AIC KJF-20B06

Získané z1 miesto v hodnotení:

NAJLEPŠIE ČISTIČKY VZDUCHU S VIACSTUPŇOVOU FILTRÁCIOU

Prejsť na hodnotenie

Charakteristika AIC KJF-20B06

Hlavné funkcie

Označenie spotrebičačistenie vzduchu
Spotreba energie50W
Obslužná plocha40 qv.

Čistenie vzduchu

Kapacita čistenia vzduchu (CADR)200 kociek.m/h
FiltrePredčistenie, HEPA filter, fotokatalytický filter, filter s dreveným uhlím

Funkcie

Ionizáciaje tu
UV lampaje tu
InštaláciaPodlaha
Napájaniesieť

Comfort

Manažmentelektronické, displej, časovač, diaľkové ovládanie

Rozmery a hmotnosť

Rozmery (ŠxVxH)360x500x180 mm
Hmotnosť6 kg

Recenzie na AIC KJF-20B06

Výhody:Aké by mohli byť výhody plastového boxu?!
Nevýhody:NIE je to zvlhčovač vzduchu !!!
Nevýhody:Hanbím sa pripomenúť, ako som bol podvedený v internetovom obchode, požiadal o radu a kúpil tento „zázrak-divice“ bez toho, aby som všetko riadne skontroloval. Nie je o čom diskutovať, peniaze do kanalizácie, v predtým napísaných recenziách s hodnoteniami 1 a 2 je stokrát viac pravdy ako vo všetkých pozitívnych dohromady. Všetko v čínštine: farebné svetlá sa rozsvietia, vzduch sa pohybuje, ale nie je tam žiadny filter a nebude, čo je vo vnútri a ako je vyrobený, nikdy nebude fungovať ako filter!!! Nevyžiadaná a lacná.

Údaje potlačené používateľom


Výhody:Krásne, ľahko prenosné, diaľkové ovládanie (veľmi malé, už som ho stratil) pravdepodobne vyčistí vzduch. Na filtre som sa ešte nepozeral, kúpil som ho pred týždňom.
Nevýhody:Všetci hovoria, že je veľmi tichý, ale nie je tichý, je veľmi hlasný. Možno mám chybný((
Nevýhody:Kúpil som to pred týždňom, pretože trpím alergiou na peľ brezy.Pravdepodobne čistí vzduch. Na filtre som sa ešte nepozeral, kúpil som ho pred týždňom. Všetci píšu, že je veľmi tichý, ale nie je tichý, je veľmi hlasný. A možno mám chybu (( Silne hučí, myslel som si, že môj zvlhčovač je hlasný, ale ukázalo sa, že zvlhčovač je 10 krát tichší ako AIC KJF-20B06 v nočnom režime. Ventilátor je naozaj trochu počuteľný, ale okrem ventilátora tiež veľa bzučí a pri rôznych rýchlostiach bzučí rovnako, len hluk ventilátora sa znižuje. V noci ho vypínam, keď dieťa spí, dokonca sa budím na zvuk zvlhčovača . Nevýhodou je, že na filtroch nie je žiadny indikátor znečistenia a žiadne pokyny, ako sa o ne starať (umývať vo vode alebo nie), hovorí len raz za mesiac vyčistiť a raz ročne vymeniť

Mariana Dovčenko


Výhody:Kúpené na použitie v novom nájomnom byte, t.. Bol veľmi prašný a máme dieťa. Veľmi tichý, najmä v nočnom režime. Skutočne účinná čistička vzduchu, o čom svedčí aj výrazné stmavnutie náhradného filtra.
Nevýhody:Je ťažké nájsť náhradné filtre. Žijem v Petrohrade. si musia objednať Z Bratislavy. Svietiace ikony na displeji sú v tme sotva viditeľné. Nie je možné skontrolovať funkčnosť UV lampy a ionizátora, t.. nevidí ich. Záruka výrobcu sa nevzťahuje na samovoľné otváranie.
Nevýhody:Čistič sa používa druhý rok, takmer nepretržite. Žiadne sťažnosti.

Stánok Philip


Výhody:Zaberá veľmi málo miesta a je celkom tichý.
Nevýhody:V príručke nie je popísané, ako diagnostikovať poruchu fotokatalytického filtra, UV lampy a ionizátora samostatne. UV lampa a ionizátor pracujú spoločne, prečo ich nezabezpečiť, aby pracovali samostatne?
Nevýhody:Celkovo som s nákupom spokojný, nie je to drahé a vďaka prúdeniu vzduchu a čisteniu vytvára akúsi sviežosť vo vzduchu. Je tu obrovská nevýhoda: skutočnosť, že vám pri kúpe nikto nepovie, že jednotka je funkčná. Môžete skontrolovať napríklad ventilátor a UV lampu, ale funguje ionizátor?? Jeho činnosť je tichá, bez svetla a zápachu. V tomto prípade vám oficiálny predajca odporúča obrátiť sa len na servisné stredisko, kde vám túto otázku zodpovedia za ďalších 800 Euro.

Vasiliev Alexey


Výhody:dizajn, potrebné funkcie. Ionizácia a ultrafialové žiarenie sú vypnuté!!!, Žiadny hluk, naozaj svieži, spočiatku dokonca závratný)
Nevýhody:Zatiaľ nie (možno sme dostali falzifikát.).. ????((((
Nevýhody:POZORNE ČÍTAJTE, OTÁZKY! PONÚKAME 6000P, BOLI 7900. KEĎ SOM VOLAL, POVEDALI, ŽE SA NEBOJTE, ŽE TO NIE JE FALOŠNÝ! Dostali sme čínsky VÝROBCU!!! Je na ňom napísané, že je vyrobený v Číne. Žiadne sériové číslo, a box a rýchly sprievodca – všetko v ruštine len hovorí, že je to kórejská spoločnosť, ale všeobecne, uvedené na internete, že v skutočnosti AIC-talianska spoločnosť. NEVYŽADUJE nikoho, kto cíti plast – zoberte vrecko z filtrov:) Dokonca aj čínska verzia sa nám veľmi páči ;)) odporúčame! Výber trval 1,5 dňa! To najlepšie za rozumnú cenu. Zatiaľ funguje

Noviková Julia


Výhody:Výborne zachytáva prach zo vzduchu, je celkom tichý, má veľa režimov prevádzky.
Nevýhody:Drahý, ale stojí za to.
Nevýhody:Tento čistič vzduchu používam už viac ako 4 mesiace. Pracuje každý deň takmer nepretržite pri minimálnom výkone, na filtroch sa medzitým usadzuje obrovské množstvo prachu. Ku kvalite práce nemám žiadnu kritiku – naozaj veľmi dobre udržuje prach a zbavuje sa nežiaducich pachov. Ak máte problém so zlou kvalitou vzduchu vo vašej domácnosti a máte dostatok peňazí, odporúčam vám ho.

Orlov Ivan


Výhody:Skvelá čistička vzduchu.
Nevýhody:Žiadne.
Nevýhody:Kúpili sme ho s manželkou pred narodením dieťaťa. Kúpil som ho v obchode so zdravotníckymi potrebami. Žijeme na rušnej ulici v centre Petrohradu. Prachu bolo vždy priveľa. Doma má tiež mačku, ktorá je veľmi chlpatá a lína. Množstvo prachu a vlasov sa od jeho inštalácie výrazne znížilo (nemusím teraz utierať prach dvakrát týždenne). Nie som astmatik a nevšimol som si veľkú čistotu, ale po týždni používania som filter vytiahol a bol som zdesený. Bolo tam toľko prachu a vlny, že som si nemyslel, že stojí za to kupovať viac. Tí, ktorí nedokážu rozlíšiť a cítiť plast, pravdepodobne filter nerozbalili, je v celej látke. Funguje veľmi ticho, najmä v nočnom režime (tiež stlmí podsvietenie), moja manželka, ktorá sa zobudí pri najmenšom hluku, je spokojná. Pepper, má veľmi kvalitný plast a diaľkové ovládanie funguje skvele.

smirnov roman


Výhody:Pohodlné balenie, pekné diaľkové ovládanie, tiché.
Nevýhody:Príšerná konštrukcia, hrozný zápach pri chode, neionizuje vzduch, nečistí vzduch a neodstraňuje pachy! Ostatné informácie nájdete v komentári.
Nevýhody:Kúpil som túto jednotku na čistenie detskej izby od prachu. Po kúpe som sa rozhodol, že túto jednotku do detskej izby nezaradím a skontrolujem jej prácu v inej miestnosti. Zapol ju na plné obrátky. Po 30 minútach v miestnosti to nebolo cítiť čerstvé, ale lacné plastové. Ja sama nie som alergická, ale dokonca ma brnilo v nose. Myslel som si, že je to možno ionizátorom vzduchu. Vyvetral som miestnosť, vypol ionizáciu a nechal „čistič“ zapnutý ďalších 30 minút, výsledok je rovnaký – nepríjemne zapácha. Rozhodol som sa skontrolovať, ako vlastne čistí vzduch. Prívod vzduchu by sa mal nachádzať v blízkosti otvorov, preto som na otvory zatriasol suchým uterákom. Bol slnečný deň a prach z látky bol jasne viditeľný a videl som, ako sa pokojne usádza na podlahe, kde odpočíva. A len vo vzdialenosti menšej ako 10 cm od zariadenia boli niektoré častice nasaté, ale či zostali na filtri alebo odleteli späť do miestnosti, neviem povedať. Má veľmi jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť nepríjemných pachov – overil som si to tak, že som vybral z polievky ružičkový kel a položil som ho k vetracím otvorom. Miestnosť páchla ružičkovým kelom a plastom. Po dni testovania som vzal veci späť do obchodu. Zhrnutie: čistí vzduch – nie, neodstraňuje zlé pachy – nie, ale vytvára ich ionizáciu vzduchu – nie, má UV lampu – nemôžem povedať, pretože som zariadenie nerozobral, ale vážne pochybujem, že vzhľadom na všetky vyššie uvedené skutočnosti vôbec plní svoje funkcie.

Balukov Maxim


Dobré body:Nie
Nevýhody:Kúpil som ho pred týždňom v internetovom obchode. Chybný plast na puzdre. Miestami je odretý, vidno, že ide o nekvalitný plast, diaľkové ovládanie funguje sporadicky. Je tichý len pri minimálnej rýchlosti… čistička vzduchu bola testovaná vo všetkých režimoch, nemá žiadny účinok a kvalita vzduchu sa nezmenila, neodstraňuje zápach, ionizácia nie je prítomná. Som alergický a dlho som si vybral čistič, kúpil recenzie na „Yandex mark“…. Teraz už viem, že je to podvod. Tento box nie je vôbec potrebný. Pokúsi sa získať moje peniaze späť.

Údaje potlačené používateľom


Výhody:Displej, diaľkové ovládanie (s diaľkovým ovládaním), veľmi tichý – čo potešenie .
nevýhody:v prevádzke menej ako mesiac, zatiaľ nezistila .
Nevýhody:Dobrý systém čistenia . To pravé do detskej izby . Čítal som, že filter potrebuje starostlivosť . Zatiaľ je to dobré – žiadne poruchy . Áno a dobrý dizajn . Vo všeobecnosti zatiaľ uspokojivé .

Nikita Strafilov

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: