Škandinávske štýlové lustre

Obrázky s prírodnými motívmi a morskými témami, rodinnými fotografiami na bielych stenách, minimalizmus v nábytku prinesie interiérový dizajn škandinávskeho štýlu. Laconicity a jednoduchosť v usporiadaní miestnosti neprenášajú predstavivosť a naplňte atmosféru s ľahkosťou a pohodlím domova.

Dnes je škandinávsky štýl hitom medzi návrhármi a vlastníkmi bývania. Interiérový dizajn závisí od každého príslušenstva. Jedným z hlavných prvkov dekor sú pôvodné lustre v škandinávskom štýle s ďalšou funkčnou a praktickou hodnotou.

Ako si vybrať?

Prilepte na niektoré funkcie štýlu, môžete si vybrať produkt:

 • Luster, podobne ako akékoľvek iné osvetľovacie zariadenie, by mali vyzerať harmonické vo vytvorenom interiéri miestnosti a kombinovať s nábytkom.
 • Voľba výrobku je naklonený smerom k prirodzenosti materiálu výrobcu v jednom farebnom dizajne.
 • Návrhový model osvetľovacieho zariadenia musí byť vyrobený v zdržanlivom štýle.
 • Izby by mali byť dobre osvetlené. To hovorí prevažne veľké okno a dvere obsiahnuté v tejto oblasti.
 • Luster, lampy sa zakúpia len na konci opravy a kompletného nábytku.

Pri výbere modelu, dizajnu, farby osvetľovacieho zariadenia, odborníci odporúčajú čakať na dokončenie práce na celkovom štýle interiéru a nábytku izby.

Dizajn

Lustre v škandinávskom štýle sú strop alebo závesná konštrukcia, zvyčajne s drevenými alebo kovovými prvkami. Možnosti svetelných zdrojov sú rôznorodé: z edisonových žiaroviek a svietidiel v kovovom okraji na zosuvy pôdy a masívne lustre.

Škandinávsky štýl je neoddeliteľný v jasnom osvetlení a veľkom priestore. Funkcia osvetlenia v tomto interiéri – dodatočne obohatenie svetla. Správne geometrické tvary poskytnú duch škandinávskej rafinácie a silu vnútorného temperamentu.

Jedným z charakteristických vlastností škandinávskeho štýlu je viacúrovňové osvetlenie. V interiéri, okrem centrálneho luster, musia byť prítomné lampy, stenové podprsenky, všetky druhy svietidiel.

Stylistický charakter je často zdôraznený skratkou stropných svietidiel na nízkej úrovni, najmä v zvýraznenej rekreačnej oblasti, alebo nad kuchynským stolom. Je potrebné vziať do úvahy, že konštrukcia takéhoto osvetľovacieho zariadenia je kompaktnejšia, nezasahovala do voľného priechodu v miestnosti.

Materiály a farebný klírens

Biela farba – definovanie v dizajne častí lusteru škandinávskeho štýlu. Táto farba farba môže vyplniť miestnosť teplejšou a priateľskou atmosférou. Vzhľadom na narodenie prírody, pôrodné pôrodné cestovanie, morské cestovanie, kontrastné tóny môžu byť zahrnuté do kvetov.

Noble buk, červený dub, breza, orech – základný povrchový materiál škandinávskych dizajnérov. Kvalita a prirodzenosť výrobného materiálu sú hlavné charakteristiky scandinávskych výrobkov. Tiež zaujímavé modely výrobkov so zahrnutím takýchto materiálov, ako je tkanina, papier, kov, sklo.

Miesto v interiéri

V kuchyni, jedáleň sa zvyčajne teplota mierne zvýšila a vlhkosť je prítomná. Každý luster, najmä so zahrnutím malých prvkov, bude vystavený rýchlemu znečisteniu. Na zariadení usadí páry s tukom, prachom, pretože výsledok je špinavý, tvrdý. V súlade s tým, papier a tkanivové produkty sa neodporúčajú inštalovať v týchto miestnostiach.

Perfektná verzia zariadenia kuchynského osvetlenia musí byť čo najjednoduchšia. Výrobný materiál – nevyhnutne strom pokrytý lakom alebo natretými alebo sklom. Pre inštaláciu v kuchyni sa odporúčajú funkčné a praktické produkty s dlhodobou prevádzkou.

Škodinavia štýl je schopný priniesť pokoj a harmóniu v detských komorách. Univerzálne a moderné druhy výrobkov budú vždy relevantné pre meniace sa záujmy rastúcich detí. Módna možnosť bude slúžiť girlande z guľôčok, môžu ozdobiť zrkadlá, záclony v škôlke.

Obývacia izba je relevantná pre luster so zahrnutím akéhokoľvek materiálu. Môže to byť nástroje z papiera alebo dreva, krištáľ. Lustre vo forme sviečok budú vyzerať originál, ktorý dá určitú atmosféru tajomstva.

Edison Univerzálne žiarovky, lucerny v kovovom rámčeku, lampy vo forme svetlometu alebo lampy budú svietiť nad obľúbenou stoličkou na čítanie. Môžete si tiež vybrať niekoľko lampy v lampách.

Škandinávsky štýl znamená veľa svetla a viac priestoru. Preto si môžete bezpečne vybrať lustre s objemovým dizajnom, ktorý má inú geometrickú štruktúru.

Zvláštnosť

Existuje množstvo charakteristických vlastností osvetľovacích zariadení v škandinávskom štýle:

 • Monochromatická škála textúr materiálu, ale nie odtiene.
 • Charakteristika prírodných materiálov, ako sú textil, drevo.
 • Laconicity a obmedzenia v dizajne.
 • V každom riadku sú prírodné vlastnosti lúpané, primárne sa používajú prírodné a prírodné farby.
 • Kovové a drevené prvky môžu byť pridané do konštrukcie stropu.
 • Kuchynské stropné svietidlo by nemalo zodpovedať štýlu, ale aj ľahko sa starať a čistý.
 • Pri výbere osvetľovacieho zariadenia v obývacej izbe by ste sa nemali zastaviť na komplexnom dizajne.
 • Lustre sú ďalším prvkom interiéru. Výber veľkých modelov je však potrebné pripraviť, že luster bude centrom pozornosti.

7

Fotografia

Viac luster v škandinávskom štýle môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: