Vyberte si nástenný dávkovač pre tekuté mydlo

Výber príslušenstva, ktorý poskytuje väčšie pohodlie pri výkone hygienických postupov v kúpeľni, dnes je obrovský. A technický pokrok umožňuje do značnej miery zlepšiť tieto zariadenia. Medzi existujúcim rozdeľovačom môžete zvýrazniť dávkovač steny pre tekuté mydlo.

Zvláštnosť

Popularita dávkovača je vysvetlená pohodlím a hygieny používania svietidla v porovnaní s bežným mydlom a mydlom. V druhom prípade sa voda pravidelne akumuluje, ktorá sa nerozlišuje čistota. Takéto prostredie je priaznivé pre rozvoj a reprodukciu škodlivého mikroflóry, ktorá spochybňuje používanie takéhoto produktu. Dávkovače Podobné nevýhody nie sú inherentné a estetická zložka z prevádzky takéhoto príslušenstva je občas väčšia ako prítomnosť mydiel.

Výrobcovia dávkovateľov ponúkajú spotrebiteľom široký výber produktov tohto riadku, vyrobené z rôznych druhov surovín. Okrem toho, ubytovanie zariadenia nie je obmedzené na kúpeľňu, dávkovač steny môže byť umiestnený v kuchyni, použitie výrobkov bude veľmi relevantné pre dávkovanie, kde sa dá ľahko upevniť aj na ulici.

Princíp jeho práce je veľmi jednoduchý. Stačí stlačiť na špeciálne určenom mieste na povrchu – tlačidlo dávkovača, a priviesť dlaň na otvor, kde pochádza jednoznačné množstvo tekutiny. Vlastnosti fungovania dávkovača vám umožňujú monitorovať spotrebu prostriedkov, vo väčšine modelov môžete sledovať hlasitosť mydla v kontajneri a dotykové modely nevyžadujú žiadny kontakt so zariadením. Trvanlivosť, pohodlie v prevádzke, ako aj atraktívny návrh svietidiel prispieva k pozitívnemu trendu spojenému so skutočnosťou, že toto užitočné príslušenstvo sa objavuje v apartmánoch a domácnostiach čoraz viac.

Dávkovač vykonáva nasledujúce funkcie:

 • pôsobí ako kontajner na skladovanie tekutého mydla. Objem modelov sa môže líšiť na základe prevádzkového rozsahu – výrobkov na súkromné ​​použitie alebo dávkovače, ktorého zariadenie sa vykonáva vo verejných priestoroch;
 • dáva tekutinu na určité časti;
 • Poskytuje vysokú úroveň hygienickosti počas prevádzky;
 • je dekoratívnym predmetom v interiéri miestnosti.

Všetko, bez výnimky sú odrody dávkovačov steny dokonale zvládnuté s vyššie uvedenými úlohami, takže získavanie produktov bude celkom odôvodnené. Okrem toho, dávkovač mydla môže byť vyrobený nezávisle.

Výhody prevádzkovania dávkovača steny pre kvapalné mydlo sú nasledovné:

 • Externé odvolanie – takýto atribút kúpeľne, ako napríklad myapbox, sa dlho stane zvyškom a moderné doplnky sa vyznačujú prezentovateľnosťou, stručnosťou a krásou;
 • praktickosť používania v kúpeľni, v kuchyni, vo verejných priestoroch;
 • Takmer všetky modely majú dlhé operačné obdobie – to je spôsobené vysokou kvalitou moderných materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe výrobkov;
 • Široká škála modelov – výrobcovia pravidelne dopĺňajú svoje zbierky s novými produktmi, ktoré majú rôzne ovládacie prvky, formu, objem a dizajn;
 • Výrobky môžu mať inú hodnotu, ktorá robí tento produkt dostupný všetkým kategóriám spotrebiteľov.

Medzi nevýhody prevádzky dávkovačov na mydlo je možné poznamenať:

 • Pre zariadenia je potrebné použiť iba produkty špecifickej konzistencie – tekuté mydlo. Naleje do zásobníka penových kompozícií, dávkovač bude vydaný kvapalinu, ktorá sa podobá vode zriedeným mydlom;
 • Pre modely s odnímateľnou kazetou budete musieť kúpiť spotrebný materiál pre tohto výrobcu, ktorý má najčastejšie vysoké náklady;
 • Samonivelačné dávkovače sú charakterizované menšou úrovňou hygieny, pretože mydlo kontajnera zakaždým, keď je potrebné opláchnuť a dezinfikovať, čo nie je vždy hotové.

Názory

Štandardný model má tieto komponenty:

 • misa pre prostriedky;
 • Dávkovač, s ktorým sa podáva mydlo.

Automatické a zmyslové štruktúry sú vybavené špecifickými doplnkami k základnej konfigurácii. Dávkovač kolena je uvoľnený so špeciálnou pákou, stlačením mechanizmu na vydanie dezinfekčnej tekutiny.

Klasifikácia produktu sa uskutočňuje s takýmito kritériami ako:

 • Viskozita kompozície má veľký význam, pretože jeho krmivo bude závisieť od hrúbky mydla;
 • Typ surovín používaných na uvoľňovanie dávkovača;
 • Rozmery zariadenia, vrátane objemu nádoby;
 • Forma výrobkov.

Na základe spôsobu riadenia dávkovača steny sa prideľujú tieto modely:

 • Typ ruky – vybavený špeciálnym tlačidlom;
 • Senzorické modely – princíp prevádzky je založený na minimálnom dotyku určitej oblasti;
 • Automatické zariadenia – Takéto výrobky sa považujú za najvhodnejšie v prevádzke.

V závislosti od materiálu, ktorý bol použitý na výrobu, sa rozlišujú tieto typy dávkovačov:

 • Sklenené výrobky;
 • Kovové dávkovače vrátane nehrdzavejúcej ocele a mosadze;
 • Keramické dávkovače;
 • Plastové zariadenia.

Keramika v dopyte z dôvodu nenáročných a veľkolepých vzhľad. Kovové príslušenstvo bude vždy používať špeciálny dopyt z dôvodu ich sily. Dávkovače z nehrdzavejúcej ocele majú rozpočtové náklady a môžu zdobiť vnútrajšok moderných priestorov. Sklo vždy priťahoval pozornosť kvôli kráse a matné a lesklé dizajnové možnosti umožňujú kombinovať sklo s mnohými materiálmi, ktoré tvoria zaujímavú kompozíciu. Okrem toho je zloženie, ktorá sa použije, je jasne viditeľná cez transparentné steny.

Posledný druh je populárny spôsobený nízkou cenou, rovnako ako jednoduchý, ale žiadny menej atraktívny vzhľad. Dizajnéri pre interiérový dizajn radšej používať sklenené dávkovače, ktoré môžu byť akákoľvek farba, od štandardnej bielej a končiace s matnými čiernymi alebo lesklými červenými možnosťami v závislosti od štýlu interiéru miestnosti.

Oceľ, bronz a chróm sú univerzálne a zároveň luxusné možnosti ubytovania, ktoré budú dokonale harmónia s ostatnými príslušenstvom izieb. Odborníci však stále odporúčajú uprednostňovať výrobky zakúpené v množstve, aby ich prítomnosť stručná a nedostala sa z ich celkového dizajnu miestnosti.

Nástroje na stenu majú špeciálny kryt na vrchole, na úkor, z ktorých môžete naliať novú časť mydla. Pre zmyslové modely môže tento postup vyžadovať z povrchu a otočte sa, pretože otvor, v ktorom je kompozícia naleje, zvyčajne umiestnená vzadu.

Dizajn

Najčastejšie nástenné plastové dávkovače Mám obdĺžnikový tvar s malou kapacitou pre mydlo. Pokiaľ ide o farebný dizajn, najviac podvozok je biely, pretože symbolizuje čistotu a sterilitu. Modely s tlačidlom majú malé priehľadné okno, kde je kompozícia viditeľná v nádrži.

Produkty s ovládacími pákmi môžu byť so sklenenou alebo plastovou nádobou. Návrh takýchto modelov je veľmi rôznorodý. Dávkovač sa môže podobať vo forme morského plášťa, fľaše asymetrického tvaru, ovocia alebo akéhokoľvek iného geometrického tvaru. Farebný gamut z plastových a sklených dávkovačov úvah s sortimentom.

Kombinované kovové a sklenené modely sa často stávajú príslušenstvom, ktoré dopĺňajú dizajnér a exkluzívne zbierky. Falšovaný dekoratívny dizajn celej misky tekutého mydla sa vykonáva vo forme imitácie prenasledovania kučeravých rastlín, lístia alebo zvieracieho tela. Senzorické a automatické zariadenia v ich vzhľade patria k moderným štýlovým smerom, kde je oceľ najčastejšie prítomná v kompozícii s prvkami vyrobenými z trvanlivého plastu.

Výrobcovia

Nástenný plastový dávkovač pre mydlo Bxg je predajný líder medzi podobnými výrobkami. Model je navrhnutý tak, aby bol inštalovaný v malých priestoroch miestností, kde je relevantná otázka umiestnenia všetkých potrebných predmetov hygieny a ďalších dôležitých zariadení a vecí. Panel zariadenia je vyrobený s malým skleneným oknom, čím vidí, koľko sa prostriedky už vynaložili. Objem nádoby sa vypočíta na 500 ml. Produkty majú hrad, tekutý nádrž sa ľahko odstráni.

Tork dávkovač Je to uzavretá plastová štruktúra vyrobená na prevádzku v priestoroch všeobecného účelu, objem nádrže sa vypočíta na 480 ml kompozície.

Tipy a odporúčania

Výber najvhodnejšieho dávkovača závisí predovšetkým na jeho dizajne. V tomto prípade bude materiál materiál, z ktorého je zariadenie uvoľnené. Plastové modely vo väčšine prípadov sa pozerajú na akýkoľvek interiér veľmi relevantný. Rozhodnúť, ktoré veľkosti a formuláre by mali byť dávkovač steny, je potrebné pokračovať z umiestnenia zakúpeného produktu. Kúpeľňa kompaktné rozmery si vyžadujú malé najväčšie príslušenstvo, ktoré sa nachádza na stene v blízkosti umývadla.

Keď je hlavnou úlohou hygiena prevádzky, Možnosti zmyslového kovu budú najviac hodné. Ak chcete uložiť, môžete uprednostniť klasický model plastu s manuálnym ovládaním. Formulár a farba je otázkou, v ktorej nasleduje osobná chuť preferencií, ako aj odpudzovanie z už dostupných farebných akcenty v miestnosti. Klasické modely, zvetrané v jasných farbách, rovnako ako ultra moderné sklenené zariadenia rôznych farieb budú vždy relevantné.

Inštalácia dávkovača sa vykonáva podľa nasledujúcej technológie:

 • Je veľmi dôležité zvoliť správne miesto pre zariadenie. Musí byť v takej výške, aby všetci členovia rodiny, vrátane detí, boli schopní ich použiť na prvú žiadosť;
 • Značka označila miesto tak, aby ste mohli vŕtať hladké otvory na upevnenie v stene;
 • Keďže miesta na upevnenie dávkovača sú umiestnené hlavne v blízkosti vodných zdrojov – škrupiny, kúpele alebo umývadlá, steny tejto zóny sú najčastejšie lemované dlaždicami. Pre takýto kryt budú potrebovať špeciálne komponenty, ktoré nebudú poškodiť povrch;
 • Musíte napraviť dávkovač pomocou skrutiek na stenu.

  Moderní výrobcovia ponúkajú spotrebiteľský model nástenných dávkovačov na mydlo, ktorých držiak sa môže vykonávať na spustení prísavky alebo špeciálnu dvojitú lepiacu pásku. Ale ako prax ukazuje, táto metóda je veľmi nespoľahlivá, a preto sa upevní zariadenie nebude trvanlivé.

  Na typy stien dávkovačov pre tekuté mydlo nájdete v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: