KARCHER SC 2

Preberá1 miesto v hodnoteniach:

NAJLEPŠIE PARNÉ ČISTIČE S NÍZKYM ROZPOČTOM

Prejsť na hodnotenie

Funkcie KARCHER SC 2

Celkový výkon

TypParný čistič
Dizajnpodlaha
Sila1500W
Tlak parydo 3.20 barov
Nádrž na vodu1
Čas na ohrev vody6.50 min
Materiál telaplastové

Funkčnosť

Úprava paryje tu
Ochrana proti vodnému kameňuje tu

Balík

TryskyRotačná tryska, bodová tryska, podlahová tryska, kefová hlava
Odkladací priestor na príslušenstvo
Rukoväť na prenášanieje tu

Špeciálne funkcie

Celkové rozmery (ŠxVxH)26×25.4x38cm
Hmotnosť2.9 kg
Dĺžka sieťového kábla4
Ďalšie informácieFroté handrička, froté ručná dýza

Recenzie na KARCHER SC 2

Výhody:Cena. Robí svoju prácu.
Nevýhody:Na jej naplnenie musíte neustále odpojovať vodu.
Nevýhody:Parný čistič Karcher je vec! Dokáže vyčistiť váš domov v globálnom meradle. Upratovanie toho, čo sa vám nikdy nedostane do rúk. Dal som ho príbuzným, všetci sa s ním hrali celé hodiny. Autá sa dajú umývať. Veľkou nevýhodou modelu SC 2 je, že ho musíte odpojiť zo zásuvky, aby ste mohli doplniť vodu (problém sa dá vyriešiť zakúpením zástrčky s tlačidlom zapnutia/vypnutia v železiarstve). V súprave sú zahrnuté maximálne dýzy. Samostatne si môžete v predajniach spoločnosti Karcher zakúpiť trysku na umývanie okien (umyje okno za 10 sekúnd). Tiež skvelá vec s vysávačom okien Karcher (vysáva vodu). To znamená, že najprv môžete okno vyčistiť parou a potom použiť tento čistiaci prostriedok. Karcher SC 2 je cenovo výhodná voľba! Funguje to. Ak vám na peniazoch nezáleží, kúpte si Karcher SC 4. Má lepšiu paru a môžete ju dopĺňať na cestách. Urobil som tak a Karcher SC 2 dal mojej tchýni a Karcher SC 4 pre seba. Nepostrádateľná vec pre domácnosť.

Nikonov Vladimir


Výhody:Pomáha veľmi rýchlo dosiahnuť dokonalú čistotu v dome.

Romashkova Irina


Výhody:naparovanie nie je zlé
Slabé stránky:O-krúžok tesnenia medzi spojmi trysiek sa roztrhol prvý deň a nie sú v súprave, teraz je držiak teplý a nedolieha tesne

Bulatov Andrey


Výhody:cena, pevná,
Nevýhody:Šnúra nevedie dovnútra, ale ide skôr o bezpečnostné opatrenia.
Nevýhody:Je ideálny na čistenie v domácnosti, najmä na podlahe, zanecháva bezchybný a mastný povrch a nevyžaduje žiadny čistiaci prostriedok…

Dmitrij Petrovič


Výhody:Funguje to, para vychádza v poriadku.
Nevýhody:Nevysúva drôt, nie je k dispozícii dostatok trysiek, veľmi drahý doplnok. trysky (1000 Euro. Na kus plastu – prepáčte, príliš veľa!).
Nevýhody:Kúpil si ho, aby uľahčil upratovanie v kuchyni, veriac nadšeným recenziám – úplné sklamanie! Možno dokonale hladká indukčná varná doska sa čistí dobre, najmä ak sa čistí po každom varení, ale plynová varná doska (ktorá má podľa definície veľa nepravidelností) a raz týždenne – nečistí sa! To isté platí aj pre filter kuchynského digestora. Tuk, ktorý je aspoň niekoľko dní starý, sa z tejto jednotky neodparí! Vo všeobecnosti platí, že prácu, na ktorú stroj kúpil, nezvládne. Za tieto peniaze by som si mohol urobiť zásoby čistiacich prostriedkov na 10 rokov.

Sharapov Vitaliy


Výhody:malé
Slabé stránky:Zahrievanie trvá dlho, para je neúčinná
Nevýhody:Nedokonalosti aj po náročnom ručnom umytí a utretí, všetky póry dlaždíc vykazujú nečistoty aj po náročnom ručnom umytí, čo znamená, že nemusíte používať abrazívne panvice a iné čistiace prostriedky. Každých šesť mesiacov sa musí ošetriť špeciálnou voskovou zmesou, aby sa na ňom netvorili škvrny. Myslel som, že parný čistič zmyje odolné nečistoty. Avšak,. Stačí para na 1. dlaždicu (45x45cm) a potom musíte počkať asi 2 minúty, kým sa zohreje ďalšia časť vody. Mám 20 m2 porcelánových dlaždíc. Čistenie 1. dlaždice – 3 minúty (minúta čistenia, 2 minúty čakania). Veľmi dlhá a nevhodná. Mal som si zaobstarať jeden s rýchlym ohrevom a pravdepodobne by fungoval nonstop. Mop s handrou nie je ako použitie mopu, len navlhčí dlaždice teplou vodou, môžem ich namočiť sám z vedra a naliať vodu. Iba malý kefový nástavec. A to znamená, že sa budete plaziť po všetkých tých 20 m2 dlaždíc. Pracovne náročné. Prístroj možno použiť na umývanie dlaždíc chlórom, čistí rýchlejšie, netreba nič trieť, stačí ho utrieť mopom. Máme psa. Včera po naparovaní všetko veľmi páchlo psím mokrom. .. para zápach nezničila, ale ešte zhoršila. Musel som ho umyť bielidlom a mopom. Závery, nie sú vhodné pre pololeštené porcelánové dlaždice. Nevhodné pre veľké plochy. Pokúsil sa tiež umyť okná po oprave, para automaticky nič nezbúra. Tiež sa musí trieť handričkou a to je účinnejšie ako táto jednotka. Okná sú pochopiteľne zašpinené. Ak ich môžete zotrieť rukou a potom vyčistiť okná od bežných nečistôt, môže to fungovať. Momentálne sú však na ňom škvrny od vody. Neskúšal kúpeľňu, uvidíme, zvyčajne sa lieči Shumanit a opláchne po 5 minútach, vaňa bola dokonale čistá. Ako dlho trvá, kým sa zaparí, neviem, budem to musieť skontrolovať. Záver: Pre lokalizované, malé škvrny, možno dobrý produkt, ale pre mňa zatiaľ nestojí za peniaze.

Karpushkina Veronika


Výhody:Čistí, dezinfikuje, osviežuje. Môžete vyčistiť takmer čokoľvek. Odvádza skvelú prácu aj pri starých nečistotách. Kompaktný, dlhý kábel.
Nevýhody:Pľuje vodu.
Slabé stránky:Som nadšený z nákupu KARCHER SC 2! Spotrebič v mojom osobnom rebríčku užitočných domácich spotrebičov je na vrchole zoznamu. Vykonala generálne upratovanie bytu. Vyčistené: 1) Všetky spotrebiče (práčka, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica atď.) – žiaria ako nové, vyčistené všetky praskliny. 2) Podlaha a obklady stien vrátane škár 3) Okná + rámy / parapety 4) Potrubie / radiátor 5) Nábytok, čalúnenie 6) Stropy, lustre 7) Podlaha 8) Prach z listov kvetináčov Nedalo sa vyčistiť: Vápenný kameň v kúpeľni a na kohútikoch, silná mastnota, potrebuje chemikálie. Parný čistič dokáže zachytiť aj paru – Má dlhý, nepretržitý mokrý sací nadstavec, ktorý zanecháva šmuhy – Pred použitím je potrebné vysávať – Nábytok, spotrebiče, drobné predmety atď. – Má parný čistič a mal by byť schopný v pravidelných intervaloch tvrdo umývať a vysávať – Dobre pracuje s deťmi. Čistenie je jednoduché pomocou bodovej trysky, nezabudnite všetko utrieť handričkou z mikrovlákna, inak zostanú šmuhy – Je lepšie používať destilovanú vodu, t.. Zistil som, že parný kúpeľ je v mojom dome nepoužiteľný, či už je teplota pary nízka, alebo výkon je nízky, alebo som očakával niečo viac – nemyslím si to – odvápňovač prútika je veľmi drahý a voda stojí centy v autoshope – 5l bez tienenia okien, takže budem musieť kúpiť nejaké ďalšie samostatne.

Kotova Ekaterina


Výhody:Kvalitné, lacné.
Nevýhody:nie veľká nádrž
Nevýhody:Veľmi spokojní s produktom, ktorý sme si kúpili v porovnaní s naším predchádzajúcim zariadením. Hlavná vec, ako som poznamenal, je cena a kvalita, čo je to, čo ma najviac znepokojuje) Zakúpené menej ako mesiac staré, uvidíme, ako to funguje ďalej. Určite poskytne spätnú väzbu.

Tgiran Ishtiryakov


Výhody:Kvalitné remeselné spracovanie.
Nevýhody:Dlho sa zohrieva, zaberá veľa miesta, ako vysávač, nemohol som ho dať späť do krabice, jednoducho sa tam nezmestí, úprimne nechápem prečo, je to trochu záhada.
Nevýhody:Zariadenie bolo testované na rôznych výrobkoch, bolo testované na rôznych výrobkoch a bolo testované na rôznych výrobkoch, vrátane.

Magogin Yaroslav


Výhody:Jednoduché používanie
Nevýhody:Bez ďalšieho pracieho prostriedku sa nezaobídete vôbec alebo nie všade. A myslel som si, že oranžový indikátor sa rozsvieti rýchlo (čo sa neodporúča, musíte počkať, kým sa rozsvieti zelené tlačidlo)… Možno som si dobre neprečítal pokyny….
Nevýhody:Kúpené na podlahu, pretože v byte je veľa dlaždíc. Podlahu je radosť čistiť! Steny, rohy, kúpeľňový nábytok a sprchový kút sú dobre vyčistené, ale môj byt nie je zanedbaný. V kuchyni najlepšie a najrýchlejšie vyčistiť dlaždice zástera, sporák je ťažšie, rúra je tiež dobrá (takmer všetky trochu nasiaknuté saponátom). Myslím, že druhý a tretí krát, ak nie je spustený, bude čistiť rýchlejšie a účinnejšie. Zariadenie nemá žiadne špeciálne nástavce a použil som malú kefku s mäkkou handričkou. Hlavnou vecou pre mňa je čistenie a pár vodných škvŕn na skle ma nebude dráždiť, hlavná vec je, že sa neuplatňuje fyzická sila). Som technik a bolo jednoduché a pohodlné používať. Odporúča!
 • di.k2017
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: