Sušiace stroje Asko: Charakteristiky modelov

S rozvojom vedeckého a technologického pokroku sa vytvára viac a viac typov zariadení, ktoré uľahčujú ľudský život. Relatívne nedávne ľudia majú zvládnuté práčky, a dnes bez tohto zariadenia je ťažké prezentovať pohodlný život. Nedávno, sušiace stroje, ktoré výrazne ušetria čas, začali získať popularitu. V článku zvážte modely od výrobcu Asko podrobnejšie.

Zvláštnosť

ASKO POTREBUJÚ, ŽE PRODUKTY, KTORÉ SA VYTVORIŤ PROSTREDNOSTI PROSTREDNOSTI A ROZHODNUTÉHO A DLOHA. To sa dosahuje na úkor mnohých funkcií.

  1. Veľký počet prevádzkových režimov, ktoré sú vhodné pre takmer akúkoľvek situáciu. Ak potrebujete pripraviť oblečenie na železo alebo urýchliť proces sušenia, potom tieto funkcie využijú stroj ešte jednoduchšie.
  2. Prítomnosť odvetných dverí. Vďaka tejto funkcii, nebudete naraziť na umiestnenie stroja okrem iného nábytku. V každom pohodlnom momente môžete prevážiť dvere na druhú stranu.
  3. Butterfly technologický systém, ktorý je zodpovedný za proces sušenia čo najbezpečnejší pre tkaninu. Vďaka tomuto systému, non-stop znižuje opotrebovanie materiálu bez akéhokoľvek zníženia jeho kvality.
  4. Nízka spotreba energie. Táto funkcia je neoddeliteľnou v mnohých výrobcov, skutočne, vysoko kvalitné vybavenie, ktoré je ASKO.
  5. Kvalitné komponenty. Drum a ložiská sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hromada hromady má dvojitý stupeň čistenia.
  6. Každý sušiaci stroj ASKO, bez ohľadu na triedu a ceny, má viac ako 15 rokov životnosti. Ak máte reč o drahšie a vysoko kvalitnejšie modely, budú stačiť na 20 rokov a viac.
  7. Anti-Crease System. Vďaka tejto funkcii, sušené oblečenie nebude zmrazené v prípadoch, keď nie je možné získať všetky spodné prádlo. Tak, ochrana pred tvorbou záhybov vám pomôže pri žehlenie bielizne.

Zobrazenia a modely

Všetky sušiace stroje z tohto výrobcu sú rozdelené do 2 skupín:

  1. kondenzácia;
  2. s tepelným čerpadlom.
Prečítajte si viac  Ako demontovať práčku INDESIT?

Aby ste pochopili spôsoby ich práce, zistite technické vlastnosti a vlastnosti každého modelu, zvážte niekoľko áut.

T208c. W. P. \ t

Model kondenzácie, ktorý je najlacnejší vo svojej triede. Napriek tomu sa jeho vlastnosti spĺňajú všetky potrebné požiadavky, aby ste mohli vymenovať toto auto s vysokou kvalitou.

Hoci väčšina modelov výrobcu má vysokú triedu energetickej účinnosti, tento model je len hodnota. Maximálne zaťaženie sa rovná 8 kg. Existuje mnoho automatických pracovných programov, vrátane sušenia „pod železom“, štandardným režimom, „extra suché“, „posteľná bielizeň“, „Express“ a „syntetické“. Okrem toho je možné nastaviť sušenie času a zapnúť funkciu vetrania.

Medzi funkciami, môžete označiť sušenie pri nízkych teplotách, štartovaciu odkladu, antisoplovaciu funkciu, prezeranie fázy nakladania a kontrolovať stupeň sušenia.

Ak hovoríme o dizajne modelu a jeho technológií, potom v prvom rade stojí za zmienku spoľahlivú štruktúru prednej a bubna. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá bude chrániť materiál pred koróziou.

Všetky funkcie môžete spravovať prostredníctvom Classic Pro Home Control Runcity s FTSN displejom. Počas prevádzky stroja sa používajú rôzne smery otáčania bubna, čím chráni odev pred krútením. Objem bubna je 117 litrov. Hladina hluku počas prevádzky sa rovná 64dB, jednotková hmotnosť 49.4 kg.

T408CD. W. P. \ t

Zlepšenej analógu predchádzajúceho modelu. Počiatočné charakteristiky – trieda spotreby energie a hmotnosť nakladania – rovnaká, ale existujú rozdiely v technických parametroch a počte funkcií. Ak má T208 len 7 režimov, potom má tento model presne 11. Nové sú možnosti pre denim a oblečenie so širokými švami, froté tkaniny, chmýří a košele.

Dodatočné programy, ako sú časové sušenie a odvzdušňovanie. Pracovné možnosti nezmenili žiadne zmeny. Medzi inováciami v technológii dizajnu bubna, ktorý spočíva na 5 guľkových ložísk.

A tiež sa objavil indikácia zvuku. Vďaka nej môžete určiť úroveň hluku a pochopiť, či zariadenie pracuje na parametroch, ktoré sú uvedené v technickej dokumentácii. Existujú rozdiely av dizajne. T208 je vyrobený v štýle Classic a tento model – v Logic Line. Hladina hluku a hmotnosť sú podobné predchádzajúcemu analógu, ale T408 má jednu výhodu.

Tento model je šetrnejší k životnému prostrediu.

T408HD. T. P. \ t

Stroj s tepelným čerpadlom, ktorý je modifikovanou verziou T408CD. W. P. \ t. Prvý rozdiel je zrejmý okamžite, a to je jej farba. Namiesto štandardnej bielej, tento model má Titanic Kel. Stojí za to hovoriť o triede energetickej účinnosti, pretože táto jednotka má typ a+++.

Prečítajte si viac  Zlaté toalety: Luxusná kúpeľňa Dekorácia

V porovnaní s kondenzačnými strojmi má tento analóg jeden ďalší program na sušenie hodváb a vlny. Existuje vnútorné osvetlenie bubna a hlavná sada použitých technológií, ako je napríklad logický pro domáci, mäkký bubon a motýľ sušenie. Spolu s inými strojmi vášho typu, existuje predvajateľné dvere, 3-stupňový filtračný systém a indikácia zvuku. Pri nákupe dostanete všetko, čo potrebujete pre inštaláciu, a to: upevnenie, zámkové matice a skrutky.

Ak porovnáte tento model s kondenzačným analógom podľa špecifikácií, môžete označiť zníženú spotrebu elektrickej energie v pohotovostnom režime a vypnutá.

Pripojovací výkon sa rovná 700 W, čo je 3-krát menšie ako CD. W. P. \ t. Významný rozdiel je hmotnosť, ktorá je 56 kg, ktorá je ťažšia ako 11 kg v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Ako si vybrať?

Pred nákupom musíte dobre myslieť, toto alebo tento model bude vyhovovať. Tak, aby sa pri nákupe nemýlila, mali by ste sa držať niekoľko kritérií.

Dôležitým bodom podľa výberu je sila zariadenia. Tento faktor je najdôležitejší z dôvodu skutočnosti, že môžete jednoducho preplatiť pre tieto funkcie, ktoré nepoužívajú.

Dokonca aj základné parametre rôznych modelov sa môžu líšiť. V prvom rade ide o počet režimov prevádzky, výkonu a triedy energetickej účinnosti.

Neexistuje žiadny zvláštny zmysel získať silný stroj, ak sa vám to páči zriedka alebo suché množstvo oblečenia. Stojí to za objasnenie Asko vytvára sušiace stroje pre veľké podniky a domáce použitie. Vďaka možnosti výberu si môžete vybrať model podľa vašich preferencií.

Ďalším dôležitým kritériom je typ stroja. Stojí za zmienku, že kondenzačné modely konzumujú menej elektriny. Táto funkcia bude uprednostňovaná pre tých kupujúcich, ktorí majú kvapky v systéme napájania. Stojí za to objasniť a o rozdiele hmotnosti, pretože agregáty s tepelným čerpadlom sú ťažšie 10-11 kg v dôsledku prítomnosti veľkého počtu náhradných dielov. Okrem technických vlastností existuje rozdiel v dizajnových linkách, ktoré má ASKO len tri.

Prečítajte si viac  Práčka Kríž: Charakteristiky, príčiny chýb a opravy

Používateľská príručka

Pri nákupe akéhokoľvek modelu dostanete príslušné pokyny. Predtým, ako začnete používať sušidlo, opatrne si prečítajte všetku dokumentáciu. Toto je potrebné, aby ste zistili všetky funkcie, režimy a pochopili, ako jednotka funguje.

Prvé odporúčania od výrobcu začínajú s fázou inštalácie.

Počas pripojenia hostovanej hadice k slivu sa uistite, že je upevnenie bezpečné. Ak je to zanedbané, môže dôjsť k úniku vody, ktorý bude znamenať možnú poruchu zariadenia.

Pred prvým použitím zapnite sušidlo do napájacieho systému a počkajte približne 2 hodiny. Technika sa teda prispôsobuje odtoku a teplotovému systému. Dokumentácia označuje potrebné parametre napätia, kde môže byť stroj pripojený.

Ak sa v technike vyskytlo zlyhanie, voda spadla do neuveriteľného miesta, alebo tam bol rozpad dielov, potom sa nepokúšajte opraviť nič sami. Výrobca neodporúča, aby to robil, pretože tak môžete poškodiť auto ešte silnejšie. Ak chcete získať kvalifikovanú pomoc, je najlepšie kontaktovať špecialistu.

ASKO T408HD SUBY SRUCHA.W.P Čakám na vás nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: