Preskúmanie uterákových koľajníc s poličkou

Trh vyhrievaných uterákových koľajníc je v súčasnosti pomerne veľká škála výrobkov, ktoré majú svoje vlastné typy a účel. Ak má model konštruktívne funkcie, ktoré vykonávajú prevádzku pohodlnejšie, potom je takýto produkt jednoduchší. Medzi takými vyhrievanými uterákmi je možné označiť výrobky s poličkou.

Klady a zápory

V neskúsených kupujúcich majú často otázky o tom, ako sa modely s poličkou líšia od tých, ktoré to nemajú. Odpoveď môže slúžiť ako opis výhod a nevýhody. Z výhody regálov možno nazvať možnosť postovať viac vecí. A nielen uteráky a tak ďalej, ktoré môžu byť zavesené na bežných dámy alebo háčikoch, ale aj široké položky. Hinged dizajn a rozmery sú povolené, takže môžete napríklad umiestniť topánky a klobúky, čo je oveľa pohodlnejšie, než je vložiť medzi sekciami.

Pokiaľ ide o elektrických cestujúcich, prítomnosť police šetrí elektrinu. Podľa pomeru veľkosti a nákladov je táto konštruktívna funkcia výhodnejšie ako jednotlivé priečky. Niektorí výrobcovia vybavili svoje modely rotačnými policami, čo umožňuje prispôsobiť svoju polohu, aby ste mohli používať príslušenstvo aj na mnohých vzdialenostiach.

Výhoda môže byť nazývaná pohodlie. Vzhľadom k tomu, že polica v porovnaní s návrhom rebríka je pokročilá, umožňuje uložiť malú výšku výrobku. Je dôležité vziať do úvahy z dôvodu skutočnosti, že technika musí byť umiestnená v optimálnej vzdialenosti od podlahy a stropu.

Nezabudnite na vzhľad, ktorý je viac doplnený, ak má výrobok polica. V tomto prípade výhody vytvárajú vybavenie nielen z hľadiska kapacity a iných parametrov, ale aj estetiku. To je dôležité a pri vytváraní určitého interiéru v kúpeľni.

Jediná zrejmá nevýhoda regálov je možné nazvať zväčšenou oblasťou výrobku.

Vzhľadom na skutočnosť, že dizajn sa opakuje dopredu, ťažkosti sa môžu vyskytnúť pri umiestnení takejto vyhrievanej koľajnice uterákov v malej miestnosti, kde nie je spôsob, ako fyzicky vložiť model.

Značky a modely

Vzhľadom k tomu, vyhrievané uterákové koľajnice so sídlom kúpeli sú reprezentované od väčšiny výrobcov, v tomto prípade stojí za to navigácia nielen na týchto modeloch, ale aj vo všeobecnosti na rozsahu. Väčšina modelov s poličkou má spravidla štruktúru „rebríka“ a môže byť s dvoma a ďalšími štruktúrami. Pokiaľ ide o variabilitu, všetko závisí od výrobcu. Bronz, biela, čierna, strieborná a iné farby, ako aj modely s skladaním a ďalšími funkciami – toto všetko je prezentované na trhu s produktom.

„Dvin F“ – model s rozmermi 800×500 mm, s poličkou na jednom priečnom paneli. Materiál výroby je oceľ s antikoróznym povlakom, ktorý vám umožní zvýšiť životnosť. A tiež robí konštrukciu vyhrievanej uterákovej koľajnice. Celkovo 5 sekcií, výkonu 430 W, teplotou zahrievania do 60 stupňov.

2 mm hrúbka steny zberača, je termostat a ochrana proti prehriatiu a mrazu.

„Akvazerzh Trapezium“ – technologický model dobre známeho domáceho výrobcu. Pripojenie sa vykonáva cez elektrický drôt s vidličkou, len 6 sekcií. Inštalácia cez spodnú stranu, výkon je 300 W, maximálna teplota vykurovania môže dosiahnuť 70 stupňov. Hrúbka steny zberača 2.2 mm namiesto 2 štandardu, ktorý zvyšuje tepelnú vodivosť a má pozitívny vplyv na pevnosť zariadenia.

Technická časť má tlačidlo ON / OFF, termostat, ochrana a automatický výkon pri prehriatí.

Približný čas úplného vykurovania je 10 minút, balík obsahuje všetko, čo potrebujete na inštaláciu.

Laris „Euromix“ P8 – Vyhrievaná uteráková lišta, ktorá má rád spotrebiteľov kvôli jeho dizajnu a atraktívnemu vzhľadu. Rebrík má 7 crossbars, z ktorých tri tvoria poličku. Na rozdiel od mnohých iných modelov nie je horná časť jedna časť a dva, čo vám umožní umiestniť ešte viac vecí a uterákov. Treba poznamenať, že niektoré z priečok sú nominované v porovnaní s ostatnými, pretože sa oblečenie neublížia a nezasahuje do sušenia.

Pripojenie drôtom s vidlicou, výrobným materiálom je nehrdzavejúca oceľ, pripojenie dolného vpravo. Horizontálna vzdialenosť medzi osou je 50 cm, výkon 145 W, napätie siete 220 V. Teplota vykurovania 55 stupňov, medzi funkčnými funkciami, môžete si všimnúť prítomnosť termostatu.

Zariadenie sa skladá z upevňovacích prvkov potrebných na inštaláciu.

Lemark Pramen P10 je drahý model, ktorý najviac prekonáva svoje technické vlastnosti. Podobne ako iné vyhrievané uteráky, Pramen je vyrobený z zliatiny z nehrdzavejúcej ocele, ktorá má dobrú pevnosť a odolnosť voči korózii. Celkovo existuje 11 sekcií, polica je vybavená jedným z nich. Okrem toho existuje pokročilé oddelenie. Spojenie nižšie.

Napájanie je 300 W, čo umožňuje tento vyhrievaný uterák, aby sa veľmi rýchlo zahreje. Súčasne je maximálna teplota 65 stupňov. Hrúbka steny zberača 1.6 mm Použité sieťové napätie 220 V. Medzi dostupnými funkciami stojí za zmienku termostatu, ochranu pred prehriatím, ako aj tlačidlo napájania / vypnutia ušetriť elektrinu.

Dizajn poskytuje pravú aj ľavú inštaláciu opálenia.

Medzi jednotlivými značkami je možné všimnúť si výrobky domácich výrobcov Termín, MSTAL a lacnejšie „akvarent“. Majú širokú škálu a rôzne modely v ich vlastnostiach a veľkostiach, medzi ktorými najobľúbenejšia je možné nazvať 500×600 mm, 600×800 mm, 600×700 mm a ďalšie.

Šírka a dĺžka závisia od druhov modelu, takže výber zostáva len pre kupujúceho.

Príklady v interiéri

Dôležitým rysom liečiteľov s poličkou a bez nej je možnosť rôznych používaní výroby materiálu. Môžu byť ako nerezová oceľ, ktorá zasadzuje najobľúbenejšiu možnosť a meď, mosadz a čierny kov. V tomto ohľade majú rôzne modely, ktoré sú pre nich zvláštnili. Nie je možné nehovoriť o tom, že výrobcovia predávajú výrobky v rôznych farbách, ktorá tiež robí interiéru kúpeľne viac rôznorodej.

Voliteľné umiestnenie je možné inštalovať do inštalácie uterákovej koľajnice cez práčku alebo vedľa zrkadla, aby nájomníci mohli mať uteráky najpohodlnejším spôsobom.

Ak všetky veci budú vo vzdialenosti predĺženej ruky, uľahčí použitie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: