Lustre v prísnych čiernych tónoch

Čierna farba je veľmi stručná a dokonca univerzálna. Používa sa vo všetkých oblastiach, vrátane v interiéri. Na takejto neoddeliteľnej časti každej miestnosti, ako je luster, čierne odtiene vyzerajú striktne a zároveň atraktívne. S touto farbou v interiéri je vytvorená poznámka k tvorivosti a exkluzivitu. Ale pri výbere takýchto modelov musíte venovať pozornosť viacerým vlastnostiam, ktoré sú v ňom obsiahnuté.

Modely a formuláre

Návrh stropných svetiel nie je obmedzený na niekoľko modelov, existuje mnoho možností, podľa vlastností formulárov a veľkostí.

 • Prvý typ osvetľovacích zariadení – Stropný luster. Je pripojený k povrchu stropu a nemá kábel pre platifikácie. Takéto prílohy spoľahlivo upevňujú konštrukciu a aby bolo vhodné pre malé miestnosti s nízkymi stropmi.
 • Je tu tiež Pozastavený typ luster, ktoré sú pripojené k stropu s káblom. Môže mať inú dĺžku, a často kvôli tomu, že výrobok môže byť dosť veľký. Niektoré modely majú dĺžku kábla viac ako merač, ktorý vám nedovoľuje inštalovať podobné modely v malých izbách.

Oba typy lustrov môžu mať plafóny a rámy rôznych tvarov. Keď je čierna farba zvolená pre osvetľovacie zariadenie, stojí za to venovať pozornosť geometrii a štruktúre plafu.

Pre pozastavené tmavé lustre sú charakterizované nasledujúcimi modelmi:

 • Produkty s tkaninovým žiarivým lichobežníkom alebo kužeľovým tvarom. V dizajne môže existovať jeden veľký lámp alebo niekoľko malých, rámových lustrov, spravidla z kovu. Samotné žiarovky sú často napodobňujúce sviečky a v zahrnutom stave výrobku vyzerať veľmi romantické – nie príliš jasné svetlo prechádza cez priesvitný, vlnitý svetlomet.

Spodná časť lustréra môže byť vybavená lesklým čiernym suspenziou, ktorý navyše odráža svetlo od lampy.

 • Dizajny s kupolovými plášťmi sú veľmi populárne, okrem hlavného kábla, často sa dodávajú s ďalším čiernym káblom. Vytvára imitácia skutočnosti, že konštrukcie lampy sú vybavené vodičmi alebo visieť na tenkej šnúrke. Vnútorný povrch kopule sa zvyčajne utrpel v žltej alebo oranžovej.

 • Niekedy závesné lampy majú komplexný dizajn, ktorý napodobňuje Candelabra. Kábel je vyrobený vo forme zlatý reťazec, ktorý dáva dizajnu ešte luxusnejšie a chytľavé.
 • Pre niektoré štýly sú transparentné plaffy vybrané z čiernych prútov, vyrobené vo forme obrátených palív. V podobnej interpretácii, čierna farba „nekradne“ osvetlenie a vyzerá striktne a stručne.

Na stropných modeloch je čierna stelesná svojím vlastným spôsobom:

 • Niekedy je čierna len základ. Na cikcanom alebo zakrivenom ráme sú plaffery kontrastných. Vzhľadom k tomuto recepcii sa lampa nevyzerá dotrivuje, že čierny odtieň úspešne „riedi“ celý dizajn.
 • Medzi stropnými výrobkami sú okrúhle alebo štvorcové ambashed štruktúry. Šumivé odpruženie niekedy spadajú priamo z lampy. Pohľad je lusterom skutočne luxusného, ​​ale nevyzerá to vzdor.
 • Niekedy hlavný rámec čierneho stropného luster má plochý tvar, stáva sa to vo forme určitého geometrického tvaru. Svietidlá sú rovnomerne okolo obvodu rámu.
 • Kovové konštrukcie sa často odchádzajú zo stropu. Sofistikované vzory a tenké tkáče robia luster skutočne elegantný.

Materiály a dekor

Je to dôležitý materiál, z ktorého je stropné svietidlo vyrobené.

Vďaka popularite je niekoľko typov materiálov:

 • Kov sa často používa na vytvorenie rámcových rámov. Je spoľahlivý a trvanlivý, má vysokú pevnosť. Niekedy existujú lustre s plne kovové puzdrá. Sú vyrobené vo forme sviečkových držiakov alebo dosiek tvoriacich tvar lopty.
 • Kvalifikované umelecké diela v rámci kovania sú pôvodné železné konštrukcie. Sú vyrobené podľa komplexnej technológie, niekedy sa skladajú z rôznych línií medzi sebou. Takéto lustre priťahujú pozornosť tomu v niektorých domoch sú ukazovatele bohatstva.
 • Plafóny sú pripevnené k rámu s použitím armatúr, ktoré sa tiež často vykonávajú v tmavých odtieňoch. Táto technológia sa používa hlavne vo výrobkoch s niekoľkými lampami vyrobenými vo forme sviečok alebo kužeľov.

 • Čierne lustre s armatúrami vyrobenými pomocou chrómu vyzerajú zvláštne v interiéri. Vďaka lesklým prepadom, výrobky nevyzerajú príliš tmavé a úspešne kombinované s mnohými interiérovými štýlmi.
 • Mnohé tmavé modely sú vybavené príveskymi z kontrastu alebo podobných tónom materiálu. Niekedy je suspenzia vyrobená z vitráže s prvkami rôznych veľkostí. Môžu tiež pozostávať z identických prvkov a visieť, ako perly. Najdrahším materiálom je kryštál, ktorý tvorí veľmi svetlé prečerpanie svetla.

Kryštálové suspenzie sú organicky vyzerajú aj na tmavom produkte a robia lustre skutočne luxusných lustrov.

 • Pre niektoré interiérové ​​smery sú lustre vyrobené z tmavého dreva bežné. Plafóny môžu mať veľké vlastnosti alebo geometrické siluety. Niekedy sú otvorené drevené závity alebo duté gule, v strede je lampa. Strom nie je taký typický materiál na výrobu svietidiel, takže to bude vyzerať originál v akejkoľvek miestnosti.
 • Pre mnoho štýlov sú plastové lustre populárne. Môžu mať rôzne formy a veľkosti. Tento materiál nie je drahý, ale používa sa na navrhovanie štandardných aj exkluzívnych modelov lusterov.

Farebné kombinácie

Čierna neznamená pochmúrovú. Stropné svietidlá môžu byť nielen uhlie, ale tiež Iné tmavé odtiene, ktoré dávajú osvetľovacie zariadenia štýlové a non-koliesko.

 • Matte Black original v kombinácii s farebnými a transparentnými textúrami. Podobné produkty vyzerajú veľmi pevné. Nevyzerajú ťažkopádne kvôli nedostatku brilancie.
 • Tmavý lesk je často zakotvený na kontraste. Ak má vonkajšia časť stropu diskrétny odtieň, vnútorná časť je vyrobená v jasnej farbe.
 • S cieľom pridať luxusné lustre, čierna farba v kombinácii so zlatom. Zlatý Tump sa používa na suspenzie, káblovom a armatúr.

 • Pre tých, ktorí uprednostňujú skromnejšiu možnosť dizajnu, je vhodná kombinácia čiernej striebre. Zapínanie striebornej farby vyzerajú skromne a zároveň veľmi zvláštne.
 • Plastové výrobky často kombinujú čierne a biele farby. Kontrastné výkresy môžu byť vykonané na nich, niekedy čiernobiele modely sú vybavené výtlačkami.
 • Skutočné v mnohých štýloch vyzerá luster s pruhovaným flappon. Jednoduchosť a univerzálnosť – Hlavné vlastnosti takýchto modelov. Na rozdiel od čiernej, môžu existovať prúžky akejkoľvek farby – z kyseliny k skromnému a zdržanlivosti.

Tipy na výber

Ak sa chcete mýliť s výberom osvetľovacieho zariadenia, pamätajte, že luster je charakterizovaný určitou Súbor značiek, ktoré sú charakteristické znaky produktov od seba.

 • Svietidlá môžu byť vyrobené v rôznych krajinách. Najkvalitatívnejší je nemecký, taliansky, rakúsky, španielsky a maďarský lustre.
 • Je dôležité si dovoliť výrobok na určitý štýl. Vo všeobecnosti môžu byť osvetlené zariadenia rozdelené na 2 typy – klasické a moderné. Všetky štýly patriace k klasike majú podobné funkcie, ale s modernými smermi je potrebné byť opatrní, pretože niektoré koncepty sú v podstate odlišné od seba.
 • Pre niektorých kupujúcich je dôležitá exkluzivita výrobku. Aby ste vytvorili jedinečný luster, môžete využiť služby dizajnéra, ale dizajnérske produkty budú stáť viac.

 • Výber luster, zvážte, ktorá miestnosť bude. Je dôležité vziať do úvahy hlavnú funkciu miestnosti pred zastavením voľby na konkrétny model.
 • Aby osvetľovacie zariadenie vyzeralo krásne, premýšľajte o svojej kombinácii s textúrami v miestnosti a farbou stien a stropom.
 • Venujte pozornosť zložitosti starostlivosti o luster. Niektoré výrobky vyžadujú veľmi opatrnú a časovo náročnú starostlivosť. Ak nemáte dostatok času na to, aby ste to mohli vykonať, vyberte si najjednoduchšie na formulári štruktúry.

Čierny luster v interiéri

Čierne lustre sú inštalované v rôznych miestnostiach. Do každej stránky domu vyberte špeciálne modely, ktoré zdôrazňujú účel miestnosti a budú vyzerať najvhodnejšie.

 • V obývacej izbe Môžete si vybrať veľké prívesné lustre. Táto miestnosť je zvyčajne jedným z najviac rozmerov, takže by ste sa nemali báť urobiť vizuálne zameranie na lampu. Námestie modely alebo dvojfarebné lustre iných geometrických tvarov sú vhodné zo stropných vzorov.
 • V spálni V podstate sa používajú aj celkové produkty. Často je čierna farba kombinovaná s bielou, pretože svetlé odtiene sú vítané v spacine. Niekedy sú produkty vybrané s lampami z tkaniny, farby a ornament na nich môžu echo s inými prvkami textilu.

 • Pre kuchyňu vhodnejšie vybrať si jednoduché plafpony, ktoré nepreťažujú situáciu. Inštalácia viac materských výrobkov je prípustná, ak je varná zóna kombinovaná s jedálenským kútom a medzi nimi neexistujú jasné hranice.

Nezabudnite, že ak sa lustre nachádzajú na čiernom strope, potom ich tmavá farba musí byť zriedená prídavným odtieňom, aby sa lampa nezlučovala s povrchom stropu.

Luster nie je len dôležitý, ale aj krásny detail interiéru. Ak chcete nastavenie v miestnosti skutočne pôsobivé, zastavte si svoj výber na čiernych lustre.

Podobné modely, S výhradou kompetentného výberu, robia situáciu vo vašej domácnosti nezvyčajné a dávajú izby extra pohodlie.

Čierny luster Review Pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: