Hoover Dyson DC51 Multi Floors

Urobil3 miesto Poradie:

Najlepší vertikálny vysávač v prémiovom rade

Prejsť na hodnotenie

Špecifikácie Vysávač Dyson DC51 M
    ti Podlahy

Všeobecné špecifikácie

Typvertikálne
Čisteniesuché
Spotreba energie700 wattov
Sací výkon141W
Prachová schránkabez vrecka (cyklónový filter), 0.80
Regulátor výkonunie
Jemný filterje tu
Hladina hluku83 dB
Dĺžka napájacieho kábla7.6

Kompletná sada

Sacia trubicateleskopické
Elektrická kefa je súčasťou baleniaáno
Vrátane prílohkombinácia; na čalúnenie

Rozmery a hmotnosť

Rozmery Hoover (ŠxVxH)35x28x106 cm
Hmotnosť5.4 kg

Funkcie

SchopnostiMožnosť pripojenia elektrickej kefy, priestor na uloženie odpadu
Ďalšie informácieakčný rádius 8.7

Recenzie na vysávač Dyson DC51 M
    ti Podlahy

Výhody:Pohľad zvonku
Nevýhody:Veľmi nepríjemné
Nevýhody:Neviem, ako môžete dať dobré hodnotenie vysávaču, ako je tento. Myslím, že to bolo vymyslené zámerne, aby si robili srandu z upratovačiek. Nie je možné ho používať samostatne. Odpojiteľná hadica je naozaj niečo. Vysávanie pod posteľou je nereálne. Drôt sa navíja zvonku. Samozrejme, že to môže byť na nič, ale určite to nie je na skutočný život.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Šikovný. Je to jednoducho praktické.
Nevýhody:Samotný cyklón sa nesmie umývať. Nie je to nevýhoda, ale skôr vlastnosť. Dôsledky: bude smrdieť. Nápravné opatrenia demontáž cyklónu (ukazuje sa, že veľmi jednoduché), opláchnutie a potom opätovné zostavenie.
Nevýhody:Predtým tam bol LG s turbodúchadlom + hepa filtre + jednorazový super filter na výstupe. Prax ukázala, že DC51 je lepší. Nie je potrebné používať ďalšie filtre. LG teraz žije v garáži.

Aleinikov Oleg


Výhody:Optimálna rovnováha medzi kompaktnosťou a výkonom. Dá sa prenášať v jednej ruke bez namáhania, bez toho, aby sa znížila kvalita čistenia. Turbo kefa funguje dobre. Žiadne tašky. Celkovo je to dobre vyrobené a praktické zariadenie.
Nevýhody:1. Hadica pre Dop. tryska je krátka a funguje len vtedy, keď vysávač stojí vertikálne. .. S touto hadicou sa nedostanete ani pod posteľ s rozmermi 2*2 m, pod ktorú sa hlavná kefa nezmestí. Len pre nábytok a rohy. 2. Napájací kábel mohol byť dlhší. V miestnostiach s rozlohou nad 30 m². m už musí zapínať striedavo v 2 rôznych zásuvkách na 2 koncoch miestnosti. (Aj keď v tomto prípade by určite potrebovali mechanizmus pre automatické prevíjanie šnúry – teraz jeho absencia nie je príliš nepríjemné, rýchlo sa prevíja ručne).
Nevýhody:Vybral som vysávač pre veľký dvojpodlažný dom. Počas výstavby a rekonštrukcie si kúpil monštruózny stavebný vysávač, ale na bežné upratovanie ho rýchlo omrzí, najmä na schodoch. Na druhej strane, akumulátorové modely neboli vhodné pre našu oblasť – za 20 minút off-line toho veľa neurobia. Áno a výkon je detská hračka. Tiež mám mačku, ktorá aktívne lína :) Takže DC51 bol lepšou voľbou. Vo všeobecnosti si myslím, že nie je chyba. Viac by k nemu bolo možné pripojiť ďalšiu predlžovaciu hadicu na čistenie pod posteľami/skrinami (pozri viac). Nevýhoda č. 1) – bol by to úplne dokonalý vysávač.

alexander.borouhin


Výhody:Kompaktnosť, pohodlie pri skladovaní, možno trvanlivosť (ale to ukáže čas)
Nevýhody:1.Alergici by o kúpe tohto modelu nemali ani uvažovať: vysávač síce zachytí rekordné množstvo prachu, ale predtým ho zdvihne do vzduchu.. výfukové potrubia sú v kolesách na podlahe. Takéto vzplanutie alergie nemám už 15 rokov!. 2.Prístroj dobre zachytáva prach z laminátu, len keď zapnete turbo kefu (hoci je určená len na koberce). 3. Hadica je príliš krátka a tuhá na viac nástavcov. Veľmi nepohodlné čistenie ťažko prístupných miest, hadica sa nedá dobre natiahnuť, vysávač sa nezablokuje, padá na jednu alebo druhú stranu a naráža do nôh. 4. V tejto súvislosti sú dva príklady: chýbajúci automatický vysávač a chýbajúci elektrický vysávač.drôt nie je výraznou nevýhodou. 5. Čistenie vysávača po čistení je tiež časovo náročné: najmä kefa, na ktorú sa namotávajú vlasy.Čistenie trvá 2-3 minúty. (musíte použiť buď čepeľ, alebo nožnice na nechty).
Nevýhody:Pred týmto vysávačom používal Samsung s aqua filtráciou, ktorý je 5 krát lacnejší ako Dyson, zistil, že je nepohodlné ho ukladať a udržiavať s jednoznačnými výhodami pri čistení a plusmi pre alergikov, ale všetko sa naučil v porovnaní a určite by som teraz kúpil vysávač s aqua filtrom.

Olga Koteleva


Výhody:výkonný, ľahko ovládateľný, vyrobený z kvalitných materiálov, každý detail, každý detail. Jednoduché vyhadzovanie odpadu z koša (kôš sa dá ľahko odpojiť od cyklónu a žiarovka sa dá ľahko vyčistiť, ak chcete). Jednoduchá údržba, každý filter sa dá ľahko vyčistiť a následne vysušiť. Pekne zapadá do moderného bytu s dobrým dizajnom interiéru.
Nevýhody:Niektorí by povedali, že jeho cena je príliš vysoká, áno!! Ale za takéto veci, pri ktorých inžinieri premysleli každý detail a každú maličkosť, ktorá by uľahčila proces čistenia a urobila ho kvalitným, musíte zaplatiť. Dovolím si dodať, že ak by mal automatický systém navíjania šnúry, bola by to hračka.
Nevýhody:Ako bolo rozhodnuté vybrať si Dyson a tento model. Výzvou bolo získať kvalitný kus na upratovanie veľkého bytu v netradičnom formáte, niečo nové a inovatívne. Preto sa začal pozerať na vysávače robotov. Hneď poviem, že to nebola hračka a naozaj fungovala a vyčistila náklady od 32 tisíc Euro. Model s GPS a dobrou výplňou, ktorý sa po roku nerozbije alebo nebude len chaotickou jazdou. Po prečítaní o ľudskom utrpení čistenia všetkých druhov valcov fygolikes a filtrov, od myšlienky okamžite opustil. Z rovnakého dôvodu sme vylúčili umývateľné vysávače – po čistení ich musíte ešte pol hodiny oplachovať. Jednoduché vysávače s aqua boxmi a inými nezmyslami jednoducho nezapôsobili, všetko je to staré ako svet. Na dyson venovali pozornosť, pretože dôležité v vysávač bol definovaný, že by bolo bez vrecka a silný, dobre to môže len vysávače s cyklónom, dobre a preto na prvých vysávačov daná technológia bola použitá to dyson. Stručne povedané, prečo práve DC 51 – dokonale vysáva akýkoľvek povrch a laminát a parkety a koberec, batériový vysávač na sto štvorcov je smiešny. No najdôležitejšia vec je čistenie nečistôt, najpohodlnejšie v porovnaní so štandardným Dyson non upright. Čistenie filtrov je jednoduché – umyť, vysušiť, vrátiť späť.(Spolu dva) na čistenie Môžem povedať, že je radosť čistiť. Najprv sme boli ohromení, čistá miestnosť, kde by sa zdalo, že nie je ani smietka prachu, Dyson našiel toľko, že by sa to nikomu ani nesnívalo. Zariadenie má flexibilnú hadicovú trysku – má stojanovú rukoväť a pripojenú flexibilnú hadicu a hadičky. Veľmi spokojný s vysávačom, tento model odporúčam.

Serov Alexander


Výhody:Kompaktný, technologicky vyspelý, prispôsobivý, zostaviteľný, tichý, bez prachových vreciek, vytriasanie metlou jedným prstom, opakovane použiteľné jemné filtre, oplachovanie čistou vodou.
Nevýhody:Hadica pre prídavné zariadenia je trochu krátka (celkovo sú dve). Napájací kábel by podľa môjho názoru mohol byť vyrobený v mäkšej izolácii, je príliš drsný, kvôli nadmernému prierezu, ale je to plus pre dlhú životnosť.
Nevýhody:Rodokmeň tohto dieťaťa je viditeľný hneď, ako ho vyberiete z krabice. Vynikajúci plast, všetky uzamykacie spoje dokonale zapadajú s ľahkým cvaknutím. Je radosť používať ho v mestskom byte s kobercom na podlahe… cena nie je trápna. Ale čistí koberce…! Nikdy som si nemyslel, že po jednoduchom, dokonca aj výkonnom vysávači je ešte toľko. A nevadí ani skromný výkon. Vďaka vysokorýchlostnej elektrickej kefe na odsávanie ju nepotrebuje. Kefa rotora má 4 zvlnené rady štetín. 2 z tvrdej syntetiky a 2 z mäkkého kompozitu. Preto je vhodný na všetky podlahové krytiny a holé podlahy. V režime skladovania nezaberá veľa miesta, dokonca ani zastrčený v skrini niekde v rohu miestnosti, neničí výhľad svojím zaujímavým dizajnom.

Neutrónové oneskorenie


Výhody:Kompaktný, dokonale čistí koberce a chlpy domácich zvierat, elektrická turbo kefa.
Nevýhody:bez automatického navíjania šnúry (pripevnenej k rukoväti)
Nevýhody:Ideálne pre majiteľov psov a mačiek, ak má dom koberce, vyčistí ich na nepoznanie a vyčeše všetky chlpy, dobre vyčistí aj parkety. Banka sa dá rýchlo a jednoducho vyčistiť.

Jurij Maličenko


Výhody:Zaberá málo miesta, skvelá turbo kefa (v dome 3 dievčatá, keď utiahne vlasy, seká ich), dobrý výkon s priloženou turbo kefou, z rohoží ťahá všetko (cíti sa, že čoskoro zostaneme bez nich) je tu možnosť kúpiť sadu dop.kefa a vysávač s hadicou z TV (LCD) pera.Jednoduché ovládanie.kvalita vyhotovenia, materiály.
Nevýhody:Turbokefa je predimenzovaná (nejde všade), kúsky papiera sa zamotávajú do turbo kefy, robí to nepríjemný hluk, musíte zastaviť, vytiahnuť papier, inak neprechádza do samotnej žiarovky.Žiadny regulátor výkonu a navíjanie šnúry (hoci je to relatívne), ale vysávanie záclon bez regulátora nie je možné.
Nevýhody:Tento vysávač by som odporučil v byte, kde je veľa kobercov (majiteľ sa plne teší), mám trochu z nich, ale parkety a porcelánové dlaždice normálne vysáva.Dal som 4 kvôli malým kúskom papiera, ktoré zachytáva, niekedy malé kúsky nečistôt (šupky slnečnicových semien), kým ho nedáte pod kefu nevysáva.

Používateľ skryl svoje údaje

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: