Východné štýl Tile: Krásne interiérové ​​myšlienky

  Na splnenie požiadaviek moderných kupujúcich musí dokončovací materiál kombinovať praktickosť, trvanlivosť a krásu. Teraz vracia popularitu etnických, ľudové ozdoby zdobia rôzne povlaky. V móde opäť, keramické dlaždice v orientálnom štýle.

  Zvláštnosť

  Etnické témy vždy priťahovali pozornosť na špeciálne drahé a kúzlo. Obrázky sa často používajú ako expresívne akcenty. Vzhľadom na popularitosť orientálnych tém ponúkajú výrobcovia celé zbierky dlaždíc v tomto štýle. Dokončovací materiál sa líši v type vzoru, jeho farby, veľkosti a iných aspektov.

  Keramická dlažba je jednou z najpraktickejších možností dokončenia, A zaujímavý vzor robí produkt dôležitého komponentu dekor. Východné témy vhodné na navrhovanie rôznych izieb obytných domov. S jeho pomoc, dizajnéri prideľujú jednotlivé zóny, vytvárajú farebné artové kompozície a zameriavajú sa na akúkoľvek tému.

  Móda má nehnuteľnosť na opakovanie a dizajn sférov – bez výnimky. Profesionálne dekorátori poznamenávajú, že štýl východu je rýchlo získať popularitu. Tento ideálny povrchový materiál je ideálny pre etnické smery.

  Tiež dlaždice nádherne zapadá do takýchto štýlov:

  • Klasicizmus.
  • Modernizmus.
  • Art deco.
  • Eklekticizmus.
  • Súčasný.

  Vzory z horúcich krajín môžu byť použité ako akcenty v minimalistických smeroch. Táto téma poskytuje celkové zloženie špeciálneho pohodlia a farebnosti. Táto možnosť je schopná diverzifikovať nudný a monotónny dekor.

  Povlaky zdobené východnými vzormi patria k vypúšťaniu extravagantných riešení pre obytné priestory. Napriek prevalencii a niektorým populárnym, pomocou dlaždice môžete ľahko vytvoriť originálny predmet umenia. To sa stane kľúčovým prvkom štýlu, ktorý pritiahne pozornosť všetkých hostí, ktorí vstúpili do vášho domu.

  Mesačný a statický dizajn – najčastejšie chyby v dizajne bytu. Toto pravidlo sa to deje pri navrhovaní s stručnými dekormi, keď túžba po minimálii zbavuje interiér dynamiky a expresivity. S týmto problémom sa môžete vyrovnať s farebným vzorom. Rytmický kreslenie bude obzvlášť atraktívne pozrieť na monofónne pozadie v neutrálnej farbe.

  Najmä očarujúce keramický povrchový materiál s východným vzorom sa pozerá na podlahu. Takáto cieľová možnosť je oveľa zaujímavejšia ako štandardná dizajn pomocou monochromatických zomrie. Dokonalá voľba pre „teplé podlahy“. Vizuálne a hmatové pocity sú harmonicky kombinované a navzájom sa zdôrazňujú.

  Dokončovací materiál s Motley vzorom výrazne harmonizuje s minimalistickými stenami. V tomto prípade dlaždica so vzormi tiež položila na podlahu. Orientálny vzor je nasýtený farbami, čiarami a tvarmi. V súvislosti s tým môže byť steny neutrálne a monofónne. Tento populárny a víťazný príjem je distribuovaný, avšak hlavná vec je správne používať, nie ohromujúce s koncentráciou jasných prvkov.

  Vzory rôznych krajín

  Dizajnéri, ktorí pracujú v dekorácii keramických obkladov, používajú etnické motívy rôznych krajín.

  Segment orientálnych vzorov zahŕňa rôzne prvky národnej kultúry týchto krajín: \ t

  • Egypt. Spravidla to sú vzory žltých a hnedých farieb. Zlaté prvky sa často používajú. Malé ornament zdobenie hranice môže mať geometrický a prísny tvar.
  • Turecko. Turecký ornament priťahuje pozornosť na objemový vzor a rôznorodú paletu. Vzory sú založené na okrajových ozdobách. Používajú sa rôzne farby: z nasýtených a svetlých až tmavých odtieňov.

  • India. TAPT PESTE Rozmanitosť nasýtená farba. Vzory sú kombináciou rastlinných prvkov a rôznych častí.
  • Maroko. Malé a expresívne ornamenty, úzko prepojené. Hlavná farebná paleta sa skladá z modrej, bieleho a modrého tónu. Tiež používané takéto odtiene: zelená, béžová, oranžová a t. D.
  • Irán. Pri zdobenie dlaždíc sa používajú hrubé a nasýtené odtiene. Vzor ozdobte obrazy vtákov, zvierat a rastlín. Hlavná paleta: tmavo hnedá, čierna, béžová, tmavo modrá.

  Toto sú najčastejšie etnické motívy.

  Použitie v interiéri

  Kuchyňa

  Pri navrhovaní kuchyne bez keramickej dlaždice nemôže robiť. Dokončovacie zariadenie rámcové zóny v blízkosti dosky a umývadla. Je ľahké čistiť pred rôznymi kontaminantmi, okrem toho sa nebojí vody.

  Odborníci odporúčajú používať v tejto časti domu dlaždice, zdobené vzormi v tmavých farbách (žltá, béžová, oranžová). Urobte si výber v prospech mäkkých a jemných farieb, ktoré sa nebudú ponáhľať do očí. Od kričiacich tónov by malo byť opustené, pokiaľ táto voľba nepôjde štýl interiéru.

  Dvojfarebný ornament vyzerá štýlové a atraktívne. Dlaždice je ideálne, na monofónnom pozadí, z ktorých kontrastový vzor. Optimálnou možnosťou je rastlinné ornamentové alebo geometrické tvary.

  Ak chcete zdobiť kuchyňu s praktickým a štýlovým prvkom, vytvorte závit závitu s oriental ornamentom. Toto je pohodlná, krásna a módna možnosť pre rôzne štylistiky. Ak chcete nakresliť obrázok, aby ste zachránili atraktivitu, pravidelne vyčistite zásteru z častíc tuku, potravín a iných kontaminantov.

  Ak chcete, aby sa kuchyňa ešte pohodlnejšia, využite nasledujúce tipy:

  • Kvetinový panel vyzdobí interiér, čím sa stane časom atraktívnejšiemu.
  • Dekor v štýle patchwork (každý samostatný dlaždice je zdobený konkrétnym vzorom).
  • Koberec je dôležitou súčasťou dekorov vo východnom štýle. Imitácia koberca z dlaždice dokonale zapadá do interiéru kuchyne. Odporúča sa používať túto techniku ​​po dokončení.

  Kúpeľňa

  V tomto prípade venujte pozornosť vzorom v „studených“ farbách. V tejto izbe sa harmonicky vyzerajú plnú dekoráciu s kalendou s orientálnymi vzormi. Tento otvor sa často používa pre Hamama. Pre kompaktné miestnosti vyberte materiál jemného materiálu. Keramická dlažba je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie kúpeľne, najmä ak je v arabskom a inom orientálnom štýle.

  Ak vám veľkosť miestnosti umožňuje vytvoriť štýlové etnické plátno na jednej z stenách. Môže to byť abstrakcia alebo špecifická kompozícia.

  Obývacia izba a spálňa

  V týchto zónach sa dlaždice používa veľmi zriedka. Používa sa len na betónovú plochu.

  Odporúča sa zastaviť výber na takýchto možnostiach ukončenia:

  1. Keramika s pozlátením (najmä pre klasické štýly).
  2. Imitácia brúseného alebo hodvábneho čalúnenia.
  3. Nasýtené, hrubé a tmavé tóny.
  4. Sofistikované vzory.

  Kamemina

  Dokončovací materiál arabského, indického, marockého a ďalších predmetov sa používa na navrhovanie krbu. Na žiadosť zákazníka môže dizajnér usporiadať panely, koberec alebo arabesque. Etnický vzor je schopný pridať do interiéru sofistikovanosti, pohodlia, tajomstva a jasných farieb. Tieto a iné vlastnosti závisia od veľkosti, tém a nasýtenia vzoru.

  Registrácia schodov

  Dizajnéri Všimnite si, že schodiská sú ideálnym miestom na ubytovanie krásnych dlaždíc vo východnom štýle. Na tomto mieste môžete kombinovať rôzne ornamenty, farby a vzory. Môžete tiež experimentovať s rôznymi metódami, ktoré sa neboja, nebojte sa rozbiť integritu interiéru. S výrazným vzorom bude akékoľvek schodisko transformované nad rámec uznania.

  Chodba

  Na chodbe, najmä počas zimy, skoré jar a neskoro jeseň, nečistoty akumuluje. V tomto ohľade mnohí robia výber v prospech podlahy dlaždice v tejto časti domu. Takýto dokončovací materiál sa ľahko čistí konvenčnou handričkou a vodou.

  Venujte osobitnú pozornosť dizajnu tejto časti bytu, pretože vytvára prvý dojem domu. Pre priestrannú chodbu môžete použiť náter s veľkým vzorom. Ornament malých a svetlých častí bude mať malé častice odpadu menej viditeľné.

  Sanasel

  Ak bola kúpeľňa zarámovaná vo východnom štýle, musí sa použiť rovnaký príjem a keď je toaleta čistená. Ide o miniatúrnu miestnosť, v ktorej sa nachádza minimálny počet položiek. Akákoľvek jasná kresba bude ponáhľať do očí. Dlaždice s orientálnym vzorom môže byť položená na stenu aj na podlahe. Odporúča sa, aby ste si vybrali v prospech malých vzorov.

  O tom, ako urobiť dlaždice v Maroku, zistíte sa v ďalšom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: