Inštalačné systémy TECE: Riešenie v duchu

Montážny vynález – Prielom v konštrukcii kúpeľne a kúpeľne. Tento modul je schopný skryť v stenových prvkoch prívodu vody a pripojenie akéhokoľvek inštalatérskeho zariadenia k nemu. Nebude viac pokaziť vzhľad non-psychických tankov na toaletu. Kompaktný modul trvá malý priestor, takže ho môžete usporiadať kdekoľvek: na stene, v rohu, v stene – alebo uhasiť s ňou na toaletnú misku z kúpeľne. Rafinovaná sklenená stena terminálu TECE LUXU skrýva nádrž, vzduchový filtračný systém, elektrinu a prívod vody, detergent kontajnera – len samotná toaleta, bidet, umývadlo a iná technika zostáva v vzhľade.

Inštalačné systémy budú ekologicky zapadajú do akýchkoľvek projektov dizajnérov. Na všetky prvky skryté za predným panelom je voľný prístup, pretože sa ľahko odstráni. Nemecká spoločnosť WC Terminálne Tesse sa skladá z modulu a dvoch sklenených predných panelov: hornej a dolnej (čiernej alebo bielej).

Modulárne oddiely

Dobrou voľbou bude oddelenie kúpeľňovej zóny z kúpeľa s inštalačnými modulmi. Použitie špeciálneho oceľového profilu, sú vybavené na štíhly systém, vytvára funkčný estetický oddiel.

Moduly teceprofilu sa používajú na upevnenie sanafayans. Pracujú perfektne s elektronickými panelmi preplachovania akejkoľvek vzorky. Podobná univerzálnosť uľahčuje inštaláciu.

Používanie TecEProFilu je vytvorená falošná stena, je si ju posiť sadrokartónou, kolo ladiť a nainštalovať všetky potrebné inštalatérske práce s jednou alebo oboma stranami steny. Vďaka systému modulov môžete rýchlo vybudovať spoľahlivý rám na akomkoľvek mieste kúpeľne a vytvoriť krásny elegantný oddiel. Elegantné a praktické štruktúry majú len jeden mínus – vysoká cena.

Výhody

Inštalačný systém TONE má dobré recenzie spotrebiteľov, odporúča sa špecialisti na domáce použitie a verejné inštitúcie. Je ľahké montáž, prístupné v údržbe, atraktívne vyzerá. Pevnosť a záručná doba kvality umožňuje inštalovať terminál na miestach s veľkou križovatkou.

Výhody Tesse-inštalácie zahŕňajú:

 • Trvanlivosť, spoľahlivosť;
 • Dobrá zvuková izolácia (nádrž je naplnená ticho);
 • Krásny a laconický umytý panel;
 • vývodu;

 • Existuje veľký výber náhradných dielov;
 • Pri výrobe súčiastok zložiek sa používajú iba vysoko kvalitné materiály, nádrže sú vyrobené z trvanlivého plastu;
 • Profily modulov sú vyrobené z ocele s vysokou pevnosťou, samotný výrobok je pokrytý zinkom a farbou, aby sa ho chránil;
 • Tlačidlá a ovládacie klávesy systému sú reprezentované rôznymi variantmi, ktoré sa líšia farbou a typu použitého materiálu;

 • môže byť ľahko a dostupný na ovládanie systému pomocou stenovej klávesnice;
 • Súprava má ľahký prístup ku všetkým prvkom pre údržbu, môže byť nahradený bez špeciálneho vybavenia;
 • Samotný systém je voľne namontovaný s upevňovacími prvkami a konzolami, ktoré sú vybavené inštaláciou;
 • Trvanlivosť, záručná doba – 10 rokov.

Z hľadiska estetiky a pohodlia neexistujú žiadne sťažnosti od spotrebiteľov.

Funkcie

Tónový inštalačný systém má množstvo funkcií, ktoré im umožňujú používať ich so špeciálnym komfortom.

 • Elektronický kľúč Coil je vybavený dodatočným podsvietením.
 • Inštalačný systém má niekoľko funkcií hygienickej flush: obvyklé, dvojité a redukované, čo pomáha zabezpečiť čistotu toaletnej misky a záchranu vodných zdrojov. Okrem elektronického premývania existuje tradičná príručka.
 • Modul obsahuje systém vzduchového filtračného systému Techelux „keramický vzduch“ bez vetrania pomocou keramického filtra. Systém je zapnutý, keď sa človek približuje.

 • Techelux ľahko nastaví výšku WC, ktorá ho robí pohodlným používaním pre dieťa a vysokú osobu.
 • V odnímateľnom telesnej kryte integrovaného kontajnera pre tablety, čo vám umožní aktivovať detergenty pri miešaní vodou počas odtoku. Pomáha udržiavať toaletu v čistom a čerstvom stave.
 • Najlepšie sklenené panely slúži na mechanické a dotykové ovládanie. Spodné panely sa používajú na inštaláciu zavesenia.
 • Toaletný terminál Tesse je univerzálny: je vhodný pre všetky inštalatérske zariadenia, integrujúce stenu modulu všetky komunikácie.

Názory

Pri vybavovaní kúpeľní sa používajú rámové moduly, ale riešenie niektorých návrhov dizajnu, niekedy je potrebné použiť skrátené alebo uhlové modely.

Moduly rámčeky

Rámové moduly Tesse sú jednoduché, majú rýchly prístup k výmene častí, ich prítomnosť uľahčuje opravu v kúpeľni sám. Rámové moduly sú tri druhy: pre pevné steny, oddiely a na báze oceľového profilu.

Moduly, ktoré sú pripevnené na hlavnú stenu, pozrite sa vo forme rámu, ktorej horná časť je upevnená na stene a na spodnej strane na podlahe. Modul sú pevne držané štyri konzoly.

Zariadenia na oddiely (podlaha) sú potrebné, ak sa plánuje na to, aby toaleta bola umiestnená v zóne tenkej oddielu. Systém je odolný v dôsledku masívneho dna. Toaletné kefy sú schopné odolať zaťaženia až 400 kg.

Moduly TecEProfil vytvárajú inštalačný systém pomocou montážneho profilu vo forme samostatného dizajnu, ktorý môže byť umiestnený v ktorejkoľvek časti kúpeľne. Takýto systém odoláva niekoľko typov inštalatérskych zariadení.

Rohové moduly

Niekedy je potrebné dať toaletu v rohu miestnosti. Na tento účel boli vyvinuté inžinierske rohové štruktúry s trojuholníkovou nádržou. Existuje ďalší spôsob, ako inštalovať inštalatérstvo v rohu – použite obvyklý priamy modul, ale vybavený špeciálnymi konzolami: namontovali rám na stenu v uhle 45 stupňov.

Rohové rozhodnutie inštalácie bidetu sa uskutočňuje v dôsledku dvoch úzkych modulov vykazovaných v uhle a vybavené poličkou.

Chudé moduly

Dizajnéri, užívania neštandardných riešení, niekedy potrebujú elegantné úzke moduly, ich šírka sa pohybuje od 38 do 45 cm. Často sa používajú v nepríjemných blízkych kúpeľniach.

Krátke moduly

Majú výšku 82 cm, zatiaľ čo štandardná možnosť je 112 cm. Používajú sa pod oknami alebo pod sklopným nábytkom. Plumový panel pre WC misa umiestnená na konci modulu.

Krásne nápady v interiéri kúpeľní

Skrýva všetky nevzhľadné prvky komunálneho systému, inštalácie robia vzhľad priestorov nepoškvrneného.

Príklady dizajnu kúpeľní a kúpeľní pomocou tónových modulov.

 • Používanie inštalácií, elektrických a inštalačných systémov sú skryté v stene, takže miestnosť vyzerá bezchybne;
 • Modulárny terminál tvorí oddiel medzi rôznymi zónami;

 • Vďaka rámovým modulom inštalatérovania sa zdá ľahké, stúpajúce nad podlahou;
 • Príklad krátkych inštalácií
 • namontované WC na travers rohu;
 • Možnosť Modul Tesse vyrobený v čiernej farbe.

Pre technické vybavenie kúpeľní a kúpeľní, inštalatéberov nemeckej spoločnosti Tesse, Ruská Rifar Base, Talianska Viega Steptec, ale nemecká kvalita udržiava najvyššie hodnotenie medzi spotrebiteľmi. Systém testovaného inštalácie je pohodlie a krásny dizajn kúpeľne.

Ďalšie informácie o inštalácii TECE LUX 400 nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár