Garland z žiarovky – ako pôvodne zdobiť dom vnútri a vonku?

#imagenull.jpg

Garland je dekorácia, ktorá priťahuje pozornosť a zvyšuje náladu ľuďom všetkých vekových kategórií. S ňou je ľahké zdobiť interiér domu nielen pre dovolenku, ale aj predstaviť ho do dizajnu miestnosti ako príležitostné príslušenstvo, ktoré mu poskytne účinok dokončenia. Veľká škála modelov vám umožní vybrať si optimálnu možnosť pre každý prípad a zdôrazniť individualitu jednej alebo inej miestnosti.

Plusy zdobenie lampy girlandy

S pomocou girlandy ľahko priniesť náladu dovolenky a radosti v interiéri. Jeho hlavnou črtou je, že je ľahké zdobiť dom s akoukoľvek štýlom. Vo väčšine prípadov je vnímaný ako samostatný kus dekor, a preto je povolený jeho vizuálny výber všeobecného dizajnu miestnosti.

Okrem toho Garland kombinuje nielen dekoratívne, ale aj praktické funkcie – Je to dodatočný svetelný zdroj, a preto je často zakúpený a používaný vlastníkmi ako nočné svetlo. Zároveň vytvára intímnejšie a estetické prostredie ako obyčajné lampy, vyplňujú miestnosť špeciálnu atmosféru. V závislosti od typu, dĺžky a tvaru, girlandu môže byť použitý nielen v dome, ale aj na ulici. S tým je ľahké vydať dizajn nádvoria súkromného domu a rozšíriť dôraz na niektoré ďalšie predmety dekor.

Podľa funkčnosti a prevádzky, okrem vysokých stupňov estetiky, môžete vybrať nasledujúce výhody girlandu.

 • Malá spotreba elektriny. Často je táto dôstojnosť základom pre získanie dekorácie mnohých ľudí. V závislosti od vzhľadu si môžete kúpiť model, ktorý nahradí nočné svetlo čo najefektívnejšie a osvetlí miestnosť. S ním nemôžete vytvoriť len slávnostnú náladu, ale aj ušetriť peniaze na zaplatenie za elektrinu.
 • Mobilita. Garland sa líši v malých rozmeroch a nízkej hmotnosti, takže ak je to potrebné, je ľahké ho preniesť z jedného miesta na druhé, rovnako ako umiestnené mimo dosahu tradičných svetelných zdrojov.

 • Jednoduché pripojenie. Ak chcete použiť girlandu, stačí ho pripojiť k zdroju napájania – zásuvku alebo batérií. Netrvá to veľa času a silu, nemusíte sa zaoberať komplexnými pokynmi a aspektmi pripojenia priamo do siete, na rozdiel od stien alebo klasických lustrov.
 • Bezpečnosť. Moderné modely sa vyznačujú vysokým stupňom spoľahlivosti a vďaka paralelne bude Garland naďalej pracovať správne, aj keď jedna z žiaroviek v reťazci vyjde. Väčšina modelov je chránená pred mechanickým vonkajším poškodením a nie sú prístupné deštruktívnym účinkom poveternostných podmienok.
 • Široký rozsah. Výrobcovia ponúkajú svojim zákazníkom veľký modelový rad produktov, ktoré sa líšia v mnohých parametroch od veľkosti svietidiel, končiacich ich farebným potrubím a vlastnosťami samotného Girlandu. To je dôvod, prečo nájsť optimálnu verziu pre jedného alebo iného prípadu nebudú veľmi ťažkosti.
Prečítajte si viac  Interiérový dizajn v klasickom štýle: Vyberte si luster

S pomocou girlandy je ľahké vyzdobiť dom a nádvorie, rovnako ako vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru.

Móda

Minusy môžete vyzdvihnúť vysoké náklady na kvalitný produkt. Týka sa to dizajnových verzií modelov vykonaných skúsenými majstrami. Zvýšenie a spoľahlivejší produkt, tým vyššie postava na jeho cenovku. Okrem toho je dosť ťažké vybrať si model, ktorý sa bude líšiť vo vysokom stupni trvanlivosti. Spravidla kupujúci viac priťahujú lacné viacfarebné analógy od málo známych firiem ako lepšie modely populárnych značiek. Girlanc lacných materiálov môže byť rýchlo schopný byť neprimerane, platí pre modely s konzistentným pripojením reťaze.

Odrody

Výber girlandu, je potrebné starostlivo preskúmať typy dekorácií dostupných na súčasnom trhu a ich rozdiely. Tradične, podľa stupňa účelu, girlandy môžu byť rozdelené do 2 skupín.

 • Modely pre ulicu. Spravidla sú lampy v nich veľké a vybavené dodatočnými prostriedkami ochrany pred mechanickým poškodením. Okrem. Zvýšili odolnosť voči zlému počasiu, vlhkosti a ostré skoky.
 • Modely pre domácnosť. Ľahká možnosť, spravidla, LED. Uzávery nižší stupeň osvetlenia ako predchádzajúca možnosť, ako aj malá dĺžka produktu.

Tiež prideliť nasledujúce typy modelov.

 • Univerzálny lineárny. Je to dlhý drôt s lampami postupne umiestnenými.

 • CHARLAND CONTRITAIN. Má ten druh záclon a platí spravidla, aby ozdobili steny. Sa líši na dlhých vetvách ďalších vodičov, ktoré nie sú prepojené.

 • Garland-Bakhroma. Od centrálneho drôtu, vetvenia rôznych dĺžok, ktoré môžu byť vzájomne prepojené. Zvyčajne má takýto výrobok malú dĺžku a používa sa na ozdobenie okien alebo políc.

 • Mriežka. Classic Street verzia, ktorá je natiahnutá cez akúkoľvek zónu alebo na stene, a má pohľad približný pre veľkú rybársku sieť s malými lampami.

 • Garland-Sosilla. Je to šnúra s vetvami vo forme krátkych pavúkov s LED diódami.

 • Duralitný. Má druh flexibilného kábla s LED diódami. S ním ľahko dávajú dekoráciu potrebnú formu.

 • Opasok. Moderný populárny model – mäkký kábel s čistiacimi zaoblenými mini-verše klasickej žiarovky, a nie LED.

Tieto výrobky sa aktívne používajú na výzdobu domu vo vnútri aj zvonku.

Typy, veľkosti a napájané lampy

Girlandy sa líšia od seba a použité lampy. Môžu byť rôznych veľkostí, foriem, farieb, moci. Prideliť nasledujúce typy.

 • Klasické mini lampy a mikroliky. Zvyčajne sa používa na vianočných dekorátoch a majú hrušku, predĺžený alebo okrúhly tvar.
Prečítajte si viac  Originálna podprsenka

 • Vedený. Najčastejšie sa používa na dekoratívny dizajn miestnosti na dlhú dobu.

 • Svietidlá EDISON GARLAND. Veľké klasické lampy, konzistentne spojené s jedným drôtom, môžu byť vymenené, napríklad luster v štúdiovom byte, navrhnutý v modernom štýle.

Ak je potrebné vypočítať napätie jednej lampy v girlande, potom musíte rozdeliť 220 voltov na ich číslo v dekorácii. V priemere jeden z nich spotrebuje viac ako 12 voltov. Moc v závislosti od veľkosti girlandu sa môže líšiť od 10 do 50 wattov. Pre priestory bude optimálna hodnota 25 a pre ulicu – 35 W.

Funkcie farieb

Moderný sortiment girlandy ponúka výrobky vyrobené v rôznych farebných riešeniach. Medzi nimi sú obzvlášť populárne s dekoráciami, ktoré sa skladajú z červených, bielych a ružových lampy. V závislosti od celkového smeru štýlu miestnosti a jeho farebnej palety, dekoratéri radia získať girlandy neutrálnych farieb. LED viacfarebné dekorácie sú však stále relevantné na vytvorenie novoročnej nálady.

Možnosti používania

Výber girlandu pre domácnosť alebo ulicu, je potrebné vziať do úvahy všetky nuansy od vnútra a končiace bezpečnostnú techniku.

Ako obývacia izba dekorácie

Obývacia izba je miestom, kde sa často zhromažďuje celá rodina. Preto je dôležité, aby bola táto miestnosť taká pohodlná a útulná. Vytvorte klasický lineárny alebo moderný okraj girlandu vytvorí takúto atmosféru. Spravidla, s jeho pomoc nakresliť police alebo stenu. Je dôležité, aby bola z oblasti REACH, ak v dome sú malé deti. Pri výbere výrobku je najlepšie zostať na dekorácii svetla, neutrálneho tieňa. Curland Curtain alebo modely s veľkými lampami sa stanú vynikajúcou možnosťou pre obývaciu izbu, zdobenú v modernom štýle.

V škôlke

Detská izba by mala vytvoriť rozprávkovú atmosféru pre svojho malého obyvateľa. Garland je skvelá pre to. Obzvlášť často s jeho pomoc zostaviť kavalérie cez posteľ. Padajúce zaspať, dieťa sa teší upokojujúce blikanie svetiel, navyše, takáto dekorácia môže pomôcť deťom, ktorí sa bojí temnoty. Pre staršie deti môže byť Garland objektom pre hry – Samonaučených sadajov sú často vypracované s ním. A dospievajúci môžu na to, aby vyjadrili svoju individualitu a vytvorili atmosféru pohodlia pre seba.

Žiadosť o Nový rok a Vianoce

Zimné prázdniny nemôžu robiť bez slávnostného blikania mnohých multi-farebných girlandy v spojení s ďalšími novoročnými dekoráciami. V tomto období roka sa Garland aktívne zdobená ulicou a priestormi. Aby ste to urobili, najčastejšie sa používa girlands – iccúchy, zrkadlenie, okraj, a strom je zdobený klasickými lineárnymi modelmi.

Prečítajte si viac  Epoxidové svetlá - Originálna domáca dekorácia

Nápady na ulici

Zvyčajne ulica zdobia dlhé girlandy s veľkými lampami, napríklad Edison. Na ulici sa tento produkt používa ako dodatočný svetelný zdroj, takže je dôležité starať sa o to, aby sa model najviac spĺňa požiadavky osvetlenia. Ak sa nachádzajú stromy na nádvorí súkromného domu, lineárna girlanda sa stáva bežnou myšlienkou ich dekorácie, ktorú môžete veriť trupu alebo pobočiek. Aj s pomocou tohto produktu, môžete urobiť altánok alebo miesto na rekreáciu, zdobia vstup do domu. Často sú steny domu zdobené, aby zdôraznili jeho štýl a priťahujú okolo seba.

Bezpečnostné tipy

Dekoračný dom, Nezabudnite na bezpečnostný technik.

 • Pred pripojením girlandu sa najprv potrebujete starostlivo preskúmať výrobok pre poruchy a holé vodiče, a tiež sa uistite, že ich hustá izolácia.
 • GirlAnd, navrhnutý pre domácnosť, nemožno používať na ulici, aby sa zabránilo možným uzáverom počas kvapiek počasia a teploty.
 • Udržujte girlandu starostlivo, vyhnúť sa prachu a mechanickému tlaku.
 • Neodporúča sa zavesiť girlandy vedľa osobných materiálov, ako aj postrekovať podobné látky vedľa nich.

Po použití girlandu je potrebné, aby sa pred zložením dal trochu času na chladenie.

Krásne príklady

Mikrolmp Garlands sú najlepšie doplnené o veľké objekty. Krásne riešenie bude kombináciou šumivých žiaroviek s lietajúcou handričkou. Dekoratéri najčastejšie používajú takú girlandu v dekorácii spální, obzvlášť veľkolepé to vyzerá s caustichens. Kombinácia bielych priesvitných plátnov a svetlých girlands robí dutiny ešte viac vzduchu, a večer vytvára atmosféru coziness a pacifikácie.

Často sa girlandy s udateľnými lampami používajú na výzdobu stropu miestnosti, ktorého interiér je vyrobený v modernom štýle. Najmä štýlové lineárne girlandy sa budú pozerať na drôt na pozadí bieleho stropu.

Extrémne vyzerá ako girlands, umiestnené vo vnútri sklárskej nádoby: plechovky, fľaše, loptu a t. D. Takéto výrobky môžu byť použité namiesto nočnej lampy, ako aj ozdobiť ich pomocou políc v miestnosti.

Produkty curtain často sa používajú na navrhovanie okien. V agregácii s ľahkou handričkou závesov, takéto modely vyzerajú veľmi krásne zo strany miestnosti, a z ulice.

Klasická výzdoba fasády budovy je girlanda vo forme strapca alebo opona umiestneného pod strechou. Takéto výrobky sú tiež vypracované okná a steny domu.

Ako dokonale používajte elektrické girlandy po celý rok, pozrite sa na nasledujúce Vido.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: