dostatočne vysoká, napríklad s oceľovým plechom s hrúbkou 5 milimetrov, zariadenie sa zvláda za 53 sekúnd, a s trojstrimetrom hrubým stromom – za pár 7 sekúnd. Avšak podľa spotrebiteľov nie sú časti pre prístroje také jednoduché. Vzhľadom k tomu, výrobca neustále aktualizuje rozsah, na výrobky, ktoré boli vydané pred niekoľkými rokmi, je dosť ťažké vybrať si podrobnosti.

Výhody a nevýhody

Podľa užívateľských výrokov majú nástroje tejto značky veľkú popularitu. A nie je prekvapujúce, pretože majú niekoľko výhod, rozlišovacích vŕtačiek „ZUG“ z podobných zariadení. V prvom rade nie je možné poznamenať, že široký rozsah. To vám umožní vybrať si nástroj na základe osobných potrieb a preferencií. Zariadenia sú kompletne kompaktné, čo je veľmi vhodné pri práci s nimi, zatiaľ čo majú vysoký výkon, na úkor, z ktorých minimálny čas sa vynakladá na vŕtanie otvorov.

Niektoré modely sú špeciálne vybavené kovovou prevodovkou. Umožňuje zariadeniu vyrovnať sa s vyššími zaťaženiami. Prítomnosť vačkovej kazety vám umožňuje pracovať s povrchmi s vysokou hustotou. Vŕtačky dokonale vykonávajú kvapky a mechanický vplyv. Väčšina používateľov zaznamenala jednoduchosť pri riadení dátových vŕtačiek.

Tlačidlo Zmeny nástroja a rýchlosti sú často jedno a rovnaké alebo sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Všetky modely sú vybavené reverznou funkciou. Sú schopní pracovať aj na pomerne silnom mráz, pri teplotách až -25 stupňoch. Prítomnosť prídavnej rukoväte umožňuje zariadenie pohodlnejšie v obehu. Pokiaľ ide o nedostatky, jeden z nich je ťažkosti pri výbere náhradných dielov zastaraných modelov. Aj počas prevádzky musíte vziať do úvahy v okamihu, keď je redukcia kovu chladená rýchlejšie. Preto v prípade nekovového prvku budete musieť odolať dlhšiemu času, takže je úplne ochladzovaný.

Zariadenia a pokyny

Okrem samotného vŕtania, zariadenie obsahuje prvky, ako je dodatočná rukoväť (v prípade nárazových modelov), kľúč kazety použitý na inštaláciu a zabezpečenie nudného, ​​hĺbkovým meradlom, ktorý vám umožní nainštalovať požadovanú hĺbku otvoru. V každej sade sa nachádza návod na obsluhu, ktorý spotrebiteľovi umožňuje používať v prípade potreby. Tiež jednotlivé modely majú prípad.

Pokyny opisujú vlastnosti konkrétneho nástroja, jemnosti pripojenia a prevádzky, informácie o všetkých možnostiach vrtáka. K dispozícii je aj základ pre bezpečnosť bezpečnosti pri práci s rôznymi materiálmi, pravidlami skladovania. Výrobca poskytuje päťročnú záruku na jej modely. Služba sa vykonáva v sieti „Bison“.

V nasledujúcom videu nájdete prehľad reverzibilného vŕtacieho mixéra Bison ZDM-1200R.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: