AiRTe AW-615

Prevzaté3 miesto v hodnotení:

Najlepšie umývačky vzduchu

Prejsť na rebríček

Funkcie AiRTe AW-615

Všeobecné špecifikácie

Účel spotrebičačistenie / zvlhčovanie vzduchu
Príkon40 W
Obslužná plocha56 štvorcových stôp.

Zvlhčovanie

Typ zvlhčovačatradičné
Kapacita nádrže na vodu6
Prietok vody400 ml/h
Hygrostatje tu

Čistenie vzduchu

Kontrola čistoty vzduchuje tu
FiltreFilter HEPA

Funkcie

Variabilná rýchlosť ventilátora/intenzita odparovaniaje tu
InštaláciaPodlahové, stolové
Zdroj energiesieť
Ďalšie informácie12-hodinový časovač

Comfort

Kontrolaelektronické, displej, časovač
Wi-Finie
luetoothnie
Označenienízka hladina vody
Úroveň zvuku29 dB

Rozmery a hmotnosť

Rozmery (ŠxVxH)370x400x245 mm
Hmotnosť6.16 kg

Recenzie pre AiRTe AW-615

Výhody:Jednoduché rozobratie, pekný dizajn
Slabé stránky:Zabudovaný vlhkomer ukazuje náhodné hodnoty – vzduch je vlhký (miestnosť s rozlohou 15 m2.m po 2 dňoch používania), ale hodnota na displeji nepresahuje 25 %

S

 • chkov Vladimir
  Výhody:+Veľmi normálny, nie otravný dizajn. +Možnosť doplnenia bez vypnutia spotrebiča.
  Nevýhody:-Extrémne neúčinné zvlhčovanie. -Vysoká hladina hluku. -Neinformatívne kukátko hladiny vody. -Bzučanie tlačidiel je hlasné. -Nehromadí prach. Pokiaľ nie je na vlastnom tele.
  Nevýhody:Zvlhčovač vzduchu som si želala už dlho, pretože som trpela na nosné. S príchodom dieťaťa sa rozhodol konečne kúpiť. Bolo dôležité, aby bol hluk čo najmenší, aby sa dieťa nezobudilo, a ja sama som zvukárka, takže môj sluch je veľmi citlivý. Navyše naša voda nie je veľmi dobrá ani po filtri, takže všetky ultrazvukové modely okamžite odpadli kvôli možnému bielemu plaku. Naše batérie sú v zime na minime – doslova len toľko, aby udržali chlad na uzde. To znamená, že po troch mesiacoch používania sa len raz podarilo zvýšiť vlhkosť v miestnosti s dĺžkou 16 metrov na 55 % a v tom čase sa sušila bielizeň a ja som celú miestnosť a záclony pokropil vodou z rozprašovača. „Nápoje“ zvlhčovač vzduchu za deň 2-3 litre vody, miestnosť je neustále zatvorená (musel som si zvyknúť na všetky domáce zatvoriť spálňu), od rána do večera zvlhčovač beží na maximálnu rýchlosť, ale v noci je nastavený na minimum. Vlhkosť vzduchu večer je zvyčajne okolo 48 % a ráno klesá na 38 % (štandardná vlhkosť bez jednotky je približne 32 %). O akých 56 metroch hovoríme v popise, ak stroj nezvládne 16 metrov?? V dôsledku toho sa zvlhčovanie miestnosti stalo skutočným problémom: nielenže musíte každý deň alebo dokonca dvakrát denne naliať vodu, ale musíte tiež ručne meniť nastavenie výkonu, nechať otvorené dvere a niekoľkokrát denne pokropiť miestnosť ďalšou vodou. Hluk pri maximálnej rýchlosti je jednoducho hrozný. Nemôže spať ani na strednom z nich. Pri nízkom nastavení beží ticho, ale je takmer nepoužiteľný, ak nie je v blízkosti hlavy. Niekedy môže veľmi hlasno bublať. Tlačidlá majú veľmi hlasné pískanie, v noci nemôžete zmeniť režimy alebo zapnúť, ak zabudnete, aby ste nezobudili rodinu. Kukátko na hladinu vody tam je, ale nie je v ňom nič vidieť. Teda vôbec nič. Štrbina v puzdre je zbytočná. Recenzie aj na drahšie modely sú zmiešané, takže som sa rozhodol riskovať a vziať si lacnejší. Známi mi niekedy hovoria, že si kúpili zvlhčovač vzduchu a je tam vlhko ako v tropickom podnebí. Závidím im…

  Gončarov Vitalij


  Výhody:Dostatočne kompaktný, tichý, účinný, štýlový a ľahko ovládateľný.
  Nevýhody:Okrem HEPA filtra, ktorý je potrebné raz ročne vymeniť alebo aspoň povysávať ))
  Nevýhody:Je to krásna práčka vzduchu! Bol veľmi prekvapený, že zariadenie má ruské korene (aspoň na papieri). Kúpil ho použitý za približne 6500. Pred prvým použitím som ho rozobral na čistenie. Kotúčový bubon je úplne skladací, čo umožňuje zbaviť sa vápenatých usadenín na kotúčoch. Roztok kyseliny citrónovej na niekoľko hodín a kefa robia bubon takmer novým. Ovládanie je prehľadné a dotykové tlačidlá fungujú jasne. Nádržku na vodu možno počas prevádzky vybrať a naplniť bez zastavenia. Vloženie striebornej lyžičky do nádrže. Počas prvých 24 hodín prekonal vlhkosť v byte (61 m2).m) na 60-65 %. Takže deklarovaná využiteľná plocha je celkom reálna! Minimálny režim umožňuje pokojný spánok v rovnakej miestnosti ako spotrebič. So zariadením som veľmi spokojný a môžem ho bezpečne odporučiť na používanie. Určite pridám do prehľadu..

  Denis Emelianov


  Výhody:Nanešťastie nič
  Nevýhody:Bummer… Bzučanie, hluk, bublanie – nemožné spať ani v údajne nočnom režime. Po týždni už niekoľko tlačidiel nereaguje – iba zapnutie/vypnutie, v skutočnosti to stále funguje. Pokúsil som sa ho vrátiť, ale nefungovalo to! „Používa sa, bla bla bla.“. OK. Išiel hľadať servisné stredisko. Nájdené. Nikto nezdvíha telefón. Takto to trvá už týždeň.
  Nevýhody:Nakoniec som vyhodil čínsky tovar a kúpil som si nemeckú práčku. Nenechajte sa oklamať týmto nezmyslom – naše smutné podniky v honbe za ziskom sú ochotné priniesť do matičky Rusi akékoľvek „G“ a tlačiť ho pod rúškom kvalitného výrobku.

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:-Jednoduchý dizajn – Jednoduché pridávanie vody – Jednoduchá obsluha
  Nevýhody:-Nádrž sa musí vybrať, aby sa zistila zostávajúca hladina vody – Účinnosť zvlhčovania (otázne, t.k nie je s čím porovnávať)
  Nevýhody:Za svoje peniaze je tento model určite dobrý. Avšak, zatiaľ týždeň používania, záznam vlhkosti je 42% (po dlhom kúpeli a otvorených dverách sa vlhkosť zvýši na 50%, ale to nie je zásluha zariadenia). Funguje na ploche približne 45 štvorcových stôp. . Spotreba vody – trvá ~2 hodiny počas 6-7 hodín.5 litrov. Trochu viac, keď je zapnuté kúrenie (asi liter). Stále nerozumiem, prečo by mala byť voda špinavá, keď ide o čistenie vzduchu.Zariadenie má na vstupe HEPA filter a pokiaľ som pochopil, udržuje nečistoty, takže by sa do vody nemalo dostať nič. V zásobníku nie je ochrana proti plesniam, ale na radu manažéra sme tam namiesto všetkých strieborných tyčiniek dali striebornú lyžičku. Celkovo som to ešte nezvládol – či je to ľahšie alebo nie, ale trochu menej mi to vysušuje nosohltan. Žiadne výrazné zníženie prašnosti.

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:Čerstvý a čistý vzduch v byte
  Nevýhody:Nie
  Nevýhody:Úžasná práčka vzduchu. Výber mi trval 2 týždne. Zostal s ním a neľutoval to. Nos teraz dýcha, ruky nie sú suché a vzduch! Veľmi čerstvý a čistý vzduch. Je to ako more.

  Používateľ skryl svoje údaje


  Výhody:Za tieto peniaze je to dobré zariadenie
  Nevýhody:Niektoré menšie problémy
  Nevýhody:Kúpil som ho pred Novým rokom. (Funguje už 2 týždne. Pred rokom som kúpil Boneco 2055 pre svoje deti v inej miestnosti, celkom spokojný s ním, ale drahý (22 – 25 tisíc Euro).) Pri hľadaní niečoho slušného s prirodzeným zvlhčovaním, ale za menej peňazí, som narazil na tento. Mám ju, použite ju. V podstate ste s ním spokojní. Dobrá vec: vyzerá dobre: presne ako tlačiareň. Dobre navrhnuté, všetko je prístupné, nádrž na vodu sa pohodlne vyberá, všetko sa zdá byť kvalitné. Rozdiel oproti Boneco: Vo vode sa otáča veľa odparovacích kotúčov (spolu 25), ktoré majú menší priemer a reliéf na nich nie je tak vyvinutý. Z tohto dôvodu je účinnosť odparovania za studena približne 2-krát nižšia ako v prípade spoločnosti Boneco. Zapnite ohrievač a táto jednotka vyprázdni nádrž približne za 4 hodiny. Prirodzene však spotrebuje viac elektrickej energie, tu sa uvádza 40 W, ale v technickom liste sa uvádza 200 W. V maximálnom režime je trochu hlučný – ale ľudia, ktorí očakávajú bezhlučnosť od kompaktného zariadenia s dobrými vlastnosťami výmeny vzduchu, nerozumejú hydrodynamike. Všetky takéto zariadenia majú väčšinou hluk čerpania vzduchu. Boneco mimochodom vydáva rovnaký zvuk aj pri čerpaní pri plnej rýchlosti. Indikácia na ňom je veľmi jasná – nahradí akékoľvek nočné svetlo – ak vás obťažuje – musíte zatvoriť (svieti v strope). Čistí prach a nečistoty – filter a vaňa sa majú na čo pozerať. Celkovo to za tie peniaze nie je zlé (11kr.) dobrá voľba.

  Senčenkov Sergej


  Výhody:Teraz funguje nepretržite, spoľahlivo a jednoducho.
  Nevýhody:Žiadne špeciálne
  Nevýhody:Predtým som mal ultrazvukový zvlhčovač, ale pokazil sa. Prvých pár dní som zvlhčenie nepociťoval, ale za deň som spotreboval celú vaňu vody. Neviem si predstaviť, kam by sa všetka tá vlhkosť dostala. Po chvíli sa účinok umývačky stal oveľa výraznejším.

  Bondar Alexander


  Výhody:Páči sa mi, že nie sú žiadne filtre, vzduch sa prepiera vodou. Ľahko a jednoducho sa používa, zvládne to každý
  Nevýhody:Používal som ho celkom nedávno, žiadne problémy

  Štvrtohory Tatiana


  Výhody:cena, žiadny plastový zápach
  Nevýhody:čierna farba umývadla by sa lepšie hodila do môjho interiéru
  Nevýhody:Celkovo skvelý produkt. Predtým bola vlhkosť len 30 %. Mysleli sme si, že bude len zvlhčovať vzduch, ale ani sme nepomysleli na čistenie od prachu. Ale manželka si začala všímať, že je tam menej prachu, neviem, či to spájať s praním alebo nie. Je dobré, že takéto zariadenia existujú teraz – predtým sa vymýšľali rôzne veci na zvýšenie vlhkosti vzduchu.

  Používateľ skryl svoje údaje

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: