Police na WC: Možnosti dizajnu

V apartmáne sa nachádza mnoho malých vecí, ktoré by sa nemali nachádzať v obytných priestoroch (toaletný papier, chemikálie pre domácnosť, pracovné nástroje). Toalety by mohli byť pre nich dobré skladovacie miesto, najmä preto, že sú iracionálne, a prázdny priestor potrebuje plnenie. Krásne zdobené police sú nielen praktické, ale tiež schopné zlepšiť vzhľad kúpeľne.

Vlastnosti a výhody

Malé apartmány trpia nevýhodou skladovacích miest, ale ich toaletné izby sú tiež malé. Najčastejšie nie sú nainštalované v nich, kanalizačné rúrky a nádrž sú v pohľade, toaleta je nominovaná dopredu, medzi ňou a stenou – prázdny priestor, ktorý by mohol byť praktické personálne police.

V nábytku sa skladuje pestrý výber regálov a zavesených skríň, Ale malá miestnosť si vyžaduje racionálne využívanie priestoru. Preto sú police v toalete lepšie samostatne, s prihliadnutím na špecifiká plavníka kúpeľne.

Výhoda takéhoto nábytku je nesporná:

 • Mnohé malé veci okamžite získavajú svoje oprávnené miesto;
 • potrubia budú skryté pod závesným dizajnom;
 • S pomocou regálov môžete poraziť dizajn miestnosti;
 • Prázdne steny umožňujú vyplniť rôzne druhy nábytku: zavesená skrinka, otvorený stojan alebo police;
 • Malé otvorené úseky v prístupovej oblasti budú miesto nielen pre knihu, môžete dať položky dekor: aromatické sviečky, soška, ​​shell.

Účel

Dobre zariadená kúpeľňa bude poskytovať pohodlný pobyt v ňom s novinami, knihou, časopisom alebo telefónom. Aby to urobili, zvážte pohodlnú knižnú poličku vo vzdialenosti predĺženej ruky.

Okrem priestoru pre knihy, existuje iná toaletná miestnosť funkčný nábytok, ktorý má rôzne destinácie.

 • Uzavreté prívesky skrine cez toaletu skryť kanalizáciu a inštalatérskemu systému. Tu si môžete uskladniť chemikálie pre domácnosť a toaletný papier. Malo by sa však umiestniť tak, aby v prípade potreby došlo k rýchlemu prístupu k systému komunikácie.
 • Uzavretá polica je dobre maskovaná a inštalatérske počítadlo, ktoré nemôžete zavolať estetický objekt v dizajne kúpeľne.
 • WC potrebuje skrinky s policami rôznych veličín, v ktorých sa uložia čistiace predmety. Vysoká výklenková potreba mopu a metly. Ak vám územie umoľňuje zvýrazniť vysávač.
 • Príjemné malé veci budú zdobiť dekoratívne police.

Kúpeľňa so svojimi malými rozmermi je vždy niečo skryť a správne vybavený nábytok.

Modely

Malú kúpeľňu, môže ubytovať viac ako polica pod telefónom. Môžu existovať ďalšie možnosti pre nábytok, ako napríklad stojan, uhlové alebo stenové police, zatvorené výklenok.

Skladové miesta sú otvorené buď s dverziami. V prvej verzii by sa mali zachovať perfektný poriadok, pretože veci v dohľade. Uzavretý nábytok je menej problematický, je potrebné si vybrať správny model. V kompaktných miestnostiach musia byť regály zverejnené bez rušenia.

Je ľahké si ich vybrať, postačuje zohľadniť rôzne mechanizmy zverejnenia.

 • Otočné dvere otvorené od centra do strán. Spoločný model, vyhovuje police cez toaletu. Ak sa dizajn nachádza v oblasti ventilačného otvoru, typ dverí je lepšie zvoliť „pseudo-plyn“. Fasády takýchto dverí sú vyrobené z pevných lamierov s medzerami, ktoré prechádzajú vzduchom.
 • Posuvné dvere sú potrebné tam, kde nie je možné otvoriť krídlo.
 • Blind Roller Dvere, Rising, Fold. Táto metóda je celkom mobilná a pohodlná na neštandardných miestach.

Ak má byt kúpeľňu z kúpeľne, bude to s najväčšou pravdepodobnosťou príliš malé na bezplatný nábytok. V takýchto prípadoch namontované police v výklenku nad záchodom. Zatvoria úžitkové potrubia a urobia útulnú prísnu, stručnú miestnosť. Tento dizajn môže byť otvorený typ alebo s dverami.

Skrine sú vhodné pre priestrannejšie izby: vstavané alebo obyčajné na nohách. Musia odpovedať na štýl kúpeľne. Uzavreté fasády sú vybrané vo farbe interiéru, na otvorených policiach môžete dať prútené koše s vecami.

Krásne hľadá kované police na regáloch, alebo samostatne namontované na stenu. Budú vyhovovať nastaveniu v gotickom štýle alebo podkroví. Otvorené možnosti otvoreného rohu vyzerajú dobre. Sú určené na dekor. Treba pripomenúť, že toaleta je miestnosť s vysokou vlhkosťou a materiál pre police musia byť zvolené odolné voči vlhkosti.

Nápady na registráciu

Police v záchodovej inštalácii Keď je oprava už vykonaná a štýl je definovaný. Nebezpečný vybraný nábytok v tesnej kúpeľni vyzerá katastroficky. Zlepšiť dizajn miestnosti pomôže regálom nad inštaláciou, kde trubice prechádzajú, alebo šatníková skriňa na toaletu, ktorá je schopná uzavrieť komunikáciu.

Existujú aj iné nápady. V malej miestnosti, masívny uzavretý nábytok môže pretiahnuť priestor. Ľahké police na úzkej stene pomôžu jej vizuálne natiahnutie.

Široké otvorené návrhy vizuálne znižujú hlasitosť. Vyzerá to dobre pre množstvo kompaktných neštandardných políc. Môžu byť vyrobené z detergentov, toaletného papiera a v štylizovaných izbách – dekor.

Pre loft štýl je vhodný kovový stojan. Na podporu škandinávskeho smeru na police, koše a zásuvky sú inštalované s vecami. Rustic Stylistika ocenia nábytok z hrubého dreva.

Malé montérované skrinky uzavretého typu vyzerajú elegantné a schopné vyhovieť potrebným malým veciam. Vyžadujú trochu viac priestoru, než je samostatná kúpeľňa v Khrushchev.

Kovové koľajnice používané v kuchyni sú vhodné pre malé toalety. Počet elegantných košov visiacich v zóne dostupnosti sú schopné ubytovať toaletný papier, časopis, telefón. Zvláštny vzhľad spĺňa akýkoľvek mestský štýl.

Extravagantné uhlové konštrukcie pomôžu racionálne vyplniť zbytočný prázdny priestor.

V malých miestnostiach sú vzduchové police zo skla krásne pri pohľade na ktoré osviežovač vzduchu, alebo dekor. Dávajú studené stopové steny sofistikovanosti a coziness.

Výber materiálu

Materiál na vytváranie nábytku v kúpeľniach Vyberte odolný voči vlhkosti. Patrí medzi ne nielen kovové a plastové, ale aj ponuku Materiály, ktoré získavajú trvalo udržateľné nehnuteľnosti po špeciálnom spracovaní.

 • Prírodné drevené police vyzerajú drahé a krásne. Sú schopní odolať veľkému nákladu. Výrobok je však lepší na stenách, ktoré nesúvisia s častým odparovaním vlhkosti.
 • Preglejka odolná voči vlhkosti je vhodná pre menej ťažké veci, na rozdiel od dreva, šetrí pod závažnosť objektov. Pre police potrebujú hrúbku najmenej 15 mm.
 • DSP je rozpočet, ale aj najsloviteľný materiál v miestnostiach s vysokou vlhkosťou. Rýchlo napučanie, takže sa neodporúča v kombinovaných kúpeľniach. Pre samostatnú miestnosť je DSP pomerne prijateľný materiál.

 • MDF v hodnote možno pripísať stredným materiálom. Jeho reakcia na vlhkosť sa nelíši od drevotrieskovej dosky.
 • Plastové najpraktickejšie a rozpočtovú možnosť pre kombinovanú kúpeľňu. Ale estetický typ výrobkov zodpovedá ich hodnote.
 • Konštrukcie sadrokartónu sú ľahko spracované a namontované. Dobre vyplnia výklenok, vytvárajú zložité formy.
 • Klasický štýl Použite ľahké kovové regály. LOFT preferuje police z chrómových rúrok, voľne ide a majú atraktívny vzhľad.
 • Pre viac elegantných interiérov sú namontované sklenené výrobky, ktoré sú najaté a rozpustené v malých miestnostiach.

Ako sa!?

Polica cez toaletu

Police nad WC, ktoré skrývajú ne-Welltic Utilities, sú veľmi populárne. Dizajn je ľahko vyrobiteľný s vlastnými rukami. Spustenie práce vyplýva z výkresu, je schopný združovať všetky prvky budúceho dizajnu.

Uskutočnenie presného výpočtu na papieri, musíte presunúť merania na pripravené steny. Ak sú police vybrané, MDF, drevotrieskové dosky, workshopy, si môžete objednať rezané rezy s ošetreným okrajom v workshopoch. Takýto prístup na zjednodušenie práce na dizajne. Pre milovníkov, urob si to všetko, bude musieť znížiť materiál police na vlastnú päsť.

Nosené dosky sú zoskupené, spracované špeciálnym zložením, farbou, lakom. Sušené hotové výrobky sú vhodné na ďalšiu prácu s nimi.

Na stenách na stenách je potrebné pripojiť rohy kontrolou úrovne ideálnej inštalácie každého z nich. Veľkosť svietidiel závisí od závažnosti, že budú musieť vydržať. Pre viac masívne konštrukcie, okrem bočných spojovacích materiálov, použite zaostrenie a na centrálnej stene.

Keď je základ pripravený, dosky na ňom. Na police nad WC, môžete si objednať svetelné dvere, alebo ich vyrobiť sami z preglejky, umiestnením lepkavého filmu pod farbou dlaždice.

Rohový pluk

Fanúšikovia uhlových políc môžu tiež vytvoriť dizajn nezávisle. Najjednoduchší spôsob práce s preglejkom. Vyberie sa model pozostávajúci z priamych alebo posilňovacích políc. Potom sa výkres vytvorí, na ktorom sú nakreslené formy produktu a vykonáva sa číry výpočet.

Ďalej, náčrtok v rozsiahlom náraste sa prenesie na list preglejky. Ak má model rovnaké podrobnosti, je lepšie, aby sa vytvorili šablónu a používa sa na vytvorenie vzoru na plátno. Každý prázdny, konce sú presne odrezané elektrickou.

Všetky položky by mali byť pokryté smútku a lakom. Pre konce aplikujte okrajovú pásku. Môže byť zvolený vo farebných policiach, dlaždiciach, prízvukových interiérových prvkoch.

Police sú pripojené k uhluu dizajnu pripravenému z preglejky a všetok tento kus nábytku je namontovaný v rohu miestnosti.

Veľkolepé príklady v interiéri

Aj v malej miestnosti vytvára regály s veľkou láskou a fantázou, stačí vyskúšať.

Ako sa ukáže od iných, môžete sa pozrieť na hotové príklady:

 • Ľahká voľba vzduchu s výhľadom na chrómové rúry.
 • Elegantné sklo a plastový dizajn.
 • Štýlové police cez toaletnú misku uterákov.
 • Police sú krásne prehrávané s akcentovou farbou tmavej miestnosti.
 • Workshopy, premyslené skladovacie miesta pre malú kúpeľňu.

 • Malý dizajn pre kúpeľňu, vybavenú potrebnými máznami.
 • Uzavreté police vyrobené zo sadrokartónu a dverí z MDF organicky zapadajú do interiéru.
 • Dizajn kabinetu prehliada.
 • Scandinavian Style Locker.
 • Vstavané regály pre chemikálie pre domácnosť.

Usporiadajte police v kúpeľni – praktické a múdre rozhodnutie. Môžu byť funkčné, jedli ich usporiadať ich nad záchodom a zatvorte dvere alebo dekoratívne, vytvorené zo sofistikovaných materiálov. V každom prípade sú to užitočné a krásne výrobky.

Niekoľko tipov dizajnu v kúpeľni pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: