Wagner Značka Paintopults

Nemecké spoločnosti patria medzi najznámejšie a spoľahlivé, podľa väčšiny spotrebiteľov. Technika z Nemecka je vo veľkej dopyte na území celého sveta, to týka a maliarskych zariadení. Medzi takýmito firmami môžete prideliť produkty značky WAGNER.

Zvláštnosť

Wagnerove paintopuliars sú populárne vďaka svojim pozitívnym funkciám.

  • Jednoduchosť. Napriek svojmu technickému vybaveniu a dostatočným možnostiam pre maliarske povrchy sú produkty WAGNER veľmi jednoduché, pretože neskúsení užívatelia budú môcť vyskúšať zariadenie v prípade bez problémov. Jednoduchosť vyjadrená vo vzhľade, ktorá je pochopiteľná a známa tomuto typu maliarskych výrobkov.
  • Kvalita a spoľahlivosť. V procese výroby maliarskych postrekovačov výrobca poskytuje vysoko kvalitné suroviny, z ktorých sú výrobky vyrobené. To platí aj pre rôzne mechanizmy, vďaka ktorému majú modely širokú funkčnosť. Je to táto funkcia, ktorá umožňuje WAGNER byť dopyt na globálnom trhu.
  • LineUp. Rozsah výrobcu skutočne je široký a má jednotky z manuálu až po plne automatické používané na priemyselných váhách. Na sklade sú elektrické, vzdušné, profesionálne paintopults. Stojí za zmienku svojej technickej rozmanitosti, ktorá je vyjadrená v schopnosti nastaviť šírku rozprašovania v závislosti od trysky, čím sa vytvára vysoký tlak a zmena iných vlastností.
  • Vybavenie. Môžete si kúpiť nielen jednu paintopult, ale aj celú sadu, ktorá bude obsahovať rôzne predlžovacie káble, trysky, čistiace príslušenstvo a všetko, čo uľahčí prevádzkovanie a udržanie optimálneho stavu technológie.

Odrody a modelový rozsah

Wagner W100

Jedna z najznámejších modelov domácností, ktorá má dobré charakteristiky a umožňuje kvalitatívne povrchy farieb z rôznych materiálov. Takýto produkt pracuje s farbami, ktorých viskozita je až 90 DIN, a to: so smaltinami, lakami, impregnáciami a primérmi. K dispozícii je vstavaný regulátor krmiva materiálu, s ktorým môžete nastaviť požadovanú možnosť rozprašovania v závislosti od účelov a úloh.

Technológia HVLP používaná touto striekačkou vám umožňuje aplikovať farbu v nákladovo efektívnej verzii, čo znižuje náklady. Rukoväť je vybavená pádlom vyrobeným z mäkkého materiálu, malá hmotnosť 1,3 kg dáva zamestnancovi možnosť využiť tento produkt na dlhú dobu.

Charakteristiky W100 umožňujú mať dobrý výkon v dôsledku výkonu v 280 W a kvapalinovom napájaní 110 ml / min. Zároveň sa dosiahne nielen vysoká rýchlosť, ale aj vynikajúca kvalita farbenia, v závislosti od trysky a jeho priemeru. V tomto prípade je tento indikátor 2,5 mm.

Odporúčaná vzdialenosť od časti od 5 do 15 cm, vďaka ktorej môžete viac bodov na použitie kvapaliny bez postreku farby do vzduchu. Pri použití I-spray a brilantných trysiek bude zamestnanec schopný používať hrubé kompozície, ktoré môžu byť potrebné za určitých podmienok prevádzky.

Kapacita sa ľahko nosí a odstráni, je tiež možné kúpiť prídavnú nádrž na farbu, takže môžete vykonávať komplexné úlohy v najrýchlejšie tempom.

WAGNER W 590 FLEXIO

Univerzálny moderný model, ktorý má veľký počet funkcií a výhod oproti predchádzajúcim analógom. Najdôležitejšou inováciou je prítomnosť dvoch dýz. Prvý je navrhnutý tak, aby aplikoval kvapaliny do malých predmetov, ako sú lavičky, nábytok, ploty. Druhým je spôsob prevádzky, s ktorým môžete maľovať interiéry a fasády budov, ako aj iné veľké povrchy. Takáto variabilita robí tento nástroj užitočný ako v každodennom živote aj v priemysle.

Základom práce je x-boost turbín, ktorej môže byť nastavená. Najam maximálne parametre môže užívateľ farbiť až 15 kV. metrov za 6 minút. V tomto prípade je rozprašovací systém zaisťuje hladkú aplikáciu farby a laku. Pri nákupe prídavnej trysky bude zamestnanec schopný používať konštrukčné nátery s obilím na 1 mm. Jednotka W 590 Flexio prichádza v robustnom prípade, vďaka ktorej bude pohodlné skladovanie a dopravu. Stojí za to povedať, že táto sprejová farba je vhodná pre všetky druhy farby, pretože môže pracovať s hrubými materiálmi na základe vody a rozpúšťadiel do 4000 MPa a tekutých látok do 170 DIN.

Click & Paint System vám umožňuje zmeniť režim prevádzky a trysiek pre jeden pohyb, ktorý je veľmi užitočný pri kombinovaní farbenia veľkých a malých povrchov. Objem nádrže je 1,3 litre, takže zamestnanec môže na dlhú dobu využívať maľbu. V súlade s tým sa výrobca staral o dizajn, ktorých hmotnosť je len 1,9 kg. Dobrá gravitácia a funkčný pomer. Poloha sacej trubice môže byť zmenená tak, aby spotrebiteľ mohol pracovať nielen na horizontále, ale aj na zvislom povrchu.

Výkon je 630 W, produktivita 500 ml / min, priemer 2,5 mm dýz. Metóda rozprašovania materiálov HVLP. Rukoväť má reliéf prekrytie pre zlepšenie pohodlia a spojky. Spotrebitelia oslavujú účinnosť tohto modelu a počas používania v rôznych situáciách.

Okrem vyššie uvedených kvapalín môžete pracovať s disperziou, latexovými farbami, glazúrami, lakmi a prostriedkami na drevené materiály.

WAGNER W 950 FLEXIO

Profesionálny nástroj určený na farbenie prevažne veľkých povrchov z rôznych materiálov. Dôležitým rysom dizajnu je Pištoľ Dĺžka 70 cm, Čo umožňuje aplikovať farbu na fasády, stropy, špičkové steny a uhly miestnosti. Takáto funkcia je spôsobená priemyselným účelom vybavenia, ktorý môže byť použitý v stavebníctve. Tento model môže pracovať so všetkými hlavnými typmi farieb, ako sú latex, disperzia, vo vode rozpustné, ako aj striekací náter, drevené impregnácie a dekorácie látky.

Je možné regulovať množstvo spotrebovaného materiálu, Ktorý vám umožňuje konfigurovať produkt v závislosti od jeho tvaru, ako aj vyberte potrebnú horáku sami. Rovnako ako iné postrekovače WAGNER, je tu pohodlná reliéfna podložka na rukoväti.

Vzduchový systém zahŕňa nastavenie troch typov použitia – vertikálne, horizontálne alebo bod. Správne nastavenia vám umožňujú mať vysokú presnosť a plynulú farbu. Účinnosť tohto modelu umožňuje 6 minút na pokrytie povrchu 15 kV. merač.

Dôležitou súčasťou je prítomnosť samočistiaceho systému, ktorý nebol v predchádzajúcich modeloch. Je to táto funkcia, ktorá robí významnú uľahčujúcu prevádzku jednotky, ktorá je známa W 950 FLEXIO. Kapacita nádrže je 800 ml, ktorá stačí na dlhú dobu prevádzky. Hmotnosť úplného dizajnu je 5,8 kg, ale počas prevádzky používate iba zbraň, preto v tomto indikátore nie je zahrnutá závažnosť vzduchového čerpadla. Výkon dosahuje 525 ml / min, kapacita rozprašovania na výstup 200 W. Maximálna možná náterová viskozita 4000 MPa.

Podmienky používania

Dôležité pravidlo Pred použitím kolapsu je úplné nastavenie jednotky. Wagner Products majú niekoľko prevádzkových režimov, kde môžete nastaviť rôzne šírky horáka, ako aj striekací systém v závislosti od trysky. Nezabudnite skontrolovať maľbu, ktorá je najlepšie v vetranej miestnosti.

Predtým, ako budete pracovať, poskytnite prostriedky na ochranu dýchacích orgánov, predhadzovač pokrývajú všetok priestor, ktorý nemusí byť spracovaný. Vezmite si vážne výber farby a jeho zriedenie v požadovanom pomere s rozpúšťadlom, pretože nekonzistentnosť viskozity neumožňuje správne fungovanie výrobku.

Po každom postupe umyte postrekovač tak, aby farba nevyschla. To platí najmä pre prípady, keď sa aplikujú rôzne typy lakových materiálov v závislosti od trysiek.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: