Ako vytvoriť držiak toaletného papiera s vlastnými rukami?

Real Hostesses sen, že v ich dome dominujú krása a pohodlie. Často je možné vytvoriť útulnú atmosféru pomocou všetkých druhov domácnosti Trivia a objektov. Niektoré ergonomické doplnky, ktoré spĺňajú požiadavky estetickej a praktickosti, môžu tiež pomôcť. Okrem toho môže byť jedinečnosť interiéru zabezpečiť nezávisle vytvorením svojich vlastných položiek. Môžete vytvoriť nielen krásne, ale aj užitočné v praxi, ktorá poteší váš vzhľad a užitočnosť, napríklad držiak na toaletný papier, ktorý sa nachádza v kúpeľni.

Zvláštnosť

Stojí za zmienku, že žiadny z priestorov v bytovej budove alebo bytu nemožno považovať za sekundárny. Preto nie je to jedna z izieb, aby sa zbavila pozornosť. Kúpeľňa alebo toaleta sa vzťahuje aj na ich číslo. Hovorte o zlepšení tejto miestnosti.

Jedným z rozlišovacích prvkov toalety je prítomnosť špeciálneho držiaka, ktorý je investovaný s toaletným papierom. To je určite užitočná vec, ktorá zabezpečuje najväčšie pohodlie a pohodlie obyvateľov. Vytvorenie tejto pohodlnej položky možno urobiť, zatiaľ čo model môže byť úžasný a kreatívny. Materiál pre držiak je možné používať tkaniny, drevo, plastové fľaše a mnoho ďalších technikov.

Vďaka svojej vlastnej výrobe môžete získať pôvodné riešenie dizajnéra, jedinečné a jedinečné. Zvážte možné možnosti pre štýl a dizajnérske nápady.

Interiérová bábika sa často nachádza, ktorú môžete vykonať krok za krokom pomocou inštrukcie v ruštine, umiestnenej v sieti. Môže byť vyrobený z kapry alebo obyčajnej pančucháče. Pracovné schémy jednoduché, takýto billboard určite ozdobí váš interiér.

Dnes, dávkovač pre toaletu na výrobu pečiatok „Thomas“, „Luchery“. Ich rozsah bude musieť ochutnať tých, ktorí nechcú zapojiť do nezávislého prístupu. Avšak, tí, ktorí sú pripravení dobyť, môžete vyhľadávať inšpiráciu medzi ready-vyrobené dávkovače.

Štýl a dizajn

Vyrobené s vlastnými rukami sa očarujúci držiak papiera často nazýva zariadenie. Jedným z veľkých rozhodnutí z hľadiska dizajnu – použitie textílií. Zariadenie môže byť tiež spojené ako kryt. Takáto položka bude vyzerať štýlovo. Zároveň je vhodné zvážiť celkový štýl miestnosti, aby sa držiteľ prípadu dobre zapadol do interiéru.

Držiak na toaletný papier môže byť vykonaný tak, že vyzerá ako kôš. V tomto prípade bude možné okamžite uložiť viac ako jeden valec. Takéto štýlové rozhodnutie, samozrejme, poteší tých, ktorí radi ušetria voľné miesto vo svojom dome.

Držiak môže byť tiež vyrobený z dreva. Urobiť takéto modely je jednoduché, stačí mať materiál na ruku, niekoľko nástrojov a určiť externý dizajn. A dizajnové variácie drevených držiakov papiera môžu byť vynájdené nekonečné nastavenie.

Prečítajte si viac  Ako rozobrať práčku hotpoint-ariston?

Príslušenstvo môže byť vyrobené v štýle morského vintage. Táto možnosť je vhodná pre rodiny s deťmi alebo len pre milovníkov mora. Na úkor takého držiaka v miestnosti bude vytvorená úplne špeciálna atmosféra. Tento štýl je vhodný pre kombinované kúpeľne.

S vašou vlastnými rukami môžete vytvoriť pikantnú možnosť, ktorú majú majitelia aj hostia. Najdôvodnejší a slávnejší príklad je držiak vo forme silného, ​​ktorý môže držať dva valky namiesto jedného. Muži takýto model bude musieť chuť.

Príslušenstvo vo forme rytiera bude pôvodná možnosť, ktorá môže byť vytvorená aj s vlastnými rukami. Bude to vynikajúca príležitosť vyjadriť svoj postoj k stredoveku. Fanúšikovia fantasy žáner by mali venovať pozornosť držiteľa na toaletný papier vo forme ohňa draka alebo na obraze divokého mesta.

Veľkolepé voľby – Shebbi-Chic Style. Toto je skôr elegantná možnosť, ktorá tiež zabezpečí aj milovníkov klasiky. Držiak cloudu – Tvar Charakteristika minimalistického štýlu. Je to spôsobené tým, že takáto variácia kombinuje jednoduchosť, krásu a štýl. Nepochybná výhoda modelu držiteľa bude praktická. Ako deti a fanúšikovia najviac racionálny spôsob, ako vyplniť priestor.

Ďalšia zmena je najvhodnejšia pre fanúšikov excentricity. Toto sú najoriginálnejšie a neobvyklé možnosti, ktoré sa nebudú chápať a nie pre každého prijateľné.

Ako si vybrať a urobiť?

Urobte nezávislé držiaky papiera z niekoľkých typov materiálov. Musíte si ich vybrať v súlade s vlastnými želaniami, príležitosťami a potrebami a niekedy – založené na prítomnosti určitých materiálov po ruke. Zvážte možné možnosti na výber materiálu, napríklad pop.

Z tkaniny

Tkanina je jedným z najvhodnejších a úspešných materiálov, z ktorých je to najjednoduchší spôsob držiaka papiera. Môžete jednoducho vziať materiál, otočiť vo forme lana a upevniť na stenu. Ale existujú menej jednoduché, nezvyčajnejšie možnosti. Jedna z možností vykonávania držiaka tkanív – zariadenia vo forme bábiky.

Po vytvorení držiak bábiky s vlastnými rukami, môžete ho použiť inak. Môžete napríklad poskytnúť držiak bábiky, napríklad so sadou uterákov. A môžete dať do svojej kúpeľne a potešiť príjemnú predstavu o sebe a vašich blízkych.

Treba poznamenať, že pre výkonnosť bábiky bude potrebná veľká tkanina na tele, ako aj malá Loskutka, z ktorej môžete šiť oblečenie. Okrem toho bude potrebné príslušenstvo: gombíky a nite, plastové oči, iné malé prvky pre dekor.

Začať s čerpanými vzormi na papieri. S ich pomocou, potom tam budú časti tela a hlavy. V tomto prípade by sa mali použiť skutočné rozmery. Pre švy by ste mali ponechať príspevok asi 0,5 cm. Potom musia byť vzory prenesené z papiera na materiál tkanín. V tomto prípade je materiál lepší omladzovať. Tkaniny vzory vyrezané. Potom, čo si môžete šiť bábiku.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať komponenty pre sprchové kabíny?

Prvé stehy tela, potom hlavu, rukoväte a nohy. Treba pripomenúť, že je potrebné ponechať malú dieru na následné plnenie. Môžete naplniť bábiku pomocou syntetického sprievodu alebo ťažšie materiály, ako sú kamienky. Po tom rukoväte, nohy a hlava do tela. Pre stabilitu v rukoväti a nohách je možné prilepiť drôt. Takže papier bude držať lepšie.

Pole tejto bábiky bude pripravená.

Drevo

Drevené zariadenia budú štýlové a elegantné príslušenstvo. Bude to využívať materiály a nástroje vo forme spolupracovníkov, sendvičov, hacksaws a lepidla. Najprv pripravte bočné časti. Potom sa môžete zapojiť do krížoviek. V tomto prípade je potrebné spracovať sendvič. Konečná fáza bude spojenie častí medzi sebou. Pre toto použitie lepidlo. Po sušení sa môže použiť drevený držiak.

Treba poznamenať, že je možné použiť lepidlo, ale niektoré upevňovacie prvky. Avšak, to bude výrazne odpad.

Z Foamyranu

Bábika, ako jeden z pôvodných variantov držiaka, môže byť vyrobený z foamiran. Je lepšie pochopiť techniku ​​výkonnosti produktu s master triedy.

Foamiran je dekoratívny materiál, ktorý sa podobá dotyku a vo vzhľade semišovej látke. Nazýva sa aj penová guma, EVA alebo Tweeer. Výrobca pošle materiál na trh s tenkými listami – asi jeden milimeter hrubý. V tomto prípade je materiál inherentný v vlastnostiach ťahu a schopnosť prijať potrebné formuláre. Ak chcete začať pracovať s foamiran, budete musieť najprv zahriať. Na vykurovanie môžete použiť železo alebo termopystol.

Rôzne vlastnosti materiálu poskytuje najrozšírenejší výber možných variácií externého dizajnu. Môžete napríklad urobiť držiak na toaletný papier v tvare bábiky ošípaných.

Pred začatím práce na Py, bude potrebné vykonať prípravnú fázu, na ktorom budú pre budúcu bábiku vytvorené samostatné časti. Takže, musíte znížiť tvar, z ktorého sa vytvorí papuľa a hlava bábiky bábiky neskôr. Potom, musíte si vziať penu a znížiť množstvo polotovarov z nej – gule, ktoré budú základom vytvárania hlavy a nôh, ako aj peny vo forme kužeľa pre telo. Malo by sa pamätať na proporcie. Môžete ich urobiť „správne“ alebo viac komických. Reubult pri výbere vlastných želaní a potrebách.

Potom potrebujete pripraviť pena, ktorý bude zvyknutý na vytvorenie nôh, hlavy, krku a oblečenia. Môžete tiež použiť iné tkaniny, vlákna a stuhy, napríklad pre klobúky, tenisky a župany. Tí, ktorých letecká fantázia sa nezastaví, akrylová farba, železo, lepidlo alebo horúca pištoľ môže tiež prísť. Stručne povedané, všetko, čo bude slúžiť ako pomocný nástroj pre kreativitu, je to vhodné.

Prečítajte si viac  Newsletters for WC: Dizajn Charakteristiky a modely Recenzia

Po vypracovaní opísanej vyššie, môžete pokračovať v práci na foamiran. Najprv sa musíte zahrievať a vyhladiť so železom. Zároveň je potrebné zapamätať si vhodné sfarbenie materiálu – napríklad je to potrebné pre muffin. Po príprave musí byť materiál ťahaný na predtým pripravenú penovú tvár. Zároveň je potrebné vysledovať, že susedí Foamyrénu na predvalky je najviac hustá, najmä v tenkých prvkach a malých detailoch. Po ochladení materiálu je potrebné znížiť príliš veľa a dať všetky lepenia.

S pomocou farieb na papule, oči sa aplikujú, ústa, nos, obočie, riasy – všetko, čo chcete čerpať. Po príprave tváre môžete pokračovať do tela, nôh. Konečná fáza bude rukoväť, ktorá bude vykonávať úlohu držiteľa na toaletný papier.

V dôsledku toho sa ukáže na zábavnú bábiku, ktorá môže byť vložená do vašej kúpeľne alebo dať niekomu z blízkych. Zvlášť ako táto užitočná a dekoratívna položka pre deti.

Úspešné príklady a možnosti

Stáva sa to, že niektoré staré veci sa stanú ešte užitočnejšími ako predtým. Na tento účel ich musíte použiť novým spôsobom. Zvážte niektoré dobré variácie používania priateľky ako držiaka na toaletný papier.

Originál a praktické môže byť použitie korčule ako papálie. Ak stará škrupina prišla do disrepair a už na ňom už nemôže jazdiť, alebo existujú aj iné dôvody na to, že ich nepoužívajú na ich určený účel – urobiť z neho držiteľ papiera. V tomto prípade budú valce pripevnené na príveskom pre kolesá.

Môžete aplikovať lano ako držiak, ktorý ho pripojil k stene škótskeho. Toto je najjednoduchšie a najrýchlejšie, ale nie menej užitočná možnosť. Hlavnou vecou je zabezpečiť spoľahlivé upevnenie materiálu na stenu.

Ako vidíte, variácie držiakov na toaletný papier sú takmer nekonečné súpravy, najmä ak vytvárate a urobíte ich s vlastnými rukami. Zároveň si môžete úplne presunúť let fantasy a sebavyjadrenia. Výsledok sa nebude čakať. Kombinácia originality a praktickosti poteší samotných majiteľov a ich hostí. A najkrajšie možnosti možno použiť ako darček pre blízkych.

Prečítajte si viac v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: