Práčky „Seagull“: Prehľad modelov a porúch

Nie vždy ľudia majú možnosť kúpiť alebo nainštalovať práčku. V tomto prípade môžete venovať pozornosť lacnejším, ale vysoko kvalitným domácim vybavením. Overené časom a mnoho používateľov s poloautomatickou práčkou je „čajka“, ktorá má veľa preferenčných charakteristík.

Charakteristický

Práčka „Seagull“ začala produkovať aj počas Sovietskeho zväzu. Tento typ technológie sa rýchlo stal populárnym medzi obyvateľstvom, pretože som oslobodil majitelia pred umývaním ruky. Sú tiež používané v súčasnosti, niekedy sa takéto agregáty nachádzajú v krajinách alebo odnímateľných apartmánoch. To nie je prekvapujúce, pretože život tejto práčky je asi 20 rokov.

„Seagull“ pozostáva z dvoch tankov:

 1. Prvá – vymazaná spodná bielizeň;
 2. Druhá je lisovaná s následným sušením.

Počas pracovného toku sú evakuované veci umiestnené v prvej nádrži a po skončení umývania sa presunuli na druhú, kde sú stlačené.

Táto práčka nie je charakterizovaná programovaním, až kým sa zaťaženie práčovne by mali kontrolovať prítomnosťou škvŕn, ako aj rozdeliť farebné a biele predmety.

Preskúmať modely

Práčky „Seagull“ – to je slušný príklad poloautomatickej jednotky s odstredivou, čo si môže dovoliť takmer každý. V závislosti od modelov sa charakteristika tohto typu technológie môžu líšiť.

„Chaika-3“

Toto je vysokokvalitná práčka s odstredivom. Vyznačuje sa otáčkou odstreďovania v 2800 otáčkach za minútu. Semi-Automatické má 2 režimy prania, ktoré sú schopné fungovať spoločne. Zahrnuté v tomto modeli domácich spotrebičov sú veko, odtokové a hromadné hadice, kryt tesnenia, kliešte pre veci, návod na použitie.

„Chaika-3“ je vynikajúcou možnosťou rozpočtu, ktorá je určená pre malú rodinu.

„Chaika-2m“

Toto je 2-kužeľový poloautomatický stroj na umývanie. Jednotka obsahuje nádrž s aktivátorom kotúča, pranie nádrže, odstredivky a ďalšie prvky. Pohodlie pohybujúceho sa stroja je zabezpečené bežiacimi valcami, ako aj bočné rukoväte.

„Seagull-2m“ je schopný súčasne vymazať a stlačiť 2 kilogramy vecí.

Používateľská príručka

Na prípravu poloautomatickej práčky do práce stojí za to otvoriť svoje kryty a skontrolovať prázdnotu tankov. Ďalej Odtoková hadica je pripojená k výstupu armatúry a sweend end visí na špeciálnom mieste. Potom stojí nádrž na umývanie stojí 1 litra vody. A vyskúšajte fungovanie techniky vystrašeného. Zahrňte elektrický zdvih do zásuvky, po skontrolovaní, či sú všetky reléové rukoväte zakázané.

Premývanie roztoku sa pripravuje spôsobom jednoduchým spôsobom. Na tento účel sa do pracieho nádrže naleje voda, ktorej teplota je od +30 do +80 stupňov Celzia, na zadanú značku. Potom sa prášok naleje do vody alebo jemne nasekané mydlo.

Umývanie jednej dávky bielizne je asi 3-5 minút. Opláchnite sa môžu vykonávať v umývacej nádrži av samostatnej nádobe.

Prečítajte si viac  Typy omietky pre kúpeľňu

Starostlivo migrované veci musia byť odoslané do druhej tanku na spinning. Tento postup zvyčajne trvá 3 minúty.

Aby sa elektrická schéma „čajok“ slúžila po mnoho rokov, musíte dodržiavať nasledujúce odporúčania:

 • Vždy nalejte vodu na určenú úroveň;
 • NEPOUŽÍVAJTE NEPOUŽÍVAJÚ MOŽNOSTI PRÁČOVACIA POUŽÍVAŤ POUŽÍVAŤ POTREBUJE NA POTREBY;
 • Na konci premývacieho postupu je možné zásobník umyť zakaždým, zatiaľ čo zapnutie režimu nečinnosti;
 • Nádrže utrite suché suché;
 • Nezabudnite na umývanie hadíc a čerpadla;
 • Uchovávajte odnímateľné časti zo stroja v špeciálnom kontajneri.

Ďalej sledujte video pre práčku „Chaika-3“.

Možné poruchy

K najbežnejším problémom pri fungovaní searnagulového poloautomatického stroja je možné pomenovať nedostatok prevádzky motora „lis a sušenie“. Dôvody tejto situácie môžu byť nasledovné: \ t

 • rozbitie vodičov elektrického obvodu;
 • zlyhanie jedného zo relé;
 • Rozdelenie štartovacieho kondenzátora;
 • Opotrebovaný stav štítov.

Ak rotor prestane otáčať, keď je motor fungujúci, môže indikovať opotrebovanie gumových diagramových puzdier, ako aj prítomnosť pokrčenej bielizne v rotore. V prípade, že počas tlače nie je otáčanie, a podivné zvuky pochádzajú z motora, môžeme hovoriť o týchto dôvodoch:

 • práčovňa v centrifúge;
 • prebytok objemu nakladania vecí;
 • Prebytočná voda v centrifuge.

  Keď hosteska všimla úniku vody pod umývacím prístrojom, potom je potrebné okamžite skontrolovať integritu čerpadla, absencia deformácií v membráne, ako aj poškodenie na trubici. Porušenie hladiny vody môže byť dôsledkom inflexie hadice.

  Keď keď je motor fungujúci, sa neuskutoční rotačné pohyby bubna, stojí za to premýšľať o zaťažení hnacieho pásu.

  Keď je potrebné skontrolovať problémy s tekutými slivkami. Môžete urobiť opravu auta obaja s vlastnými rukami as pomocou špecialistov.

  Špecialisti odporúčajú opustenie skladovania práčok „Seagull“ v chladných a mokrých izbách.

  Počas fungovania techniky nie je potrebné umožniť prerušenia elektrickej energie, pretože to môže spôsobiť spaľovanie elektrického obvodu. Poloautomatický stroj „Seagull“ je považovaný za pomerne produktívnu jednotku, ale ako akýkoľvek iný typ technológie si vyžaduje úhľadný postoj k sebe.

  Prečítajte si viac  Ako odomknúť práčku LG?

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: