Sprcha Vichy: Výhody a nevýhody aplikácie

Každý chce mať zdravé a napnuté. Aby ste dosiahli dobrý výsledok, musíte jesť správne, hrať šport a starostlivosť o telo kože nielen s pomocou krémov, ale aj prostredníctvom postupov Salon. Patrí medzi ne hydromasáž, ktorá sa teší veľmi populárne.

Jednou z možností je hydromasážna sprcha VICHY, ktorá nielenže zlepšuje vzhľad kože, ale tiež uzdravuje celé telo. Tento článok povie o Vichyovej duši, jeho druhom a vplyvu postupu pre ľudské zdravie.

Čo to je?

Mnohí zvažujú tento postup skutočný „zdroj mládeže“. Dostala svoje meno na počesť jednej z wellness stredísk Francúzska. Mesto Vichy bolo vždy známe pre svoje tepelné zdroje a zdravé sanatórium, ktoré pomohli vyliečiť mnoho ľudí.

Termálna voda má pozitívny vplyv na mnoho procesov organizmu. Čistí žalúdok a črevá, zlepšuje kardiovaskulárny a imunitný systém. VICHY Minerálna voda je možné kúpiť v mnohých krajinách po celom svete, ale aby sa dosiahol maximálny účinok, mal by sa preniesť celý komplex postupov, ktorý poskytuje nielen liečbu, ale aj relaxáciu.

Vzhľadom k tomu, že vytvorenie sprchy Vichy nepodliehali žiadne zmeny, s výnimkou zavedenia moderných technológií sa sprchovací stojan stal možné konfigurovať individuálne pre každého klienta.

V skutočnosti, táto sprcha je jedným z druhov hydromasáže. Ako je známe, takýto postup má priaznivý vplyv na zlepšenie krvného obehu, ktorý stimuluje zvýšenie pružnosti kože. Zlepšuje aj cirkuláciu lymfy a prácu vnútorných orgánov.

Samotný proces je pomerne jednoduchý. Malé postrekovače sú na horizontálnom paneli rovnobežne s telom. Postup je masáž s jemnými prúdmi vody, ktorých tlak sa upraví v závislosti od potrieb tela. Sprcha v tvare fit niekedy striedavo s nízkou a vysokou teplotou vody. V závislosti na účely, môžete tiež zvýšiť tlak.

Postup vytvárania sprchy sa vyskytuje v horizontálnej polohe v špeciálnej kapsule alebo na gaučiku na sklolaminát, je výhodná takáto poloha. Niektoré luxusné kúpeľné salóny trávia hydromasáž v zvislej sprchovej jednotke.

Pôvodne sa predpokladalo, že Hydraumasážny test VICHY použije iba termálnu vodu, ale je príliš drahá, čo výrazne ovplyvňuje náklady na samotný postup. Preto mnohé salóny nahrádzajú tepelnú vodu, čerstvé alebo inštalatérske tepelné vody, čo zabezpečuje dostupnosť postupu pre viac ľudí.

Použitie pre telo

Početné trysky vody vykonávajú akupunktúru masáž, ktorá stimuluje dôležité body. Tiež Vichy sprcha má relaxačný efekt, prispieva k obnove nervového systému s pomocou ionizácie vytvorenej na tele s vodnými tryskami. Príjemná teplota spolu s ľahkou masážou zabezpečuje odstránenie podráždenia a únavy. Po komplexe postupov sa zlepší spánok, nespavosť zmizne. Zlepšený krvný obeh poskytuje prístup k väčšiemu množstvu kyslíka na vnútorné orgány.

Okrem toho má VICHY pozitívny vplyv na metabolizmus. Sprcha prispieva k odstráneniu trosky, toxínov a prebytočnej vody z tela. S pravidelným prechodom procesu môžete pociťovať významné zmeny. Najvýznamnejší výsledok bude zlepšený tón a kožná elasticita. Takáto hydromasáž je dokonale bojuje s celulitídou a má preventívne účinky.

Vichy jemne aktívne ovplyvňuje telo, bez agresívneho tlaku. Postup nespôsobuje žiadnu bolesť alebo nepríjemné pocity. Jeho účinnosť a prínosy sú však porovnateľné s výsledkami silnejších typov hydromasážnych (ako je napríklad sprchový charkot).

Jedinou nevýhodou tejto duše je jeho hodnota, ktorá robí proces, ktorý nie je k dispozícii pre všetkých. Moderné kozmetické salóniky a kliniky však často vykonávajú akcie, počas ktorých môže byť komplexný komplex VICHY prešiel za prijateľnú cenu.

Odrody

Existujú tri typy Vichy Soul.

 • Dážď. Tento typ sa líši od iných menej vysokej hustoty hydromasážnych trysiek. Umiestnenie vodných otvorov tu nie je tak blízko ako v iných typoch sprchy. Tlak vody má priemernú úroveň tlaku, ktorá prispieva k príjemnému účinku ľahkého letného dažďa.

 • Akupunktúra. Tento druh znamená najvyššiu možnú silu krádeže a veľmi blízke usporiadanie trysiek k sebe navzájom. Oni sú veľmi jemné, čo robí pocit postupu podobného ľahkým injekciám mnohých ihiel (teda meno). Nejaký účinok z takejto duše sa podobá malým prúdovým prúdom.
 • Prašný. Funkcia tohto druhu duše VICHY je malá úroveň tlaku vody, ktorá je mierne zavlažovaná telom. Tento typ nie je nezávislá masáž, najčastejšie sa používa v kvalitách konečnej fázy postupu. Pomáha telu relaxovať a konsolidovať výsledok.

Indikácie a kontraindikácie

Rovnako ako akýkoľvek lekársky a kozmetický postup, sprchovací kút Vichy má indikácie a kontraindikácie, ktoré by sa mali nájsť pred začiatkom komplexu.

Jednou z hlavných indikácií pre tento postup je prítomnosť celulitídy. Sprcha nielenže s ním zaobchádza, ale tiež vykonáva prevenciu, ktorá zabraňuje návratu takejto nepríjemnej chyby. Je zobrazená a nadváha, pretože v komplexe s cvičením a správnou výživou, duša pomáha spaľovať podkožný tuk. Mnohé ženy čelia klablovecine pokožky po tehotenstve alebo ostrým chudnutie. Takéto dámy tiež ukazujú tento postup.

Sprcha VICHY odporúča, ak existuje edém, Túžba odstrániť toxíny a trosky z tela, s porušením metabolizmu, ako aj „skákanie“ arteriálneho tlaku. Lekári často vypúšťajú priechod ľudí so zníženým odolnosťou voči stresu, nespavosť a podráždenosť, ako postup uvoľňuje a upokojuje.

Takéto sprchové a športovcov sú znázornené, najmä na regeneráciu po zraneniach (natiahnuté väzy a t. D. ). Bude to užitočné pre duše a osteochondrózu a artritíde, pretože znižuje bolesť a kŕče.

Kontraindikácie nie sú tak početné, ale sú. Preto, aj keď nenájdete medzi nimi žiadna položka platná pre vás, stále najprv radí so špecialistom. To vám pomôže vyhnúť sa možným problémom. V žiadnom prípade nemôže podstúpiť postup pre tehotenstvo, laktáciu alebo počas menštruačného cyklu. Kontraindikovaná sprcha pacientov s rakovinou, ľudí s trombophlebitídami alebo niektorými infekčnými a plesňovými ochoreniami.

Neodporúčali vichy ľudí so zníženou koaguláciou krvi a krvácania. Pacienti s ochoreniami vnútorných orgánov by mali tiež opustiť takú dušu. Ak ste alergia alebo vlastníkov veľmi citlivej pokožky, mali by ste sa zdržať tohto postupu.

Ako je postup

Postup duše VICHY je celkom príjemný. Zahŕňa niekoľko stupňov: prípravné, hydromasáž a finále.

Prvá etapa – príprava na dušu. Aby boli výsledky komplexu výraznejšie, je potrebné vykonať niekoľko fyzických cvičení na vykurovanie tela a prípravy na masáž pred každým postupom. Bezprostredne pred Vichymi by ste mali trochu ľahnúť a relaxovať. Nezabudnite, že jedlá musia byť najneskôr jeden a pol alebo dve hodiny pred hydromasážnym reláciou.

Druhá etapa zahŕňa samotnú hydromasáž, ktorý trvá asi pol hodiny. Konečná časť postupu znamená polhodinový odpočinok alebo spánok ihneď po sprchovaní. Potom by ste mali piť šálku teplého čaju alebo kávy. Keď telo jazdí, mali by ste aplikovať hydratačné mlieko, aby ste ďalej zmäkovali kožu a dajte mu príjemnú vôňu.

Ak chcete získať dobrý výsledok, mali by ste prejsť celým priebehom dušu Vichyho, pozostávajúci z približne dvadsiatich postupov. Odporúčaný počet relácií týždenne je dva alebo tri procedúry. Rozdiel medzi zasadnutím by mala byť najmenej tri dni.

Na dosiahnutie maximálneho účinku sú VICHY SOULS kombinované s inými postupmi kozmetológie. Niektoré z najvyhľadávanejších sú rôzne zábaly. Moderné salóny krásy a kúpele ponúkajú široký výber možností. Môžete robiť čokoládu, kvetinový, olej, hlinku, horúce a studené zábaly. Spravidla sú zábaly po sprche Vichy, keď sú póry otvorené a koža dostane maximálny prospech z aplikovaných kompozícií.

Ďalším spoločným postupom je masáž (zvyčajne med alebo vákuum), ktorý je držaný pred sprchou. Takéto typy masáží sú často bolestivé. Hydromasáž s chladnou vodou uvoľňuje a zmierňuje bolesť, čo je dôvod, prečo sa odporúča po takomto agresívnom účinku na kožu.

Ďalší postup odporúčaný na vedenie spolu s sprchou Vichy je útek. Po prelomení sa na kožu aplikuje krovina, ktorá exfolítuje a aktualizuje pokožku, takže je mäkký a hladký.

Bahové kúpele sú tiež veľmi populárne. Prispievajú k zlepšeniu metabolizmu a postupu VICHY, ktorý sa uskutočnil po kúpeli, poskytuje väčšiu účinnosť a pomáha dosiahnuť cieľ oveľa rýchlejšie.

Recenzie

  Súdiac podľa recenzií, obrovské množstvo ľudí zažil tento postup. Väčšina z nich je spokojná s výsledkom. Tvrdia, že Vichyho duša prispieva k rýchlemu chudnutie, dáva telu utiahnutý vzhľad, tóny kože. Viditeľný účinok sa však dosiahne len v spojení s cvičením a vyváženou výživou. Niektorí používatelia tiež všimli zlepšenie spánku, normalizáciu stavu nervového systému. Mnoho po priebehu postupov Vichy zlepšil metabolizmus, ktorý prispel k čisteniu tela a zlepšili celkovú pohodu.

  O výhodách a nevýhodách používania Vichyho duša nájdete v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: