Podložky Výrobné pozemky pre kúpeľňu

Koberec – požadovaný atribút v kúpeľni. To môže byť kúpené v obchode, ale ak chcete originalitu, môžete ľahko urobiť s vlastnými rukami, najmä produktom „Hand-Maid“ je teraz v móde. Tento článok zváži jemnosti výrobcu kúpeľňového koberca.

Zvláštnosť

Pre kúpeľňový koberec a WC okamžite robí niekoľko požiadaviek. Pre subjekt vyrobený vlastnými rukami, žiadne výnimky.

 • Koberec musí najprv poskytovať bezpečnosť. Na mokrej dlaždice je ľahké skĺznuť a zraniť. Podlahová podložka zabráni poklesu.
 • Koberec musí byť príjemný na dotyk v suchom aj vlhkom stave. Užívanie kúpeľa alebo sprchy, získate kúpeľný postup, ktorý pomáha relaxovať, takže keď opustíte miestnosť, nemali by ste mať nepohodlie.
 • Koberec musí absorbovať vodu dobre, takže vaše nohy sú suché a neprastali ste sa.
 • Koberec musí rýchlo vyschnúť, kvôli zvýšenej vlhkosti v kúpeľni pod ním, huba sa nezačal.
 • Koberec musí byť pomerne estetický a dobre zapadá do vnútra miestnosti.

Ak sa pri výrobe koberce zohľadnia všetky požiadavky, potom je to ergonomická a krásna položka, ktorá je schopná stať sa vrcholom vašej kúpeľne.

Materiál

Môžete si vyrobiť koberec z získaných materiálov, takže z toho, čo sa na vás obrátilo. Ale keď si vyberiete materiál, preferencia stále stojí za to platiť za prirodzené možnosti.

Tu sú niektoré príklady, z ktorých môžete urobiť koberec pre kúpeľňu.

 • Staré uteráky. Terry koberec je celkom príjemný na dotyk, dobre absorbuje vodu, a ak pripojíte fantasy, môžete urobiť skôr originálny predmet.
 • Corks z fliaš vína. Prirodzená zástrčka je príjemná na dotyk, aj keď zavrela víno. Tento materiál je tiež dobre absorbuje vodu, rýchlo schne a nie je predmetom hniloby.
 • Balíky z odpadu. Na prvý pohľad sa zdá, že z tohto materiálu nie je možné vytvoriť niečo užitočné, ale nie je ďaleko od. Majstri vytvárajú skôr originálne predmety z propylénu, ktoré neabsorbujú vodu, chránia pred pádom a poskytujú mikrotériu v stopách, zatiaľ čo náklady na odpadkové balíky sú veľmi rozpočtové.

 • Pompony. Tieto a rôzne farby sa tu môžu použiť. Takáto nasiahla položka sa bude podobať s kobercou trávou, as pomocou farby, ktoré môžete dať povlak prirodzený vzhľad a pridať jas do miestnosti.
 • Pletené modely. Kravatu kúpeľ do kúpeľne z akýchkoľvek starých vecí. Tu sú vhodné ako pletené materiály (napríklad tričká) a pomerne husté zvyšky zo starých džínsov.
 • Mach. Prírodný mach, zvláštne, je tiež ideálny pre vytvorenie pôvodnej podlahy v kúpeľni. Táto rastlina dokonale toleruje vlhkosť a vytvorený roh prírody sa stane nielen hlavným dôrazom vo vašej izbe, ale tiež dávajú vaše nohy neprekonateľnú citlivosť.
 • Galka. Tento materiál je tiež celkom príjemný na dotyk a zabezpečiť masáž nôh. Ale na výrobu takejto položky by ste mali uprednostniť kamene, ktoré majú hrubý povrch.

Ako to urobiť sami?

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete urobiť kúpeľňu: šiť, kravatu a dokonca rast. Vyberte si ten, ktorý ste bližšie. Tu je niekoľko magisterských tried, ako rýchlo a ľahko vykonať pôvodný a funkčný predmet.

Koberec z kamushkov

Pre tento atribút budete potrebovať:

 • Najjednoduchší gumový koberec;
 • Malé kamienky rôznych farieb alebo monofónnych;
 • Priehľadné lepidlo.

Spočiatku na gumovej podložke položil výkres. Kamene tu sa môžu zapadnúť ako v hladkých radoch a náhodne. Ak váš kamienok má rôzne farby, môžete dať vôľu fantázie a položiť rôzne ozdoby, počnúc bežným šachom a koncom arabských vzorov. Po určení miesta pre každú jednotlivú položku, lepí kamene na základňu, nechajte ho ísť dobre, potom je výrobok pripravený na použitie.

Patchwork

Ak máte šifón alebo silnú tkaninu vo svojom dome, rovnako ako kúsok džínsov a šijací stroj, potom pre vás. Na výrobu jednej položky musíte znížiť námestie so stranou 12 cm. Ich množstvo bude závisieť od veľkosti vyrobeného atribútu. Ak chcete, aby sa okvesne lístky, musí byť handričkou zložená uhlopriečne dvakrát, potom vypnite spodné rohy do stredu. Všetky prvky sú šité na šírku tkanivového pásu 10 cm. Pre koberec s parametrami 50×70 cm potrebujete deväťmetrový pásik.

Od džínsového rezania základne koberec. Môže to byť okrúhle, obdĺžnikové, oválne. Všetko závisí od myšlienky, že ste stelesňujú. Hrany základne musia byť ošetrené spätným prepojením tak, aby sa nezobrazovali. Pošlite stuhu s okvetnými lístkami na džínsový základ, počnúc okrajom a pohybujú sa okolo špirál do stredu. V poslednom riadku, v strede, najprv vysyjeme odmietnutú hranicu pásky, a len potom sami lístkov, takže otvorená časť pásu vyzerá estetiku.

Pletenie koberec

Teraz je tu pomerne módny volumetrický, takže najjednoduchší spôsob je vytvoriť tento atribút hrubej priadze. Dokonca aj nováčik v pletení sa môže s tým vyrovnať.

Ak chcete pracovať, budete potrebovať:

 • veľmi hrubé pletacie ihly;
 • Volumetrická priadze.

Knit FaceChair Produkt požadovanej veľkosti. Aby sme to mohli striedať hodnosti, vidia ich striedavo tvárou a závesom.

Háčkovanie

Tento koberec môže byť vyrobený z oboch vlákien a napadnutých tašiek. V poslednej verzii sa zastavíme podrobnejšie, pretože je to skôr originálne riešenie.

Na výrobu výrobku budete potrebovať:

 • pakety koša;
 • niekoľko farieb;
 • Háčik číslo 5.

Najprv musíte splietať priadze sám. Pre tieto balíky nakrájajú na pruhy, takže sa vytvorili krúžky. Hrúbka každého prvku by mala byť asi 2 cm. Ak chcete pripojiť výsledné krúžky medzi sebou, musíte vložiť jeden krúžok do druhého a cez slučku voľného konca prvku (podľa typu sady nití v tkanine „makrame“).

Keď je priadza pripravená, choďte na pletenie. Môžete spojiť jednoduchú obdĺžnikovú látku, kruh alebo dokonca otvorené práce.

Terry Rug

Takmer každý má staré uteráky doma, ktoré už stratili vzhľad, ale hodí ich ľúto. Z nich môžete urobiť veľký koberec. Môže to byť jedna z jednej farby a zahrnúť niekoľko farieb.

Na výrobu tohto produktu musí byť plátno narezaný na pruhy, asi 7 cm široké pozdĺž dlhej strany. Z rebrovaných pásov, vrkoč, zároveň, keď sa pás končí, úhľadne šitia nasledujúce. V dôsledku toho by to malo byť dosť dlhé pigtail. Výsledné lano preložíme na špirálovku, šiť z nesprávnej strany jeden curl na iný.

Živý koberec

Koberec z MCH je pôvodné riešenie v interiéri, zatiaľ čo je celkom jednoduché.

Ak chcete pracovať, budete potrebovať:

 • mach (môže sa zbierať v lese alebo kúpiť v obchode so zvieratami);
 • základňa (je vhodný akýkoľvek pevný materiál);
 • Vázy (lepšie, ak sú z gumy alebo mäkkého plastu, sú perfektné formy silikónového pečenia).

Vajky by mali byť prilepené na základňu dostatočne pevne k sebe navzájom. Sledujte integritu hrncov. Ak ich poškodíte, následne Zem s vodou vynechá z koberca počas zalievania a špiny podlahy. Potom každý z hrncov potrebuje zasadiť mach. Ak rastlina už má krajinu na koreňoch, potom dodatočne naplnenie hrncov rašeliní. Ak je mach príliš krátky, potom pôda stále stojí za to. Môžete kombinovať rôzne odrody machu a vytvoriť ornamenty na ich koberci. A nezabudnite, že takýto atribút vyžaduje zalievanie, pretože vlhkosť v kúpeľni ešte nestačí.

Tipy a odporúčania

Pri výrobe akéhokoľvek kúpeľa by mal koberec brať do úvahy niekoľko tipov.

 • Byť pre podnikanie, pamätajte, že každá práca s vlastnými rukami si vyžaduje určité časové výdavky.
 • Atribút vnútorného priestoru musí byť presne presný, inak je schopný pokaziť celý dizajn miestnosti
 • Skôr ako začnete pracovať, musíte mať jasný výhľad na to, čo sa stane na konci.
 • Nebudú sa starať o druh ševy, ktorú sa vám nepáči. Výsledok vás presne sklamal.
 • Ak navrhnete produkt zo starých vecí, uverejnite ich a strihnite tie miesta, kde sú nejaké škvrny, inak sa koberec spočiatku dostane špinavý.

Krásne príklady

Existuje mnoho spôsobov, ako urobiť pôvodnú kúpeľňu koberec robiť sami. Tu je niekoľko ďalších nápadov, ktoré sa vám páči.

 • Obdĺžnikový trstinový koberec môže nielen dopĺňať interiér kúpeľne v ekologickom štýle, ale aj taká užitočná masáž nôh.
 • Tráva koberec starých uterákov nielen suché nohy, ale tiež im dáva mäkkosť a pohodlie pri opustení duše.

 • Pletený koberec, zdobený objemovými farbami, dokonale zapadajú do kúpeľne, zdobené, v štýle Provence.
 • Svetlé čerpadlo koberec môže oživiť rovnaký svetlý kúpeľňový interiér.

Na zložitosti výrobcu kúpeľňového koberca nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: