Vyberte frézy

Vyberte frézy

Ak by bol vnútorný pohľad na vaše bývanie, ktoré je potrebné, aby som bol žiaduce, chcem, aby sa opravy, ale len vyhodili tapetu už nudné a úplne nezaujímavé. Potom vynikajúcou riešením vášho problému bude obloženie stien s klapkou. Wall-Skinned s dekoratívnymi doskami s vlastnými rukami bude perfektné kreatívne riešenie pre vás, a použitie podšívky zníži váš čas na vyhľadávanie obkladových materiálov. Materiály na opravu Môžete si vybrať na vlastnú päsť, podšívka môže byť pripravená na pripravenú, spracúvanú dosku a spracovať sa, avšak pre to budete potrebovať aspoň minimálne zručnosti v tejto oblasti, ako aj špeciálny stroj FUGING , s ktorými môžete urobiť takéto dosky.

Aké sú rezačky pre čo?

Aby ste mohli ohrievať steny, nebudete mať dosť špeciálnych dosiek, okrem nich budete musieť zakúpiť ručné mlynové mlyn, ako aj trysky pre IT – frézy. Rezačka je špeciálna dýza náradia, ktorá má akýkoľvek tvar, na ktorom sa pri otáčaní mechanického nárazu aplikujú klinčeky na tému. S pomocou týchto zubov môžete znížiť rôzne položky, spracovať ich, brúsiť a tak ďalej.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Moderný trh má obrovský výber rôznych trysiek, hlavných:

 • terminál;
 • hrana;
 • valcový;
 • disk.

Koniec

Koncové mlyny na strome v mnohých prípadoch majú tuhý dizajn, kompozitné typy sú zriedkavé. Takéto trysky fungujú hlavne na princípe zaťaženia vyrobeného na bočnom okraji dreva. Okrem tvorby zlúčenín na doskách sa môžu koncové mlyny použiť na spracovanie konca, ako aj vytvoriť komplexné vzory na drevo.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Hrana

Tento typ rezačky je najobľúbenejší od majstrov vášho podnikania, tieto trysky sú navrhnuté tak, aby vytvorili okraj dosky. Vzhľadom na zvláštnosti svojej konštrukcie môžu okrajové rezačky vytvoriť okraj rôznych zložitosti, bez toho, aby ste nechali hlboko do dreva.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Valcový

Tento druh je rozdelený do niekoľkých typov:

 • kužeľové – používané na vytvorenie nite na drevo;
 • Špirála – potrebná na výrobu okraja dosky;
 • Slide – navrhnutý tak, aby vytvoril drážky rôznych tvarov a druhov.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Disk

Sú to najvhodnejšie pre vytváranie a spracovanie tabuliek (obloženie).

Disk Rezačky sa používajú na rôzne účely:

 • zvládnuť podšívku;
 • Na spracovanie panelu;
 • na spracovanie a brúsny kameň;
 • pre kov;
 • Špecializované trysky pre rôzne drevené výrobky.

Vyberte frézy

Mlyny pre ručne vyrábané s clap, zase, sú rozdelené do 3 typov:

 • nekvalitné;
 • Ložisko;
 • hrana.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Pri výrobe samotnej dosky budete potrebovať ložiskové alebo okrajové rezačky, s podrobným spracovaním, nezmenené dýzy sú vhodné, pre ktoré bude potrebné na nákup špecializovaného zariadenia.

Podšívka je špeciálna doska, ktorá má drážku na jednej strane a na druhej – cievka. Preto budete potrebovať dva odrody fréz, funkcia každého z nich bude navrhnutá špeciálne na spracovanie dosky na jednej strane. Rozdiel v rezačkách môže byť priemer stopky, z hodnoty, ktorej je potrebné, aby sa naplnil na ich používanie.

Vyberte frézy

Každý diskový mlyn má štandardný dizajn, pozostáva z:

 • Základom dýzy je os, na ktorej je fixovaná celá hlavná časť;
 • Hore na osi sú upevnené dvoma diskami, na ktorých sú umiestnené rezné nože;
 • Ložisko je v diskoch.

Vyberte frézy

Trysky 3-4 krát na opätovné použitie.

Fréza

Toto je stroj s vymeniteľnými tryskami. Frézovací mlyn sa používa hlavne na spracovanie drevených výrobkov, ale pri získavaní dodatočných zariadení môže byť tiež spracovaný a plastový a kovový. Takýto stroj má pomerne malú veľkosť pre jeho funkčné, môže byť použitý na takmer všetky účely, od výroby rôznych častí pred spracovaním nábytku a produktov života.

Frézovací nástroj sú rôzne typy:

 • horný;
 • hrana;
 • Lamiel.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Použitie takéhoto zariadenia je veľmi pohodlné a funkčne.

Samostatná podšívka

Krok za krokom pokyny pre prácu.

 1. Najprv musíte pripraviť alebo kúpiť hladké dosky, ktoré potrebujete. Dĺžka je lepšie vybrať si maximálne dva metre, aby ste mohli pracovať s materiálom, ktorý bol pohodlnejší. Musíte si vybrať šírku a vypočítať sa (zvyčajne 8-10 cm). Pri orezaní dosiek, zvyšky materiálu nemusia byť vyhodené, môžete pripojiť koľajnice.
 2. Potom potrebujete kvalitatívne zvládnuť dosku, pričom ste ho pripravili na prácu.
 3. Po plnom spracovaní dosky môžete začnete znížiť list a drážku. Počas tejto práce je potrebné urobiť všetko jasne a merať, pretože pravdepodobnosť robenia niečoho je nesprávna, je dosť veľká. Doska musí byť dobrá a pevne fixovaná, tabuľka, na ktorej bude fungovať, by mala byť v stabilnej polohe. Hĺbka drážky a šírky jazyka musí byť neustále nastaviteľná, rovnako ako s minimálnym posunom, bude doska poškodená.
 4. V niektorých prípadoch nebudú možné s ručnou rezačkou, pretože vo výrobe, napríklad kalibrovaná doska bude potrebovať zložitejšie vybavenie – lety.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Vyberte frézy

Počas doby práce je potrebné dodržiavať všetky bezpečnostné opatrenia, musíte použiť bezpečnostné okuliare a rukavice, pretože vo všetkých fázach spracovania môžete získať rôzne druhy zranení.

Výber rezačky pre drevo

Pri výbere rezačky je žiaduce vziať do úvahy všetky svoje vlastnosti, po prvé, je žiaduce, aby sa frézy uskutočnili kvalitatívne, zárukou kvality vo väčšine prípadov je značka, takže nákup najlepších nástrojov, ktoré už boli boli testované, na tieto značky zahŕňajú nástroje spoločnosti „Shtil“. Po druhé, je potrebné vedené silou materiálu, z ktorého je rezačka vyrobená, musí byť vybraný na základe toho, ktorý materiál tento nástroj bude musieť pracovať. A po tretie, je potrebné správne vyzdvihnúť typ a typ nástroja, ktorý je vhodný presne na váš typ práce, napríklad, ako je napríklad práca s tapetou, je vhodná kotúčová fréza.

Vyberte frézy

Záver

Summovanie, môžeme povedať, že osoba, ktorá si zvykla na vykonanie práce s vlastnými rukami, musí byť sada všetkých druhov rezačiek na prácu s rôznymi materiálmi a rôznymi detailmi.

V našom prípade je možné poznamenať, že všetky typy rezačiek sú vhodné pri vykonávaní tvárí, ale pre prácu s tlieskaním je vhodnejšie používať rezačky disku, ktoré sú rôzne typy, každý z týchto typov je potrebný v rôznych štádiách práca.

Vyberte frézy

Vyberte frézy

     Po všetkých prácach dostanete nielen krásny vnútorný pohľad na vaše bývanie a búrku pozitívnych emócií, ale aj značnú ekonomiku, pretože pri nákupe už pripravené čelia dosky, budete musieť stráviť takmer dvakrát toľko ako Keď si kúpite súbor všetkých potrebných nástrojov a výroby obloženia sami.

     Ako zvoliť frézy, pozrite sa na nasledujúce video.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
     Zdieľať s priateľmi
     Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
     Pridať komentár