Ako nainštalovať pisoár?

Pízia sa považuje za jeden z populárnych druhov inštalácie, ktoré sa môžu najčastejšie stretávať v kanceláriách a verejných miestach. Nedávno ho začal inštalovať do bytov, vidiecke domy, pretože je to veľmi praktická a pohodlná vec. Nákup pisoár, je potrebné vziať do úvahy nielen materiál jeho výroby, dizajnu, ale aj metódu inštalácie, pretože toto inštalatérstvo sa vyznačuje umiestnením.

Typy spojovacích materiálov

Pílie je typ toaletnej misky, ktorá sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a je to ako nainštalovať nielen vo verejných toaletách, ale aj kúpeľne bytov, domy. K dnešnému dňu, tento typ inštalatérovania je veľký dopyt, pretože je vhodné použiť, umožňuje ušetriť voľné miesto na toaletu a zjednodušuje čistenie. Podľa metódy inštalácie sa močiari steny a podlahového typu líšia a na pripojovací systém – horný a skrytý.

Ako nainštalovať pisoár?

Ako nainštalovať pisoár?

Suspendované (steny) modely sa vyrábajú, spravidla s tuhými sifónmi, odtokové nádrže nie sú k nim pripojené.

Pred inštaláciou tohto zariadenia musíte vybrať vhodné miesto. Najlepšie zo všetkých múrových pisoári sa nachádzajú v rohovej zóne kúpeľne. Pripojenie takýchto modelov sa vykonáva montážou jednotlivých keramických sekcií, z ktorých každá má uvoľňovanie mriežky a spája kanalizačný systém s hydraulickým systémom. Upevnenie na stenu sa vykonáva skrutkami, pre ktoré potrebujete, aby ste si určite dali gumové podložky (to znižuje riziko poruchy fayanu).

Ako nainštalovať pisoár?

Ako nainštalovať pisoár?

Ako nainštalovať pisoár?

Pokiaľ ide o podlahové pisoáre, sú založené hlavne na verejných miestach, ktoré sú súčasne umiestnené niekoľko častí, ktoré sú od seba oddelené v kabínach. Neexistujú žiadne požiadavky na výber umiestnenia takýchto modelov, jediná vec, ktorá sa odporúča, aby sa inštalácia odporúča po ukončení položenia potrubia pre kanalizácie a pripojte hydraulické uzávery. Okrem toho, podlahové pisoády je potrebné umiestniť pod úrovňou podlahy, výsadbu vonkajších otvorov v hydraulických roletoch. Proces inštalácie takýchto zariadení je pomerne jednoduchý, pretože má podobnosti s inštaláciou bežných toaletných misiek. Uvoľňovanie vody v podlahových modeloch sa uskutočňuje vertikálne, takže sifón musí byť namontovaný v podlahe (v prípade jeho neprítomnosti, uzávierka je vložená priamo do potrubia).

Ako nainštalovať pisoár?

Ako nainštalovať pisoár?

Montáž

Inštalácia pília je obzvlášť dôležitá pre tie byty a domy, v ktorých žijú veľké rodiny. Pred zakúpením a vykonávaním tohto hygienického zariadenia je potrebné správne vybrať svoju veľkosť a miesto umiestnenia, vzhľadom na normy a pravidlá vnútorného sanitárneho systému. Šírka pisálu by mala byť od 350 do 360 mm.

Ak chcete nainštalovať pisoár s vlastnými rukami a pripojte ho k kanalizácii, stačí mať potrebné nástroje a minimálne zručnosti. Nasledujúci pokyn pomôže v tomto prípade začať majstrom.

Vonkajší model

Montážne práce sa nelíšia od inštalácie WC, pretože je to tiež vertikálne. Vonkajšie dáždniky sa odporúčajú namontovať až po položení kanalizačného systému a príprava hydraulických žalúzií.

Ako nainštalovať pisoár?

Ako nainštalovať pisoár?

V prvom rade je potrebné zosúladiť základ, pre ktorý bude návrh nainštalovaný. Potom vykonajte inštaláciu úseku na úrovni 100-115 cm pod úrovňou podlahy, výsadba v hydraulickej uzávierke. Výfukové otvory. Miesta, kde sú voľné kontakt uvoľnenia pisoálu s miskou a všetkými bránami, musíte starostlivo zavrieť azbest-cement alebo živicu.

Ako nainštalovať pisoár?

Model na stenu

Ak je stena kúpeľne trvanlivá, potom je v tom najlepšie zabudovaný. V tomto prípade je často na inštaláciu tohto typu inštalácie (v prípade, keď sa použijú krehké steny). Konštrukčné zapínanie sa vykonáva pomocou špeciálnych hmoždiniek, ktoré sa vykonávajú cez otvor pripravený v produkte.

Ako nainštalovať pisoár?

Pred začatím inštalácie, musíte sa uistiť, že potrubia vodovodu budú na vrchole krája.

Ak sa urinator neposkytuje prítomnosť hydraulickej uzávierky, potom je potrebné najprv nainštalovať sifón, vďaka ktorým bude konštrukcia a kanalizácia prepojená.

Ako nainštalovať pisoár?

  Proces inštalácie je nasledovný: Spočiatku existuje miesto, kde bude pisorálny pevný (stena by mala mať plochý povrch), potom sú vŕtané otvory (musia zodpovedať rozmerom hmoždiniek), dizajn je zapnutý. Inštalácia pozastavených modelov Pripojte zariadenie do odtokovej rúry. Na tento účel je trubica Sifónu zhotovená a zobrazí sa v kanalizácii cez fum. Koniec dýzy je potrebné na mazanie slika a vetrovať bielizeň na ňu, miesto zlúčeniny sa naleje s cementovou maltou.

  Ako nainštalovať pisoár?

  Ako nainštalovať pisoár?

  Ako nainštalovať pisoár?

  Ako sa pripojiť?

  Akonáhle je inštalácia pisoádu dokončená, zostane len na pripojenie k systému dodávky vody a kanalizácie. Je dôležité zvážiť, že niektoré modely majú tuhý sifón a iní neposkytli. Teraz je na predaji niekoľko urov, ktoré sú vybavené špeciálnou nádržou pre sadu vody. Najbežnejší pohľad je dizajn s otvoreným riasom do vody, ktorá má špeciálny žeriav. Ak chcete pripojiť takéto modely do zásobovania vodou, musíte použiť sanitárnu vložku. Neodporúča sa používať flexibilné očné linky, pretože kvôli jeho elasticitu bude dať dizajn non-psychického vzhľadu a bude sa pozerať na dizajn toalety zhruba. Rovnaký proces pripojenia je nasledovný.

  • Spočiatku sú vodovodné potrubia zhrnuté, musia byť usporiadané nad niekoľkými centimetrami z miesta, kde bude batéria namontovaná. S pomocou spojky, SAFT z plastového potrubia s kovom, pomocou zámok maticu.
  • Po vykonaní inštalácie spojky je nasledovaná potrubia, ku ktorej je žeriav uvedený, valí sa do svorky – všetko je pevne stanovené. Všetky pripojenia sú utesnené.

  Ako nainštalovať pisoár?

  Ako nainštalovať pisoár?

  Ako nainštalovať pisoár?

   Na pripojenie pisorácie do kanalizácie, musíte sa rozhodnúť o type odtoku vody, ktorý je 3.

   • Kontinuálne zásoby. Je to veľmi pohodlné, ale ekonomicky nerentabilné, pretože musíte znášať veľké náklady na zaplatenie verejných služieb.
   • Manuálne víno. Univerzálny a najbežnejší typ umývania vody.
   • Auto. Je to moderná distribučná možnosť, ktorá je veľmi populárna a často sa používa pri inštalácii inteligentného domáceho systému. Riadenie splachovania vody v tomto prípade sa vyskytuje pomocou snímačov senzorov.

   Ako nainštalovať pisoár?

   Ako nainštalovať pisoár?

   Ako nainštalovať pisoár?

   Potom musíte zložiť sifónovú trubicu s kanalizáciou. Spodná časť dýzy, ktorá bude inštalovaná v zhustici, je spracovaná Sirikov, je navinutá do niekoľkých vrstiev ľanového vinutia (jeho hrúbka by nemala prekročiť 3-4 mm).

   Podobné akcie sa potom vykonávajú z horných častí dýzy, ktoré musia byť vložené do samotného tekusu.

   Ako nainštalovať pisoár?

   Pre spoľahlivú prevádzku musia byť všetky zlúčeniny naplnené cementovou maltou.

   Okrem toho sa odporúča pri pripájaní močoviny, sa odporúča zohľadniť tieto odporúčania skúsených špecialistov.

   • Kovové plastové rúrky, ktoré sa používajú na pripojenie k systému prívodu vody a kanalizácie, sú najlepšie skrýva pod dekoratívnym orezaním. To umožní interiéru kúpeľňového štýlového vzhľadu.
   • Po nainštalovaní dizajnu a pripojenia k všetkým systémom je potrebné skontrolovať spojy kĺbov pre tesnosť, ktorá strávila skúšobnú spustenie systému.
   • Ak dizajn pisoru poskytuje skrytý sifón, potom musí byť kanalizácia na výstupe zo steny. Pre modely s otvoreným sifónom je možné z podlahy možný výstup vody.

   Ako nainštalovať nápis, pozrite sa na video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár